Cz En

Agility I

  1. Datum: 16. 11. 2019
  2. Závod: Brno - Agility Collie & Sheltie Cup
  3. Rozhodčí: Bazalová, Olga (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 101.0 s
  7. Délka: 202.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.3 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 081717 Barbora Kozlová Run For Fun Koryfej 0 0 0.0 0.0 35.67 5.66 V V
2 080918 Magda Zajacová Use Your Heart Koryfej 0 0 0.0 0.0 37.92 5.33 V V
3 075814 Lenka Šenkeříková Diesel Power Harisson 0 0 0.0 0.0 38.71 5.22 V V
4 023114 Pavlína Wlochová Abby Gayl od Přelické zvonice 0 0 0.0 0.0 39.69 5.09 V V
5 051210 Gabriela Hroteková Elen Diel Koryfej 0 0 0.0 0.0 40.46 4.99 V V
6 030216 Klára Marešová A3Ch Monty Z Josefovské pevnosti 0 0 0.0 0.0 42.7 4.73 V V
7 041916 Alena Rudigerová Sunshine Lenfir 0 0 0.0 0.0 43.37 4.66 V V
8 052016 Jitka Lanšperková Sky Blue ze Shetlandů 0 0 0.0 0.0 44.6 4.53 V V
9 061814 Gabriela Ředinová U´re So Beautiful Heřmanův Dvůr 0 0 0.0 0.0 45.99 4.39 V V
10 062714 Ivo Tesař A3Ch Amigo Sweet tiger 1 0 0.0 5.0 39.33 5.14 V V
11 020815 Jana Kalafusová A3Ch Blade z Labského ostrova 0 1 0.0 5.0 39.55 5.11 V V
12 076816 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp 1 0 0.0 5.0 41.08 4.92 V V
13 035618 Barbora Pokrývková Amaya Czech Imp 1 0 0.0 5.0 42.43 4.76 V V
14 026515 Martin Bodeček Blue Boy Mondeo 0 1 0.0 5.0 43.79 4.61 V V
15 066916 Adéla Petrů Gauner in Black z Říše Fantazie 1 0 0.0 5.0 44.9 4.5 V V
16 074118 Vladimíra Hašková Zen Perla z Polabí 1 0 0.39 5.39 47.39 4.26 V V
17 026615 Alena Krejčová Afrodité Happy Vision 0 1 0.55 5.55 47.55 4.25 V V
18 088715 Martina Podzimková Charlotta Otvovická skála 0 1 2.09 7.09 49.09 4.11 VD VD
19 092415 Kristýna Matrasová New Nova Fort Fox 2 0 0.0 10.0 39.57 5.1 VD VD
20 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky 2 0 0.0 10.0 39.65 5.09 VD VD
21 010715 Denisa Kopicová A3Ch Damian z Lomu ve skále 2 0 0.0 10.0 40.69 4.96 VD VD
22 040815 Michaela Chudobová Just for Love Bonny Dux 1 1 0.0 10.0 41.83 4.83 VD VD
23 054717 Tomáš Krejčík Yummi Yu Fort Fox 1 1 0.0 10.0 45.38 4.45 VD VD
DIS 002015 Magda Zajacová Ares z Faustovy zahrádky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044416 Markéta Klanduchová Drixy Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078017 Adéla Petrů Bloody Dexter Nad Stádem Koní DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049711 Petr Smrček Knight of the Night Chancy Remus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009817 Veronika Machová Grace Sparks of the Tempest DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048516 Jana Richterová Anette Gold Schenelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073018 Karin Trinčková Abrakadabra ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Dana Cunderlikova Grippen von Schnappi Schnapp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050019 Jana Zemková Dream Come True Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048017 Aleš Fuks Fidorka z Pravého břehu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036116 Hana Kubíčková A3Ch Dragon Lady Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083117 Dana Sedláková Arny ze Zámkové osady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO