Cz En

QA1 agility

  1. Datum: 18. 05. 2019
  2. Závod: Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS
  3. Rozhodčí: van Straten, Roy (NL)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 200.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 075117 Lenka Fuksová Call Me Hippie Te Salutant 0 0 0.0 0.0 34.18 5.85 V V
2 004517 Aneta Obrusníková Kehely McPotter´s Creek´s 0 0 0.0 0.0 35.39 5.65 V V
3 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 0 0 0.0 0.0 36.39 5.5 V V
4 063016 Kateřina Mrázková Calahari Etosha Thiwahe 0 0 0.0 0.0 37.09 5.39 V V
5 095315 Klára Kokešová Roxy 0 0 0.0 0.0 38.32 5.22 V V
6 087214 Olga Mařáčková Celeste z Lomu ve Skále 0 0 0.0 0.0 39.39 5.08 V V
7 051614 Marcela Staňková Carlotta Animee du Chien 0 0 0.0 0.0 39.89 5.01 V V
8 052118 Martina Sigmundová Arwen Easy Euforia 0 0 0.0 0.0 39.94 5.01 V V
9 074415 Jana Kočová Gino 0 0 0.0 0.0 40.53 4.93 V V
10 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost 0 0 0.0 0.0 40.84 4.9 V V
11 001918 Jitka Hrdinová Aquamarine Nangabet 0 0 0.0 0.0 41.4 4.83 V V
12 030216 Klára Marešová Monty Z Josefovské pevnosti 0 0 0.0 0.0 41.55 4.81 V V
13 088814 Adriana Slezáková A3Ch Aspen Bestagility 0 0 0.0 0.0 41.85 4.78 V V
14 047915 Kristýna Obstová A3Ch Ruby 0 0 0.0 0.0 41.97 4.77 V V
15 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas 0 0 0.0 0.0 42.05 4.76 V V
16 079217 Veronika Krupková Brave Guinness Little Guardian Angel 0 0 0.0 0.0 42.07 4.75 V V
17 035119 Tereza Krejčí Absolute Speed Jump Jett Team 0 0 0.0 0.0 42.29 4.73 V V
18 016514 Barbora Banýrová A3Ch Rarity Jomgarden's 0 0 0.0 0.0 42.96 4.66 V V
19 083314 Barbora Banýrová A3Ch Bungee Radan Bohemia 1 0 0.0 5.0 37.25 5.37 V V
20 056313 Lenka Fuksová Absolutely Free Te Salutant 1 0 0.0 5.0 37.33 5.36 V V
21 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos 1 0 0.0 5.0 38.27 5.23 V V
22 036116 Hana Kubíčková Dragon Lady Alkyra 1 0 0.0 5.0 38.66 5.17 V V
23 075217 Karel Kurc Cool Rallye Te Salutant 0 1 0.0 5.0 39.22 5.1 V V
24 068716 Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer 1 0 0.0 5.0 39.42 5.07 V V
25 018915 Michaela Tejčková Faranois Malý pasáček 1 0 0.0 5.0 39.53 5.06 V V
26 034418 Nikola Schovancová Mia 1 0 0.0 5.0 39.99 5.0 V V
27 034716 Tereza Zemanová Darling Sachiko Črni Angel 0 1 0.0 5.0 40.26 4.97 V V
28 070914 Tereza Martišová Back in love Abby Youwentis 0 1 0.0 5.0 42.29 4.73 V V
29 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje 1 0 0.0 5.0 42.34 4.72 V V
30 073017 Ondřej Henzl Berth Silver Aura Moravia 0 1 0.0 5.0 46.19 4.33 V V
31 081813 Jitka Zachová A3Ch Mia Amber 1 0 4.23 9.23 54.23 3.69 VD VD
32 076816 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp 2 0 0.0 10.0 38.79 5.16 VD VD
33 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility 1 1 0.0 10.0 39.21 5.1 VD VD
34 017115 Adéla Maršálková Míša 1 1 0.0 10.0 42.26 4.73 VD VD
35 027215 Václav Tomášek A3Ch Bibi Jozucita 2 0 0.0 10.0 43.16 4.63 VD VD
36 083917 Yveta Nezvalová Zochová Bond Bleu Colline 0 2 0.99 10.99 50.99 3.92 VD VD
37 055217 Monika Fantová Whisky Perla z Polabí 0 2 1.46 11.46 51.46 3.89 VD VD
38 080315 Martina Sigmundová Atomic Bomberman Belfie 2 1 0.0 15.0 43.99 4.55 VD VD
39 056317 Lucie Pejzlová Abdul Nikidar 1 2 8.8 23.8 58.8 3.4 D D
DIS 015917 Ondřej Henzl Boogie Gold Bryvilsár DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044717 Martina Jírová Yantanee ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 097515 Jana Kopřivová Mon Chéri Starring Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045315 Kateřina Malačková Abigail the Fabulous world DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038914 Jitka Lukeslová A3Ch Silver Monty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081717 Barbora Kozlová Run For Fun Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018816 Irena Hofmanová Helen of Troy Of Darkness DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066914 Miroslava Mihoková A3Ch Mesi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059314 Petra Nováková Enessies Beryllova krev DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040414 Kateřina Břízová A3Ch Brave Jeremy Anarchia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010019 Lucie Bidlová Ember Ellin Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051417 Barbora Banýrová Breeze od Přelícké zvonice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009117 Ivana Ondrušová Tina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067912 Marie - Anna Kociánová Aida Bonsai She-Kra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003515 Ivana Suchardová A3Ch Sookie von der Happy Horse Farm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073115 Jitka Hrdinová Nanga Parbat du Pic de Pioulou DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO