Cz En

088814

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Adriana Slezáková, Bestagility

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Aspen Bestagility, Mudi

Výsledky

  1. Sedlec u Mikulova - Czech cup 2022, 08. 05. 2022

  2. 1. Agility M - Z l e t.: 11/21, 45.67 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  3. 2. Agility M - Z l e t.: 6/21, 44.74 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  4. 3. Jumping M - Z l e t.: 6/21, 37.33 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  5. Čeladná - Dvojzkoušky s Vitar a JK Animals, 05. 03. 2022

  6. Agility Trial I: 5/11, 51.5 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  7. Agility Trial II: Diskvalifikován

  8. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 09. 10. 2021 - 10. 10. 2021

  9. agility CHALLENGE M: Diskvalifikován

  10. open JUMPING M: 4/17, 36.37 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  11. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2021, 25. 09. 2021

  12. Agility M: Diskvalifikován

  13. Final-Jump M: 1/12, 26.25 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  14. Jumping M: 2/20, 35.51 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  15. Zkouška MA3: 4/9, 46.74 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  16. Sedlec u Mikulova - Calibra CZECH cup 2021 s Cibulkou, 24. 07. 2021

  17. 1. Agility - M - Zletilí: 3/17, 46.92 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  18. 2. Agility - M - Zletilí: 8/17, 44.06 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  19. 3. Jumping - M - Zletilí: 2/17, 35.35 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  20. Zlín - O Zlínský ranec XVI., 05. 06. 2021

  21. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  22. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  23. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  24. Jumping Open: 8/22, 37.94 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  25. ZkA I: 6/14, 42.02 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  26. ZkA II: Diskvalifikován

  27. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 se spec. Agility Open, 19. 10. 2019

  28. Agility Open 2+3: 4/9, 45.12 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  29. ZkA I: 2/5, 45.49 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  30. ZkA II: Diskvalifikován

  31. Přerov - Přerovem letem skokem popáté, 05. 10. 2019

  32. Jumping I: 2/8, 36.41 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  33. Jumping II: 2/8, 31.06 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  34. Jumping III: 2/8, 32.97 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  35. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2019, 28. 09. 2019

  36. Agility M: 3/22, 39.49 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  37. Finále M Jump.: 2/10, 31.0 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  38. Jumping M: 3/22, 34.55 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  39. Zkouška MA3: 2/9, 55.67 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  40. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  41. Agility Squads as Individual: 14/69, 45.31 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  42. Jumping Open: Diskvalifikován

  43. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  44. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  45. Agility I: 16/40, 48.13 s, 15.0 tr. b., 4.26 m/s

  46. Agility II: 11/39, 45.56 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  47. Jumping I: 15/40, 40.35 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  48. Jumping II: 12/40, 45.88 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  49. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  50. QA4 Agility: 18/56, 45.39 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  51. QA5 Agility: 15/56, 41.26 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  52. QA6 Agility: 12/51, 50.34 s, 2.34 tr. b., 0.0 m/s

  53. QJ4 Jumping: 9/55, 42.62 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  54. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  55. QJ6 Jumping: 10/49, 40.57 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  56. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  57. QA1 agility: 13/61, 41.85 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  58. QA2 agility: 9/60, 47.2 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  59. QA3 agility: 29/60, 44.15 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  60. QJ1 jumping: 20/61, 44.13 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  61. QJ2 jumping: 12/61, 39.8 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  62. QJ3 jumping: 14/60, 40.14 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  63. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  64. Agility Open: 9/30, 37.36 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  65. Agility Trial: 8/12, 45.96 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  66. Jumping Open: Diskvalifikován

  67. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  68. AGILITY: 1/19, 46.56 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  69. JUMPING: 3/18, 33.63 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  70. MA3: 2/8, 41.55 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  71. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  72. Agility: 5/18, 39.45 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  73. Agility Trial: 3/9, 46.25 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  74. Jumping: 4/18, 33.3 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  75. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálním závodem pro kategorii XS, 13. 10. 2018

  76. Agility Open: 1/7, 42.19 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  77. Agility Trial I: Diskvalifikován

  78. Agility Trial II: 1/4, 43.59 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  79. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  80. Agility 1 M: Diskvalifikován

  81. Agility 2 M: Diskvalifikován

  82. Zkouška MA3: 5/8, 44.49 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  83. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 15. 09. 2018

  84. Jumping MA M: 5/29, 33.53 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  85. Jumping special MA M: Diskvalifikován

  86. Zkouška MA3 MA3: Diskvalifikován

  87. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  88. Agility Trial: 4/14, 38.23 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  89. Jumping Open: 3/26, 31.01 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  90. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  91. Jumping II M: 1/19, 36.5 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  92. Jumping I. M: Diskvalifikován

  93. Zkouška MA3: 4/8, 43.22 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  94. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  95. Agility Open: Diskvalifikován

  96. Agility Trial: 3/12, 41.9 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  97. Jumping Open: Diskvalifikován

  98. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  99. Agility Open: 4/19, 35.76 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  100. Agility Trial: 7/9, 40.73 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  101. Jumping Open: Diskvalifikován

  102. Třebíč - Velikonoční beránek, 02. 04. 2018

  103. Agility MA: 2/20, 42.94 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  104. Jumping MA: Diskvalifikován

  105. Zkouška MA3: 6/10, 43.2 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  106. Mikulov - Podpálavská drkotačka, 17. 02. 2018

  107. Agility M: 4/16, 33.03 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  108. Jumping M: 4/16, 28.73 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  109. Zkouška MA3: 2/8, 40.8 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  110. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálním závodem pro kategorii XS, 21. 10. 2017

  111. Agility Open: 1/14, 41.65 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  112. Agility Trial: 1/7, 41.46 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  113. Jumping Open: 1/14, 34.06 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  114. Hranice - 3. Hranické hrátky, 30. 09. 2017

  115. Agility Open: 4/15, 38.19 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  116. Agility Trial: 2/8, 38.39 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  117. Jumping Open: 3/15, 36.54 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  118. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 16. 09. 2017

  119. Jumping M: Diskvalifikován

  120. Speciál Jumping M: 4/14, 30.73 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  121. Zkouška MA3: 2/7, 39.34 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  122. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  123. Agility družstev: 14/50, 43.08 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  124. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  125. Jumping družstev: 13/50, 36.11 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  126. Jumping jednotlivců: 12/47, 31.7 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  127. Přerov - BRIT CUP 2017, 19. 08. 2017

  128. Agility Open: 9/17, 46.82 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  129. Agility Trial: 2/8, 46.06 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  130. Jumping Open: 2/17, 36.16 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  131. Ostrava - Bestagility pohár & Mistrovství ČR klubu kníračů v agility, 12. 08. 2017

  132. Agility Open: 3/11, 45.79 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  133. Agility Trial: Diskvalifikován

  134. Jumping Open: 1/11, 33.39 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  135. Sedlec u Mikulova - Specific summer AGI CUP 2017, 01. 07. 2017

  136. I. Agility M: Diskvalifikován

  137. ll. Agility M: 3/18, 44.04 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  138. Zk MA3: Diskvalifikován

  139. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  140. QA4 agility: Diskvalifikován

  141. QA5 agility: 9/49, 43.84 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  142. QA6 agility: 14/50, 47.88 s, 12.88 tr. b., 4.07 m/s

  143. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  144. QJ5 jumping: 19/49, 37.59 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  145. Ludslavice - O Zlínský ranec XII. + X. MR ACD + VII. Šampionát AKE a WC, 03. 06. 2017

  146. Agility Open M: 4/20, 44.01 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  147. Jump Open M: 1/22, 32.49 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  148. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  149. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  150. QA1 agility: Diskvalifikován

  151. QA2 agility: 14/67, 45.46 s, 0.46 tr. b., 4.22 m/s

  152. QA3 agility: 13/70, 41.69 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  153. QJ1 jumping: 26/70, 40.09 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  154. QJ2 jumping: 14/69, 32.41 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  155. QJ3 jumping: 12/67, 37.02 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  156. Luhačovice - Fešák lázeňský, 13. 05. 2017

  157. Agility Open: Diskvalifikován

  158. Agility Trial: Diskvalifikován

  159. Jumping Special A2 + A3: 8/15, 27.77 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  160. Přerov - VITAR Cup + Mistrovství ČR pyrenejských ovčáků a chodských psů, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  161. Agility Open: 16/23, 43.65 s, 15.0 tr. b., 3.67 m/s

  162. Agility Trial: Diskvalifikován

  163. Jumping Open: 3/23, 32.99 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  164. Třebíč - Velikonoční beránek, 17. 04. 2017

  165. AGILITY: 2/17, 36.24 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  166. JUMPING: 6/17, 35.19 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  167. MA3: Diskvalifikován

  168. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  169. Agility Med Ne: 11/39, 40.56 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  170. Agility Med So: 9/39, 37.4 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  171. Jumping Med Ne: 4/39, 30.5 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  172. Jumping Med So: 17/39, 36.44 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  173. Káňovice - Apríl!, 01. 04. 2017

  174. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  175. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  176. Mikulov - Podpálavská drkotačka VI., 18. 02. 2017

  177. Agility M: 8/28, 39.67 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  178. Jumping M: 2/29, 30.95 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  179. Zk MA3: 3/16, 39.85 s, 6.85 tr. b., 3.74 m/s

  180. Brno - Zimní Brno II., 04. 02. 2017

  181. Agility MA M: 2/13, 45.86 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  182. Jumping II MA M: 2/13, 25.16 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  183. Jumping I MA M: 7/13, 36.09 s, 10.09 tr. b., 4.05 m/s

  184. Zkouška MA3 MA3: Diskvalifikován

  185. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 3, 21. 01. 2017

  186. Jumping I: 3/12, 30.23 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  187. Jumping II: 3/12, 30.4 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  188. Jumping III: 2/12, 30.33 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  189. Horka nad Moravou - Zkoušky hned třikrát, 10. 12. 2016

  190. Agility Trial I: 2/12, 49.19 s, 7.19 tr. b., 3.76 m/s

  191. Agility Trial II: 2/12, 36.1 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  192. Agility Trial III: Diskvalifikován

  193. Rožnov pod Radhoštěm - Stylové Trojjumpy, 28. 10. 2016

  194. Jump 1 M: 3/10, 48.56 s, 14.56 tr. b., 2.9 m/s

  195. Jump 2 M: 1/10, 36.16 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  196. Jump 3 M: 2/10, 30.22 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  197. Přerov - Přerovem letem skokem podruhé, 22. 10. 2016

  198. Jumping I: 6/20, 31.96 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  199. Jumping II: 4/20, 31.47 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  200. Jumping III: 2/20, 22.71 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  201. Mikulov - Podpálavská drkotačka s JK Animals, 27. 02. 2016

  202. Agility M: Diskvalifikován

  203. Jumping M: 12/26, 37.85 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  204. Zk MA3: 3/13, 41.55 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  205. Sedliště - TROJzkoušky - 7. Ledová spartakiáda, 16. 01. 2016

  206. MA3-1: 2/3, 47.59 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  207. MA3-2: Diskvalifikován

  208. MA3-3: 1/3, 40.13 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  209. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 07. 11. 2015

  210. Agility: Diskvalifikován

  211. Agility Open: Diskvalifikován

  212. Jumping Open: 10/16, 29.96 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  213. Litovel - Mladeč - II. Agility Cup Nové Zámky, 17. 10. 2015

  214. II.zkouška MA3: 3/7, 57.75 s, 11.75 tr. b., 3.2 m/s

  215. I.zkouška MA3: Diskvalifikován

  216. JUMPING M: 2/17, 33.3 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  217. Přerov - Přerovem letem skokem, 10. 10. 2015

  218. Jumping Open I: 2/25, 32.1 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  219. Jumping Open II: Diskvalifikován

  220. Jumping Open III: 11/23, 40.5 s, 6.09 tr. b., 4.32 m/s

  221. Hranice - Hranické hrátky, 03. 10. 2015

  222. Agility: 3/10, 46.14 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  223. Agility Open: Diskvalifikován

  224. Jumping Open: 15/23, 35.35 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  225. Suchdol nad Odrou - Nativia agility speciál, 27. 09. 2015

  226. Agility 1 M: 2/13, 41.94 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  227. Agility 2 M: 2/13, 39.91 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  228. Zkouška MA2: 2/5, 41.16 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  229. Ostrava-Martinov - O pohár Naury a Mistrovství České republiky KKCHS, 09. 08. 2015

  230. Agility: 2/5, 41.71 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  231. Agility Open: 15/21, 41.82 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  232. Jumping Open: 8/21, 34.64 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  233. Rožnov pod Radhoštem - Ve znamení TRNEK, 01. 08. 2015 - 02. 08. 2015

  234. Agility I: Diskvalifikován

  235. Agility II: 1/6, 42.75 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  236. BublaJump „Ve Znamení Trnek“: 3/17, 37.38 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  237. Dogmania Jump: 3/17, 36.67 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  238. Free Jumping Sport: Diskvalifikován

  239. HCV Jumping: 2/14, 36.84 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  240. Sedlec u Mikulova - SPECIFIC Summer AGI cup II, 27. 06. 2015

  241. Agility M: 4/19, 52.61 s, 5.61 tr. b., 3.42 m/s

  242. Jumping M: 10/19, 48.08 s, 10.08 tr. b., 4.12 m/s

  243. Zk: 2/8, 42.85 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  244. Zlín, Mladcová - JK ANIMALS CUP - O Zlínský ranec + 8. MR ACD, 20. 06. 2015

  245. Agility M: 14/23, 47.69 s, 10.69 tr. b., 3.5 m/s

  246. Jumping M: 14/22, 35.12 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  247. Zkouška MA2: 1/5, 38.66 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  248. Hranice - Hranická skočka, 06. 06. 2015

  249. Zk: 3/4, 42.49 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  250. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 17. 05. 2015

  251. Zkoušky MA2 1 MA2: 1/5, 38.47 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  252. Zkoušky MA2 2 MA2: 3/5, 44.72 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  253. Přerov - Trojboj "Dobyvatelé ztracených sekund", 09. 05. 2015

  254. 1. zkouška: 1/7, 28.7 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  255. 2. zkouška: Diskvalifikován

  256. Jumping: 1/7, 33.02 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  257. Rosice u Brna - Ultimate Friday, 08. 05. 2015

  258. Agility: Diskvalifikován

  259. Jumping: 4/16, 31.43 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  260. Zk MA1: 2/4, 39.19 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  261. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 02. 05. 2015 - 03. 05. 2015

  262. Agility Open II Medium: Diskvalifikován

  263. Agility Open I Medium: 5/48, 44.2 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  264. Jumping IV, MR-mudi M: 4/7, 33.43 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  265. Jumping Open III Medium: 12/38, 36.72 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  266. Jumping Open II Medium: 7/44, 35.76 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  267. Jumping Open I Medium: 9/43, 39.1 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  268. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 19. 04. 2015

  269. 1.zkouška MA1: Diskvalifikován

  270. 2.zkouška MA1: 2/6, 38.62 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  271. 3.zkouška MA1: 1/6, 39.89 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s