057916

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Ivana Suchardová, LbP Agility Team

    Arrow_down

Pes

  1. Bailey Czech Dreamer, Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl.

    Arrow_down

Výsledky

  1. Ratenice - KCHBO OPEN + Mistrovství plemen Českých strakatých psů, pyrenejskych ovčáků a špiců, 01. 10. 2022

  2. Veterán agi M: Diskvalifikován

  3. Veterán jump M: Diskvalifikován

  4. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky, 29. 05. 2022

  5. II. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  6. I. Zkouška MA2: 3/9, 42.49 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  7. Studenec u Trutnova - Velikonoční jumpingy + A0, 18. 04. 2022

  8. Jumping Light: 4/10, 21.88 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  9. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  10. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  11. 2. Zkouška MA2: 2/7, 44.75 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  12. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 12. 2020

  13. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  14. První zkouška: 1/5, 41.5 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  15. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  16. ZkA. MA3 I.: Diskvalifikován

  17. ZkA. MA3 II.: 6/11, 44.39 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  18. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  19. Zkouška 1: Diskvalifikován

  20. Zkouška 2: 8/10, 63.97 s, 20.97 tr. b., 3.2 m/s

  21. Buštěhrad - Pohodové Dvojzkoušky, 09. 10. 2020

  22. Druhá zkouška: 2/3, 43.19 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  23. První zkouška: Diskvalifikován

  24. Rokycany - Rokycanská skočná, 03. 10. 2020

  25. Agility M: 2/7, 61.0 s, 32.0 tr. b., 2.72 m/s

  26. Jumping M: Diskvalifikován

  27. Zkouška MA3: 1/2, 37.15 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  28. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  29. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  30. Jumping Individual: 51/70, 36.5 s, 8.5 tr. b., 4.16 m/s

  31. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  32. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 09. 2020

  33. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  34. První zkouška: 3/3, 42.74 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  35. Studenec u Trutnova - Hvězdy září v září + MČR pyrenejských ovčáků, 06. 09. 2020

  36. Agility open: Diskvalifikován

  37. Jumping light: 5/18, 24.54 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  38. Jumping open: Diskvalifikován

  39. PYRENÍ AGILITY: Diskvalifikován

  40. PYRENÍ JUMPING: Diskvalifikován

  41. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  42. Agility M: Diskvalifikován

  43. Jumping M: Diskvalifikován

  44. Zkouška MA3 : Diskvalifikován

  45. Terezín - Terezínský letní pohár 3. kolo, 30. 08. 2020

  46. agility open M: Diskvalifikován

  47. Jumping open M: Diskvalifikován

  48. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  49. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 06. 08. 2020

  50. II. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  51. I. zkouška A3 M: 2/6, 42.14 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  52. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  53. Jumping Open M: Diskvalifikován

  54. ZkA. MA3 I.: 7/13, 60.74 s, 10.74 tr. b., 3.49 m/s

  55. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  56. dr.A3: 3/7, 44.66 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  57. pr.A3: Diskvalifikován

  58. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  59. Agility I: Diskvalifikován

  60. Agility II: 23/62, 51.8 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  61. Jumping I: 34/64, 42.91 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  62. Jumping II: Diskvalifikován

  63. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/20, 12. 06. 2020

  64. II. Zk MA3: Diskvalifikován

  65. I. Zk MA3: Diskvalifikován

  66. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  67. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  68. První zkouška: Diskvalifikován

  69. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  70. MA2 - 1 běh: 2/6, 41.78 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  71. MA2 - 2 běh: Diskvalifikován

  72. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  73. Agility 1 M: Diskvalifikován

  74. Agility 2 M: 4/21, 37.5 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  75. Finále M: Diskvalifikován

  76. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  77. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  78. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  79. Czech Imp Jump: 9/28, 25.92 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  80. Jumping 1: 5/29, 38.7 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  81. Jumping 2: Diskvalifikován

  82. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  83. ZkA. MA2 I.: 1/6, 38.04 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  84. ZkA. MA2 II.: Diskvalifikován

  85. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 01. 2020

  86. Druhá zkouška: 1/2, 31.19 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  87. První zkouška: Diskvalifikován

  88. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  89. Agility M: 9/26, 48.91 s, 15.0 tr. b., 3.58 m/s

  90. Jumping M: 15/27, 39.09 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  91. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  92. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 11. 2019

  93. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  94. První zkouška: Diskvalifikován

  95. Praha Štěrboholy - Aktijácké Jumpy, 23. 11. 2019

  96. Jump Zk MA2 I.: 1/4, 36.75 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  97. Jump Zk MA2 II.: 2/4, 35.15 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  98. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  99. ZkA. MA2 I.: Diskvalifikován

  100. ZkA. MA2 II.: 2/10, 36.04 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  101. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  102. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  103. I. zkouška MA2: 1/7, 36.6 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  104. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  105. Zkouška1 MA2: Diskvalifikován

  106. Zkouška2 MA2: Diskvalifikován

  107. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  108. Zkouška1 MA2: 5/5, 41.36 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  109. Zkouška2 MA2: Diskvalifikován

  110. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  111. Agility M: 4/25, 35.5 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  112. Jumping M: 14/25, 35.58 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  113. Zkouška A2 M: Diskvalifikován

  114. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 27. 09. 2019

  115. Druhá zkouška MA2: Diskvalifikován

  116. První zkouška MA2: 1/6, 36.81 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  117. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  118. Neděle Agility MA: Diskvalifikován

  119. Neděle Jumping MA: Diskvalifikován

  120. Neděle Zkouška MA2: 3/9, 40.56 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  121. Sobota Agility MA: Diskvalifikován

  122. Sobota Jumping MA: Diskvalifikován

  123. Sobota Zkouška MA2: Diskvalifikován

  124. Horní Bukovsko - NAGIT CUP IV., 17. 08. 2019 - 18. 08. 2019

  125. Agility M neděle: 5/9, 35.75 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  126. Agility M sobota: Diskvalifikován

  127. Jumping MA sobota: Diskvalifikován

  128. Jumping M neděle: Diskvalifikován

  129. Zkouška MA2 neděle: 1/5, 35.82 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  130. Zkouška MA2 sobota: 1/4, 32.75 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  131. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  132. Agility Open M: 13/25, 46.46 s, 15.0 tr. b., 4.11 m/s

  133. Jumping Open M: Diskvalifikován

  134. ZkA. MA2: 2/9, 42.98 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  135. Trutnov - B.A.S.E. - Berger agility sommer event, 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  136. AGILITY I: Diskvalifikován

  137. AGILITY II: 5/13, 35.12 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  138. JUMPING I: Diskvalifikován

  139. JUMPING II: 7/13, 32.87 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  140. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  141. Agility Open M: Diskvalifikován

  142. Jumping Open M: Diskvalifikován

  143. Jumping Open M I.: 5/10, 27.79 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  144. Jumping Open M II.: 6/10, 38.62 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  145. ZkA. MA2: 1/5, 37.31 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  146. ZkA. MA2 I.: Diskvalifikován

  147. Sedlec u Mikulova - Speciál Specific šampionát alá 1.2,3, 29. 06. 2019 - 30. 06. 2019

  148. 1. Jumping MJ2: 1/4, 41.08 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  149. 1. Zkouška MA2: 3/7, 37.09 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  150. 2. Jumping MJ2: Diskvalifikován

  151. 2. Zkouška MA2: 1/7, 38.58 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  152. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  153. Agility I: Diskvalifikován

  154. Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků, 06. 04. 2019 - 07. 04. 2019

  155. Agility Basic M MA1: Diskvalifikován

  156. Agility I M M: Diskvalifikován

  157. Jumping Basic M MA1: 6/11, 20.7 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  158. Jumping I M M: Diskvalifikován

  159. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  160. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  161. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  162. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 03. 2019

  163. Druhá zkouška MA2: Diskvalifikován

  164. První zkouška MA2: Diskvalifikován

  165. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  166. Agility 1: 12/29, 49.56 s, 15.0 tr. b., 3.93 m/s

  167. Agility 2: Diskvalifikován

  168. Jumping 1: Diskvalifikován

  169. Jumping 2: Diskvalifikován

  170. Zkouška: 3/7, 45.4 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  171. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  172. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  173. 2. Zkouška MA2: 2/7, 36.0 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  174. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  175. Zkouška MA2 I: 2/4, 34.06 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  176. Zkouška MA2 II: Diskvalifikován

  177. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  178. Agility: Diskvalifikován

  179. Jumping: 6/26, 38.51 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  180. Zkouška: 4/9, 48.39 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  181. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 02. 2019

  182. Druhá zkouška MA2: 4/9, 42.69 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  183. První zkouška MA2: Diskvalifikován

  184. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 4. kolo, 27. 01. 2019

  185. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  186. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  187. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  188. Agility: Diskvalifikován

  189. Jumping: 8/23, 33.0 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  190. Zkouška: Diskvalifikován

  191. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  192. Druhá zkouška MA2: 4/6, 40.5 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  193. První zkouška MA2: Diskvalifikován

  194. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 21. 12. 2018

  195. Druhá zkouška MA2: 4/5, 41.87 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  196. První zkouška MA2: 2/5, 37.22 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  197. Královice - Vánoční pohár 2018, 02. 12. 2018

  198. Jumping DUO M: 2/9, 45.0 s, 8.0 tr. b., 3.69 m/s

  199. Jumping Open M: 3/10, 42.61 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  200. zkouška jumping J1 MA1: 1/5, 32.14 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  201. Královice - Vánoční pohár 2018, 11. 11. 2018

  202. Jumping: Diskvalifikován

  203. Jumping DUO: 3/9, 32.57 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  204. Zkouška 1.: 1/6, 28.3 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  205. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  206. Zkouška III. MA1: 2/9, 35.84 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  207. Zkouška II. MA1: 2/10, 34.07 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  208. Zkouška I. MA1: 2/10, 32.28 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  209. Královice u Slaného - Dvojzkoušky + 9. MČR SUPER G, 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  210. Druhá zkouška neděle MA1: 1/1, 36.63 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  211. Druhá zkouška sobota MA1: 1/2, 32.44 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  212. První zkouška neděle MA1: 1/1, 33.81 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  213. První zkouška sobota MA1: 1/2, 38.28 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  214. SuperG Basic agility M: Diskvalifikován

  215. SuperG Basic jumping M: Diskvalifikován

  216. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 10. 2018

  217. Druhá zkouška MA1: Diskvalifikován

  218. První zkouška MA1: Diskvalifikován

  219. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  220. Agility M: Diskvalifikován

  221. Jumping M: Diskvalifikován

  222. Zkouška_neděle MA1: Diskvalifikován

  223. Zkouška_sobota_01 MA1: Diskvalifikován

  224. Zkouška_sobota_02 MA1: 2/3, 37.31 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  225. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  226. Agility M: Diskvalifikován

  227. Jumping M: 3/24, 28.38 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  228. Zkouška - MA1: 4/12, 38.0 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  229. Mrtník, Plzeň-Sever - Pohodové dvojzkoušky na Brabcovně, 15. 09. 2018

  230. 1.MA1 MA1: 2/7, 41.53 s, 10.0 tr. b., 3.4 m/s

  231. 2.MA1 MA1: 1/7, 27.59 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  232. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  233. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  234. Zkouška 2 MA1: Diskvalifikován

  235. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 09. 2018

  236. A1 - druhá zkouška MA1: Diskvalifikován

  237. A1 - první zkouška MA1: 1/2, 36.94 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  238. Ústí nad Labem - MOJŽÍŘSKÉ “VÍTEJ ŠKOLNÍ ROKU!”, 02. 09. 2018

  239. Agility M: 2/7, 37.52 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  240. Jumping M: 1/7, 35.56 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  241. Zkouška MA1: 1/3, 28.61 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  242. Dobříš - Dobříšský trojboj (2x jumping, tuneliáda) + hry agility, 19. 08. 2018

  243. Jumping 1 M M: Diskvalifikován

  244. Jumping 2 M M: 4/7, 38.62 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  245. Slalomář M M: 3/6, 13.97 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  246. Tuneliáda M M: 3/7, 16.85 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  247. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  248. Jumping Light: 2/7, 22.66 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  249. 1.zkouška: 2/8, 32.5 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  250. 2.zkouška: 3/8, 41.47 s, 15.0 tr. b., 3.52 m/s

  251. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  252. Agility II. M: Diskvalifikován

  253. Agility I. M: Diskvalifikován

  254. Jumping II. M: Diskvalifikován

  255. Jumping I. M: Diskvalifikován

  256. Louny - Hurá na prázdniny, 16. 06. 2018

  257. AGILITY M: 8/22, 42.44 s, 5.44 tr. b., 4.29 m/s

  258. JUMPING M: 5/22, 32.67 s, 0.67 tr. b., 4.22 m/s

  259. ZKOUŠKA MA1: 1/10, 31.28 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  260. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  261. Jump neděle M: 8/10, 36.52 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  262. Zkouška nedělle MA1: 1/2, 40.25 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  263. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  264. Agility_: 12/19, 45.73 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  265. Zkouška - MA1: 4/8, 43.93 s, 5.93 tr. b., 3.16 m/s

  266. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  267. Agility M: 12/20, 56.59 s, 26.59 tr. b., 3.09 m/s

  268. JUMPING M: Diskvalifikován

  269. Zkouška agility MA1: 1/6, 47.24 s, 5.0 tr. b., 3.34 m/s

  270. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  271. Hra - tuneliáda pro A1 M: Diskvalifikován

  272. 1. Zkouška A1 MA1: 3/3, 29.93 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  273. 2. Zkouška A1 MA1: Diskvalifikován

  274. Beroun - Dvojzkoušky agility IV., 08. 04. 2018

  275. Zkouška 1 MA1: 4/5, 36.14 s, 10.0 tr. b., 3.6 m/s

  276. Zkouška 2 MA1: 5/5, 42.45 s, 15.0 tr. b., 3.13 m/s

  277. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  278. Zkoukša 1 MA1: 6/11, 27.57 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  279. Zkouška 2 MA1: 8/11, 42.23 s, 15.0 tr. b., 3.5 m/s

  280. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  281. Agility: Diskvalifikován

  282. Jumping: 14/23, 41.87 s, 5.0 tr. b., 3.58 m/s

  283. Jumping: Diskvalifikován

  284. Zkouška MA1: 3/4, 37.52 s, 15.0 tr. b., 3.81 m/s

  285. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  286. Agility: 19/31, 48.56 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  287. Agility: Diskvalifikován

  288. Jumping: 26/31, 48.25 s, 17.25 tr. b., 3.15 m/s

  289. Jumping: Diskvalifikován

  290. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  291. Buštěhrad - Buštěhradský rozjezd - Zkoušky A1 + A0 a XS, 25. 02. 2018

  292. Zkouška druhá MA1: Diskvalifikován

  293. Zkouška první MA1: Diskvalifikován

  294. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  295. Agility: Diskvalifikován

  296. Jumping: Diskvalifikován

  297. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  298. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  299. Agility: Diskvalifikován

  300. Jumping: Diskvalifikován

  301. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  302. Terezín - Vánoční AGI hraní, 16. 12. 2017

  303. Barelový a tunelový běh M: 11/19, 43.17 s, 10.0 tr. b., 3.59 m/s

  304. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  305. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  306. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  307. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  308. Beroun - Mistrovství ČR bíglů v agility a Dvojzkoušky nejen pro flekaté, 12. 11. 2017

  309. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  310. 2. zkouška MA1: 2/6, 36.12 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  311. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  312. 1. zkouška MA1: 1/7, 24.8 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  313. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  314. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 15. 10. 2017

  315. Jumping MA1: 3/5, 23.34 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  316. Zkouška první MA1: 3/5, 27.66 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  317. Zkouška VIP MA1: Diskvalifikován

  318. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 14. 10. 2017

  319. Jumping MA1: 3/5, 30.12 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  320. Zkouška první MA1: Diskvalifikován

  321. Zkouška VIP MA1: 1/5, 33.56 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  322. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  323. Agility M: Diskvalifikován

  324. Jumping M: Diskvalifikován

  325. Zkoušky MA1: Diskvalifikován

  326. Praha Uhříněves - Pesopark Agi-Duo, 28. 09. 2017

  327. 1.běh MA1: Diskvalifikován

  328. 2.běh MA1: Diskvalifikován

  329. Rokycany - Rokycanská skočná, 23. 09. 2017

  330. Agility Open M: Diskvalifikován

  331. Jumping Open M: Diskvalifikován

  332. Zkouška MA1 MA1: 1/5, 28.41 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  333. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  334. Agility Ne - MA: Diskvalifikován

  335. Agility So - MA: 17/23, 41.33 s, 16.33 tr. b., 3.58 m/s

  336. Jumping Ne - MA: 17/23, 60.38 s, 32.38 tr. b., 2.52 m/s

  337. Jumping So - MA: Diskvalifikován

  338. Zka Ne - MA1: Diskvalifikován

  339. Zka So - MA1: 3/6, 33.81 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  340. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 26. 08. 2017

  341. Agility Open: Diskvalifikován

  342. Agility Trial: Diskvalifikován

  343. Jumping Open: Diskvalifikován

  344. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  345. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  346. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  347. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 4. kolo FINÁLE, 06. 08. 2017

  348. Hra M: 5/10, 16.66 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  349. Jumping M: Diskvalifikován

  350. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  351. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 3. kolo, 16. 07. 2017

  352. Agility M: Diskvalifikován

  353. Hra M: 2/7, 17.12 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  354. Jumping M: Diskvalifikován

  355. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  356. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 2. kolo, 18. 06. 2017

  357. Agility A0 MA1: Diskvalifikován

  358. Hra M: 4/10, 21.12 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  359. Jumping A0 MA1: Diskvalifikován

  360. Zkouška A0 MA1: Diskvalifikován

  361. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár, 14. 05. 2017

  362. Agility A0 MA1: Diskvalifikován

  363. Hra M: Diskvalifikován

  364. Jumping A0 MA1: Diskvalifikován

  365. Zkouška A0 MA1: Diskvalifikován

  366. Trmice - Květnové agilitění v Trmicích, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  367. AGI Kategorie A0+A1 M: Diskvalifikován

  368. AGI Kategorie A0+A1 M: Diskvalifikován

  369. A0 zkouška MA1: Diskvalifikován

  370. A0 zkouška MA1: Diskvalifikován

  371. JUMP Kategorie A0+A1 M: Diskvalifikován

  372. JUMP Kategorie A0+A1 M: Diskvalifikován

  373. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  374. Hra - tuneliáda pro A1 M: 2/6, 34.12 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  375. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  376. Fun Jumping: Diskvalifikován

  377. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  378. A0 - AGI MA1: Diskvalifikován

  379. A0 - jump MA1: Diskvalifikován

  380. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  381. Kat. A0 - 1. běh J MA1: 1/3, 25.24 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  382. Kat. A0 - 2. běh MA1: 3/3, 33.83 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  383. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  384. Kat A0-AGI MA1: 2/3, 22.18 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  385. Kat A0-JUMP MA1: 2/3, 19.42 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  386. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  387. A0 - AGI MA1: Diskvalifikován

  388. A0 - jump MA1: 1/2, 17.22 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s