Cz En

Jumping I

  1. Datum: 20. 06. 2020
  2. Závod: Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility
  3. Rozhodčí: Svobodová, Eva (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 74.0 s
  7. Délka: 186.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.23 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 073115 Jitka Hrdinová A3Ch Nanga Parbat du Pic de Pioulou 0 0 0.0 0.0 35.02 5.31 V V
2 045315 Kateřina Malačková A3Ch Abigail the Fabulous world 0 0 0.0 0.0 35.04 5.31 V V
3 014519 Aneta Obrusníková Arrya Gates of Heaven 0 0 0.0 0.0 35.76 5.2 V V
4 017115 Adéla Maršálková A3Ch Míša 0 0 0.0 0.0 35.91 5.18 V V
5 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora 0 0 0.0 0.0 36.02 5.16 V V
6 063016 Kateřina Mrázková Calahari Etosha Thiwahe 0 0 0.0 0.0 36.61 5.08 V V
7 002218 Zuzana Svobodová Ánizs Sporty Heroes 0 0 0.0 0.0 36.8 5.05 V V
8 073017 Ondřej Henzl Berth Silver Aura Moravia 0 0 0.0 0.0 36.95 5.03 V V
9 034418 Nikola Schovancová Mia 0 0 0.0 0.0 37.55 4.95 V V
10 075814 Lenka Šenkeříková Diesel Power Harisson 0 0 0.0 0.0 37.79 4.92 V V
11 092415 Kristýna Matrasová New Nova Fort Fox 0 0 0.0 0.0 37.8 4.92 V V
12 066914 Miroslava Mihoková A3Ch Mesi 0 0 0.0 0.0 37.91 4.91 V V
13 001918 Jitka Hrdinová Aquamarine Nangabet 0 0 0.0 0.0 38.03 4.89 V V
14 062714 Ivo Tesař A3Ch Amigo Sweet tiger 0 0 0.0 0.0 38.16 4.87 V V
15 015917 Ondřej Henzl Boogie Gold Bryvilsár 0 0 0.0 0.0 38.22 4.87 V V
16 048017 Aleš Fuks Fidorka z Pravého břehu 0 0 0.0 0.0 38.45 4.84 V V
17 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 38.46 4.84 V V
18 009117 Ivana Ondrušová A3Ch Tina 0 0 0.0 0.0 38.75 4.8 V V
19 024513 Aneta Krebsová A3Ch Happy z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 38.87 4.79 V V
20 068716 Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer 0 0 0.0 0.0 39.03 4.77 V V
21 054515 Hana Hradská Intrigued Bazaar´s 0 0 0.0 0.0 39.77 4.68 V V
22 039815 Nikola Pokorná Andromeda Czech Dreamer 0 0 0.0 0.0 39.82 4.67 V V
23 003515 Ivana Suchardová A3Ch Sookie von der Happy Horse Farm 0 0 0.0 0.0 39.96 4.65 V V
24 063417 Vendula Čuperová Gwardzista Wartownik Wiatru 0 0 0.0 0.0 40.23 4.62 V V
25 069514 Marcela Götzingerová A3Ch Absolutely Love Bellamoon 0 0 0.0 0.0 40.53 4.59 V V
26 066319 Jana Jourová Bebop Chancy Remus 0 0 0.0 0.0 41.83 4.45 V V
27 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas 0 0 0.0 0.0 41.84 4.45 V V
28 062211 Jana Štefková Sky Blue ze Shetlandů 0 0 0.51 0.51 44.51 4.18 V V
29 066916 Adéla Petrů Gauner in Black z Říše Fantazie 0 0 1.5 1.5 45.5 4.09 V V
30 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí 1 0 0.0 5.0 37.18 5.0 V V
31 020815 Jana Kalafusová A3Ch Blade z Labského ostrova 1 0 0.0 5.0 37.31 4.99 V V
32 073517 Tereza Škrobánková A3Ch Sisi 1 0 0.0 5.0 39.42 4.72 V V
33 050414 Petra Sekerová Agi Bestagility 0 1 0.0 5.0 39.99 4.65 V V
34 057916 Ivana Suchardová Bailey Czech Dreamer 0 1 0.0 5.0 42.91 4.33 V V
35 022116 Eva Andělová Kopretina od Rytíře Malovce 0 1 0.0 5.0 43.36 4.29 V V
36 092919 Kateřina Malačková Be my Bayley the Fabulous world 0 1 0.0 5.0 43.96 4.23 V V
37 014619 Veronika Vyparinová Enzo z Pravého břehu 0 0 5.69 5.69 49.69 3.74 V V
38 089414 Veronika Horňáčková Brongo Bestagility 0 1 0.82 5.82 44.82 4.15 V V
39 029817 Regina Jiránková Heidi 0 0 7.29 7.29 51.29 3.63 VD VD
40 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot 2 0 0.0 10.0 39.34 4.73 VD VD
41 089116 Lenka Blachová Avatar Hungry Gremlin 1 1 0.0 10.0 40.62 4.58 VD VD
42 034716 Tereza Zemanová Darling Sachiko Črni Angel 0 2 0.0 10.0 43.04 4.32 VD VD
43 044416 Markéta Klanduchová Drixy Alkyra 2 0 0.0 10.0 43.42 4.28 VD VD
44 052718 Blanka Pelikánová Filip 0 1 6.51 11.51 50.51 3.68 VD VD
45 024619 Dagmar Urbancová El Draco Brilliant of Blaked 0 1 8.35 13.35 52.35 3.55 VD VD
46 029317 Zuzana Sedláčková Čikita 0 2 3.65 13.65 47.65 3.9 VD VD
47 026515 Martin Bodeček Blue Boy Mondeo 3 0 0.0 15.0 37.94 4.9 VD VD
DIS 073018 Karin Trinčková Abrakadabra ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042619 Ivana Ondrušová Bogyo Elegant rascal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083014 Hana Fuksová A3Ch Happy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083117 Dana Sedláková Arny ze Zámkové osady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069316 Adéla Paráková Barney Czech Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030319 Adéla Hasalová Casey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 811118 Petr Pupík Fly High ElViva La Vita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 097515 Jana Kopřivová Mon Chéri Starring Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074118 Vladimíra Hašková Zen Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057718 Kristýna Valíčková Dara Oderský skřítek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078017 Adéla Petrů Bloody Dexter Nad Stádem Koní DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057617 Iva Procházková Bibi z Faustovy zahrádky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079417 Lucie Frimmelová Baltazar Ellie's Jolly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012716 Simona Zajková ml. Minnie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067616 Václav Ullver Mázli Méhes-Kerti DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029217 Zuzana Sedláčková Ema DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023114 Pavlína Wlochová Abby Gayl od Přelické zvonice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO