Cz En

057916

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Ivana Suchardová, LbP Agility Team

    Člen KA

Pes

  1. Bailey Czech Dreamer, Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl.

Výsledky

  1. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  2. Agility I: Diskvalifikován

  3. Agility II: 23/62, 51.8 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  4. Jumping I: 34/64, 42.91 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  5. Jumping II: Diskvalifikován

  6. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/20, 12. 06. 2020

  7. II. Zk MA3: Diskvalifikován

  8. I. Zk MA3: Diskvalifikován

  9. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  10. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  11. První zkouška: Diskvalifikován

  12. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  13. MA2 - 1 běh: 2/6, 41.78 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  14. MA2 - 2 běh: Diskvalifikován

  15. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  16. Agility 1 M: Diskvalifikován

  17. Agility 2 M: 4/21, 37.5 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  18. Finále M: Diskvalifikován

  19. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  20. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  21. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  22. Czech Imp Jump: 9/28, 25.92 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  23. Jumping 1: 5/29, 38.7 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  24. Jumping 2: Diskvalifikován

  25. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  26. ZkA. MA2 I.: 1/6, 38.04 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  27. ZkA. MA2 II.: Diskvalifikován

  28. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 01. 2020

  29. Druhá zkouška: 1/2, 31.19 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  30. První zkouška: Diskvalifikován

  31. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  32. Agility M: 9/26, 48.91 s, 15.0 tr. b., 3.58 m/s

  33. Jumping M: 15/27, 39.09 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  34. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  35. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 11. 2019

  36. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  37. První zkouška: Diskvalifikován

  38. Praha Štěrboholy - Aktijácké Jumpy, 23. 11. 2019

  39. Jump Zk MA2 I.: 1/4, 36.75 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  40. Jump Zk MA2 II.: 2/4, 35.15 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  41. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  42. ZkA. MA2 I.: Diskvalifikován

  43. ZkA. MA2 II.: 2/10, 36.04 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  44. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  45. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  46. I. zkouška MA2: 1/7, 36.6 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  47. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  48. Zkouška1 MA2: Diskvalifikován

  49. Zkouška2 MA2: Diskvalifikován

  50. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  51. Zkouška1 MA2: 5/5, 41.36 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  52. Zkouška2 MA2: Diskvalifikován

  53. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  54. Agility M: 4/25, 35.5 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  55. Jumping M: 14/25, 35.58 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  56. Zkouška A2 M: Diskvalifikován

  57. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 27. 09. 2019

  58. Druhá zkouška MA2: Diskvalifikován

  59. První zkouška MA2: 1/6, 36.81 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  60. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  61. Neděle Agility MA: Diskvalifikován

  62. Neděle Jumping MA: Diskvalifikován

  63. Neděle Zkouška MA2: 3/9, 40.56 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  64. Sobota Agility MA: Diskvalifikován

  65. Sobota Jumping MA: Diskvalifikován

  66. Sobota Zkouška MA2: Diskvalifikován

  67. Horní Bukovsko - NAGIT CUP IV., 17. 08. 2019 - 18. 08. 2019

  68. Agility M neděle: 5/9, 35.75 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  69. Agility M sobota: Diskvalifikován

  70. Jumping MA sobota: Diskvalifikován

  71. Jumping M neděle: Diskvalifikován

  72. Zkouška MA2 neděle: 1/5, 35.82 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  73. Zkouška MA2 sobota: 1/4, 32.75 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  74. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  75. Agility Open M: 13/25, 46.46 s, 15.0 tr. b., 4.11 m/s

  76. Jumping Open M: Diskvalifikován

  77. ZkA. MA2: 2/9, 42.98 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  78. Trutnov - B.A.S.E. - Berger agility sommer event, 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  79. AGILITY I: Diskvalifikován

  80. AGILITY II: 5/13, 35.12 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  81. JUMPING I: Diskvalifikován

  82. JUMPING II: 7/13, 32.87 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  83. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  84. Agility Open M: Diskvalifikován

  85. Jumping Open M: Diskvalifikován

  86. Jumping Open M I.: 5/10, 27.79 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  87. Jumping Open M II.: 6/10, 38.62 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  88. ZkA. MA2: 1/5, 37.31 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  89. ZkA. MA2 I.: Diskvalifikován

  90. Sedlec u Mikulova - Speciál Specific šampionát alá 1.2,3, 29. 06. 2019 - 30. 06. 2019

  91. 1. Jumping MJ2: 1/4, 41.08 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  92. 1. Zkouška MA2: 3/7, 37.09 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  93. 2. Jumping MJ2: Diskvalifikován

  94. 2. Zkouška MA2: 1/7, 38.58 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  95. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  96. Agility I: Diskvalifikován

  97. Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků, 06. 04. 2019 - 07. 04. 2019

  98. Agility Basic M MA1: Diskvalifikován

  99. Agility I M M: Diskvalifikován

  100. Jumping Basic M MA1: 6/11, 20.7 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  101. Jumping I M M: Diskvalifikován

  102. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  103. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  104. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  105. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 03. 2019

  106. Druhá zkouška MA2: Diskvalifikován

  107. První zkouška MA2: Diskvalifikován

  108. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  109. Agility 1: 12/29, 49.56 s, 15.0 tr. b., 3.93 m/s

  110. Agility 2: Diskvalifikován

  111. Jumping 1: Diskvalifikován

  112. Jumping 2: Diskvalifikován

  113. Zkouška: 3/7, 45.4 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  114. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  115. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  116. 2. Zkouška MA2: 2/7, 36.0 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  117. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  118. Zkouška MA2 I: 2/4, 34.06 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  119. Zkouška MA2 II: Diskvalifikován

  120. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  121. Agility: Diskvalifikován

  122. Jumping: 6/26, 38.51 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  123. Zkouška: 4/9, 48.39 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  124. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 02. 2019

  125. Druhá zkouška MA2: 4/9, 42.69 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  126. První zkouška MA2: Diskvalifikován

  127. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 4. kolo, 27. 01. 2019

  128. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  129. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  130. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  131. Agility: Diskvalifikován

  132. Jumping: 8/23, 33.0 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  133. Zkouška: Diskvalifikován

  134. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  135. Druhá zkouška MA2: 4/6, 40.5 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  136. První zkouška MA2: Diskvalifikován

  137. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 21. 12. 2018

  138. Druhá zkouška MA2: 4/5, 41.87 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  139. První zkouška MA2: 2/5, 37.22 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  140. Královice - Vánoční pohár 2018, 02. 12. 2018

  141. Jumping DUO M: 2/9, 45.0 s, 8.0 tr. b., 3.69 m/s

  142. Jumping Open M: 3/10, 42.61 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  143. zkouška jumping J1 MA1: 1/5, 32.14 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  144. Královice - Vánoční pohár 2018, 11. 11. 2018

  145. Jumping: Diskvalifikován

  146. Jumping DUO: 3/9, 32.57 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  147. Zkouška 1.: 1/6, 28.3 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  148. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  149. Zkouška III. MA1: 2/9, 35.84 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  150. Zkouška II. MA1: 2/10, 34.07 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  151. Zkouška I. MA1: 2/10, 32.28 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  152. Královice u Slaného - Dvojzkoušky + 9. MČR SUPER G, 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  153. Druhá zkouška neděle MA1: 1/1, 36.63 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  154. Druhá zkouška sobota MA1: 1/2, 32.44 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  155. První zkouška neděle MA1: 1/1, 33.81 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  156. První zkouška sobota MA1: 1/2, 38.28 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  157. SuperG Basic agility M: Diskvalifikován

  158. SuperG Basic jumping M: Diskvalifikován

  159. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 10. 2018

  160. Druhá zkouška MA1: Diskvalifikován

  161. První zkouška MA1: Diskvalifikován

  162. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  163. Agility M: Diskvalifikován

  164. Jumping M: Diskvalifikován

  165. Zkouška_neděle MA1: Diskvalifikován

  166. Zkouška_sobota_01 MA1: Diskvalifikován

  167. Zkouška_sobota_02 MA1: 2/3, 37.31 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  168. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  169. Agility M: Diskvalifikován

  170. Jumping M: 3/24, 28.38 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  171. Zkouška - MA1: 4/12, 38.0 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  172. Mrtník, Plzeň-Sever - Pohodové dvojzkoušky na Brabcovně, 15. 09. 2018

  173. 1.MA1 MA1: 2/7, 41.53 s, 10.0 tr. b., 3.4 m/s

  174. 2.MA1 MA1: 1/7, 27.59 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  175. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  176. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  177. Zkouška 2 MA1: Diskvalifikován

  178. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 09. 2018

  179. A1 - druhá zkouška MA1: Diskvalifikován

  180. A1 - první zkouška MA1: 1/2, 36.94 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  181. Ústí nad Labem - MOJŽÍŘSKÉ “VÍTEJ ŠKOLNÍ ROKU!”, 02. 09. 2018

  182. Agility M: 2/7, 37.52 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  183. Jumping M: 1/7, 35.56 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  184. Zkouška MA1: 1/3, 28.61 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  185. Dobříš - Dobříšský trojboj (2x jumping, tuneliáda) + hry agility, 19. 08. 2018

  186. Jumping 1 M M: Diskvalifikován

  187. Jumping 2 M M: 4/7, 38.62 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  188. Slalomář M M: 3/6, 13.97 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  189. Tuneliáda M M: 3/7, 16.85 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  190. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  191. 1.zkouška: 2/8, 32.5 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  192. 2.zkouška: 3/8, 41.47 s, 15.0 tr. b., 3.52 m/s

  193. Jumping Light: 2/7, 22.66 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  194. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  195. Agility II. M: Diskvalifikován

  196. Agility I. M: Diskvalifikován

  197. Jumping II. M: Diskvalifikován

  198. Jumping I. M: Diskvalifikován

  199. Louny - Hurá na prázdniny, 16. 06. 2018

  200. AGILITY M: 8/22, 42.44 s, 5.44 tr. b., 4.29 m/s

  201. JUMPING M: 5/22, 32.67 s, 0.67 tr. b., 4.22 m/s

  202. ZKOUŠKA MA1: 1/10, 31.28 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  203. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  204. Jump neděle M: 8/10, 36.52 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  205. Zkouška nedělle MA1: 1/2, 40.25 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  206. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  207. Agility_: 12/19, 45.73 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  208. Zkouška - MA1: 4/8, 43.93 s, 5.93 tr. b., 3.16 m/s

  209. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  210. Agility M: 12/20, 56.59 s, 26.59 tr. b., 3.09 m/s

  211. JUMPING M: Diskvalifikován

  212. Zkouška agility MA1: 1/6, 47.24 s, 5.0 tr. b., 3.34 m/s

  213. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  214. 1. Zkouška A1 MA1: 3/3, 29.93 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  215. 2. Zkouška A1 MA1: Diskvalifikován

  216. Hra - tuneliáda pro A1 M: Diskvalifikován

  217. Beroun - Dvojzkoušky agility IV., 08. 04. 2018

  218. Zkouška 1 MA1: 4/5, 36.14 s, 10.0 tr. b., 3.6 m/s

  219. Zkouška 2 MA1: 5/5, 42.45 s, 15.0 tr. b., 3.13 m/s

  220. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  221. Zkoukša 1 MA1: 6/11, 27.57 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  222. Zkouška 2 MA1: 8/11, 42.23 s, 15.0 tr. b., 3.5 m/s

  223. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  224. Agility: Diskvalifikován

  225. Jumping: 14/23, 41.87 s, 5.0 tr. b., 3.58 m/s

  226. Jumping: Diskvalifikován

  227. Zkouška MA1: 3/4, 37.52 s, 15.0 tr. b., 3.81 m/s

  228. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  229. Agility: 19/31, 48.56 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  230. Agility: Diskvalifikován

  231. Jumping: 26/31, 48.25 s, 17.25 tr. b., 3.15 m/s

  232. Jumping: Diskvalifikován

  233. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  234. Buštěhrad - Buštěhradský rozjezd - Zkoušky A1 + A0 a XS, 25. 02. 2018

  235. Zkouška druhá MA1: Diskvalifikován

  236. Zkouška první MA1: Diskvalifikován

  237. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  238. Agility: Diskvalifikován

  239. Jumping: Diskvalifikován

  240. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  241. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  242. Agility: Diskvalifikován

  243. Jumping: Diskvalifikován

  244. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  245. Terezín - Vánoční AGI hraní, 16. 12. 2017

