Cz En

Přerov - Přerovem letem skokem počtvrté

Přihlašování na tento závod je otevřené, končí 30. 09. 2018 v 23:45.

Abyste se mohli zaregistrovat na tento závod, musíte se nejprve přihlásit pomocí odkazu v menu nahoře.

  1. Číslo závodu: 18085
  2. Datum: 06. 10. 2018
  3. Terén: tráva
  4. Uvnitř: Ne
  5. Třídy: Jumping, Speciální
  6. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  7. Propozice: https://1url.cz/zMKBS
  8. Zodpovědná osoba: Lenka Dušánková
  9. Specifikace: jumping, hra
  10. GPS: 49.4564788, 17.45023

Kontakt

gitaron@volny.cz (Lenka Dušánková)

http://www.kkprerov.cz

Poznámka

Věnujte pozornost propozicím!!!

Kategorie pro začátečníky - hra "Zelenáči"

Statistika přihlášených

06. 10. 2018
A1 A2 A3 V Celkem
S 1 2 8 0 11
M 1 3 6 0 10
L 4 2 3 0 9
Celkem 7 7 17 0 31
49 volných míst

Přihlášky

067418 A1 Sabina Ševčíková Nina
Člen KA
000618 LA1 Lenka Dušánková Furious Faith Gitaron
Člen KA
040218 LA1 Kateřina Ježová Dean Tora Mei
074215 LA1 Eliška Nekardová Rock Gulden Land
Člen KA
000717 LA1 Marcela Polášková Cate Tora Mei
Člen KA
002917 LA2 Vendula Jarošová Appo Queen from Remay Land
Člen KA
029117 LA2 Radana Píšťková Eywa Ria Wonderfull Dream
Člen KA
012413 LA3 Magda Baranová Evan Z kamilkové zahrady
Člen KA
007710 LA3 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream
Člen KA
000515 LA3 Jana Voborná Cry'n'sa Cam Gitaron
069418 MA1 Petra Novotná Fila z Jalovcové louky
Člen KA
068616 MA2 Vendula Maradová Coudy Almiri
Člen KA
075015 MA2 Blanka Potočná Joyeux Cenich du Champ d´Onix
075814 MA2 Lenka Šenkeříková Diesel Power Harisson
Člen KA
048017 MA3 Aleš Fuks Fidorka z Pravého břehu
Člen KA
083014 MA3 Hana Fuksová Happy
Člen KA
055414 MA3 Jana Kelnarová Alcarmo Eriien
Člen KA
017115 MA3 Adéla Maršálková Míša
Člen KA
000014 MA3 Radka Podmolová Cat Elis Vrabčí hnízdo
Člen KA
032408 MA3 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona
Člen KA
037918 SA1 Alena Frankovičová Bernadette nad Stádem koní
Člen KA
074016 SA2 Vendula Mašíčková Alma
Člen KA
161616 SA2 Radka Podmolová Amazonka Czech Imp
Člen KA
001614 SA3 Karla Březíková Cedrik Lady Beetle
Člen KA
000414 SA3 Anna Dušánková Jamie Lee Jet ze Shetlandů
Člen KA
080014 SA3 Soňa Haluzová A3Ch Beruška Z Barbořinského vršku
Člen KA
007811 SA3 Marta Němcová A3Ch Everett Black King Půlnoční svit
Člen KA
000709 SA3 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri
Člen KA
029515 SA3 Jana Trojková Cowboy Henry McHenry´s
Člen KA
069511 SA3 Šárka Šandová Ally Rychlá tlapka
Člen KA
060814 SA3 Jana Šůstalová Uriel Chuck Top Narcis

Nepotvrzené přihlášky (29)

052718 A1 Blanka Pelikánová Filip
081617 LA1 Petra Andrýsková Batman Ninuland
023517 LA1 Miroslava Pokorná Spidy
014515 LA1 Miroslava Pokorná Amon My Fellow
Člen KA
081817 LA1 Martina Šimčíková Con-Tici Tora Mei
Člen KA
050816 LA2 Aneta Hrdličková Missy
Člen KA
083816 LA2 Kateřina Navrátilová Douville Tora Mei
Člen KA
041414 LA3 Barbora Mandíková A3Ch Atlas Wookiee Simple Elegance
Člen KA
043610 LA3 Barbora Zelinková A3Ch Kyra
060410 LA3 Lucie Štiborová Good Friend of Tennant
008311 LA3 Martina Šuterová Berlinetta Ivelbero´s Darling
Člen KA
000114 MA1 Veronika Polášková E.T. Tantum Auri
Člen KA
083117 MA1 Dana Sedláková Arny ze Zámkové osady
Člen KA
012418 MA1 Barbora Zelinková Tabi
Člen KA
001517 MA2 Ludmila Bartošíková Baron Lexus z Faustovy zahrádky
Člen KA
046016 MA2 Alice Půčková Ela z Jalovcové louky
Člen KA
059115 MA2 Kristýna Zhasilová Cira Oderský skřítek
Člen KA
020815 MA3 Jana Kalafusová Blade z Labského ostrova
Člen KA
095315 MA3 Klára Kokešová Roxy
Člen KA
083713 MA3 Lenka Korbélyiová Ben
Člen KA
058118 SA1 Kristýna Bendová Briciola Bohemia Magic Chockolade
Člen KA
058018 SA1 Kristýna Bendová Bela z Heřmánkového kopce
067218 SA1 PAVLÍNA DRÁBKOVÁ DIXIE PARTY Z ANDĚLOVY DLANĚ
Člen KA
012014 SA1 Leona Hubáčková Heda z Hodonínských sádek
SA1 Ivana Kušnierová Crown Elliot Bílý Hřebíček
SA2 Ivana Kušnierová Aleki Bílý Hřebíček
Člen KA
004112 SA2 Martina Šimčíková Dalasi Tantum Auri
Člen KA
004312 SA3 Ludmila Bartošíková A3Ch Diesel Viking Tantum Auri
Člen KA
069814 SA3 Klára Cholastová Megy