Cz En

QA3 agility

  1. Datum: 18. 05. 2019
  2. Závod: Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS
  3. Rozhodčí: Mikkilä, Sari (FI)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 74.0 s
  7. Délka: 207.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.22 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 095315 Klára Kokešová Roxy 0 0 0.0 0.0 38.49 5.38 V V
2 004517 Aneta Obrusníková Kehely McPotter´s Creek´s 0 0 0.0 0.0 38.81 5.33 V V
3 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 0 0 0.0 0.0 39.57 5.23 V V
4 075217 Karel Kurc Cool Rallye Te Salutant 0 0 0.0 0.0 40.07 5.17 V V
5 017115 Adéla Maršálková Míša 0 0 0.0 0.0 40.31 5.14 V V
6 087214 Olga Mařáčková Celeste z Lomu ve Skále 0 0 0.0 0.0 41.81 4.95 V V
7 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 0 0 0.0 0.0 42.23 4.9 V V
8 018915 Michaela Tejčková Faranois Malý pasáček 0 0 0.0 0.0 42.35 4.89 V V
9 083314 Barbora Banýrová A3Ch Bungee Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 42.45 4.88 V V
10 034418 Nikola Schovancová Mia 0 0 0.0 0.0 43.46 4.76 V V
11 036116 Hana Kubíčková Dragon Lady Alkyra 0 0 0.0 0.0 43.88 4.72 V V
12 003515 Ivana Suchardová A3Ch Sookie von der Happy Horse Farm 0 0 0.0 0.0 44.3 4.67 V V
13 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas 0 0 0.0 0.0 44.94 4.61 V V
14 070914 Tereza Martišová Back in love Abby Youwentis 0 0 0.0 0.0 45.68 4.53 V V
15 035119 Tereza Krejčí Absolute Speed Jump Jett Team 0 0 0.0 0.0 46.38 4.46 V V
16 016514 Barbora Banýrová A3Ch Rarity Jomgarden's 0 0 0.0 0.0 46.71 4.43 V V
17 038914 Jitka Lukeslová A3Ch Silver Monty 0 0 0.0 0.0 46.73 4.43 V V
18 001918 Jitka Hrdinová Aquamarine Nangabet 0 0 0.0 0.0 48.73 4.25 V V
19 040414 Kateřina Břízová Brave Jeremy Anarchia 0 0 1.68 1.68 50.68 4.08 V V
20 056317 Lucie Pejzlová Abdul Nikidar 0 0 3.41 3.41 52.41 3.95 V V
21 081813 Jitka Zachová A3Ch Mia Amber 0 0 4.29 4.29 53.29 3.88 V V
22 056313 Lenka Fuksová Absolutely Free Te Salutant 1 0 0.0 5.0 38.27 5.41 V V
23 045315 Kateřina Malačková Abigail the Fabulous world 1 0 0.0 5.0 39.53 5.24 V V
24 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility 1 0 0.0 5.0 40.37 5.13 V V
25 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos 1 0 0.0 5.0 41.17 5.03 V V
26 073017 Ondřej Henzl Berth Silver Aura Moravia 1 0 0.0 5.0 42.54 4.87 V V
27 097515 Jana Kopřivová Mon Chéri Starring Moravia 1 0 0.0 5.0 43.34 4.78 V V
28 047915 Kristýna Obstová A3Ch Ruby 1 0 0.0 5.0 44.03 4.7 V V
29 088814 Adriana Slezáková Aspen Bestagility 1 0 0.0 5.0 44.15 4.69 V V
30 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje 1 0 0.0 5.0 44.86 4.61 V V
31 051614 Marcela Staňková Carlotta Animee du Chien 0 1 0.0 5.0 45.98 4.5 V V
32 004617 Aneta Krebsová Loupiote De Loubajac 1 0 0.0 5.0 47.09 4.4 V V
33 052118 Martina Sigmundová Arwen Easy Euforia 0 1 0.0 5.0 47.3 4.38 V V
34 009117 Ivana Ondrušová Tina 0 1 0.0 5.0 47.45 4.36 V V
35 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost 0 1 0.0 5.0 48.72 4.25 V V
36 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach 1 0 0.71 5.71 49.71 4.16 V V
37 018816 Irena Hofmanová Helen of Troy Of Darkness 1 0 4.26 9.26 53.26 3.89 VD VD
38 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky 2 0 0.0 10.0 41.68 4.97 VD VD
39 073115 Jitka Hrdinová Nanga Parbat du Pic de Pioulou 1 1 0.0 10.0 42.81 4.84 VD VD
40 010019 Lucie Bidlová Ember Ellin Bellamoon 1 1 0.0 10.0 47.67 4.34 VD VD
41 080315 Martina Sigmundová Atomic Bomberman Belfie 1 1 0.0 10.0 48.54 4.26 VD VD
42 067912 Marie - Anna Kociánová Aida Bonsai She-Kra 2 1 0.0 15.0 46.05 4.5 VD VD
43 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic 1 2 0.89 15.89 49.89 4.15 VD VD
44 030216 Klára Marešová Monty Z Josefovské pevnosti 1 1 6.67 16.67 55.67 3.72 D D
DIS 044717 Martina Jírová Yantanee ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079217 Veronika Krupková Brave Guinness Little Guardian Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027215 Václav Tomášek A3Ch Bibi Jozucita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068716 Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034716 Tereza Zemanová Darling Sachiko Črni Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051417 Barbora Banýrová Breeze od Přelícké zvonice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015917 Ondřej Henzl Boogie Gold Bryvilsár DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055217 Monika Fantová Whisky Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083917 Yveta Nezvalová Zochová Bond Bleu Colline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076816 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081717 Barbora Kozlová Run For Fun Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075117 Lenka Fuksová Call Me Hippie Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063016 Kateřina Mrázková Calahari Etosha Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066914 Miroslava Mihoková Mesi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO