Cz En

069514

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Marcela Götzingerová, ZKO Horní Suchá

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Absolutely Love Bellamoon, Kooikerhondje

Výsledky

  1. Čeladná - dvojzkoušky agility, 05. 12. 2020

  2. Agility Trial I: Diskvalifikován

  3. Agility Trial II: 2/5, 40.48 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  4. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  5. Agility Individual: 16/67, 42.95 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  6. Agility Squads as Individual: 17/72, 45.43 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  7. Jumping Individual: 37/70, 34.47 s, 1.47 tr. b., 4.41 m/s

  8. Jumping Squads as Individual: 40/72, 35.8 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  9. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Loučení s létem, 13. 09. 2020

  10. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  11. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  12. Opava - Katmajácké jumpingy, 08. 08. 2020

  13. Jumping I: 4/13, 37.58 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  14. Jumping II: 6/13, 41.31 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  15. Jumping III: 4/13, 39.16 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  16. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  17. zkouška MA3 1: 5/10, 44.57 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  18. zkouška MA3 2: Diskvalifikován

  19. zkouška MA3 3: 3/9, 46.7 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  20. Ostrava - dvojzkoušky The North Face + MR KCHK v agility, 27. 06. 2020

  21. Agility Trial I: Diskvalifikován

  22. Agility Trial II: Diskvalifikován

  23. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  24. Agility I: 12/64, 50.94 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  25. Agility II: Diskvalifikován

  26. Jumping I: 25/64, 40.53 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  27. Jumping II: 15/58, 34.19 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  28. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  29. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  30. 2. zkouška MA3: 3/13, 46.02 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  31. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  32. 1. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  33. 2. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  34. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  35. Zk Agility I: 2/13, 46.23 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  36. Zk Agility II: 4/13, 44.53 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  37. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  38. Agility družstva M: 3/9, 41.71 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  39. Agility jednotlivci M: 3/11, 36.59 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  40. Jumping družstva M: 1/9, 29.71 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  41. Jumping jednotlivci M: Diskvalifikován

  42. Dolní Počernice - Hloubětínský drak 2019 a I.MR Kooikerhondje, 21. 09. 2019

  43. Agility M: 4/16, 33.45 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  44. Jumping M: Diskvalifikován

  45. Zkouska MA3: 3/9, 44.6 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  46. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  47. 1. Zkouška MA3: 3/9, 45.19 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  48. 2. Zkouška MA3: 2/9, 43.74 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  49. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  50. Agility Open: 13/65, 42.42 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  51. Agility Squads as Individual: 37/69, 47.21 s, 11.21 tr. b., 3.94 m/s

  52. Jumping Open: 43/69, 43.54 s, 16.54 tr. b., 3.81 m/s

  53. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  54. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  55. Agility Zk: 3/13, 44.44 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  56. Jumping Open: 8/21, 34.52 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  57. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  58. Jumping 1: 10/24, 37.22 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  59. Jumping 2: Diskvalifikován

  60. Zkoušky: 6/11, 49.99 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  61. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  62. Agility I: Diskvalifikován

  63. Agility II: Diskvalifikován

  64. Jumping I: 12/40, 39.36 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  65. Jumping II: 11/40, 47.56 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  66. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  67. Agility MA: 3/21, 41.57 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  68. Jumping M: 4/21, 36.39 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  69. MA 3: 2/8, 47.56 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  70. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  71. Agility Trial I: Diskvalifikován

  72. Agility Trial II: Diskvalifikován

  73. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/19, 08. 05. 2019

  74. druhá zkouška MA3: Diskvalifikován

  75. první zkouška MA3: 3/6, 41.78 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  76. třetí zkouška MA3: Diskvalifikován

  77. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  78. Agility I: 17/88, 43.55 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  79. Agility II: 8/84, 42.31 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  80. Jumping I: Diskvalifikován

  81. Jumping II: 37/87, 39.01 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  82. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  83. Agility Trial I: Diskvalifikován

  84. Agility Trial II: Diskvalifikován

  85. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  86. Zkouška č.1 MA3: Diskvalifikován

  87. Zkouška č.2 MA3: 3/9, 49.62 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  88. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  89. Zkouška 1 MA3: 4/10, 47.93 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  90. Zkouška 2 MA3: 1/10, 50.68 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  91. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  92. Agility Trial I: Diskvalifikován

  93. Agility Trial II: Diskvalifikován

  94. Jumping Open: Diskvalifikován

  95. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  96. Agility Trial I: Diskvalifikován

  97. Agility Trial II: Diskvalifikován

  98. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  99. Agility Trial I: 2/9, 41.25 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  100. Agility Trial II: 1/9, 39.27 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  101. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 15. 09. 2018

  102. Jumping MA M: 11/29, 36.88 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  103. Jumping special MA M: 7/29, 36.21 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  104. Zkouška MA3 MA3: 4/12, 44.36 s, 5.36 tr. b., 3.94 m/s

  105. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  106. 1.zkouška MA3: 1/8, 47.46 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  107. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  108. Prostějov - Skok za skokem IX - rozloučení s létem, 25. 08. 2018

  109. Agility Open: Diskvalifikován

  110. Agility Trial: Diskvalifikován

  111. Jumping Open: Diskvalifikován

  112. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  113. QA4 Agility: 10/44, 38.98 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  114. QA5 Agility: 10/42, 45.43 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  115. QA6 Agility: 12/43, 46.33 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  116. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  117. QJ5 Jumping: 23/43, 42.01 s, 7.01 tr. b., 4.17 m/s

  118. QJ6 Jumping: 15/38, 42.79 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  119. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  120. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  121. 2. zkouška MA3: 1/3, 36.54 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  122. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  123. Agility Open: 6/20, 37.7 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  124. Agility Trial: Diskvalifikován

  125. Jumping Open: 9/22, 38.09 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  126. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  127. Agility M Ne: 7/48, 34.64 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  128. Agility M So: Diskvalifikován

  129. Jumping M Ne: 8/46, 33.6 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  130. Jumping M So: 27/47, 36.57 s, 16.57 tr. b., 4.02 m/s

  131. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  132. Agility I: Diskvalifikován

  133. Agility II: 5/7, 42.15 s, 9.15 tr. b., 3.8 m/s

  134. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  135. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  136. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  137. 3. zkouška MA3: 2/5, 43.65 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  138. Brno - Zimní Brno 2, 24. 02. 2018

  139. Agility MA: 4/28, 40.3 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  140. Jumping MA: Diskvalifikován

  141. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  142. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  143. TRIAL II. MA3: Diskvalifikován

  144. TRIAL I. MA3: Diskvalifikován

  145. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  146. II. zkouška MA3: 2/12, 46.3 s, 0.3 tr. b., 3.8 m/s

  147. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  148. Jumping A2 + A3 M: 11/19, 32.98 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  149. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  150. Agility Trial I: Diskvalifikován

  151. Agility Trial II: Diskvalifikován

  152. Jumping 2+3: Diskvalifikován

  153. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  154. 1.běh MA3: 1/5, 38.0 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  155. 2. běh MA3: 2/5, 41.6 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  156. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  157. Agility Trial I: 5/12, 54.03 s, 11.03 tr. b., 3.7 m/s

  158. Agility Trial II: 3/12, 39.2 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  159. Jumping I: 12/22, 40.32 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  160. Jumping II: Diskvalifikován

  161. Jumping Open: 5/24, 38.37 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  162. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: Diskvalifikován

  163. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  164. Agility 1: 11/36, 45.28 s, 6.28 tr. b., 3.75 m/s

  165. Agility 2: Diskvalifikován

  166. Jumping 1: Diskvalifikován

  167. Jumping 2: Diskvalifikován

  168. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  169. zkouška 1 MA3: Diskvalifikován

  170. zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  171. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  172. 1. zkouška MA3: 3/8, 41.05 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  173. 2. zkouška MA3: 3/8, 46.45 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  174. 3. zkouška MA3: Diskvalifikován

  175. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  176. Agility Med Ne: 6/39, 44.91 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  177. Agility Med So: Diskvalifikován

  178. Jumping Med Ne: Diskvalifikován

  179. Jumping Med So: Diskvalifikován

  180. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  181. 1.běh MA3: 3/6, 39.95 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  182. 2.běh MA3: 3/6, 47.6 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  183. 3.běh MA3: 2/6, 46.39 s, 0.39 tr. b., 3.73 m/s

  184. Litovel - Mladeč - III. Agility Cup Nové Zámky, 03. 12. 2016

  185. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  186. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  187. Jumping open M: Diskvalifikován

  188. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2016, 29. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  189. Agility Ne M: Diskvalifikován

  190. Agility So M: Diskvalifikován

  191. Jumping Ne M: Diskvalifikován

  192. Jumping So M: Diskvalifikován

  193. Zkouška Ne MA3: Diskvalifikován

  194. Zkouška So MA3: Diskvalifikován

  195. Kroměříž - Dvojzkoušky, 23. 10. 2016

  196. Agility Trial I: Diskvalifikován

  197. Agility Trial II: Diskvalifikován

  198. Bordovice - Bordovský pohár-Trojzkoušky, 08. 10. 2016

  199. Zkouška č.1 MA3: Diskvalifikován

  200. Zkouška č.2 MA3: 1/5, 46.02 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  201. Zkouška č.3 MA3: 2/5, 50.66 s, 5.66 tr. b., 3.85 m/s

  202. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 11. 09. 2016

  203. 1. běh MA3 MA3: Diskvalifikován

  204. 2. běh MA3 MA3: 4/9, 46.0 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  205. Přerov - BRIT CUP 2016, 20. 08. 2016

  206. Agility: 2/6, 47.49 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  207. Agility Open: 2/17, 43.43 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  208. Jumping Open: 4/13, 38.15 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  209. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 07. 05. 2016

  210. Agility I: Diskvalifikován

  211. Agility II: Diskvalifikován

  212. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže a III. MČR Pyrenejských ovčáků, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  213. Agility I: Diskvalifikován

  214. Agility II: Diskvalifikován

  215. Agility Open: Diskvalifikován

  216. Jumping Open: Diskvalifikován

  217. Brno - Agility Zetor Cup, 19. 03. 2016

  218. Agility MA: Diskvalifikován

  219. Jumping MA: 6/24, 32.02 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  220. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  221. Hlučín - Dvojité tukobraní, 27. 12. 2015

  222. II. zkouška MA2: 3/10, 42.78 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  223. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  224. Brno - Vánoční Brno 2015, 12. 12. 2015

  225. Agility M M: 4/21, 38.56 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  226. Jumping M M: Diskvalifikován

  227. Zkouška MA2 MA2: Diskvalifikován

  228. Hlučín - Vosen Sosen, 14. 11. 2015 - 15. 11. 2015

  229. Neděle Agility 1 M: 5/16, 44.92 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  230. Neděle Jumping 2 M: Diskvalifikován

  231. Sobota 1. zkouška MA2: 1/4, 39.06 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  232. Sobota 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  233. Sobota Jumping 1 M: Diskvalifikován

  234. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2015, 07. 11. 2015 - 08. 11. 2015

  235. Agility neděle M: Diskvalifikován

  236. Agility sobota M: Diskvalifikován

  237. Jumping neděle M: Diskvalifikován

  238. Jumping sobota M: Diskvalifikován

  239. Zkouška neděle MA2: Diskvalifikován

  240. zkouška sobota MA2: 1/9, 41.89 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  241. Hranice - Hranické hrátky, 03. 10. 2015

  242. Agility: Diskvalifikován

  243. Agility Open: Diskvalifikován

  244. Jumping Open: Diskvalifikován

  245. Rožnov pod Radhoštěm - Dvojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2015

  246. Agility I: Diskvalifikován

  247. Agility II: Diskvalifikován

  248. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky- Podzimní snažení, 20. 09. 2015

  249. 1.zkouška MA2: Diskvalifikován

  250. 2.zkouška MA2: 1/3, 44.56 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  251. Kroměříž - Dvojzkoušky II, 15. 08. 2015

  252. Agility I: Diskvalifikován

  253. Agility II: 1/8, 44.65 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  254. Veřovice - Veřovský pohár-trojzkoušky, 16. 05. 2015

  255. Zkouška 1 MA1: 1/8, 41.17 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  256. Zkouška 2 MA1: 2/8, 44.19 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  257. Zkouška 3 MA1: Diskvalifikován

  258. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky- Jarní snažení, 03. 05. 2015

  259. 1.zkouška MA1: Diskvalifikován

  260. 2.zkouška MA1: Diskvalifikován

  261. Přerov - Dvojzkoušky, 26. 04. 2015

  262. Agility I: Diskvalifikován

  263. Agility II: 3/4, 39.62 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  264. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 18. 04. 2015

  265. 1 zkouska MA1 MA1: 1/3, 33.59 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  266. 2 zkouska MA1 MA1: Diskvalifikován

  267. Sedliště - TROJzkoušky - 3. Sokolí spartakiáda, 06. 12. 2014

  268. Agility I: Diskvalifikován

  269. Agility II: 1/9, 47.87 s, 5.0 tr. b., 3.36 m/s

  270. Agility III: Diskvalifikován

  271. Hlučín - Vosen Sosen + 5. Agility Collie Cup, 15. 11. 2014 - 16. 11. 2014

  272. Agility I: Diskvalifikován

  273. Agility II: Diskvalifikován

  274. Agility Open I: Diskvalifikován

  275. Jumping Open I: Diskvalifikován

  276. Jumping Open II: Diskvalifikován

  277. Přerov - III. dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  278. 1. Agility: Diskvalifikován

  279. 2. Agility: Diskvalifikován

  280. Horní Suchá - Hornosušské zkoušky agilit, 21. 09. 2014

  281. zkouška 1 MA1: Diskvalifikován

  282. zkouška 2 MA1: 2/7, 51.62 s, 15.62 tr. b., 3.16 m/s

  283. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 13. 09. 2014 - 14. 09. 2014

  284. agility M: 5/10, 63.59 s, 30.59 tr. b., 2.67 m/s

  285. Jumping M: Diskvalifikován

  286. Zkoušky MA1 MA1: 2/5, 41.22 s, 7.22 tr. b., 3.23 m/s