Cz En

042619

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Ivana Ondrušová, HAF Beskydy

    Člen KA

Pes

  1. Bogyo Elegant rascal, Mudi

Výsledky

  1. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  2. ZkA I: 3/7, 39.62 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  3. ZkA II: Diskvalifikován

  4. ZkA III: Diskvalifikován

  5. Mladeč - Nové Zámky - Letní zkoušky, 05. 07. 2020

  6. ZkA I Agility: 1/3, 49.0 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  7. ZkA II Agility: 1/3, 48.0 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  8. ZkA III Agility: Diskvalifikován

  9. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  10. Agility I: Diskvalifikován

  11. Agility II: Diskvalifikován

  12. Jumping I: Diskvalifikován

  13. Jumping II: 29/58, 39.37 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  14. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  15. 1. zkouška: 3/6, 50.15 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  16. 2. zkouška: Diskvalifikován

  17. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  18. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  19. 2. Zkouška MA2: 4/8, 53.64 s, 11.64 tr. b., 3.54 m/s

  20. 3. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  21. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  22. TRIAL I.: 3/5, 44.76 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  23. TRIAL II.: 4/5, 53.42 s, 10.42 tr. b., 3.56 m/s

  24. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  25. II zkouška A2 M: Diskvalifikován

  26. I zkouška A2 M: 1/4, 45.57 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  27. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  28. ZkA I: Diskvalifikován

  29. ZkA II: Diskvalifikován

  30. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  31. 1. Zkouška A2 M: 3/9, 38.86 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  32. 2. Zkouška A2 M: Diskvalifikován

  33. Rožnov pod Radhoštěm - Páteční dvojzkoušky, 21. 02. 2020

  34. Trial I.: 1/3, 36.18 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  35. Trial II.: Diskvalifikován

  36. Opava - Vlaštovičky - Páteční dvojzkoušky agility, 14. 02. 2020

  37. Zkouška I.: 1/8, 30.47 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  38. Zkouška II: Diskvalifikován

  39. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  40. Zk Agility I: Diskvalifikován

  41. Zk Agility II: Diskvalifikován

  42. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  43. 1. zkouška MA1: 3/8, 31.06 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  44. 2. zkouška MA1: 2/8, 36.59 s, 15.0 tr. b., 3.61 m/s

  45. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku III., 08. 12. 2019

  46. Zkouška I.: 1/6, 39.93 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  47. Zkouška II.: Diskvalifikován

  48. Zkouška III.: 1/6, 41.33 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  49. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  50. ZkA I: Diskvalifikován

  51. ZkA II: 1/7, 35.69 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s