Cz En

069514

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Marcela Götzingerová, ZKO Horní Suchá

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Absolutely Love Bellamoon, Kooikerhondje

Výsledky

  1. Praha - Hostivař - III. Mistrovství ČR Kooikerhondje, 10. 09. 2022

  2. Agility MR medium: 3/13, 41.1 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  3. Jumping MR medium: 1/13, 35.96 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  4. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  5. Agility I: 22/60, 51.73 s, 5.73 tr. b., 4.25 m/s

  6. Jumping I: Diskvalifikován

  7. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 27. 11. 2021

  8. VITAR Agility Trial I: Diskvalifikován

  9. VITAR Agility Trial II: Diskvalifikován

  10. Beroun - 6. Mistrovství republiky seniorů v agility, 23. 10. 2021 - 24. 10. 2021

  11. Agility M: Diskvalifikován

  12. Agility M družstva: 1/20, 40.36 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  13. Hra M neděle: Diskvalifikován

  14. Hra M sobota: 2/20, 14.68 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  15. Jumping M: 1/22, 35.77 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  16. Jumping M družstva: Diskvalifikován

  17. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  18. Agility Individual: Diskvalifikován

  19. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  20. Jumping Individual: Diskvalifikován

  21. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  22. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  23. Agility I: 9/71, 49.46 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  24. Agility II: Diskvalifikován

  25. Jumping I: Diskvalifikován

  26. Jumping II: Diskvalifikován

  27. Čeladná - dvojzkoušky agility, 05. 12. 2020

  28. Agility Trial I: Diskvalifikován

  29. Agility Trial II: 2/5, 40.48 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  30. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  31. Agility Individual: 16/67, 42.95 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  32. Agility Squads as Individual: 17/72, 45.43 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  33. Jumping Individual: 37/70, 34.47 s, 1.47 tr. b., 4.41 m/s

  34. Jumping Squads as Individual: 40/72, 35.8 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  35. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Loučení s létem, 13. 09. 2020

  36. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  37. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  38. Opava - Katmajácké jumpingy, 08. 08. 2020

  39. Jumping I: 4/13, 37.58 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  40. Jumping II: 6/13, 41.31 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  41. Jumping III: 4/13, 39.16 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  42. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  43. zkouška MA3 1: 5/10, 44.57 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  44. zkouška MA3 2: Diskvalifikován

  45. zkouška MA3 3: 3/9, 46.7 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  46. Ostrava - dvojzkoušky The North Face + MR KCHK v agility, 27. 06. 2020

  47. Agility Trial I: Diskvalifikován

  48. Agility Trial II: Diskvalifikován

  49. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  50. Agility I: 12/64, 50.94 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  51. Agility II: Diskvalifikován

  52. Jumping I: 25/64, 40.53 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  53. Jumping II: 15/58, 34.19 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  54. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  55. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  56. 2. zkouška MA3: 3/13, 46.02 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  57. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  58. 1. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  59. 2. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  60. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  61. Zk Agility I: 2/13, 46.23 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  62. Zk Agility II: 4/13, 44.53 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  63. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  64. Agility družstva M: 3/9, 41.71 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  65. Agility jednotlivci M: 3/11, 36.59 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  66. Jumping družstva M: 1/9, 29.71 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  67. Jumping jednotlivci M: Diskvalifikován

  68. Dolní Počernice - Hloubětínský drak 2019 a I.MR Kooikerhondje, 21. 09. 2019

  69. Agility M: 4/16, 33.45 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  70. Jumping M: Diskvalifikován

  71. Zkouska MA3: 3/9, 44.6 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  72. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  73. 1. Zkouška MA3: 3/9, 45.19 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  74. 2. Zkouška MA3: 2/9, 43.74 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  75. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  76. Agility Open: 13/65, 42.42 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  77. Agility Squads as Individual: 37/69, 47.21 s, 11.21 tr. b., 3.94 m/s

  78. Jumping Open: 43/69, 43.54 s, 16.54 tr. b., 3.81 m/s

  79. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  80. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  81. Agility Zk: 3/13, 44.44 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  82. Jumping Open: 8/21, 34.52 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  83. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  84. Jumping 1: 10/24, 37.22 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  85. Jumping 2: Diskvalifikován

  86. Zkoušky: 6/11, 49.99 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  87. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  88. Agility I: Diskvalifikován

  89. Agility II: Diskvalifikován

  90. Jumping I: 12/40, 39.36 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  91. Jumping II: 11/40, 47.56 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  92. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  93. Agility MA: 3/21, 41.57 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  94. Jumping M: 4/21, 36.39 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  95. MA 3: 2/8, 47.56 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  96. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  97. Agility Trial I: Diskvalifikován

  98. Agility Trial II: Diskvalifikován

  99. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/19, 08. 05. 2019

  100. druhá zkouška MA3: Diskvalifikován

  101. první zkouška MA3: 3/6, 41.78 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  102. třetí zkouška MA3: Diskvalifikován

  103. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  104. Agility I: 17/88, 43.55 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  105. Agility II: 8/84, 42.31 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  106. Jumping I: Diskvalifikován

  107. Jumping II: 37/87, 39.01 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  108. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  109. Agility Trial I: Diskvalifikován

  110. Agility Trial II: Diskvalifikován

  111. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  112. Zkouška č.1 MA3: Diskvalifikován

  113. Zkouška č.2 MA3: 3/9, 49.62 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  114. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  115. Zkouška 1 MA3: 4/10, 47.93 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  116. Zkouška 2 MA3: 1/10, 50.68 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  117. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  118. Agility Trial I: Diskvalifikován

  119. Agility Trial II: Diskvalifikován

  120. Jumping Open: Diskvalifikován

  121. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  122. Agility Trial I: Diskvalifikován

  123. Agility Trial II: Diskvalifikován

  124. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  125. Agility Trial I: 2/9, 41.25 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  126. Agility Trial II: 1/9, 39.27 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  127. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 15. 09. 2018

  128. Jumping MA M: 11/29, 36.88 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  129. Jumping special MA M: 7/29, 36.21 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  130. Zkouška MA3 MA3: 4/12, 44.36 s, 5.36 tr. b., 3.94 m/s

  131. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  132. 1.zkouška MA3: 1/8, 47.46 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  133. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  134. Prostějov - Skok za skokem IX - rozloučení s létem, 25. 08. 2018

  135. Agility Open: Diskvalifikován

  136. Agility Trial: Diskvalifikován

  137. Jumping Open: Diskvalifikován

  138. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  139. QA4 Agility: 10/44, 38.98 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  140. QA5 Agility: 10/42, 45.43 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  141. QA6 Agility: 12/43, 46.33 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  142. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  143. QJ5 Jumping: 23/43, 42.01 s, 7.01 tr. b., 4.17 m/s

  144. QJ6 Jumping: 15/38, 42.79 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  145. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  146. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  147. 2. zkouška MA3: 1/3, 36.54 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  148. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  149. Agility Open: 6/20, 37.7 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  150. Agility Trial: Diskvalifikován

  151. Jumping Open: 9/22, 38.09 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  152. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  153. Agility M Ne: 7/48, 34.64 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  154. Agility M So: Diskvalifikován

  155. Jumping M Ne: 8/46, 33.6 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  156. Jumping M So: 27/47, 36.57 s, 16.57 tr. b., 4.02 m/s

  157. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  158. Agility I: Diskvalifikován

  159. Agility II: 5/7, 42.15 s, 9.15 tr. b., 3.8 m/s

  160. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  161. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  162. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  163. 3. zkouška MA3: 2/5, 43.65 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  164. Brno - Zimní Brno 2, 24. 02. 2018

  165. Agility MA: 4/28, 40.3 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  166. Jumping MA: Diskvalifikován

  167. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  168. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  169. TRIAL II. MA3: Diskvalifikován

  170. TRIAL I. MA3: Diskvalifikován

  171. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  172. II. zkouška MA3: 2/12, 46.3 s, 0.3 tr. b., 3.8 m/s

  173. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  174. Jumping A2 + A3 M: 11/19, 32.98 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  175. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  176. Agility Trial I: Diskvalifikován

  177. Agility Trial II: Diskvalifikován

  178. Jumping 2+3: Diskvalifikován

  179. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  180. 1.běh MA3: 1/5, 38.0 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  181. 2. běh MA3: 2/5, 41.6 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  182. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  183. Agility Trial I: 5/12, 54.03 s, 11.03 tr. b., 3.7 m/s

  184. Agility Trial II: 3/12, 39.2 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  185. Jumping I: 12/22, 40.32 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  186. Jumping II: Diskvalifikován

  187. Jumping Open: 5/24, 38.37 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  188. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: Diskvalifikován

  189. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  190. Agility 1: 11/36, 45.28 s, 6.28 tr. b., 3.75 m/s

  191. Agility 2: Diskvalifikován

  192. Jumping 1: Diskvalifikován

  193. Jumping 2: Diskvalifikován

  194. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  195. zkouška 1 MA3: Diskvalifikován

  196. zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  197. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  198. 1. zkouška MA3: 3/8, 41.05 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  199. 2. zkouška MA3: 3/8, 46.45 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  200. 3. zkouška MA3: Diskvalifikován

  201. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  202. Agility Med Ne: 6/39, 44.91 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  203. Agility Med So: Diskvalifikován

  204. Jumping Med Ne: Diskvalifikován

  205. Jumping Med So: Diskvalifikován

  206. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  207. 1.běh MA3: 3/6, 39.95 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  208. 2.běh MA3: 3/6, 47.6 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  209. 3.běh MA3: 2/6, 46.39 s, 0.39 tr. b., 3.73 m/s

  210. Litovel - Mladeč - III. Agility Cup Nové Zámky, 03. 12. 2016

  211. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  212. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  213. Jumping open M: Diskvalifikován

  214. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2016, 29. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  215. Agility Ne M: Diskvalifikován

  216. Agility So M: Diskvalifikován

  217. Jumping Ne M: Diskvalifikován

  218. Jumping So M: Diskvalifikován

  219. Zkouška Ne MA3: Diskvalifikován

  220. Zkouška So MA3: Diskvalifikován

  221. Kroměříž - Dvojzkoušky, 23. 10. 2016

  222. Agility Trial I: Diskvalifikován

  223. Agility Trial II: Diskvalifikován

  224. Bordovice - Bordovský pohár-Trojzkoušky, 08. 10. 2016

  225. Zkouška č.1 MA3: Diskvalifikován

  226. Zkouška č.2 MA3: 1/5, 46.02 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  227. Zkouška č.3 MA3: 2/5, 50.66 s, 5.66 tr. b., 3.85 m/s

  228. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 11. 09. 2016

  229. 1. běh MA3 MA3: Diskvalifikován

  230. 2. běh MA3 MA3: 4/9, 46.0 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  231. Přerov - BRIT CUP 2016, 20. 08. 2016

  232. Agility: 2/6, 47.49 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  233. Agility Open: 2/17, 43.43 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  234. Jumping Open: 4/13, 38.15 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  235. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 07. 05. 2016

  236. Agility I: Diskvalifikován

  237. Agility II: Diskvalifikován

  238. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže a III. MČR Pyrenejských ovčáků, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  239. Agility I: Diskvalifikován

  240. Agility II: Diskvalifikován

  241. Agility Open: Diskvalifikován

  242. Jumping Open: Diskvalifikován

  243. Brno - Agility Zetor Cup, 19. 03. 2016

  244. Agility MA: Diskvalifikován

  245. Jumping MA: 6/24, 32.02 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  246. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  247. Hlučín - Dvojité tukobraní, 27. 12. 2015

  248. II. zkouška MA2: 3/10, 42.78 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  249. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  250. Brno - Vánoční Brno 2015, 12. 12. 2015

  251. Agility M M: 4/21, 38.56 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  252. Jumping M M: Diskvalifikován

  253. Zkouška MA2 MA2: Diskvalifikován

  254. Hlučín - Vosen Sosen, 14. 11. 2015 - 15. 11. 2015

  255. Neděle Agility 1 M: 5/16, 44.92 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  256. Neděle Jumping 2 M: Diskvalifikován

  257. Sobota 1. zkouška MA2: 1/4, 39.06 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  258. Sobota 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  259. Sobota Jumping 1 M: Diskvalifikován

  260. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2015, 07. 11. 2015 - 08. 11. 2015

  261. Agility neděle M: Diskvalifikován

  262. Agility sobota M: Diskvalifikován

  263. Jumping neděle M: Diskvalifikován

  264. Jumping sobota M: Diskvalifikován

  265. Zkouška neděle MA2: Diskvalifikován

  266. zkouška sobota MA2: 1/9, 41.89 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  267. Hranice - Hranické hrátky, 03. 10. 2015

  268. Agility: Diskvalifikován

  269. Agility Open: Diskvalifikován

  270. Jumping Open: Diskvalifikován

  271. Rožnov pod Radhoštěm - Dvojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2015

  272. Agility I: Diskvalifikován

  273. Agility II: Diskvalifikován

  274. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky- Podzimní snažení, 20. 09. 2015

  275. 1.zkouška MA2: Diskvalifikován

  276. 2.zkouška MA2: 1/3, 44.56 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  277. Kroměříž - Dvojzkoušky II, 15. 08. 2015

  278. Agility I: Diskvalifikován

  279. Agility II: 1/8, 44.65 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  280. Veřovice - Veřovský pohár-trojzkoušky, 16. 05. 2015

  281. Zkouška 1 MA1: 1/8, 41.17 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  282. Zkouška 2 MA1: 2/8, 44.19 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  283. Zkouška 3 MA1: Diskvalifikován

  284. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky- Jarní snažení, 03. 05. 2015

  285. 1.zkouška MA1: Diskvalifikován

  286. 2.zkouška MA1: Diskvalifikován

  287. Přerov - Dvojzkoušky, 26. 04. 2015

  288. Agility I: Diskvalifikován

  289. Agility II: 3/4, 39.62 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  290. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 18. 04. 2015

  291. 1 zkouska MA1 MA1: 1/3, 33.59 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  292. 2 zkouska MA1 MA1: Diskvalifikován

  293. Sedliště - TROJzkoušky - 3. Sokolí spartakiáda, 06. 12. 2014

  294. Agility I: Diskvalifikován

  295. Agility II: 1/9, 47.87 s, 5.0 tr. b., 3.36 m/s

  296. Agility III: Diskvalifikován

  297. Hlučín - Vosen Sosen + 5. Agility Collie Cup, 15. 11. 2014 - 16. 11. 2014

  298. Agility I: Diskvalifikován

  299. Agility II: Diskvalifikován

  300. Agility Open I: Diskvalifikován

  301. Jumping Open I: Diskvalifikován

  302. Jumping Open II: Diskvalifikován

  303. Přerov - III. dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  304. 1. Agility: Diskvalifikován

  305. 2. Agility: Diskvalifikován

  306. Horní Suchá - Hornosušské zkoušky agilit, 21. 09. 2014

  307. zkouška 1 MA1: Diskvalifikován

  308. zkouška 2 MA1: 2/7, 51.62 s, 15.62 tr. b., 3.16 m/s

  309. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 13. 09. 2014 - 14. 09. 2014

  310. agility M: 5/10, 63.59 s, 30.59 tr. b., 2.67 m/s

  311. Jumping M: Diskvalifikován

  312. Zkoušky MA1 MA1: 2/5, 41.22 s, 7.22 tr. b., 3.23 m/s