Cz En

024619

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Dagmar Urbancová

Pes

  1. El Draco Brilliant of Blaked, Pudl střední

Výsledky

  1. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 2, 13. 06. 2021

  2. Agility Trial I: Diskvalifikován

  3. Agility Trial II: 2/4, 55.95 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  4. Čeladná - dvojzkoušky agility, 05. 12. 2020

  5. Agility Trial I: 2/5, 45.43 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  6. Agility Trial II: 3/5, 52.6 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  7. Šumperk - Havliczech XXVIII. - dvojzkoušky, 07. 08. 2020

  8. TRIAL I.: 1/2, 46.23 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  9. TRIAL II.: Diskvalifikován

  10. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  11. Agility I: Diskvalifikován

  12. Agility II: Diskvalifikován

  13. Jumping I: 45/64, 52.35 s, 13.35 tr. b., 3.55 m/s

  14. Jumping II: 30/58, 40.01 s, 0.01 tr. b., 4.5 m/s

  15. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  16. Agility Trial I: 4/6, 40.76 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  17. Agility Trial II: 3/6, 40.71 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  18. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  19. 1. Zkouška A1 M: 1/6, 49.08 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  20. 2. Zkouška A1 M: 3/6, 44.85 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  21. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  22. Zk Agility I: Diskvalifikován

  23. Zk Agility II: 1/10, 42.09 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  24. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  25. ZkA I: Diskvalifikován

  26. ZkA II: Diskvalifikován

  27. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 se spec. Agility Open, 19. 10. 2019

  28. Agility Open A1: Diskvalifikován

  29. ZkA I: Diskvalifikován

  30. ZkA II: 5/8, 43.49 s, 5.0 tr. b., 3.45 m/s

  31. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  32. Agility open M: Diskvalifikován

  33. Jumping open M: 14/19, 54.39 s, 13.39 tr. b., 3.29 m/s

  34. Tuneliáda M: 10/16, 28.38 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  35. Zkouška MA1: 2/7, 41.6 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  36. Zkouška MA1 2: 2/6, 52.45 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  37. Sedlec u Mikulova - Speciál Specific šampionát alá 1.2,3, 29. 06. 2019 - 30. 06. 2019

  38. 1. Jumping MJ1: Diskvalifikován

  39. 2. Jumping MJ1: Diskvalifikován

  40. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  41. Agility MA: 9/21, 58.96 s, 11.96 tr. b., 3.39 m/s

  42. Jumping M: 6/21, 49.44 s, 3.44 tr. b., 3.74 m/s

  43. MA 1: 2/8, 56.41 s, 10.0 tr. b., 3.19 m/s

  44. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  45. Agility Trial I: Diskvalifikován

  46. Agility Trial II: Diskvalifikován