Cz En

090216

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Adéla Benešová

    Člen KA

Pes

  1. Moja Mija Koryfej, Sheltie

Výsledky

  1. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  2. Agility J: 4/17, 41.96 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  3. Agility Squads as Individual: 3/23, 43.52 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  4. Jumping J: 3/17, 36.49 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  5. Jumping Squads as Individual: 5/23, 38.25 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  6. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  7. Agility Open: 25/65, 41.85 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  8. Agility Squads as Individual: 28/69, 45.05 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  9. Jumping Open: 15/69, 34.67 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  10. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  11. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  12. Agility MA sobota: 3/17, 44.21 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  13. Finále MA neděle: 2/11, 45.36 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  14. Jumping MA neděle: 5/17, 37.99 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  15. Jumping MA sobota: Diskvalifikován

  16. Zkoušky MA2 neděle: Diskvalifikován

  17. Zkoušky MA2 sobota: Diskvalifikován

  18. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  19. Agility: 17/42, 44.3 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  20. Agility DRUZSTVA: 28/43, 43.24 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  21. Jumping: Diskvalifikován

  22. Jumping DRUZSTVA: 9/43, 38.32 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  23. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  24. AGILITY DRUZSTVA: 2/26, 39.58 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  25. D Agility: 1/7, 35.62 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  26. D Hra: 1/7, 31.84 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  27. D Jumping: 1/7, 33.4 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  28. JUMPING DRUZSTVA: Diskvalifikován

  29. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  30. QA4 Agility: Diskvalifikován

  31. QA5 Agility: 23/42, 41.91 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  32. QA6 Agility: 8/43, 40.91 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  33. QJ4 Jumping: 2/44, 36.75 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  34. QJ5 Jumping: 12/43, 36.3 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  35. QJ6 Jumping: 8/38, 39.26 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  36. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  37. QA1 agility: 21/57, 38.3 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  38. QA2 agility: 6/57, 38.3 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  39. QA3 agility: 27/56, 43.41 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  40. QJ1 jumping: 4/58, 33.44 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  41. QJ2 jumping: 10/58, 37.03 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  42. QJ3 jumping: 26/57, 36.61 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  43. Praha 9 - Horní Počernice - Počernické trojzkoušky, 12. 05. 2018

  44. MA2-Zk1 MA2: Diskvalifikován

  45. MA2-Zk2 MA2: Diskvalifikován

  46. MA2-Zk3 MA2: Diskvalifikován

  47. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  48. D Agility I: Diskvalifikován

  49. D Agility II: 3/7, 35.74 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  50. D Agility III: 1/7, 39.2 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  51. D Agility IV: 3/7, 35.18 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  52. D Jumping I: Diskvalifikován

  53. D Jumping II: 1/7, 36.4 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  54. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  55. AGILITY: 2/24, 44.45 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  56. JUMPING: 5/23, 38.65 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  57. MA2: 1/8, 37.71 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  58. Buštěhrad - Buštěhradský rozjezd - Zkoušky A2 + A3, 25. 03. 2018

  59. Druhá zkouška MA2: Diskvalifikován

  60. První zkouška MA2: 1/5, 45.6 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  61. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  62. ZkA II. MA2: Diskvalifikován

  63. ZkA I. MA2: 1/12, 32.39 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  64. Neveklov - 10. Vánoční dárek, 09. 12. 2017

  65. Vánoční dárek, Heroutice, Agility: Diskvalifikován

  66. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping: 1/15, 31.92 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  67. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky: 2/4, 40.79 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  68. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  69. Agility D: 1/13, 37.93 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  70. Agility Squads: 4/44, 38.11 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  71. Hra D: Diskvalifikován

  72. Jumping D: 1/13, 33.43 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  73. Jumping Squads: 18/44, 38.2 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  74. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  75. Agility družstev: 23/50, 42.85 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  76. Agility jednotlivců: 14/47, 39.54 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  77. Jumping družstev: 26/50, 35.64 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  78. Jumping jednotlivců: 9/47, 31.17 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  79. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  80. Zkouška MA2: 2/3, 37.5 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  81. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  82. Horní Počernice, 1. běh: 4/14, 36.8 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  83. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  84. Horní Počernice, 3. běh: 5/14, 46.82 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  85. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  86. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  87. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  88. 3. zkouška MA2: 5/8, 32.28 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  89. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  90. ZkA. I. MA2: Diskvalifikován

  91. ZkA. ll. MA2: 1/10, 36.36 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  92. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  93. III. zkouška MA1: 1/6, 26.14 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  94. II. zkouška MA1: 1/7, 27.49 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  95. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  96. Horní Počernice - 10. MÁJOVÁ CENA, 08. 05. 2017

  97. 10. Májová cena, Horní Počernice, Agility: Diskvalifikován

  98. 10. Májová cena, Horní Počernice, Jumping: 1/13, 34.92 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  99. 10. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky: 1/4, 26.33 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  100. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  101. Agility 1 D: 5/7, 32.12 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  102. Agility 2 D: 1/6, 43.6 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  103. Agility 3 D: 2/6, 45.61 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  104. Agility 4 D: 1/6, 39.5 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  105. Jumping 1 D: Diskvalifikován

  106. Jumping 2 D: 4/6, 45.78 s, 17.46 tr. b., 3.54 m/s

  107. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  108. Agility Trial I: 4/7, 34.51 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  109. Jumping Trial I: Diskvalifikován

  110. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  111. 1. ZK MA1: Diskvalifikován

  112. 2. ZK MA1: Diskvalifikován

  113. Řitka - Březen 2017 - zkoušky, 17. 03. 2017

  114. 1. zkouška MA1: 1/4, 27.79 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  115. 2. zkouška MA1: 2/4, 28.87 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  116. Beroun - Dvojzkoušky agility II., 05. 03. 2017

  117. Zkouška1 MA1: 4/10, 37.88 s, 10.0 tr. b., 3.51 m/s

  118. Zkouška 2 MA1: Diskvalifikován