Cz En

056317

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Pejzlová, ZKO Smržovka

    Člen KA

Pes

  1. Abdul Nikidar, Parson Russell Teriér

Výsledky

  1. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 17. 07. 2019

  2. II. zkouška MA2: 2/3, 49.93 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  3. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  4. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  5. Jumping Open M I.: 7/10, 32.13 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  6. Jumping Open M II.: 5/10, 36.73 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  7. ZkA. MA2 I.: Diskvalifikován

  8. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  9. 1.zkouška: 3/7, 48.29 s, 2.29 tr. b., 3.54 m/s

  10. 2.zkouška: Diskvalifikován

  11. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  12. Ne. - Agility II. M: Diskvalifikován

  13. Ne. - Jumping II. M: 24/52, 46.61 s, 19.61 tr. b., 3.95 m/s

  14. So. - Agility I. M: 23/53, 59.22 s, 12.22 tr. b., 3.43 m/s

  15. So. - Jumping I. M: Diskvalifikován

  16. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  17. II.zkouška MA2: 2/5, 46.7 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  18. I. zkouška MA2: 2/5, 44.47 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  19. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  20. 1.Zkouška MA2: 2/4, 44.12 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  21. 2.Zkouška MA2: 3/4, 74.37 s, 29.37 tr. b., 2.41 m/s

  22. Jumping MA2+MA3: 7/8, 46.4 s, 7.4 tr. b., 3.81 m/s

  23. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  24. QA4 Agility: Diskvalifikován

  25. QA5 Agility: 36/56, 50.24 s, 11.24 tr. b., 3.98 m/s

  26. QA6 Agility: Diskvalifikován

  27. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  28. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  29. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  30. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  31. Ne-: 3/6, 47.97 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  32. Ne-Agility: 9/18, 61.74 s, 16.74 tr. b., 3.13 m/s

  33. Ne-Jumping: 7/17, 40.05 s, 5.05 tr. b., 3.52 m/s

  34. So-: 4/10, 54.66 s, 10.0 tr. b., 3.51 m/s

  35. So-Agility: 12/22, 81.6 s, 26.6 tr. b., 2.38 m/s

  36. So-Jumping: 9/23, 49.68 s, 14.68 tr. b., 3.54 m/s

  37. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 25. 05. 2019

  38. Agility - MA: Diskvalifikován

  39. Jumping - MA: 4/15, 37.5 s, 4.5 tr. b., 3.73 m/s

  40. ZkA - MA2: 2/5, 44.78 s, 1.78 tr. b., 3.42 m/s

  41. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  42. QA1 agility: 39/61, 58.8 s, 23.8 tr. b., 3.4 m/s

  43. QA2 agility: Diskvalifikován

  44. QA3 agility: 20/60, 52.41 s, 3.41 tr. b., 3.95 m/s

  45. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  46. QJ2 jumping: 22/61, 52.28 s, 3.28 tr. b., 3.92 m/s

  47. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  48. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  49. Zkouška 1 MA2: 11/12, 44.13 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  50. Zkouška 2 MA2: 9/12, 45.66 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  51. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  52. Agility MA: 11/23, 41.23 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  53. Jumping MA: 12/23, 40.11 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  54. Zkouška MA2: 1/7, 45.09 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  55. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  56. Agility I.: 12/23, 50.31 s, 8.31 tr. b., 4.27 m/s

  57. Agility II.: Diskvalifikován

  58. Agility III.: 6/22, 53.4 s, 6.4 tr. b., 4.1 m/s

  59. Jumping Finále: 6/9, 42.41 s, 7.41 tr. b., 3.91 m/s

  60. Jumping I.: 8/23, 43.23 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  61. Jumping II.: Diskvalifikován

  62. Jumping III.: 6/21, 45.6 s, 7.6 tr. b., 3.73 m/s

  63. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  64. AGILITY M: Diskvalifikován

  65. JUMPING M: Diskvalifikován

  66. ZKOUŠKA MA2: 2/6, 44.19 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  67. Terezín - Velikonoční hrátky, 22. 04. 2019

  68. Tuneliáda M: 3/5, 35.75 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  69. Zkouška MA2: 1/2, 48.22 s, 11.22 tr. b., 3.24 m/s

  70. Terezín - Jumpingy v Terezíně, 21. 04. 2019

  71. Jumping 1 M: 4/10, 44.93 s, 5.93 tr. b., 3.85 m/s

  72. Jumping2 M: 3/10, 36.56 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  73. Zkouška MA2: 2/3, 43.2 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  74. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  75. ZkA. MA2 I.: 2/5, 56.34 s, 21.34 tr. b., 3.28 m/s

  76. ZkA. MA2 II.: 2/5, 48.78 s, 6.78 tr. b., 3.61 m/s

  77. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  78. Agility I: Diskvalifikován

  79. Agility II: Diskvalifikován

  80. Jumping I: 42/87, 38.21 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  81. Jumping II: 30/87, 43.74 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  82. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  83. 2. zkouška MA2: 1/3, 45.69 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  84. I. zkouška MA2: 2/3, 42.92 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  85. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  86. Agility 1: Diskvalifikován

  87. Agility 2: Diskvalifikován

  88. Jumping 1: Diskvalifikován

  89. Jumping 2: Diskvalifikován

  90. Zkouška: 4/7, 51.7 s, 25.0 tr. b., 3.58 m/s

  91. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  92. Agility: Diskvalifikován

  93. Jumping: 11/26, 47.19 s, 22.19 tr. b., 3.43 m/s

  94. Zkouška: Diskvalifikován

  95. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  96. Agility: Diskvalifikován

  97. Jumping: Diskvalifikován

  98. Zkouška: Diskvalifikován

  99. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  100. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  101. Jumping 1: Diskvalifikován

  102. Jumping 2: Diskvalifikován

  103. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  104. III. jumping M: Diskvalifikován

  105. II.jumping M: Diskvalifikován

  106. I. jumping M: Diskvalifikován

  107. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  108. 1.ZK MA1: 1/5, 44.05 s, 10.0 tr. b., 3.18 m/s

  109. 2.ZK MA1: 2/5, 47.53 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  110. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  111. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  112. 2.kvalifikace: 6/17, 35.2 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  113. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  114. Ptýrov - Fly FACTOR III. 2018, 30. 09. 2018

  115. Agility M: Diskvalifikován

  116. Jumping M: Diskvalifikován

  117. Zkouška MA1: 1/3, 49.47 s, 23.47 tr. b., 2.95 m/s

  118. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + Mistrovství ČR chodských psů, 29. 09. 2018

  119. Agility M: Diskvalifikován

  120. Hra M: Diskvalifikován

  121. Jumping M: Diskvalifikován

  122. Zkouška MA1: 2/3, 36.38 s, 0.0 tr. b., 3.57 m/s

  123. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  124. Agility M: Diskvalifikován

  125. Jumping M: 12/24, 35.48 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  126. Zkouška - MA1: 8/12, 41.41 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  127. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  128. A1 MA1: 1/5, 44.38 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  129. Agility M: 3/14, 57.86 s, 5.86 tr. b., 3.47 m/s

  130. Jumping M: Diskvalifikován

  131. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  132. Jumping 2 M: 7/12, 36.66 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  133. Zkouška 2 MA1: 3/5, 41.25 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  134. Ústí nad Labem - MOJŽÍŘSKÉ “VÍTEJ ŠKOLNÍ ROKU!”, 02. 09. 2018

  135. Agility M: Diskvalifikován

  136. Jumping M: Diskvalifikován

  137. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  138. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  139. II. zkouška MA1: 3/5, 36.72 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  140. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  141. jumping MA1: 4/4, 32.61 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  142. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  143. JUMPING 1 M: 11/12, 52.07 s, 19.07 tr. b., 3.48 m/s

  144. JUMPING 2 M: 7/12, 45.57 s, 6.57 tr. b., 3.51 m/s

  145. Zkouška 2 MA1: 4/5, 39.47 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  146. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  147. Ptýrov - Fly FACTOR I. 2018, 19. 08. 2018

  148. III. jumping M: 4/10, 34.31 s, 14.31 tr. b., 3.47 m/s

  149. II. jumping M: Diskvalifikován

  150. I. jumping M: 7/10, 47.22 s, 24.22 tr. b., 3.09 m/s

  151. Městec Králové - ZÁVOD PŘI LVT Městec Králové a MČR kníračů v agility, 04. 08. 2018

  152. Agility M: 4/10, 57.45 s, 17.45 tr. b., 3.05 m/s

  153. Jumping M: 6/10, 36.37 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  154. Zkouška MA1: 1/3, 45.21 s, 2.21 tr. b., 3.12 m/s

  155. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  156. 1.ZkA - MA1: 2/5, 47.24 s, 14.24 tr. b., 2.9 m/s

  157. 2. ZkA - MA1: 1/5, 35.76 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  158. 3.ZkA - MA1: 2/5, 42.93 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s

  159. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  160. A1 - 1. MA1: 3/9, 42.0 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  161. A1 - 2. MA1: 3/9, 44.85 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  162. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  163. III. jumping M: 6/12, 47.6 s, 6.6 tr. b., 3.49 m/s

  164. II. Jumping M: 4/12, 52.32 s, 16.32 tr. b., 3.5 m/s

  165. I. JUMPING M: 4/12, 45.13 s, 7.13 tr. b., 3.7 m/s

  166. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  167. II. zkouška MA1: 1/6, 42.28 s, 5.28 tr. b., 3.48 m/s

  168. I. zkouška MA1: 1/6, 51.12 s, 6.12 tr. b., 3.23 m/s

  169. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár 2. kolo, 17. 06. 2018

  170. Speed&Power hra M: 6/10, 29.45 s, 10.45 tr. b., 2.65 m/s

  171. Tunelovo-barelový běh M: Diskvalifikován

  172. Zkouška MA1: 1/7, 56.65 s, 5.0 tr. b., 2.81 m/s

  173. Louny - Hurá na prázdniny, 16. 06. 2018

  174. AGILITY M: Diskvalifikován

  175. JUMPING M: Diskvalifikován

  176. ZKOUŠKA MA1: 3/10, 41.18 s, 6.18 tr. b., 3.64 m/s

  177. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  178. zkouška 1 MA1: Diskvalifikován

  179. zkouška 2 MA1: 1/5, 53.46 s, 4.46 tr. b., 2.97 m/s

  180. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  181. Ne-: 2/11, 43.49 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  182. Ne-Agility: Diskvalifikován

  183. Ne-Jumping: 5/21, 41.23 s, 5.23 tr. b., 3.47 m/s

  184. So-: 2/11, 53.26 s, 20.26 tr. b., 2.85 m/s

  185. So-Agility: Diskvalifikován

  186. So-Jumping: Diskvalifikován

  187. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  188. Agility - MA: 6/10, 43.96 s, 8.96 tr. b., 3.18 m/s

  189. Jumping MA: 11/11, 35.28 s, 10.28 tr. b., 3.43 m/s

  190. ZkA - MA1: 2/2, 54.81 s, 14.81 tr. b., 2.92 m/s

  191. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  192. A1 zkouška MA1: 1/3, 60.19 s, 12.19 tr. b., 2.99 m/s

  193. Agility M M: Diskvalifikován

  194. Jumping M M: 6/14, 48.16 s, 12.16 tr. b., 3.82 m/s

  195. Praha 9 - Horní Počernice - Počernické trojzkoušky, 12. 05. 2018

  196. MA1-Zk1 MA1: Diskvalifikován

  197. MA1-Zk2 MA1: 2/4, 50.64 s, 10.0 tr. b., 3.28 m/s

  198. MA1-Zk3 MA1: 1/4, 51.32 s, 0.0 tr. b., 3.12 m/s

  199. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  200. Agility_: 10/19, 53.76 s, 6.76 tr. b., 3.35 m/s

  201. Jumping_: 12/19, 42.16 s, 5.16 tr. b., 3.87 m/s

  202. Zkouška - MA1: 3/8, 47.83 s, 4.83 tr. b., 2.91 m/s

  203. Liberec - Květnový pohár a MČR Českých strakatých psů, 05. 05. 2018

  204. Agility M: 1/9, 56.4 s, 9.4 tr. b., 3.24 m/s

  205. Jumping M: Diskvalifikován

  206. Zkouška MA1: 1/4, 49.7 s, 3.7 tr. b., 3.22 m/s

  207. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  208. Agility M: Diskvalifikován

  209. JUMPING M: Diskvalifikován

  210. Zkouška agility MA1: 4/6, 74.96 s, 30.96 tr. b., 2.11 m/s

  211. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  212. 1. zkouška MA1: 6/6, 41.75 s, 21.75 tr. b., 3.11 m/s

  213. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  214. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  215. III. zkouška MA1: 2/6, 40.4 s, 6.4 tr. b., 3.42 m/s

  216. III. zkouška MA1: 4/6, 60.96 s, 37.96 tr. b., 1.9 m/s

  217. II. zkouška MA1: 2/6, 49.56 s, 10.56 tr. b., 2.8 m/s

  218. II. zkouška MA1: 4/6, 37.22 s, 20.22 tr. b., 3.55 m/s

  219. I. zkouška MA1: 2/6, 65.04 s, 32.04 tr. b., 2.4 m/s

  220. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  221. Liberec - Zkoušky superhrdinů, 02. 04. 2018

  222. I. Batmanova zkouška MA1: 2/4, 43.58 s, 5.58 tr. b., 3.14 m/s

  223. II. Supermanova zkouška MA1: Diskvalifikován

  224. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  225. III. jumping M: 3/23, 45.91 s, 4.91 tr. b., 3.66 m/s

  226. II. jumping M: 9/23, 48.31 s, 20.31 tr. b., 2.86 m/s

  227. I. jumping M: Diskvalifikován

  228. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  229. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  230. 2. zkouška MA1: 2/5, 46.76 s, 5.76 tr. b., 3.31 m/s

  231. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  232. ZkA. II. MA1: Diskvalifikován

  233. ZkA. I. MA1: Diskvalifikován

  234. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  235. Agility: Diskvalifikován

  236. Agility: Diskvalifikován

  237. Jumping: Diskvalifikován

  238. Jumping: Diskvalifikován

  239. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  240. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  241. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  242. 2. zkouška MA1: 2/5, 47.65 s, 7.65 tr. b., 3.17 m/s

  243. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  244. Agility: 8/20, 56.86 s, 14.86 tr. b., 2.92 m/s

  245. Jumping: 11/21, 55.67 s, 19.67 tr. b., 3.02 m/s

  246. Zkouška MA1: 1/2, 46.88 s, 0.0 tr. b., 3.18 m/s

  247. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  248. 1. zkouška MA1: 2/8, 60.67 s, 26.67 tr. b., 2.31 m/s

  249. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  250. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  251. Agility: Diskvalifikován

  252. Jumping: Diskvalifikován

  253. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  254. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  255. III. zkouška MA1: Diskvalifikován

  256. II. zkouška MA1: 1/5, 36.66 s, 0.66 tr. b., 3.41 m/s

  257. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  258. Terezín - Vánoční AGI hraní, 16. 12. 2017

  259. Barelový a tunelový běh M: 12/19, 47.01 s, 10.0 tr. b., 3.3 m/s

  260. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  261. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  262. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  263. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  264. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  265. II. zkouška MA1: 4/7, 66.07 s, 45.07 tr. b., 1.94 m/s

  266. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  267. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  268. II. zkouška MA1: 5/7, 53.04 s, 17.04 tr. b., 2.47 m/s

  269. I. zkouška MA1: 4/7, 54.26 s, 38.26 tr. b., 2.36 m/s