  246. Barelový a tunelový běh M: 11/19, 43.17 s, 10.0 tr. b., 3.59 m/s

  247. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  248. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  249. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  250. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  251. Beroun - Mistrovství ČR bíglů v agility a Dvojzkoušky nejen pro flekaté, 12. 11. 2017

  252. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  253. 2. zkouška MA1: 2/6, 36.12 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  254. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  255. 1. zkouška MA1: 1/7, 24.8 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  256. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  257. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 15. 10. 2017

  258. Jumping MA1: 3/5, 23.34 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  259. Zkouška první MA1: 3/5, 27.66 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  260. Zkouška VIP MA1: Diskvalifikován

  261. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 14. 10. 2017

  262. Jumping MA1: 3/5, 30.12 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  263. Zkouška první MA1: Diskvalifikován

  264. Zkouška VIP MA1: 1/5, 33.56 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  265. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  266. Agility M: Diskvalifikován

  267. Jumping M: Diskvalifikován

  268. Zkoušky MA1: Diskvalifikován

  269. Praha Uhříněves - Pesopark Agi-Duo, 28. 09. 2017

  270. 1.běh MA1: Diskvalifikován

  271. 2.běh MA1: Diskvalifikován

  272. Rokycany - Rokycanská skočná, 23. 09. 2017

  273. Agility Open M: Diskvalifikován

  274. Jumping Open M: Diskvalifikován

  275. Zkouška MA1 MA1: 1/5, 28.41 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  276. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  277. Agility Ne - MA: Diskvalifikován

  278. Agility So - MA: 17/23, 41.33 s, 16.33 tr. b., 3.58 m/s

  279. Jumping Ne - MA: 17/23, 60.38 s, 32.38 tr. b., 2.52 m/s

  280. Jumping So - MA: Diskvalifikován

  281. Zka Ne - MA1: Diskvalifikován

  282. Zka So - MA1: 3/6, 33.81 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  283. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 26. 08. 2017

  284. Agility Open: Diskvalifikován

  285. Agility Trial: Diskvalifikován

  286. Jumping Open: Diskvalifikován

  287. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  288. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  289. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  290. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 4. kolo FINÁLE, 06. 08. 2017

  291. Hra M: 5/10, 16.66 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  292. Jumping M: Diskvalifikován

  293. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  294. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 3. kolo, 16. 07. 2017

  295. Agility M: Diskvalifikován

  296. Hra M: 2/7, 17.12 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  297. Jumping M: Diskvalifikován

  298. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  299. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 2. kolo, 18. 06. 2017

  300. Agility A0 MA1: Diskvalifikován

  301. Hra M: 4/10, 21.12 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  302. Jumping A0 MA1: Diskvalifikován

  303. Zkouška A0 MA1: Diskvalifikován

  304. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár, 14. 05. 2017

  305. Agility A0 MA1: Diskvalifikován

  306. Hra M: Diskvalifikován

  307. Jumping A0 MA1: Diskvalifikován

  308. Zkouška A0 MA1: Diskvalifikován

  309. Trmice - Květnové agilitění v Trmicích, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  310. A0 zkouška MA1: Diskvalifikován

  311. A0 zkouška MA1: Diskvalifikován

  312. AGI Kategorie A0+A1 M: Diskvalifikován

  313. AGI Kategorie A0+A1 M: Diskvalifikován

  314. JUMP Kategorie A0+A1 M: Diskvalifikován

  315. JUMP Kategorie A0+A1 M: Diskvalifikován

  316. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  317. Hra - tuneliáda pro A1 M: 2/6, 34.12 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  318. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  319. Fun Jumping: Diskvalifikován

  320. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  321. A0 - AGI MA1: Diskvalifikován

  322. A0 - jump MA1: Diskvalifikován

  323. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  324. Kat. A0 - 1. běh J MA1: 1/3, 25.24 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  325. Kat. A0 - 2. běh MA1: 3/3, 33.83 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  326. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  327. Kat A0-AGI MA1: 2/3, 22.18 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  328. Kat A0-JUMP MA1: 2/3, 19.42 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  329. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  330. A0 - AGI MA1: Diskvalifikován

  331. A0 - jump MA1: 1/2, 17.22 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s