Cz En

QA4 Agility

  1. Datum: 09. 06. 2018
  2. Závod: Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 65.0 s
  7. Délka: 172.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 034716 Tereza Zemanová Darling Sachiko Črni Angel 0 0 0.0 0.0 32.9 5.23 V V
2 086114 Eliška Kaletová Need for Speed Koryfej 0 0 0.0 0.0 33.62 5.12 V V
3 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora 0 0 0.0 0.0 34.04 5.05 V V
4 073115 Jitka Hrdinová Nanga Parbat du Pic de Pioulou 0 0 0.0 0.0 35.04 4.91 V V
5 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot 0 0 0.0 0.0 35.46 4.85 V V
6 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility 0 0 0.0 0.0 35.76 4.81 V V
7 081717 Barbora Kozlová Run For Fun Koryfej 0 0 0.0 0.0 36.92 4.66 V V
8 092415 Kristýna Matrasová New Nova Fort Fox 0 0 0.0 0.0 36.99 4.65 V V
9 079217 Veronika Krupková Brave Guinness Little Guardian Angel 0 0 0.0 0.0 38.13 4.51 V V
10 069514 Marcela Götzingerová Absolutely Love Bellamoon 0 0 0.0 0.0 38.98 4.41 V V
11 009313 Nora Klapalová Agáta 0 0 0.0 0.0 40.22 4.28 V V
12 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas 0 0 0.0 0.0 40.8 4.22 V V
13 081215 Jana Mikulová Agile Srdeční záležitost 0 0 0.0 0.0 42.66 4.03 V V
14 040414 Kateřina Břízová Brave Jeremy Anarchia 0 0 0.85 0.85 43.85 3.92 V V
15 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 1 0 0.0 5.0 34.36 5.01 V V
16 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona 1 0 0.0 5.0 36.82 4.67 V V
17 076816 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp 1 0 0.0 5.0 37.33 4.61 V V
18 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí 0 1 0.0 5.0 37.51 4.59 V V
19 016715 Šárka Honnerová A3Ch Never Give Up Koryfej 0 1 0.0 5.0 39.68 4.33 V V
20 017115 Adéla Maršálková Míša 1 0 0.0 5.0 40.32 4.27 V V
21 038914 Jitka Lukeslová A3Ch Silver Monty 1 0 0.0 5.0 41.14 4.18 V V
22 030216 Klára Marešová Monty Z Josefovské pevnosti 1 0 0.0 5.0 42.1 4.09 V V
23 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos 2 0 0.0 10.0 36.11 4.76 VD VD
24 089116 Lenka Blachová Avatar Hungry Gremlin 2 0 0.0 10.0 38.29 4.49 VD VD
25 075015 Blanka Potočná Joyeux Cenich du Champ d´Onix 3 0 2.84 17.84 45.84 3.75 D D
26 017718 Lucie Melounková Furioso Victoria Festiva 0 2 9.35 19.35 52.35 3.29 D D
27 003317 Lukáš Krejčí Absolute Speed Jump Jett Team 3 0 7.86 22.86 50.86 3.38 D D
DIS 097515 Jana Kopřivová Mon Chéri Starring Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063616 Michal Melounek Amazing Dream Jump Jett Team DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009117 Ivana Ondrušová Tina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073116 Jana Šebestová Over the Moon Starring Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049711 Petr Smrček Knight of the Night Chancy Remus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 095315 Klára Kokešová Roxy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090216 Adéla Benešová Moja Mija Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068716 Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045315 Kateřina Malačková Abigail the Fabulous world DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034517 Lucie Rabčanová Jessica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066914 Mirka Mihoková Mesi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044717 Martina Jírová Yantanee ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO