Cz En

056317

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Pejzlová, ZKO Smržovka

    Člen KA

Pes

  1. Abdul Nikidar, Parson Russell Teriér

Výsledky

  1. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  2. Agility 1: Diskvalifikován

  3. Agility 2: Diskvalifikován

  4. Jumping 1: Diskvalifikován

  5. Jumping 2: Diskvalifikován

  6. Zkouška: 4/7, 51.7 s, 25.0 tr. b., 3.58 m/s

  7. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  8. Agility: Diskvalifikován

  9. Jumping: 11/26, 47.19 s, 22.19 tr. b., 3.43 m/s

  10. Zkouška: Diskvalifikován

  11. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  12. Agility: Diskvalifikován

  13. Jumping: Diskvalifikován

  14. Zkouška: Diskvalifikován

  15. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  16. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  17. Jumping 1: Diskvalifikován

  18. Jumping 2: Diskvalifikován

  19. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  20. III. jumping M: Diskvalifikován

  21. II.jumping M: Diskvalifikován

  22. I. jumping M: Diskvalifikován

  23. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  24. 1.ZK MA1: 1/5, 44.05 s, 10.0 tr. b., 3.18 m/s

  25. 2.ZK MA1: 2/5, 47.53 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  26. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  27. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  28. 2.kvalifikace: 6/17, 35.2 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  29. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  30. Ptýrov - Fly FACTOR III. 2018, 30. 09. 2018

  31. Agility M: Diskvalifikován

  32. Jumping M: Diskvalifikován

  33. Zkouška MA1: 1/3, 49.47 s, 23.47 tr. b., 2.95 m/s

  34. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + Mistrovství ČR chodských psů, 29. 09. 2018

  35. Agility M: Diskvalifikován

  36. Hra M: Diskvalifikován

  37. Jumping M: Diskvalifikován

  38. Zkouška MA1: 2/3, 36.38 s, 0.0 tr. b., 3.57 m/s

  39. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  40. Agility M: Diskvalifikován

  41. Jumping M: 12/24, 35.48 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  42. Zkouška - MA1: 8/12, 41.41 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  43. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  44. A1 MA1: 1/5, 44.38 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  45. Agility M: 3/14, 57.86 s, 5.86 tr. b., 3.47 m/s

  46. Jumping M: Diskvalifikován

  47. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  48. Jumping 2 M: 7/12, 36.66 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  49. Zkouška 2 MA1: 3/5, 41.25 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  50. Ústí nad Labem - MOJŽÍŘSKÉ “VÍTEJ ŠKOLNÍ ROKU!”, 02. 09. 2018

  51. Agility M: Diskvalifikován

  52. Jumping M: Diskvalifikován

  53. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  54. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  55. II. zkouška MA1: 3/5, 36.72 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  56. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  57. jumping MA1: 4/4, 32.61 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  58. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  59. JUMPING 1 M: 11/12, 52.07 s, 19.07 tr. b., 3.48 m/s

  60. JUMPING 2 M: 7/12, 45.57 s, 6.57 tr. b., 3.51 m/s

  61. Zkouška 2 MA1: 4/5, 39.47 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  62. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  63. Ptýrov - Fly FACTOR I. 2018, 19. 08. 2018

  64. III. jumping M: 4/10, 34.31 s, 14.31 tr. b., 3.47 m/s

  65. II. jumping M: Diskvalifikován

  66. I. jumping M: 7/10, 47.22 s, 24.22 tr. b., 3.09 m/s

  67. Městec Králové - ZÁVOD PŘI LVT Městec Králové a MČR kníračů v agility, 04. 08. 2018

  68. Agility M: 4/10, 57.45 s, 17.45 tr. b., 3.05 m/s

  69. Jumping M: 6/10, 36.37 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  70. Zkouška MA1: 1/3, 45.21 s, 2.21 tr. b., 3.12 m/s

  71. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  72. 1.ZkA - MA1: 2/5, 47.24 s, 14.24 tr. b., 2.9 m/s

  73. 2. ZkA - MA1: 1/5, 35.76 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  74. 3.ZkA - MA1: 2/5, 42.93 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s

  75. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  76. A1 - 1. MA1: 3/9, 42.0 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  77. A1 - 2. MA1: 3/9, 44.85 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  78. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  79. III. jumping M: 6/12, 47.6 s, 6.6 tr. b., 3.49 m/s

  80. II. Jumping M: 4/12, 52.32 s, 16.32 tr. b., 3.5 m/s

  81. I. JUMPING M: 4/12, 45.13 s, 7.13 tr. b., 3.7 m/s

  82. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  83. II. zkouška MA1: 1/6, 42.28 s, 5.28 tr. b., 3.48 m/s

  84. I. zkouška MA1: 1/6, 51.12 s, 6.12 tr. b., 3.23 m/s

  85. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár 2. kolo, 17. 06. 2018

  86. Speed&Power hra M: 6/10, 29.45 s, 10.45 tr. b., 2.65 m/s

  87. Tunelovo-barelový běh M: Diskvalifikován

  88. Zkouška MA1: 1/7, 56.65 s, 5.0 tr. b., 2.81 m/s

  89. Louny - Hurá na prázdniny, 16. 06. 2018

  90. AGILITY M: Diskvalifikován

  91. JUMPING M: Diskvalifikován

  92. ZKOUŠKA MA1: 3/10, 41.18 s, 6.18 tr. b., 3.64 m/s

  93. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  94. zkouška 1 MA1: Diskvalifikován

  95. zkouška 2 MA1: 1/5, 53.46 s, 4.46 tr. b., 2.97 m/s

  96. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  97. Ne-: 2/11, 43.49 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  98. Ne-Agility: Diskvalifikován

  99. Ne-Jumping: 5/21, 41.23 s, 5.23 tr. b., 3.47 m/s

  100. So-: 2/11, 53.26 s, 20.26 tr. b., 2.85 m/s

  101. So-Agility: Diskvalifikován

  102. So-Jumping: Diskvalifikován

  103. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  104. Agility - MA: 6/10, 43.96 s, 8.96 tr. b., 3.18 m/s

  105. Jumping MA: 11/11, 35.28 s, 10.28 tr. b., 3.43 m/s

  106. ZkA - MA1: 2/2, 54.81 s, 14.81 tr. b., 2.92 m/s

  107. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  108. A1 zkouška MA1: 1/3, 60.19 s, 12.19 tr. b., 2.99 m/s

  109. Agility M M: Diskvalifikován

  110. Jumping M M: 6/14, 48.16 s, 12.16 tr. b., 3.82 m/s

  111. Praha 9 - Horní Počernice - Počernické trojzkoušky, 12. 05. 2018

  112. MA1-Zk1 MA1: Diskvalifikován

  113. MA1-Zk2 MA1: 2/4, 50.64 s, 10.0 tr. b., 3.28 m/s

  114. MA1-Zk3 MA1: 1/4, 51.32 s, 0.0 tr. b., 3.12 m/s

  115. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  116. Agility_: 10/19, 53.76 s, 6.76 tr. b., 3.35 m/s

  117. Jumping_: 12/19, 42.16 s, 5.16 tr. b., 3.87 m/s

  118. Zkouška - MA1: 3/8, 47.83 s, 4.83 tr. b., 2.91 m/s

  119. Liberec - Květnový pohár a MČR Českých strakatých psů, 05. 05. 2018

  120. Agility M: 1/9, 56.4 s, 9.4 tr. b., 3.24 m/s

  121. Jumping M: Diskvalifikován

  122. Zkouška MA1: 1/4, 49.7 s, 3.7 tr. b., 3.22 m/s

  123. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  124. Agility M: Diskvalifikován

  125. JUMPING M: Diskvalifikován

  126. Zkouška agility MA1: 4/6, 74.96 s, 30.96 tr. b., 2.11 m/s

  127. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  128. 1. zkouška MA1: 6/6, 41.75 s, 21.75 tr. b., 3.11 m/s

  129. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  130. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  131. III. zkouška MA1: 2/6, 40.4 s, 6.4 tr. b., 3.42 m/s

  132. III. zkouška MA1: 4/6, 60.96 s, 37.96 tr. b., 1.9 m/s

  133. II. zkouška MA1: 2/6, 49.56 s, 10.56 tr. b., 2.8 m/s

  134. II. zkouška MA1: 4/6, 37.22 s, 20.22 tr. b., 3.55 m/s

  135. I. zkouška MA1: 2/6, 65.04 s, 32.04 tr. b., 2.4 m/s

  136. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  137. Liberec - Zkoušky superhrdinů, 02. 04. 2018

  138. I. Batmanova zkouška MA1: 2/4, 43.58 s, 5.58 tr. b., 3.14 m/s

  139. II. Supermanova zkouška MA1: Diskvalifikován

  140. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  141. III. jumping M: 3/23, 45.91 s, 4.91 tr. b., 3.66 m/s

  142. II. jumping M: 9/23, 48.31 s, 20.31 tr. b., 2.86 m/s

  143. I. jumping M: Diskvalifikován

  144. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  145. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  146. 2. zkouška MA1: 2/5, 46.76 s, 5.76 tr. b., 3.31 m/s

  147. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  148. ZkA. II. MA1: Diskvalifikován

  149. ZkA. I. MA1: Diskvalifikován

  150. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  151. Agility: Diskvalifikován

  152. Agility: Diskvalifikován

  153. Jumping: Diskvalifikován

  154. Jumping: Diskvalifikován

  155. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  156. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  157. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  158. 2. zkouška MA1: 2/5, 47.65 s, 7.65 tr. b., 3.17 m/s

  159. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  160. Agility: 8/20, 56.86 s, 14.86 tr. b., 2.92 m/s

  161. Jumping: 11/21, 55.67 s, 19.67 tr. b., 3.02 m/s

  162. Zkouška MA1: 1/2, 46.88 s, 0.0 tr. b., 3.18 m/s

  163. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  164. 1. zkouška MA1: 2/8, 60.67 s, 26.67 tr. b., 2.31 m/s

  165. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  166. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  167. Agility: Diskvalifikován

  168. Jumping: Diskvalifikován

  169. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  170. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  171. III. zkouška MA1: Diskvalifikován

  172. II. zkouška MA1: 1/5, 36.66 s, 0.66 tr. b., 3.41 m/s

  173. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  174. Terezín - Vánoční AGI hraní, 16. 12. 2017

  175. Barelový a tunelový běh M: 12/19, 47.01 s, 10.0 tr. b., 3.3 m/s

  176. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  177. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  178. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  179. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  180. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  181. II. zkouška MA1: 4/7, 66.07 s, 45.07 tr. b., 1.94 m/s

  182. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  183. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  184. II. zkouška MA1: 5/7, 53.04 s, 17.04 tr. b., 2.47 m/s

  185. I. zkouška MA1: 4/7, 54.26 s, 38.26 tr. b., 2.36 m/s