030319

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Adéla Hasalová, Fun4Dogs

    Arrow_down

Pes

  1. Casey, Australský honácký pes

    Arrow_down

Výsledky

  1. Šumperk - Havliczech 73 s Calibrou - A3 speciál - 4 x zkouška, 04. 07. 2024

  2. Zkouška I.: 2/4, 44.06 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  3. Zkouška II.: 1/4, 45.93 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  4. Zkouška III.: Diskvalifikován

  5. Zkouška IV.: Diskvalifikován

  6. Šumperk - Havliczech 71 s Calibrou - 3 x A1 + 2 x A3, 24. 05. 2024

  7. Zkouška I.: 1/2, 40.0 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  8. Zkouška II.: 1/3, 39.92 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  9. Šlapanice - 3x jumping - aneb flaškobraní, 18. 05. 2024

  10. Jumping 1 - ML: 3/18, 41.55 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  11. Jumping 2 - ML: 8/18, 33.93 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  12. Jumping 3 - ML: 3/16, 38.8 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  13. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  14. QA4 Agility: Diskvalifikován

  15. QA5 Agility: Diskvalifikován

  16. QA6 Agility: Diskvalifikován

  17. QJ4 Jumping: 22/69, 40.45 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  18. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  19. QJ6 Jumping: 9/69, 44.83 s, 0.83 tr. b., 4.51 m/s

  20. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. I / L, 20. 04. 2024 - 21. 04. 2024

  21. QA1 Agility: 10/81, 49.72 s, 1.72 tr. b., 4.42 m/s

  22. QA2 Agility: 15/81, 40.33 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  23. QA3 Agility: Diskvalifikován

  24. QJ1 Jumping : 27/82, 44.79 s, 6.79 tr. b., 4.58 m/s

  25. QJ2 Jumping: 31/80, 45.97 s, 3.97 tr. b., 4.2 m/s

  26. QJ3 Jumping: 23/75, 41.69 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  27. Brno - Zimní Brno 3, 09. 03. 2024

  28. Agility ML: 5/14, 47.02 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  29. Jumping ML: Diskvalifikován

  30. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  31. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  32. Agility III 500: 10/41, 43.55 s, 0.55 tr. b., 4.66 m/s

  33. Agility II 500: 12/46, 44.62 s, 2.62 tr. b., 4.46 m/s

  34. Agility I 500: 25/46, 45.95 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  35. Jumping III 500: Diskvalifikován

  36. Jumping II 500: Diskvalifikován

  37. Jumping I 500: Diskvalifikován

  38. Brno - Vánoční Brno, 16. 12. 2023

  39. Agility ML: 6/14, 39.58 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  40. Jumping ML: 1/15, 37.52 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  41. ZkouškaMLA3: 1/8, 43.84 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  42. Brno - Podzimní OPEN s Dogfitness.cz, 25. 11. 2023

  43. AGILITY OPEN I: Diskvalifikován

  44. JUMPING OPEN I: 3/11, 39.15 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  45. Zkouška A3 I: Diskvalifikován

  46. Horka nad Moravou - Havliczech 60 s Calibrou - 4 x A3, 2 x A2 + 2 x A1, 21. 10. 2023

  47. Zkouška I.: Diskvalifikován

  48. Zkouška II.: Diskvalifikován

  49. Zkouška III.: 2/7, 49.44 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  50. Zkouška IV.: Diskvalifikován

  51. Šumperk - Havliczech 58 s Calibrou 3 x A1 a 3 x A3, 18. 08. 2023

  52. Zkouška I.: Diskvalifikován

  53. Zkouška II.: 1/5, 45.34 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  54. Zkouška III.: Diskvalifikován

  55. Šumperk - Havliczech 56 - 3 x A2, 3 x A3 s Calibrou, 30. 06. 2023

  56. Zkouška I.: Diskvalifikován

  57. Zkouška II.: Diskvalifikován

  58. Zkouška III.: Diskvalifikován

  59. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky VI. + A0, 10. 06. 2023

  60. 1. zkouška: Diskvalifikován

  61. 2. zkouška: 1/2, 44.76 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  62. Chropyně - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  63. Agility 1: Diskvalifikován

  64. Agility 2: 7/43, 46.28 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  65. Jumping 1: 12/49, 41.62 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  66. Jumping 2: 9/49, 41.98 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  67. Praha - 2. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2023, 06. 05. 2023 - 07. 05. 2023

  68. Agility IV Intermediate: 10/20, 45.02 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  69. Agility VI Intermediate: 3/18, 40.18 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  70. Agility V Intermediate: 6/19, 42.67 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  71. Jumping III Intermediate: 13/20, 45.64 s, 17.64 tr. b., 3.37 m/s

  72. Jumping IV Intermediate: 4/19, 34.72 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  73. Šumperk - Havliczech 66 - 2 x agility open, 04. 05. 2023

  74. Agility I.: Diskvalifikován

  75. Agility II.: Diskvalifikován

  76. Šlapanice - 3x jumping aneb poukázkobraní, 01. 05. 2023

  77. Jumping 1 ML: 5/9, 31.12 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  78. Jumping 2 ML: Diskvalifikován

  79. Jumping 3 ML: 2/8, 42.27 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  80. Osenice - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2023, 25. 03. 2023 - 26. 03. 2023

  81. Agility 1 I: 2/18, 32.31 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  82. Agility 2 I: Diskvalifikován

  83. Agility 3 I: Diskvalifikován

  84. Jumping 1 I: Diskvalifikován

  85. Jumping 2 I: 6/18, 43.01 s, 7.01 tr. b., 3.81 m/s

  86. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  87. Agility III 500: Diskvalifikován

  88. Agility II 500: 8/36, 51.99 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  89. Agility I 500: 15/36, 41.14 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  90. Jumping III 500: Diskvalifikován

  91. Jumping II 500: 23/36, 48.65 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  92. Jumping I 500: Diskvalifikován

  93. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2022

  94. Agility MLA: 5/18, 50.41 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  95. Jumping MLA: Diskvalifikován

  96. Zkouška MLA3: 1/5, 50.51 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  97. Horka nad Moravou - Havliczech 64, 10. 12. 2022

  98. Zkouška I.: 2/10, 38.83 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  99. Zkouška II.: Diskvalifikován

  100. Zkouška III.: 3/9, 43.89 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  101. Horka nad Moravou - Havliczech 49 s JK Animals, 19. 11. 2022

  102. 1. zkouška: 3/11, 40.54 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  103. 2. zkouška: Diskvalifikován

  104. 3. zkouška: Diskvalifikován

  105. Horka nad Moravou - Havliczech 47, 28. 10. 2022

  106. Zkouška 1.: Diskvalifikován

  107. Zkouška 2.: Diskvalifikován

  108. Zkouška 3.: Diskvalifikován

  109. Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2022 - 09. 10. 2022

  110. Agility J: 9/21, 42.78 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  111. Agility Squads as Individual: 12/29, 40.84 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  112. Jumping J: Diskvalifikován

  113. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  114. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 11. 09. 2022

  115. 1. Zkouška MLA3: 1/4, 44.25 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  116. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  117. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  118. Agility I: Diskvalifikován

  119. Agility II: Diskvalifikován

  120. Jumping I: 24/44, 42.9 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  121. Jumping II: Diskvalifikován

  122. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  123. Agility I: Diskvalifikován

  124. Agility II: 16/55, 42.98 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  125. Jumping I: 13/56, 43.47 s, 1.47 tr. b., 4.51 m/s

  126. Jumping II: 12/57, 48.55 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  127. Olomouc-Nedvězí - Olomoucký dvojskok, 08. 05. 2022

  128. Agility Trial I: 2/6, 49.06 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  129. Agility Trial II: 1/6, 48.84 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  130. Šumperk - Havliczech 51, 29. 04. 2022

  131. Zkouška I.: 3/5, 44.0 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  132. Zkouška II.: 1/5, 41.1 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  133. Šumperk - Havliczech 50 + jumping A0, 15. 04. 2022

  134. Zkouška I.: Diskvalifikován

  135. Zkouška II.: 2/8, 42.72 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  136. Horka nad Moravou - Havliczech 46, 12. 02. 2022

  137. TRIAL I.: Diskvalifikován

  138. TRIAL II.: Diskvalifikován

  139. Horka nad Moravou - Havliczech 38, 20. 11. 2021

  140. TRIAL I.: Diskvalifikován

  141. TRIAL II.: Diskvalifikován

  142. TRIAL III.: Diskvalifikován

  143. Horka nad Moravou - Havliczech 37, 13. 11. 2021

  144. TRIAL I.: 2/4, 49.22 s, 5.22 tr. b., 4.02 m/s

  145. TRIAL II.: Diskvalifikován

  146. TRIAL III.: Diskvalifikován

  147. Horka nad Moravou - Havliczech 36, 06. 11. 2021

  148. TRIAL I.: 3/7, 42.47 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  149. TRIAL II.: Diskvalifikován

  150. TRIAL III.: Diskvalifikován

  151. Brno - Podzimní Brno, 23. 10. 2021

  152. Agility MA: 10/27, 41.16 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  153. Jumping MA: Diskvalifikován

  154. Zkouška MA3: 12/16, 51.04 s, 31.04 tr. b., 3.29 m/s

  155. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 26. 09. 2021

  156. 1. Zkouška MA2: 1/4, 40.62 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  157. 2. Zkouška MA2: 1/4, 42.77 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  158. 3. Zkouška MA2: 2/4, 44.19 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  159. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  160. Agility Individual: Diskvalifikován

  161. Agility Squads as Individual: 24/73, 48.26 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  162. Jumping Individual: 39/72, 45.4 s, 8.9 tr. b., 4.41 m/s

  163. Jumping Squads as Individual: 49/73, 49.54 s, 8.54 tr. b., 4.24 m/s

  164. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  165. Agility Individual - J: 5/28, 48.2 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  166. Agility Squads as Individual: 4/40, 48.78 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  167. Jumping Individual - J: 21/28, 49.96 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  168. Jumping Squads as Individual: 6/40, 41.57 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  169. Šumperk - Havliczech 032, 31. 07. 2021

  170. TRIAL I.: 2/4, 38.38 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  171. TRIAL II.: Diskvalifikován

  172. Šumperk - Havliczech 031, 30. 07. 2021

  173. TRIAL I.: Diskvalifikován

  174. TRIAL II.: Diskvalifikován

  175. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  176. Agility I: 10/71, 51.89 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  177. Agility II: Diskvalifikován

  178. Jumping I: Diskvalifikován

  179. Jumping II: Diskvalifikován

  180. Mohelnice - Havliczech 40, 18. 06. 2021

  181. TRIAL I.: 2/6, 50.32 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  182. Brno - Jarní Brno, 29. 05. 2021

  183. Agility MA: Diskvalifikován

  184. Jumping MA: 10/19, 58.71 s, 25.71 tr. b., 3.13 m/s

  185. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  186. Šumperk - Havliczech 39, 21. 05. 2021

  187. TRIAL I.: Diskvalifikován

  188. TRIAL II.: Diskvalifikován

  189. Šumperk - Havliczech 035, 14. 05. 2021

  190. Trial I.: 2/4, 44.27 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  191. Trial II.: 2/4, 38.12 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  192. Mohelnice - Havliczech XXV., 25. 09. 2020

  193. Trial I.: 1/5, 52.52 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  194. TRIAL II.: 1/5, 54.17 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  195. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  196. Agility J Individual: 13/24, 58.68 s, 6.68 tr. b., 3.75 m/s

  197. Agility Squads: 7/34, 43.87 s, 1.87 tr. b., 3.85 m/s

  198. Jumping J Individual: 15/24, 53.43 s, 13.43 tr. b., 3.76 m/s

  199. Jumping Squads: 21/34, 56.09 s, 11.09 tr. b., 3.57 m/s

  200. Šumperk - Havliczech XXIV. - Rozjezdy pro hvězdy, 10. 07. 2020

  201. JUMPING I. A2 + A3: 6/9, 58.14 s, 18.14 tr. b., 3.44 m/s

  202. JUMPING II. A2 + A3: Diskvalifikován

  203. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  204. Agility I: 13/64, 56.07 s, 10.07 tr. b., 3.92 m/s

  205. Agility II: 24/62, 52.55 s, 0.55 tr. b., 4.09 m/s

  206. Jumping I: Diskvalifikován

  207. Jumping II: 37/58, 36.21 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  208. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  209. Agility Trial I: Diskvalifikován

  210. Agility Trial II: 2/5, 50.25 s, 6.25 tr. b., 3.84 m/s

  211. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  212. TRIAL I.: 2/5, 54.5 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  213. TRIAL II.: 5/5, 55.02 s, 12.02 tr. b., 3.45 m/s

  214. Šumperk - Havliczech XXIII. odpolední dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  215. TRIAL I.: 1/3, 61.43 s, 24.43 tr. b., 2.7 m/s

  216. TRIAL II.: 3/3, 53.52 s, 11.52 tr. b., 3.1 m/s

  217. Opava - Vlaštovičky - Páteční dvojzkoušky agility, 14. 02. 2020

  218. Zkouška I.: 1/2, 42.63 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  219. Zkouška II: 2/2, 55.66 s, 12.66 tr. b., 3.05 m/s

  220. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  221. JUMPING I.: Diskvalifikován

  222. JUMPING II.: 18/25, 42.15 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  223. JUMPING III.: 20/25, 52.58 s, 19.58 tr. b., 3.04 m/s

  224. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  225. Zkouška II. MA2: 3/6, 52.85 s, 5.0 tr. b., 3.41 m/s

  226. Zkouška I. MA2: 1/6, 54.38 s, 5.38 tr. b., 3.49 m/s

  227. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  228. Agility D: 3/6, 44.96 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  229. Agility Squads as Individual: 21/23, 64.59 s, 13.59 tr. b., 3.27 m/s

  230. Jumping D: 4/6, 42.19 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  231. Jumping Squads as Individual: 19/23, 51.21 s, 18.21 tr. b., 3.3 m/s

  232. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  233. Zkouška II. MA2: Diskvalifikován

  234. Zkouška I. MA2: Diskvalifikován

  235. Rapotín - U Losinky - Dvouzkoušky Miacis, 07. 09. 2019

  236. jumping: Diskvalifikován

  237. zkouška1: 2/2, 45.55 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  238. zkouška2: Diskvalifikován

  239. Šumperk - Havliczech XV. odpolední dvojzkoušky, 30. 08. 2019

  240. Zkouška II. MA1: 3/3, 35.2 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  241. Zkouška I. MA1: 2/3, 39.9 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  242. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  243. AGILITY: Diskvalifikován

  244. JUMPING: 7/11, 38.13 s, 5.13 tr. b., 3.62 m/s

  245. MA1: 1/5, 48.21 s, 10.0 tr. b., 3.42 m/s

  246. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  247. Jumping So A1 M M: 1/3, 38.61 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  248. Zkouška Ne-1 MA1: Diskvalifikován

  249. Zkouška Ne-2 MA1: 1/2, 45.93 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  250. Zkouška So-1 MA1: 1/3, 48.76 s, 0.76 tr. b., 3.47 m/s

  251. Zkouška So-2 MA1: Diskvalifikován