Cz En

034517

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Kropjoková

    Člen KA

Pes

  1. Jessica, Kříženec

Výsledky

  1. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  2. Jumping Open: Diskvalifikován

  3. ZkA I: Diskvalifikován

  4. ZkA II: 7/14, 45.07 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  5. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 se spec. Agility Open, 19. 10. 2019

  6. Agility Open 2+3: 5/9, 46.52 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  7. ZkA I: 5/5, 47.6 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  8. ZkA II: 4/5, 47.03 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  9. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  10. Zkouška II. MA3: 7/15, 45.73 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  11. Zkouška MA3: 8/15, 39.84 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  12. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  13. Agility Open: 32/65, 48.12 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  14. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  15. Jumping Open: Diskvalifikován

  16. Jumping Squads as Individual: 23/69, 46.05 s, 10.05 tr. b., 4.52 m/s

  17. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  18. Agility Open: Diskvalifikován

  19. Agility Zk: 4/13, 44.59 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  20. Jumping Open: 9/21, 36.67 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  21. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  22. 1. zkouška MA3: 10/16, 42.43 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  23. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  24. Kladno - Zkoušky NKÚ XI., 26. 07. 2019

  25. MA3 - I.: Diskvalifikován

  26. MA3 - II.: 2/4, 41.7 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  27. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  28. 2. Jumping M: 6/8, 39.64 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  29. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  30. Agility M: Diskvalifikován

  31. Jumping M: 4/14, 32.18 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  32. Zkouška MA3: 1/5, 40.38 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  33. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 06. 2019

  34. Druhá zkouška MA3: Diskvalifikován

  35. První zkouška MA3: Diskvalifikován

  36. Kladno - Zkoušky - NKÚ IX., 26. 05. 2019

  37. Zkouška MA3 I: Diskvalifikován

  38. Zkouška MA3 II: 3/6, 43.89 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  39. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  40. Finále medium: 3/8, 26.87 s, 0.0 tr. b., 6.07 m/s

  41. Jumping II. medium: 8/13, 37.19 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  42. Jumping I. medium: Diskvalifikován

  43. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 10. 05. 2019

  44. Druhá zkouška MA3: 3/4, 43.63 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  45. První zkouška MA3: 2/4, 42.03 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  46. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  47. Agility I: 43/88, 46.73 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  48. Agility II: Diskvalifikován

  49. Jumping I: 29/87, 35.0 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  50. Jumping II: 15/87, 38.85 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  51. Kladno Trojzkoušky - Ice Agi IV., 06. 04. 2019

  52. MA3 1. MA3: 3/6, 49.36 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  53. MA3 2. MA3: Diskvalifikován

  54. MA3 3. MA3: Diskvalifikován

  55. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  56. II. zkouška MA3: 4/12, 47.26 s, 5.26 tr. b., 4.13 m/s

  57. I. zkouška MA3: 3/12, 45.18 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  58. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  59. Zkouška MA3 I: 3/8, 47.9 s, 19.9 tr. b., 3.63 m/s

  60. Zkouška MA3 II: Diskvalifikován

  61. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  62. II. zkouška MA3: 2/5, 39.92 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  63. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  64. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  65. Druhá zkouška MA3: Diskvalifikován

  66. První zkouška MA3: 2/6, 44.47 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  67. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  68. 1. běh MA3: 2/8, 46.21 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  69. 2. běh MA3: Diskvalifikován

  70. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  71. III. jumping M: Diskvalifikován

  72. II.jumping M: 5/24, 39.02 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  73. I. jumping M: Diskvalifikován

  74. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  75. II. zkouška MA3: 5/10, 48.48 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  76. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  77. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  78. Agility 1 M: 13/17, 51.6 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  79. Agility 2 M: Diskvalifikován

  80. Jumping 1 M: 14/17, 41.63 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  81. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  82. Jumping 3 M: 15/16, 38.65 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  83. Zkouška MA3: 7/12, 50.61 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  84. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  85. Jumping M: Diskvalifikován

  86. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  87. Záryby - Hloubětínský drak - MČR kříženců, 28. 09. 2018

  88. Agility open M: Diskvalifikován

  89. Agility Special kříženci M: Diskvalifikován

  90. Jumping open M: Diskvalifikován

  91. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  92. 1.zkouška MA2: Diskvalifikován

  93. 2.zkouška MA2: 1/8, 39.47 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  94. Lužná u Rakovníka - Maximův memoriál, 25. 08. 2018

  95. II. Zkouška: 2/5, 40.03 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  96. I. Zkouška: 3/5, 34.46 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  97. Jumping: 6/15, 32.23 s, 0.23 tr. b., 4.53 m/s

  98. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  99. 1. Zk MA2: 4/5, 47.29 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  100. 2. Zk MA2: 2/5, 38.43 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  101. Praha - 4. FRONTLINE Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 08. 2018

  102. 1. BĚH MA2: Diskvalifikován

  103. 2. BĚH MA2: 2/5, 40.61 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  104. Kladno - Letní Fresh, 07. 07. 2018

  105. 1. zkouška MA2: 1/1, 40.61 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  106. 2. zkouška MA2: 1/1, 39.54 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  107. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  108. QA4 Agility: Diskvalifikován

  109. QA5 Agility: Diskvalifikován

  110. QA6 Agility: 19/43, 47.31 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  111. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  112. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  113. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  114. Praha - 2. AKINU Agi Duo zkoušky PESOPARK, 26. 05. 2018

  115. 1. běh MA2: 1/6, 44.01 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  116. 2. běh MA2: 1/6, 39.19 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  117. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  118. QA1 agility: 42/57, 57.65 s, 30.65 tr. b., 3.16 m/s

  119. QA2 agility: Diskvalifikován

  120. QJ1 jumping: 32/58, 45.67 s, 16.67 tr. b., 3.66 m/s

  121. QJ2 jumping: 19/58, 44.29 s, 2.29 tr. b., 4.4 m/s

  122. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  123. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 14. 10. 2017

  124. Jumping MA2: 3/7, 39.29 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  125. Zkouška první MA2: Diskvalifikován

  126. Zkouška VIP MA2: Diskvalifikován

  127. Písnice - Kaniko Jump, 24. 09. 2017

  128. Jumping II. M: 8/14, 45.79 s, 13.79 tr. b., 3.65 m/s

  129. Jumping I. M: Diskvalifikován

  130. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  131. 1.běh MA1: Diskvalifikován

  132. 2. běh MA1: 4/6, 33.12 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  133. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" při CACIT 2017, 20. 08. 2017

  134. Zkouška II MA1: 1/3, 34.89 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  135. Zkouška I MA1: 1/3, 36.09 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  136. Louny - Závod při LVT Louny, MR špiců, 05. 08. 2017

  137. Agility M: Diskvalifikován

  138. Jumping M: Diskvalifikován

  139. Zkouska MA1: 3/7, 38.77 s, 10.0 tr. b., 3.74 m/s

  140. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  141. MA1/1 MA1: Diskvalifikován

  142. MA1/2 MA1: Diskvalifikován

  143. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  144. ZkA. I. MA1: 1/7, 31.84 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  145. ZkA. ll. MA1: 3/7, 34.08 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s