Cz En

Jumping II

  1. Datum: 23. 06. 2019
  2. Závod: Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 204.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.08 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility 0 0 0.0 0.0 38.88 5.25 V V
2 063016 Kateřina Mrázková Calahari Etosha Thiwahe 0 0 0.0 0.0 39.23 5.2 V V
3 068716 Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer 0 0 0.0 0.0 40.4 5.05 V V
4 073017 Ondřej Henzl Berth Silver Aura Moravia 0 0 0.0 0.0 41.42 4.93 V V
5 024513 Aneta Krebsová A3Ch Happy z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 42.37 4.81 V V
6 034519 Hana Fuksová Fidorka z Pravého břehu 0 0 0.0 0.0 42.66 4.78 V V
7 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky 0 0 0.0 0.0 43.82 4.66 V V
8 023114 Pavlína Wlochová Abby Gayl od Přelické zvonice 0 0 0.0 0.0 44.48 4.59 V V
9 039815 Nikola Pokorná Andromeda Czech Dreamer 0 0 0.0 0.0 45.14 4.52 V V
10 004717 Lucie Peterková Daimón Eburon Mystery 0 0 0.0 0.0 46.03 4.43 V V
11 069514 Marcela Götzingerová A3Ch Absolutely Love Bellamoon 0 0 0.0 0.0 47.56 4.29 V V
12 088814 Adriana Slezáková A3Ch Aspen Bestagility 0 1 0.0 5.0 45.88 4.45 V V
13 015917 Ondřej Henzl Boogie Gold Bryvilsár 0 1 0.0 5.0 46.89 4.35 V V
14 017714 Petra Lochmannová Julie 1 0 0.0 5.0 47.67 4.28 V V
15 029217 Zuzana Sedláčková Ema 1 0 0.0 5.0 48.04 4.25 V V
16 055414 Jana Kelnarová Alcarmo Eriien 0 1 0.0 5.0 48.24 4.23 V V
17 044416 Markéta Klanduchová Drixy Alkyra 1 0 0.0 5.0 48.59 4.2 V V
18 053918 Lenka Herzová Little King Revelation of Harricana River 1 0 2.62 7.62 52.62 3.88 VD VD
19 004617 Aneta Krebsová Loupiote De Loubajac 0 2 2.05 12.05 52.05 3.92 VD VD
20 029317 Zuzana Sedláčková Čikita 0 2 3.64 13.64 53.64 3.8 VD VD
21 057318 Petra Lochmannová Castanea Od Severní řeky 2 1 0.32 15.32 50.32 4.05 VD VD
DIS 089116 Lenka Blachová Avatar Hungry Gremlin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051516 Dana Boháčová Betty from Wealth Island DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017417 Dana Čichoňová Kung Fu Panda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083014 Hana Fuksová A3Ch Happy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018916 Eva Haroníková Abee DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051210 Gabriela Hroteková Elen Diel Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020815 Jana Kalafusová A3Ch Blade z Labského ostrova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 097515 Jana Kopřivová Mon Chéri Starring Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045315 Kateřina Malačková Abigail the Fabulous world DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074912 Barbora Malenovská Ara od Veličky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066914 Miroslava Mihoková A3Ch Mesi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052718 Blanka Pelikánová Filip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049711 Petr Smrček Knight of the Night Chancy Remus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075814 Lenka Šenkeříková Diesel Power Harisson DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067616 Václav Ullver Mázli Méhes-Kerti DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034716 Tereza Zemanová Darling Sachiko Črni Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012716 Simona Zajková ml. Minnie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO