Cz En

003515

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Ivana Suchardová, LbP Agility Team

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Sookie von der Happy Horse Farm, Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl.

Výsledky

  1. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  2. QA1 agility: Diskvalifikován

  3. QA2 agility: Diskvalifikován

  4. QA3 agility: 12/60, 44.3 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  5. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  6. QJ2 jumping: 11/61, 39.38 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  7. QJ3 jumping: 39/60, 42.5 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  8. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  9. Agility MA: 2/23, 35.79 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  10. Jumping MA: 4/23, 33.3 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  11. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  12. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  13. Agility Finále: Diskvalifikován

  14. Agility I.: Diskvalifikován

  15. Agility II.: 3/23, 39.97 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  16. Agility III.: 1/22, 44.15 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  17. Jumping I.: Diskvalifikován

  18. Jumping II.: Diskvalifikován

  19. Jumping III.: Diskvalifikován

  20. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  21. Agility I: Diskvalifikován

  22. Agility II: 10/84, 42.4 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  23. Jumping I: 22/87, 33.83 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  24. Jumping II: 14/87, 38.73 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  25. Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků, 06. 04. 2019 - 07. 04. 2019

  26. Agility Basic M MA1: 4/11, 23.6 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  27. Agility I M M: Diskvalifikován

  28. Jumping Basic M MA1: 3/11, 19.44 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  29. Jumping I M M: Diskvalifikován

  30. Tuneliáda M M: 10/31, 22.63 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  31. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  32. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  33. 2. Zkouška MA3: 2/7, 37.36 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  34. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 03. 2019

  35. Druhá zkouška MA3: 1/5, 41.41 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  36. První zkouška MA3: 1/5, 42.53 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  37. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  38. Agility 1: 7/29, 49.6 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  39. Agility 2: 11/28, 42.66 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  40. Jumping 1: Diskvalifikován

  41. Jumping 2: 9/28, 35.91 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  42. Zkouška: Diskvalifikován

  43. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  44. 1. Zkouška MA3: 2/12, 43.33 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  45. 2. Zkouška MA3: 2/12, 36.84 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  46. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  47. Agility: Diskvalifikován

  48. Jumping: 5/26, 36.59 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  49. Zkouška: Diskvalifikován

  50. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  51. Agility: 3/23, 40.64 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  52. Jumping: 7/23, 32.85 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  53. Zkouška: Diskvalifikován

  54. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  55. Druhá zkouška MA3: 1/6, 42.94 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  56. První zkouška MA3: Diskvalifikován

  57. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  58. II.zkouška MA3: 1/8, 40.16 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  59. I. zkouška MA3: 5/8, 58.5 s, 20.5 tr. b., 3.66 m/s

  60. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 21. 12. 2018

  61. Druhá zkouška MA3: 1/3, 40.03 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  62. První zkouška MA3: 1/3, 40.03 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  63. Královice - Vánoční pohár 2018, 02. 12. 2018

  64. jumping J3 2. MA3: 1/2, 39.26 s, 1.26 tr. b., 4.2 m/s

  65. jumping J3 MA3: 1/2, 40.88 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  66. Jumping Open M: 2/10, 39.63 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  67. Královice - Vánoční pohár 2018, 25. 11. 2018

  68. Jumping: Diskvalifikován

  69. Zkouška: Diskvalifikován

  70. Zkouška 2.: 1/3, 37.82 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  71. Královice - Vánoční pohár 2018, 11. 11. 2018

  72. Jumping: 1/14, 33.28 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  73. Zkouška 1.: 1/5, 38.73 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  74. Zkouška 2.: 1/5, 38.51 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  75. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  76. Zkouška III. MA3: 3/6, 40.96 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  77. Zkouška II. MA3: 1/6, 41.62 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  78. Zkouška I. MA3: 3/6, 39.5 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  79. Královice u Slaného - Dvojzkoušky + 9. MČR SUPER G, 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  80. Druhá zkouška neděle MA3: 1/1, 35.44 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  81. Druhá zkouška sobota MA3: 2/2, 44.75 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  82. První zkouška neděle MA3: Diskvalifikován

  83. První zkouška sobota MA3: 1/2, 38.97 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  84. SuperG Challenge agility M: 1/2, 48.78 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  85. SuperG Challenge jumping M: 1/2, 46.13 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  86. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 10. 2018

  87. Druhá zkouška MA3: 1/3, 39.7 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  88. První zkouška MA3: Diskvalifikován

  89. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  90. Agility M: Diskvalifikován

  91. Jumping M: 5/12, 25.52 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  92. Zkouška_neděle MA3: 1/6, 38.95 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  93. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  94. Agility M: 1/24, 32.55 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  95. Jumping M: 11/24, 32.33 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  96. Zkouška - MA3: 1/6, 40.64 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  97. Mrtník, Plzeň-Sever - Pohodové dvojzkoušky na Brabcovně, 15. 09. 2018

  98. __1.MA3 MA3: 1/6, 38.95 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  99. __2.MA3 MA3: Diskvalifikován

  100. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  101. Jumping 2 M: 5/12, 29.67 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  102. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  103. Ústí nad Labem - MOJŽÍŘSKÉ “VÍTEJ ŠKOLNÍ ROKU!”, 02. 09. 2018

  104. Agility M: 1/7, 37.09 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  105. Jumping M: Diskvalifikován

  106. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  107. Dobříš - Dobříšský trojboj (2x jumping, tuneliáda) + hry agility, 19. 08. 2018

  108. Jumping 1 M M: 4/7, 34.91 s, 15.0 tr. b., 4.55 m/s

  109. Jumping 2 M M: 2/7, 34.06 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  110. Slalomář M M: 4/6, 14.03 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  111. Tuneliáda M M: 4/7, 16.88 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  112. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  113. Jumping Light: 4/7, 22.18 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  114. Jumping Standard: 1/8, 31.18 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  115. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  116. Agility II. M: Diskvalifikován

  117. Agility I. M: Diskvalifikován

  118. Jumping II. M: 14/49, 39.8 s, 1.8 tr. b., 4.02 m/s

  119. Jumping I. M: Diskvalifikován

  120. Louny - Hurá na prázdniny, 16. 06. 2018

  121. AGILITY M: 6/22, 37.43 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  122. JUMPING M: 13/22, 37.67 s, 10.67 tr. b., 3.66 m/s

  123. ZKOUŠKA MA3: Diskvalifikován

  124. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  125. Zkouška nedělle MA3: Diskvalifikován

  126. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  127. Agility_: 7/19, 35.95 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  128. Jumping_: 2/19, 32.27 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  129. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  130. Agility M: 6/20, 44.99 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  131. JUMPING M: 2/21, 35.78 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  132. Zkouška agility MA3: 2/6, 38.36 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  133. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  134. Hra - tuneliáda pro A2+A3 M: 3/12, 28.11 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  135. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  136. I Agility Open: 4/69, 35.08 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  137. II Agility Open: 32/66, 42.75 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  138. II Jumping Open: 10/66, 34.15 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  139. I Jumping Open: Diskvalifikován

  140. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  141. Agility: 7/22, 42.96 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  142. Agility: Diskvalifikován

  143. Jumping: 3/19, 32.91 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  144. Jumping: 16/23, 38.28 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  145. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  146. Agility: 8/31, 41.36 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  147. Agility: Diskvalifikován

  148. Jumping: 10/30, 41.44 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  149. Jumping: Diskvalifikován

  150. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  151. Agility: Diskvalifikován

  152. Jumping: 2/21, 33.79 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  153. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  154. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  155. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  156. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  157. Agility: Diskvalifikován

  158. Jumping: Diskvalifikován

  159. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  160. III. zkouška MA3: 1/12, 35.17 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  161. II. Zkouška MA3: 3/12, 47.24 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  162. I. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  163. Terezín - Vánoční AGI hraní, 16. 12. 2017

  164. Barelový a tunelový běh M: 4/19, 32.05 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  165. Zkouška MA3: 1/5, 39.66 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  166. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  167. Agility M: Diskvalifikován

  168. Jumping M: 1/17, 26.3 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  169. Zkoušky MA3: 1/6, 37.84 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  170. Písnice - Kaniko Jump, 24. 09. 2017

  171. Jumping II. M: 3/14, 36.9 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  172. Jumping I. M: 3/15, 36.93 s, 1.93 tr. b., 4.44 m/s

  173. Rokycany - Rokycanská skočná, 23. 09. 2017

  174. Agility Open M: Diskvalifikován

  175. Jumping Open M: Diskvalifikován

  176. Zkouška MA3 MA3: Diskvalifikován

  177. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  178. Agility Ne - MA: 5/22, 33.37 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  179. Agility So - MA: 7/23, 30.49 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  180. Jumping Ne - MA: Diskvalifikován

  181. Jumping So - MA: Diskvalifikován

  182. Zka Ne - MA3: 6/11, 46.7 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  183. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 26. 08. 2017

  184. Agility Open: Diskvalifikován

  185. Agility Trial: Diskvalifikován

  186. Jumping Open: 4/12, 33.52 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  187. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 4. kolo FINÁLE, 06. 08. 2017

  188. Agility M: 4/10, 36.07 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  189. Hra M: 4/10, 16.23 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  190. Jumping M: Diskvalifikován

  191. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  192. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 3. kolo, 16. 07. 2017

  193. Agility M: 2/7, 29.92 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  194. Hra M: 4/7, 17.66 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  195. Jumping M: 2/7, 29.52 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  196. Zkouška MA3: 1/2, 35.6 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  197. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  198. Agility - Ne: Diskvalifikován

  199. Agility - So: Diskvalifikován

  200. Jumping - Ne: 25/52, 38.97 s, 5.97 tr. b., 4.08 m/s

  201. Jumping - So: 29/53, 34.71 s, 8.71 tr. b., 3.72 m/s

  202. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 2. kolo, 18. 06. 2017

  203. Agility M: 1/8, 36.38 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  204. Hra M: 3/10, 18.84 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  205. Jumping M: Diskvalifikován

  206. Zkouška MA3: 1/1, 34.78 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  207. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár, 14. 05. 2017

  208. Agility M: 2/7, 37.35 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  209. Hra M: 2/6, 22.69 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  210. Jumping M: 1/7, 32.96 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  211. Trmice - Květnové agilitění v Trmicích, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  212. AGI Kategorie A2+A3 M: 1/6, 33.61 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  213. AGI Kategorie A2+A3 M: Diskvalifikován

  214. JUMP Kategorie A2+A3 M: 1/6, 32.75 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  215. JUMP Kategorie A2+A3 M: 2/6, 28.6 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  216. Zkouška MA3: 1/2, 37.52 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  217. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  218. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  219. Agility - Medium: 9/22, 45.58 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  220. Jumping - Medium: Diskvalifikován

  221. ZkA - MA3: Diskvalifikován

  222. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  223. Hra - tuneliáda pro A2+A3 M: 1/9, 34.54 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  224. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  225. Agility 1: Diskvalifikován

  226. Agility 2: Diskvalifikován

  227. Jumping 1: Diskvalifikován

  228. Jumping 2: Diskvalifikován

  229. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  230. Agility: Diskvalifikován

  231. Agility M: Diskvalifikován

  232. Fun Jumping: Diskvalifikován

  233. Fun Jumping M: Diskvalifikován

  234. Jumping: 2/15, 36.66 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  235. Jumping M: 2/17, 34.16 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  236. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  237. 1. ZK MA3: 4/9, 46.07 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  238. 2. ZK MA3: Diskvalifikován

  239. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  240. Agility: Diskvalifikován

  241. Agility: Diskvalifikován

  242. FINÁLE: Diskvalifikován

  243. Jumping: 6/22, 41.6 s, 6.6 tr. b., 3.75 m/s

  244. Jumping: 6/22, 41.3 s, 1.3 tr. b., 3.68 m/s

  245. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  246. 1. ZK MA3: Diskvalifikován

  247. 2. ZK MA3: Diskvalifikován

  248. Hradištko u Sadské - Jumpingy u dědy Mráze, 25. 02. 2017

  249. 1. běh M: Diskvalifikován

  250. 2. běh M: Diskvalifikován

  251. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  252. ZkA. II. MA3: 1/8, 35.33 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  253. ZkA. I. MA3: Diskvalifikován

  254. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  255. Agility: 3/19, 39.58 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  256. Jumping: Diskvalifikován

  257. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  258. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  259. Czech Imp Jump Medium: 4/22, 23.17 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  260. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  261. Jumping 2 Medium: 6/22, 35.81 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  262. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  263. 1. ZK MA3: 3/7, 39.63 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  264. 2. ZK MA3: Diskvalifikován

  265. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  266. Jumping MA neděle: 6/22, 32.7 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  267. Zkoušky MA3 neděle: 6/16, 44.27 s, 2.27 tr. b., 3.64 m/s

  268. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  269. Agility: Diskvalifikován

  270. Jumping: 6/22, 38.49 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  271. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  272. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  273. 1. zkouška MA3: 3/8, 41.99 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  274. 2. zkouška MA3: 2/8, 45.58 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  275. 3. zkouška MA3: 2/8, 43.72 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  276. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  277. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  278. 2. zkouška MA3: 1/5, 44.57 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  279. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  280. 1. ZK MA3: Diskvalifikován

  281. 2. ZK MA3: Diskvalifikován

  282. Heroutice u Neveklova - 47. DVOJZKOUŠKY +1, 13. 11. 2016

  283. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  284. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  285. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  286. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  287. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  288. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  289. 3. zkouška MA3: 3/8, 47.63 s, 14.63 tr. b., 3.38 m/s

  290. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  291. 1. ZK MA2: 2/9, 35.36 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  292. 2. ZK MA2: Diskvalifikován

  293. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  294. Agility M: 1/18, 39.96 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  295. Jumping M: 3/18, 33.62 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  296. Zkoušky MA2: Diskvalifikován

  297. Třebíč - Trojzkoušky, 28. 09. 2016

  298. 1. zkouška MA2: 1/9, 39.8 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  299. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  300. 3. zkouška MA2: Diskvalifikován

  301. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  302. Finálový běh M: 2/8, 45.94 s, 3.94 tr. b., 3.53 m/s

  303. Jumping 2 M: 2/10, 38.11 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  304. Zkouška 2 MA2: 1/4, 44.59 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  305. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 24. 09. 2016

  306. MA2_1 MA2: Diskvalifikován

  307. MA2_2 MA2: Diskvalifikován

  308. Velké Meziříčí - Bludička cup + MR Bearded collií, 17. 09. 2016

  309. Agility M: Diskvalifikován

  310. Jumping M: 3/9, 32.82 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  311. Zk MA2: 1/4, 39.18 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  312. Chýnov - Chýnovský hopík, 10. 09. 2016

  313. 1. Zkouška agility MA2: Diskvalifikován

  314. 2. Zkouška agility MA2: Diskvalifikován

  315. 3. Zkouška agility MA2: 2/4, 43.89 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  316. Praha - Horní Počernice - 45. Dvojzkoušky + 1 Praha - Pet center Extra, 27. 08. 2016

  317. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  318. Horní Počernice, 2. běh: 4/9, 54.62 s, 10.0 tr. b., 3.59 m/s

  319. Horní Počernice, 3. běh: 1/9, 51.95 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  320. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  321. ZkA. II. MA2: 2/9, 50.96 s, 13.96 tr. b., 3.51 m/s

  322. ZkA. I. MA2: Diskvalifikován

  323. Louny - Závod při LVT Louny, 06. 08. 2016

  324. Agility M: Diskvalifikován

  325. Jumping M: Diskvalifikován

  326. Zkouska MA2: Diskvalifikován

  327. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  328. Zk A II. MA2: Diskvalifikován

  329. Zk.A I. MA2: 2/8, 39.15 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  330. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky - JK Animals + Veterán HOP, 09. 07. 2016

  331. Jumping: Diskvalifikován

  332. Zkouška: Diskvalifikován

  333. Zkouška II: Diskvalifikován

  334. Louny - Horké léto 2016, 03. 07. 2016

  335. Jumping: 5/14, 32.06 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  336. Zka 1: 1/6, 38.64 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  337. Zka 2: Diskvalifikován

  338. Třešť - zTřeštěnec - včetně kategorie XS, 18. 06. 2016

  339. Agility : Diskvalifikován

  340. Jumping: Diskvalifikován

  341. Speciální zTřeštěnec: Diskvalifikován

  342. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 28. 05. 2016

  343. Agility: Diskvalifikován

  344. Jumping: Diskvalifikován

  345. ZkA: Diskvalifikován

  346. Louny - Dvojzkoušky, 14. 05. 2016

  347. 1.běh Zka MA1: 1/7, 29.32 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  348. 2.běh Zka MA1: Diskvalifikován

  349. Kácov - "Kácovský tuplák" 1, 07. 05. 2016

  350. Běh dvojic: Diskvalifikován

  351. JUMPING: Diskvalifikován

  352. MA1: Diskvalifikován

  353. Málkov u Chomutova - Carneeval Cup 2016 - 1.díl / Memoriál Praotce Krušiny II. ... aneb hon na čarodějnice :-D, 30. 04. 2016

  354. Zka 1: 2/10, 27.12 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  355. Zka 2: Diskvalifikován

  356. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  357. Agility I: Diskvalifikován

  358. Agility II: Diskvalifikován

  359. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  360. 1. zkouška A1 MA1: Diskvalifikován

  361. 2. zkouška A1 MA1: 1/6, 60.51 s, 28.51 tr. b., 2.79 m/s

  362. DUFLEX tuneliáda A1 M: 1/7, 33.27 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  363. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  364. Agility: Diskvalifikován

  365. Jumping: Diskvalifikován

  366. ZkA: Diskvalifikován

  367. Terezín - vELIKONOČNÍ AGI-HRANÍ, 28. 03. 2016

  368. Tunelový běh M: 1/11, 23.35 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  369. Zkouška MA1: 1/8, 29.01 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  370. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  371. 1. ZK MA1: 3/8, 41.01 s, 15.0 tr. b., 3.9 m/s

  372. 2. ZK MA1: 3/7, 31.12 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  373. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  374. 1. ZK MA1: Diskvalifikován

  375. 2. ZK MA1: Diskvalifikován

  376. Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-) + I. Halové mistrovství ČR australských kelpií a welsh corgi 2016, 20. 02. 2016 - 21. 02. 2016

  377. Agility - Ne: Diskvalifikován

  378. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  379. ZkA - Ne: 1/9, 28.84 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  380. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  381. 7.prorubská: 3/3, 29.62 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  382. 8.prorubská: 1/3, 29.86 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  383. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  384. 1. ZK MA1: 1/8, 30.82 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  385. 2. ZK MA1: 3/8, 26.28 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  386. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"4 - 3.ročník, 06. 02. 2016

  387. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  388. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  389. Jumping 2 Medium: 18/26, 40.41 s, 16.41 tr. b., 3.74 m/s

  390. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  391. ZkA 1 Ne: Diskvalifikován

  392. ZkA 2 Ne: Diskvalifikován

  393. ZkA 3 Ne: 1/5, 26.03 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  394. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  395. 3.prorubská: 1/6, 32.39 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  396. 4.prorubská: Diskvalifikován

  397. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  398. Jumping III. M: Diskvalifikován

  399. Jumping II. M: 2/17, 30.46 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  400. Jumping I. M: 2/17, 33.13 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  401. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"2 - 3.ročník, 05. 12. 2015

  402. Czech Imp Jump Medium: 12/23, 30.98 s, 10.98 tr. b., 3.2 m/s

  403. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  404. Jumping 2 Medium: 12/24, 44.85 s, 11.85 tr. b., 3.9 m/s

  405. Dolní Přím - IV. Arion cup - zkoušky pro A1, 28. 11. 2015

  406. ZkA 1: Diskvalifikován

  407. ZkA 2: 3/12, 25.72 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  408. Heroutice - 41. DVOJZKOUŠKY +1, 17. 11. 2015

  409. Heroutice, 1. běh: 1/6, 36.02 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  410. Heroutice, 2. běh: 1/6, 32.24 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  411. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  412. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  413. 1. ZK MA1: 2/8, 38.84 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  414. 2. ZK MA1: Diskvalifikován

  415. Terezín - Pomoc pro školu GODA, 28. 10. 2015

  416. Tunelový běh M: 2/16, 31.79 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  417. ZK MA1: Diskvalifikován

  418. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  419. ZkA II. MA1: Diskvalifikován

  420. ZkA I. MA1: Diskvalifikován

  421. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. ročník, 18. 10. 2015

  422. 1. ZK MA1: Diskvalifikován

  423. 2. ZK MA1: Diskvalifikován

  424. Pňov - Předhradí - 2. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 17. 10. 2015

  425. 1.zkouška MA1: Diskvalifikován

  426. 2.zkouška MA1: Diskvalifikován

  427. Kácov - „Kácovský tuplák“ 2, 12. 09. 2015

  428. JUMPING: Diskvalifikován

  429. MA1: 1/4, 31.3 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  430. ŠTAFETA DVOJIC MEDIUM: 9/12, 0.0 s, 50.0 tr. b., 0.0 m/s

  431. České Budějovice - III. NAGIT CUP, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  432. Jumping MA: Diskvalifikován

  433. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  434. Zkouška MA1 II.: 5/6, 28.52 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  435. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky III, 30. 08. 2015

  436. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  437. 2. zkouška MA1: 6/14, 37.23 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  438. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 16. 08. 2015

  439. ZkA I.: Diskvalifikován

  440. ZkA II.: Diskvalifikován

  441. Mladá Boleslav - Trojlístek pro Sally, 01. 08. 2015

  442. ZkA 1: Diskvalifikován

  443. ZkA 2: Diskvalifikován

  444. ZkA 3: 7/11, 31.76 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  445. Petrov nad Desnou - SUMMER DOG'S DAY, 26. 07. 2015

  446. Zkouška II. MA1: 1/4, 30.34 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  447. Zkouška I. MA1: 1/4, 31.67 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  448. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 04. 07. 2015

  449. druhý běh MA1: Diskvalifikován

  450. první běh MA1: 1/4, 26.32 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  451. Sokolov-Dolní Rychnov - Přesunuté velikonoce, 13. 06. 2015

  452. Zkouška1 MA1: Diskvalifikován

  453. Zkouška2 MA1: Diskvalifikován

  454. Pňov - Předhradí - 1. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 30. 05. 2015

  455. 1.zkouška MA1: Diskvalifikován

  456. 2.zkouška MA1: Diskvalifikován

  457. Hluboká nad Vltavou - Hlubocké závody - 5. Mistrovství České republiky Australských kelpií s mezinárodní účastí a 5. Mistrovství České republiky plemene Welsh-corgi, 16. 05. 2015 - 17. 05. 2015

  458. Agility M: Diskvalifikován

  459. Jumping M: Diskvalifikován

  460. Zkousky MA1: Diskvalifikován

  461. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  462. Zkouška 1: 7/13, 28.55 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  463. Zkouška 2: Diskvalifikován

  464. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 19. 04. 2015

  465. 1. Zkouška A1 MA1: Diskvalifikován

  466. 2. Zkouška A1 MA1: Diskvalifikován

  467. Hra - tuneliáda A1 MA1: Diskvalifikován

  468. Chabařovice - Chlumecký lvíček + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 11. 04. 2015

  469. Agility: Diskvalifikován

  470. Jumping: Diskvalifikován

  471. Zka: Diskvalifikován