Adéla Benešová

  1. Číslo: 003895
  2. OSA: Tachyon Sport Arena
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 25. 02. 2024
  6. Členem KA do: 31. 12. 2024
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 080712 (L), By Way Alkyra

    Arrow_down
  2. 082112 (I), Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch

    Arrow_down
  3. 080715 (L), Xela Gulden Land

    Arrow_down
  4. 090216 (M), Moja Mija Koryfej

    Arrow_down
  5. 062717 (S), Black Coffee Sweet hope

    Arrow_down
  6. 021319 (S), Dancing Debbie z Jeřeně

    Arrow_down
  7. 072719 (L), Gil Seven Seas I.-C. Raven

    Arrow_down

Výsledky

  1. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  2. QA4 Agility, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  3. QA5 Agility, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  4. QJ4 Jumping, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  5. Lysá nad Labem - Košťata na parkuru, 27. 04. 2024

  6. A Open L, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  7. J Open II. L, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  8. J Open I. L, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  9. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. I / L, 20. 04. 2024 - 21. 04. 2024

  10. QA1 Agility, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  11. QA2 Agility, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  12. QA3 Agility, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  13. QJ1 Jumping, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  14. QJ2 Jumping, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  15. QJ3 Jumping, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  16. Čerčany - Fofr zkoušky 19, 13. 04. 2024

  17. 1.zkouška LA3, Gil Seven Seas I.-C. Raven: 4/14, 43.92 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  18. 2.zkouška LA3, Gil Seven Seas I.-C. Raven: 2/14, 33.57 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  19. Čerčany - Stars Shining At Tachyon, 15. 03. 2024 - 17. 03. 2024

  20. Agility II. L, Gil Seven Seas I.-C. Raven: 9/49, 41.09 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  21. Final L, Gil Seven Seas I.-C. Raven: 10/21, 40.44 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  22. Jumping III. L, Gil Seven Seas I.-C. Raven: 3/46, 38.18 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  23. Jumping II. L, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  24. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 27. 08. 2023

  25. 1.Zkouška LA3, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  26. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 03. 08. 2023

  27. Zkouška II / L / A2, Gil Seven Seas I.-C. Raven: 2/9, 36.98 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  28. Zkouška I / L / A2, Gil Seven Seas I.-C. Raven: 1/9, 35.4 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  29. Praha - Chuchle - PRAGUE AGILITY PARTY, 14. 07. 2023 - 16. 07. 2023

  30. FINAL INDIVIDUALS LARGE, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  31. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS LARGE, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  32. FRIDAY - AGILITY TEAMS LARGE, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  33. SATURDAY - JUMPING INDIVIDUALS L, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  34. SATURDAY - JUMPING TEAMS LARGE, Gil Seven Seas I.-C. Raven: 54/156, 41.81 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  35. SUNDAY - AGILITY INDIVIDUALS LARGE, Gil Seven Seas I.-C. Raven: 27/133, 45.61 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  36. SUNDAY - JUMPING INDIVIDUALS LARGE, Gil Seven Seas I.-C. Raven: 8/135, 40.47 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  37. Jakubčovice nad Odrou - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  38. Agility I L, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  39. Jumping II L, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  40. Jumping I L, Gil Seven Seas I.-C. Raven: 46/93, 38.57 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  41. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  42. Agility II / L, Gil Seven Seas I.-C. Raven: 4/36, 43.72 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  43. Finále / L, Gil Seven Seas I.-C. Raven: 5/18, 41.28 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  44. Jumping III / L, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  45. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  46. Agility, Gil Seven Seas I.-C. Raven: 36/100, 42.19 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  47. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci, Gil Seven Seas I.-C. Raven: 39/102, 46.03 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  48. Jumping, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  49. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci, Gil Seven Seas I.-C. Raven: 40/102, 37.4 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  50. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  51. QA4 Agility, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  52. QA5 Agility, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  53. QJ4 Jumping, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  54. QJ5 Jumping, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  55. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  56. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) L, Gil Seven Seas I.-C. Raven: 23/65, 45.11 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  57. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  58. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) L, Gil Seven Seas I.-C. Raven: 2/75, 32.17 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  59. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  60. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) L, Gil Seven Seas I.-C. Raven: 18/76, 37.4 s, 5.0 tr. b., 5.88 m/s

  61. Sedlec u Mikulova - Czech cup 2022, 08. 05. 2022

  62. 1. Agility L - Z l e t., Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  63. 2. Agility L - Z l e t., Gil Seven Seas I.-C. Raven: 14/29, 37.18 s, 5.0 tr. b., 5.92 m/s

  64. 3. Jumping L - Z l e t., Gil Seven Seas I.-C. Raven: 1/28, 33.5 s, 0.0 tr. b., 6.48 m/s

  65. Lysá nad labem - Doxneo 2x zkoušky + 2 x A0, 30. 04. 2022

  66. Zkouška L A2 I, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  67. Zkouška L A2 II, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  68. Lysá nad Labem - Doxneo - 2x zkoušky, 29. 04. 2022

  69. 1. běh A2 L, Gil Seven Seas I.-C. Raven: 2/3, 33.33 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  70. 2. běh A2 L, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  71. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  72. QA1 Agility, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  73. QA2 Agility, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  74. QJ1 Jumping, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  75. QJ2 Jumping, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  76. Čerčany - Fofr zkoušky 9, 16. 04. 2022

  77. 1.zkouška LA2, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  78. 2.zkouška LA2, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  79. Čerčany - Trojzkoušky, 02. 04. 2022 - 03. 04. 2022

  80. 1.Zk. LA2 neděle, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  81. 1. Zkouška LA2, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  82. 2.Zk. LA2 neděle, Gil Seven Seas I.-C. Raven: 2/9, 33.36 s, 0.0 tr. b., 6.18 m/s

  83. 2. Zkouška LA2, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  84. 3.Zk. LA2 neděle, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  85. 3. Zkouška LA2, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  86. Kladno - UFO Trojzkoušky 3, 19. 02. 2022

  87. 1. Zkouška LA2, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  88. 2. Zkouška LA2, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  89. 3. Zkouška LA2, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  90. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  91. Agility III 600, Gil Seven Seas I.-C. Raven: 3/36, 38.55 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  92. Jumping III 600, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  93. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  94. 1.zkouška LA2, Gil Seven Seas I.-C. Raven: 2/11, 37.48 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  95. 2.zkouška LA2, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  96. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  97. Czech Imp Jump Large, Gil Seven Seas I.-C. Raven: 5/36, 21.15 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  98. Jumping 1 - Large, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  99. Jumping 2 - Large, Gil Seven Seas I.-C. Raven: 4/36, 37.31 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  100. Strážiště - 3x jumpingy, 24. 10. 2021

  101. III. jumping L, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  102. II. jumping L, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  103. I. jumping L, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  104. Čerčany - Fofr zkoušky 6, 09. 10. 2021

  105. 1.zkouška LA1, Gil Seven Seas I.-C. Raven: 1/8, 32.13 s, 0.0 tr. b., 6.07 m/s

  106. 2.zkouška LA1, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  107. Čerčany - As Fast As Tachyon, 25. 09. 2021 - 26. 09. 2021

  108. Agility L, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  109. Agility Large, Gil Seven Seas I.-C. Raven: 1/24, 36.93 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  110. Jumping L, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  111. Jumping Large, Gil Seven Seas I.-C. Raven: 2/24, 32.53 s, 0.0 tr. b., 6.76 m/s

  112. Zkouška LA1, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  113. Lysá nad Labem - Zkoušky OVCE 2, 30. 07. 2021

  114. Zkouška LA1 I., Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  115. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  116. 1.zkouška LA1, Gil Seven Seas I.-C. Raven: 1/16, 27.0 s, 0.0 tr. b., 6.15 m/s

  117. 2.zkouška LA1, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  118. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2021, 02. 07. 2021 - 04. 07. 2021

  119. Agility 1 L, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  120. Agility 2 L, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  121. Agility 3 L, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  122. Agility 4 L, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  123. Jumping 1 L, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  124. Jumping 2 L, Gil Seven Seas I.-C. Raven: 25/84, 51.22 s, 18.22 tr. b., 4.2 m/s

  125. Zkouška LA1, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  126. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  127. Agility 1 L, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  128. Agility 2 L, Gil Seven Seas I.-C. Raven: 19/71, 49.1 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  129. Jumping 1 L, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  130. Jumping 2 L, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  131. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  132. II. zkouška A1 L, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  133. II. zkouška A1 L, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  134. I. zkouška A1 L, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  135. I. zkouška A1 L, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  136. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  137. 1. Agility L, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  138. 1. Jumping L, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  139. 2. Agility L, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  140. 2. Jumping L, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  141. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  142. 1. Zkouška LA1, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  143. 2. Zkouška LA1, Gil Seven Seas I.-C. Raven: 2/15, 28.88 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  144. 3. Zkouška LA1, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  145. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  146. 1. Zkouška LA1, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  147. 2. Zkouška LA1, Gil Seven Seas I.-C. Raven: 6/15, 34.8 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  148. 3. Zkouška LA1, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  149. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  150. Jumping I, Gil Seven Seas I.-C. Raven: 2/21, 31.3 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  151. Jumping II, Gil Seven Seas I.-C. Raven: 6/19, 36.24 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  152. Jumping light, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  153. Mohelnice - Havliczech XXV., 25. 09. 2020

  154. Trial I., Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  155. TRIAL II., Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  156. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020, 29. 08. 2020 - 30. 08. 2020

  157. Agility neděle L, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  158. Agility sobota L, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  159. Jumping neděle L, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  160. Jumping sobota L, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  161. ZkouškaLA1 neděle, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  162. ZkouškaLA1 sobota, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  163. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  164. Agility J Individual, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  165. Jumping J Individual, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  166. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  167. 1. zkouška, Gil Seven Seas I.-C. Raven: 1/18, 28.3 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  168. 2. zkouška, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  169. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  170. LA1- 1 běh, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  171. LA1- 2 běh, Gil Seven Seas I.-C. Raven: Diskvalifikován

  172. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  173. Agility J, Moja Mija Koryfej: 4/17, 41.96 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  174. Agility Squads as Individual, Moja Mija Koryfej: 3/23, 43.52 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  175. Jumping J, Moja Mija Koryfej: 3/17, 36.49 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  176. Jumping Squads as Individual, Moja Mija Koryfej: 5/23, 38.25 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  177. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  178. Agility Open, Moja Mija Koryfej: 25/65, 41.85 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  179. Agility Squads as Individual, Moja Mija Koryfej: 28/69, 45.05 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  180. Jumping Open, Moja Mija Koryfej: 15/69, 34.67 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  181. Jumping Squads as Individual, Moja Mija Koryfej: Diskvalifikován

  182. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  183. II. zkouška SA1, Dancing Debbie z Jeřeně: Diskvalifikován

  184. I. zkouška SA1, Dancing Debbie z Jeřeně: Diskvalifikován

  185. Kladno - Zkoušky NKÚ VI., 25. 01. 2019

  186. Zkouška LA2 I, Xela Gulden Land: 2/13, 39.49 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  187. Zkouška LA2 II, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  188. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  189. III. jumping L, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  190. II.jumping L, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  191. I. jumping L, Xela Gulden Land: 9/43, 37.96 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  192. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  193. Agility MA sobota, Moja Mija Koryfej: 3/17, 44.21 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  194. Finále MA neděle, Moja Mija Koryfej: 2/11, 45.36 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  195. Jumping MA neděle, Moja Mija Koryfej: 5/17, 37.99 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  196. Jumping MA sobota, Moja Mija Koryfej: Diskvalifikován

  197. Zkoušky MA2 neděle, Moja Mija Koryfej: Diskvalifikován

  198. Zkoušky MA2 sobota, Moja Mija Koryfej: Diskvalifikován

  199. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  200. Agility, Moja Mija Koryfej: 17/42, 44.3 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  201. Agility DRUZSTVA, Moja Mija Koryfej: 28/43, 43.24 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  202. Jumping, Moja Mija Koryfej: Diskvalifikován

  203. Jumping DRUZSTVA, Moja Mija Koryfej: 9/43, 38.32 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  204. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  205. AGILITY DRUZSTVA, Moja Mija Koryfej: 2/26, 39.58 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  206. AGILITY DRUZSTVA, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  207. D Agility, Moja Mija Koryfej: 1/7, 35.62 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  208. D Agility, Xela Gulden Land: 8/26, 40.66 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  209. D Hra, Moja Mija Koryfej: 1/7, 31.84 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  210. D Hra, Xela Gulden Land: 11/25, 37.43 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  211. D Jumping, Moja Mija Koryfej: 1/7, 33.4 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  212. D Jumping, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  213. JUMPING DRUZSTVA, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  214. JUMPING DRUZSTVA, Moja Mija Koryfej: Diskvalifikován

  215. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  216. QA4 Agility, Moja Mija Koryfej: Diskvalifikován

  217. QA5 Agility, Moja Mija Koryfej: 23/42, 41.91 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  218. QA6 Agility, Moja Mija Koryfej: 8/43, 40.91 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  219. QJ4 Jumping, Moja Mija Koryfej: 2/44, 36.75 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  220. QJ5 Jumping, Moja Mija Koryfej: 12/43, 36.3 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  221. QJ6 Jumping, Moja Mija Koryfej: 8/38, 39.26 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  222. Praha - 2. AKINU Agi Duo zkoušky PESOPARK, 26. 05. 2018

  223. 1. běh LA2, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  224. 2. běh LA2, Xela Gulden Land: 2/16, 43.65 s, 10.65 tr. b., 3.73 m/s

  225. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  226. QA1 agility, Moja Mija Koryfej: 21/57, 38.3 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  227. QA2 agility, Moja Mija Koryfej: 6/57, 38.3 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  228. QA3 agility, Moja Mija Koryfej: 27/56, 43.41 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  229. QJ1 jumping, Moja Mija Koryfej: 4/58, 33.44 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  230. QJ2 jumping, Moja Mija Koryfej: 10/58, 37.03 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  231. QJ3 jumping, Moja Mija Koryfej: 26/57, 36.61 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  232. Praha 9 - Horní Počernice - Počernické trojzkoušky, 12. 05. 2018

  233. MA2-Zk1 MA2, Moja Mija Koryfej: Diskvalifikován

  234. MA2-Zk2 MA2, Moja Mija Koryfej: Diskvalifikován

  235. MA2-Zk3 MA2, Moja Mija Koryfej: Diskvalifikován

  236. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  237. D Agility I, Xela Gulden Land: 8/14, 46.02 s, 15.15 tr. b., 3.3 m/s

  238. D Agility I, Moja Mija Koryfej: Diskvalifikován

  239. D Agility II, Moja Mija Koryfej: 3/7, 35.74 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  240. D Agility II, Xela Gulden Land: 6/14, 40.59 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  241. D Agility III, Moja Mija Koryfej: 1/7, 39.2 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  242. D Agility III, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  243. D Agility IV, Moja Mija Koryfej: 3/7, 35.18 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  244. D Agility IV, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  245. D Jumping I, Moja Mija Koryfej: Diskvalifikován

  246. D Jumping I, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  247. D Jumping II, Moja Mija Koryfej: 1/7, 36.4 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  248. D Jumping II, Xela Gulden Land: 9/13, 36.88 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  249. Beroun - Dvojzkoušky agility IV., 08. 04. 2018

  250. Zkouška 1 LA2, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  251. Zkouška 2 LA2, Xela Gulden Land: 8/14, 42.96 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  252. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  253. AGILITY, Moja Mija Koryfej: 2/24, 44.45 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  254. AGILITY, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  255. JUMPING, Moja Mija Koryfej: 5/23, 38.65 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  256. JUMPING, Xela Gulden Land: 11/49, 38.92 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  257. LA2, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  258. MA2, Moja Mija Koryfej: 1/8, 37.71 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  259. Buštěhrad - Buštěhradský rozjezd - Zkoušky A2 + A3, 25. 03. 2018

  260. Druhá zkouška LA2, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  261. Druhá zkouška MA2, Moja Mija Koryfej: Diskvalifikován

  262. První zkouška LA2, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  263. První zkouška MA2, Moja Mija Koryfej: 1/5, 45.6 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  264. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  265. ZkA II. LA2, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  266. ZkA II. MA2, Moja Mija Koryfej: Diskvalifikován

  267. ZkA I. LA2, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  268. ZkA I. MA2, Moja Mija Koryfej: 1/12, 32.39 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  269. Neveklov - 10. Vánoční dárek, 09. 12. 2017

  270. Vánoční dárek, Heroutice, Agility, Xela Gulden Land: 7/36, 37.96 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  271. Vánoční dárek, Heroutice, Agility, Moja Mija Koryfej: Diskvalifikován

  272. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping, Moja Mija Koryfej: 1/15, 31.92 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  273. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  274. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky, Xela Gulden Land: 1/6, 28.7 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  275. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky, Moja Mija Koryfej: 2/4, 40.79 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  276. Okrouhlice (u Benešova) - 52. Dvojzkoušky + 1, 14. 10. 2017

  277. Okrouhlice, 1. běh, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  278. Okrouhlice, 2. běh, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  279. Okrouhlice, 3. běh, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  280. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  281. Agility D, Moja Mija Koryfej: 1/13, 37.93 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  282. Agility D, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  283. Agility Squads, Moja Mija Koryfej: 4/44, 38.11 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  284. Agility Squads, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  285. Hra D, Moja Mija Koryfej: Diskvalifikován

  286. Hra D, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  287. Jumping D, Moja Mija Koryfej: 1/13, 33.43 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  288. Jumping D, By Way Alkyra: 10/19, 34.19 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  289. Jumping Squads, By Way Alkyra: 13/75, 36.62 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  290. Jumping Squads, Moja Mija Koryfej: 18/44, 38.2 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  291. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  292. Agility družstev, Moja Mija Koryfej: 23/50, 42.85 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  293. Agility jednotlivců, Moja Mija Koryfej: 14/47, 39.54 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  294. Jumping družstev, Moja Mija Koryfej: 26/50, 35.64 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  295. Jumping jednotlivců, Moja Mija Koryfej: 9/47, 31.17 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  296. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  297. Zkouška LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  298. Zkouška MA2, Moja Mija Koryfej: 2/3, 37.5 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  299. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  300. Horní Počernice, 1. běh, Moja Mija Koryfej: 4/14, 36.8 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  301. Horní Počernice, 1. běh, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  302. Horní Počernice, 2. běh, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  303. Horní Počernice, 2. běh, Moja Mija Koryfej: Diskvalifikován

  304. Horní Počernice, 3. běh, Moja Mija Koryfej: 5/14, 46.82 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  305. Horní Počernice, 3. běh, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  306. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  307. 1. zkouška LA1, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  308. 1. zkouška MA2, Moja Mija Koryfej: Diskvalifikován

  309. 2. zkouška LA1, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  310. 2. zkouška MA2, Moja Mija Koryfej: Diskvalifikován

  311. 3. zkouška LA1, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  312. 3. zkouška MA2, Moja Mija Koryfej: 5/8, 32.28 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  313. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  314. Agility NE L, Xela Gulden Land: 3/39, 36.77 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  315. Agility NE L, By Way Alkyra: 18/39, 33.47 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  316. Agility So L, By Way Alkyra: 18/43, 41.8 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  317. Agility So L, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  318. Finále L, By Way Alkyra: 7/21, 44.99 s, 8.99 tr. b., 3.91 m/s

  319. Finále L, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  320. Jumping NE L, By Way Alkyra: 4/37, 29.82 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  321. Jumping NE L, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  322. Jumping So L, By Way Alkyra: 6/37, 32.07 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  323. Jumping So L, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  324. Zkouška So LA1, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  325. Zkouška So LA3, By Way Alkyra: 4/14, 37.51 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  326. Zkoušky NE LA1, Xela Gulden Land: 1/10, 29.31 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  327. Zkoušky NE LA3, By Way Alkyra: 2/12, 37.48 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  328. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  329. ZkA. I. LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  330. ZkA. I. MA2, Moja Mija Koryfej: Diskvalifikován

  331. ZkA. ll. LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  332. ZkA. ll. MA2, Moja Mija Koryfej: 1/10, 36.36 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  333. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  334. III. zkouška LA1, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  335. III. zkouška MA1, Moja Mija Koryfej: 1/6, 26.14 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  336. II. zkouška LA1, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  337. II. zkouška MA1, Moja Mija Koryfej: 1/7, 27.49 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  338. I. zkouška LA1, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  339. I. zkouška MA1, Moja Mija Koryfej: Diskvalifikován

  340. Horní Počernice - 10. MÁJOVÁ CENA, 08. 05. 2017

  341. 10. Májová cena, Horní Počernice, Agility, Moja Mija Koryfej: Diskvalifikován

  342. 10. Májová cena, Horní Počernice, Jumping, Moja Mija Koryfej: 1/13, 34.92 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  343. 10. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky, Moja Mija Koryfej: 1/4, 26.33 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  344. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  345. Agility 1 D, By Way Alkyra: 1/9, 30.72 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  346. Agility 1 D, Moja Mija Koryfej: 5/7, 32.12 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  347. Agility 2 D, Moja Mija Koryfej: 1/6, 43.6 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  348. Agility 2 D, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  349. Agility 3 D, Moja Mija Koryfej: 2/6, 45.61 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  350. Agility 3 D, By Way Alkyra: 5/9, 43.96 s, 30.0 tr. b., 4.46 m/s

  351. Agility 4 D, Moja Mija Koryfej: 1/6, 39.5 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  352. Agility 4 D, By Way Alkyra: 2/9, 35.88 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  353. Jumping 1 D, By Way Alkyra: 5/9, 28.42 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  354. Jumping 1 D, Moja Mija Koryfej: Diskvalifikován

  355. Jumping 2 D, By Way Alkyra: 4/9, 36.94 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  356. Jumping 2 D, Moja Mija Koryfej: 4/6, 45.78 s, 17.46 tr. b., 3.54 m/s

  357. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  358. Agility 1, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  359. Agility 2, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  360. Jumping 1, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  361. Jumping 2, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  362. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  363. Agility Trial I, Moja Mija Koryfej: 4/7, 34.51 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  364. Agility Trial I, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  365. Jumping Trial I, By Way Alkyra: 2/24, 35.03 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  366. Jumping Trial I, Moja Mija Koryfej: Diskvalifikován

  367. Řitka - Zkoušky - duben 2017, 07. 04. 2017

  368. 1. zkouška LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  369. 2. zkouška LA3, By Way Alkyra: 6/11, 47.59 s, 20.0 tr. b., 3.99 m/s

  370. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  371. AGILITY, By Way Alkyra: 27/57, 49.51 s, 18.51 tr. b., 3.43 m/s

  372. JUMPING, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  373. LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  374. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  375. 1. ZK MA1, Moja Mija Koryfej: Diskvalifikován

  376. 2. ZK MA1, Moja Mija Koryfej: Diskvalifikován

  377. Řitka - Březen 2017 - zkoušky, 17. 03. 2017

  378. 1. zkouška MA1, Moja Mija Koryfej: 1/4, 27.79 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  379. 2. zkouška MA1, Moja Mija Koryfej: 2/4, 28.87 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  380. Heroutice u Neveklova - 49. Dvojzkoušky + 1 Farma Heroutice, 11. 03. 2017

  381. Heroutice, 1. běh, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  382. Heroutice, 2. běh, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  383. Heroutice, 3. běh, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  384. Beroun - Dvojzkoušky agility II., 05. 03. 2017

  385. Zkouška1 MA1, Moja Mija Koryfej: 4/10, 37.88 s, 10.0 tr. b., 3.51 m/s

  386. Zkouška 2 MA1, Moja Mija Koryfej: Diskvalifikován

  387. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  388. Zkouška 1 LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  389. Zkouška 2 LA3, By Way Alkyra: 10/21, 42.22 s, 20.0 tr. b., 4.62 m/s

  390. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  391. 1. zkouška LA3, By Way Alkyra: 7/14, 41.21 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  392. 2. zkouška LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  393. Heroutice u Neveklova - 48. Dvojzkoušky + 1 farma Heroutice, 18. 02. 2017

  394. Heroutice, 1. běh, By Way Alkyra: 4/13, 38.53 s, 15.0 tr. b., 4.05 m/s

  395. Heroutice, 2. běh, By Way Alkyra: 4/13, 39.28 s, 15.0 tr. b., 4.12 m/s

  396. Heroutice, 3. běh, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  397. Ratenice - Míšiny dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  398. ZkA II. LA3, By Way Alkyra: 2/5, 49.12 s, 19.12 tr. b., 3.68 m/s

  399. ZkA I. LA3, By Way Alkyra: 1/5, 39.89 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  400. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3 - 4.ročník, 07. 01. 2017

  401. Czech Imp Jump Large, By Way Alkyra: 23/49, 23.01 s, 5.01 tr. b., 4.48 m/s

  402. Jumping 1 Large, By Way Alkyra: 4/49, 33.84 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  403. Jumping 2 Large, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  404. Heroutice u Neveklova - 9. Vánoční dárek Farma Heroutice, 10. 12. 2016

  405. Vánoční dárek, Heroutice, Agility, By Way Alkyra: 3/47, 36.49 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  406. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  407. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky, By Way Alkyra: 9/20, 41.7 s, 15.0 tr. b., 4.32 m/s

  408. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  409. Agility - děti, By Way Alkyra: 1/22, 37.77 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  410. Agility - děti, Xela Gulden Land: 6/22, 38.33 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  411. Agility družstva, By Way Alkyra: 2/77, 38.96 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  412. Agility družstva, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  413. Hra - děti, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  414. Hra - děti, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  415. Jumping - děti, By Way Alkyra: 8/22, 27.9 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  416. Jumping - děti, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  417. Jumping družstva, By Way Alkyra: 12/77, 30.57 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  418. Jumping družstva, Xela Gulden Land: 45/77, 30.39 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  419. Praha - Horní Počernice - Svatováclavský závod, 28. 09. 2016

  420. SVATOVÁCLAVSKÝ ZÁVOD AGILITY, Horní Počernice, Zkoušky, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  421. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 11. 09. 2016

  422. druhý běh LA1, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  423. druhý běh LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  424. první běh LA1, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  425. první běh LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  426. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 10. 09. 2016

  427. druhý běh LA1, Xela Gulden Land: 6/10, 36.12 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  428. druhý běh LA3, By Way Alkyra: 3/3, 36.66 s, 15.0 tr. b., 4.5 m/s

  429. první běh LA1, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  430. první běh LA3, By Way Alkyra: 1/3, 32.31 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  431. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  432. Agility L, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  433. Agility L, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  434. Jumping L, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  435. Jumping L, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  436. Zk A II. LA1, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  437. Zk.A I. LA1, Xela Gulden Land: 11/25, 37.93 s, 15.0 tr. b., 4.17 m/s

  438. Zk.A LA1, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  439. Zk.A LA3, By Way Alkyra: 5/12, 40.37 s, 20.37 tr. b., 3.96 m/s

  440. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  441. Agility L, Xela Gulden Land: 15/31, 42.94 s, 15.0 tr. b., 3.98 m/s

  442. Agility L, By Way Alkyra: 16/31, 47.04 s, 15.4 tr. b., 3.64 m/s

  443. Agility 1 L, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  444. Agility 1 L, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  445. Jumping L L, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  446. Jumping L L, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  447. Jumping 1 L, By Way Alkyra: 4/34, 38.68 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  448. Jumping 1 L, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  449. Zkouška A1 LA1, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  450. Zkouška A3 LA3, By Way Alkyra: 3/8, 46.19 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  451. Zkouška Ne LA1, Xela Gulden Land: 6/8, 36.37 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  452. Zkouška Ne LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  453. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 18. 06. 2016

  454. Druhý běh LA1, Xela Gulden Land: 1/16, 32.88 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  455. Druhý běh LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  456. První běh LA1, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  457. První běh LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  458. Praha - Velká Chuchle - 9. JARNÍ CENA - Velká Chuchle, 05. 06. 2016

  459. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  460. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  461. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping, By Way Alkyra: 3/34, 33.49 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  462. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  463. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky, By Way Alkyra: 9/13, 38.08 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  464. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  465. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  466. D Agility 1, Xela Gulden Land: 8/11, 34.69 s, 20.0 tr. b., 5.1 m/s

  467. D Agility 1, By Way Alkyra: 10/11, 35.07 s, 30.0 tr. b., 5.05 m/s

  468. D Agility 2, Xela Gulden Land: 3/11, 33.12 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  469. D Agility 2, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  470. D Agility 3, Xela Gulden Land: 6/11, 42.76 s, 15.0 tr. b., 4.58 m/s

  471. D Agility 3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  472. D Agility 4, By Way Alkyra: 3/11, 31.75 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  473. D Agility 4, Xela Gulden Land: 6/11, 36.63 s, 16.7 tr. b., 4.1 m/s

  474. D Jumping 1, By Way Alkyra: 1/11, 27.87 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  475. D Jumping 1, Xela Gulden Land: 10/11, 32.1 s, 18.49 tr. b., 4.45 m/s

  476. D Jumping 2, By Way Alkyra: 1/11, 29.78 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  477. D Jumping 2, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  478. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  479. Zkouska LA2 3, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: Diskvalifikován

  480. Zkouska LA2 4, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: 19/32, 56.19 s, 31.19 tr. b., 3.2 m/s

  481. Zkouska LA3 3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  482. Zkouska LA3 4, By Way Alkyra: 7/22, 43.72 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  483. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  484. Junioři L, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  485. 1. ZK LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  486. 2. ZK LA3, By Way Alkyra: 3/11, 43.1 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  487. Heroutice u Neveklova - 43. Dvojzkoušky + 1, 12. 03. 2016

  488. Heroutice, 1. běh, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  489. Heroutice, 2. běh, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  490. Heroutice, 3. běh, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  491. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  492. JUNIOŘI L, By Way Alkyra: 6/14, 35.3 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  493. JUNIOŘI L, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  494. 1. ZK LA1, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  495. 1. ZK LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  496. 2. ZK LA1, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  497. 2. ZK LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  498. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  499. ZkA 1 Ne, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  500. ZkA 1 Ne, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  501. ZkA 1 So, By Way Alkyra: 5/15, 43.06 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  502. ZkA 1 So, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  503. ZkA 2 Ne, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  504. ZkA 2 Ne, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  505. ZkA 2 So, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  506. ZkA 2 So, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  507. ZkA 3 Ne, By Way Alkyra: 4/10, 39.2 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  508. ZkA 3 Ne, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  509. ZkA 3 So, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  510. ZkA 3 So, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  511. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  512. Junioři L, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  513. Junioři L, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  514. 1. ZK LA1, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  515. 1. ZK LA3, By Way Alkyra: 6/13, 43.82 s, 20.0 tr. b., 4.56 m/s

  516. 2. ZK LA1, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  517. 2. ZK LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  518. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  519. Zkouška A1 II LA1, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  520. Zkouška A1 I LA1, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  521. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  522. JUNIOŘI L, By Way Alkyra: 3/10, 38.62 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  523. JUNIOŘI L, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  524. 1. ZK LA1, Xela Gulden Land: 4/21, 39.16 s, 15.0 tr. b., 4.16 m/s

  525. 1. ZK LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  526. 2. ZK LA1, Xela Gulden Land: 5/21, 27.06 s, 15.0 tr. b., 4.92 m/s

  527. 2. ZK LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  528. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"1 - 3.ročník, 07. 11. 2015

  529. Czech Imp Jump Large, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  530. Jumping 1 Large, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  531. Jumping 2 Large, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  532. Terezín - Pomoc pro školu GODA, 28. 10. 2015

  533. ZK LA1, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  534. ZK LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  535. Slaný - TOP CUP INDOOR, 18. 10. 2015

  536. Agility Open (TopCup) Large, By Way Alkyra: 15/29, 43.58 s, 15.0 tr. b., 4.13 m/s

  537. Agility Open (TopCup) Large, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  538. A1 (Top Cup) Large, Xela Gulden Land: Diskvalifikován

  539. A3 (Top Cup) Large, By Way Alkyra: 8/17, 38.43 s, 15.0 tr. b., 4.5 m/s

  540. Zkouška LA1, Xela Gulden Land: 6/8, 28.68 s, 15.0 tr. b., 4.67 m/s

  541. Zkouška LA3, By Way Alkyra: 5/17, 43.8 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  542. Řepčice, Velké Popovice - BADAFA - podzimní dvouzkoušky, 26. 09. 2015

  543. 1. běh LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  544. 2. běh LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  545. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  546. Agility, By Way Alkyra: 38/72, 48.13 s, 10.0 tr. b., 3.57 m/s

  547. Agility - D, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  548. Jumping, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  549. Jumping - D, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  550. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 18. 07. 2015

  551. Druhý běh LA3, By Way Alkyra: 1/4, 36.1 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  552. První běh LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  553. Rožnov pod Radhoštěm - European Open Junior, 10. 07. 2015 - 12. 07. 2015

  554. Agility Individual Ch, By Way Alkyra: 7/41, 39.66 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  555. Agility Squads, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  556. Jumping Individual Ch, By Way Alkyra: 19/42, 30.41 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  557. Jumping Squads, By Way Alkyra: 93/159, 39.05 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  558. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 04. 07. 2015

  559. druhý běh LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  560. první běh LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  561. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 27. 06. 2015

  562. Druhý běh LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  563. První běh LA3, By Way Alkyra: 2/5, 33.56 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  564. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  565. Agility 1, By Way Alkyra: 79/183, 42.55 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  566. Agility 2, By Way Alkyra: 52/175, 44.82 s, 10.82 tr. b., 4.31 m/s

  567. Jumping 1, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  568. Jumping 2, By Way Alkyra: 71/182, 37.24 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  569. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  570. Agility III - Large - Děti, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  571. Agility II - Large - Děti, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  572. Agility I - Large - Děti, By Way Alkyra: 2/15, 31.79 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  573. Agility IV - Large - Děti, By Way Alkyra: 8/15, 31.53 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  574. Jumping II - Large - Děti, By Way Alkyra: 1/15, 25.99 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  575. Jumping I - Large - Děti, By Way Alkyra: 7/15, 30.85 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  576. Sekvence II - LARGE - DĚTI, By Way Alkyra: 1/4, 22.73 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  577. Terezín - Terezínský zimní pohár 7- FINÁLE - 1. ročník, 12. 04. 2015

  578. Junioři L, By Way Alkyra: 3/5, 42.94 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  579. 1. ZK LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  580. 2. ZK LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  581. 3. ZK LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  582. Terezín - Terezínský zimní pohár 6 - 1. ročník, 29. 03. 2015

  583. junioři L, By Way Alkyra: 3/10, 37.75 s, 15.0 tr. b., 4.45 m/s

  584. 1. ZK LA3, By Way Alkyra: 2/7, 44.49 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  585. 2. ZK LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  586. Ohrobec - BADAFA - jarní dvouzkoušky, 21. 03. 2015

  587. LA3 druhý běh LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  588. LA3 první běh LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  589. Terezín - Terezínský zimní pohár 5 - 1. ročník, 01. 03. 2015

  590. Junioři jump L, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  591. 1. ZK LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  592. 2. ZK LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  593. Ohrobec, Zvole - BADAFA - zimní halové dvouzkoušky, 21. 02. 2015

  594. LA3 druhý běh LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  595. LA3 první běh LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  596. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  597. Juniorský běh - 4.kolo L, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  598. 1. ZK LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  599. 2. ZK LA3, By Way Alkyra: 3/7, 46.3 s, 19.3 tr. b., 3.84 m/s

  600. Terezín - Terezínský zimní pohár 3 - 1. ročník, 14. 12. 2014

  601. 1. zkouška LA3, By Way Alkyra: 5/12, 43.44 s, 11.44 tr. b., 3.43 m/s

  602. 2. zkouška LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  603. 3. kolo JUNIOŘI L, By Way Alkyra: 1/7, 28.88 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  604. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 30. 11. 2014

  605. 1. zkouška LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  606. 2. zkouška LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  607. Terezín - Terezínský zimní pohár 2 - 1. ročník, 16. 11. 2014

  608. Junioři 2. kolo L, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  609. 1.ZK LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  610. 2.ZK LA3, By Way Alkyra: 6/13, 51.84 s, 19.84 tr. b., 3.43 m/s

  611. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  612. LA3 I , By Way Alkyra: Diskvalifikován

  613. LA3 II , By Way Alkyra: Diskvalifikován

  614. Terezín - Terezínský zimní pohár 1 - 1. ročník, 19. 10. 2014

  615. Junioři LARGE L, By Way Alkyra: 1/9, 23.38 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  616. LA3 -1. zk LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  617. LA3 - 2. zk LA3, By Way Alkyra: 4/10, 41.94 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  618. Praha 9 - Horní Počernice - 34. Dvojzkoušky, 11. 10. 2014

  619. Horní Počernice, 1. běh, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  620. Horní Počernice, 2. běh, By Way Alkyra: 11/17, 34.48 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  621. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  622. Agility jednotlivci, By Way Alkyra: 1/17, 31.18 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  623. Družstva - Agility, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  624. Družstva - Jumping, By Way Alkyra: 7/57, 31.29 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  625. Jumping jednotlivci, By Way Alkyra: 3/17, 40.75 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  626. Louny - Závody při LVT Louny, MR kníračů, MR špiců, CACAg, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  627. Agility, By Way Alkyra: 6/12, 34.78 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  628. Agility, By Way Alkyra: 13/25, 42.69 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  629. Agility, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  630. Agility, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  631. Jumping, By Way Alkyra: 12/30, 38.66 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  632. Jumping, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  633. Dobříš - CACIT Dobříš - 2. AUSSIE CUP, 1. MOTÝLÍ speciál a 1. speciál pro STŘEDNÍ VĚK, 19. 07. 2014 - 20. 07. 2014

  634. Dobříš, By Way Alkyra: 5/20, 47.78 s, 5.78 tr. b., 3.91 m/s

  635. Dobříš, By Way Alkyra: 15/57, 46.47 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  636. Dobříš, By Way Alkyra: 18/54, 45.55 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  637. Dobříš, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  638. Dobříš, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  639. Praha Kyje - Cesta na sever..., 07. 06. 2014 - 08. 06. 2014

  640. Zkouška A3 III. LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  641. Zkouška A3 III. LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  642. Zkouška A3 II. LA3, By Way Alkyra: 2/14, 42.35 s, 5.35 tr. b., 3.97 m/s

  643. Zkouška A3 II. LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  644. Zkouška A3 I. LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  645. Zkouška A3 I. LA3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  646. Ústí nad Labem - Mojžíř - Zkouška při 2. juniorském speciálu, 01. 06. 2014

  647. ZkA 1, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  648. ZkA 2, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  649. Ústí nad Labem - Mojžíř - 2. ústecký juniorský speciál, 01. 06. 2014

  650. Jumping, By Way Alkyra: 3/8, 36.8 s, 11.8 tr. b., 3.64 m/s

  651. Heroltice u Tišnova - Kvalifikační závod juniorů pro EOJ 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  652. Děti Agility 1, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  653. Děti Agility 2, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  654. Děti Agility 3, By Way Alkyra: 1/8, 30.54 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  655. Děti Agility 4, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  656. Děti Jumping 1, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  657. Děti Jumping 2, By Way Alkyra: 1/8, 30.49 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  658. Havlovice - OPSION 033 / 3+2 zkoušky, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  659. (Ne-1) Trixina zkouška, By Way Alkyra: 3/17, 29.13 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  660. (Ne-1) Trixina zkouška, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: Diskvalifikován

  661. (Ne-2) Belíškova zkouška, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: 10/17, 39.96 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  662. (Ne-2) Belíškova zkouška, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  663. (So-1) Apačova zkouška, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  664. (So-2) Cirdova zkouška, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  665. (So-3) Ulinčina zkouška, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  666. Praha - Velká Chuchle - 7. Jarní cena + 1. Aussie Cup, 04. 05. 2014

  667. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  668. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  669. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky, By Way Alkyra: 5/20, 37.8 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  670. Ústí nad Labem - Mojžíř - 1. ústecký juniorský speciál, 21. 04. 2014

  671. Agility, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  672. ZkA, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  673. Praha - Hloubětínské Quatrozkoušky, 12. 04. 2014 - 13. 04. 2014

  674. Zkouška A2 II LA2, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  675. Zkouška A2 - II LA2, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  676. Zkouška A2 I LA2, By Way Alkyra: 10/29, 40.65 s, 15.0 tr. b., 4.18 m/s

  677. Zkouška A2 - I LA2, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  678. Neveklov - 31. Dvojzkoušky, 15. 03. 2014

  679. Heroutice, 1. běh, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  680. Heroutice, 2. běh, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  681. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 08. 03. 2014 - 09. 03. 2014

  682. Agility, By Way Alkyra: 11/29, 34.59 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  683. Finále, By Way Alkyra: 9/13, 47.65 s, 15.0 tr. b., 3.46 m/s

  684. Jumping, By Way Alkyra: 4/29, 29.89 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  685. Jumping, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  686. Zkouška, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  687. Zkouška, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  688. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 19. 01. 2014

  689. Zkouška 1 LA2, By Way Alkyra: 5/16, 37.54 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  690. Zkouška 1 LA2, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: Diskvalifikován

  691. Zkouška 2 LA2, By Way Alkyra: 9/16, 42.38 s, 10.0 tr. b., 3.54 m/s

  692. Zkouška 2 LA2, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: Diskvalifikován

  693. Neveklov - Heroutice - 6. Vánoční dárek, 14. 12. 2013

  694. Vanocni darek, Heroutice, Agility, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  695. Vanocni darek, Heroutice, Jumping, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  696. Vanocni darek, Heroutice, zkoušky, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  697. Nučice u Rudné - "Zimní pohár" 2, 08. 12. 2013

  698. JUMPING 1, By Way Alkyra: 28/64, 41.48 s, 16.48 tr. b., 3.5 m/s

  699. JUMPING 2, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  700. LA2, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  701. Neveklov - Heroutice - 29. Dvojzkoušky, 17. 11. 2013

  702. Heroutice, 1. běh, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  703. Heroutice, 2. běh, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  704. Heroutice, 3. běh, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  705. Lukov - Sametové 2zkoušky, 16. 11. 2013

  706. 1 LA2, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: Diskvalifikován

  707. 1 LA2, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  708. 2 LA2, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  709. 2 LA2, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: Diskvalifikován

  710. 3 LA2, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  711. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2013

  712. LA2 - 1 LA2, By Way Alkyra: 11/24, 48.39 s, 25.0 tr. b., 3.76 m/s

  713. LA2 - 2 LA2, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  714. Praha 4 - Kateřinky - 1. TROJZKOUŠKY U AGIHOLEK, 26. 10. 2013

  715. LA2, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  716. LA2, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  717. LA2, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  718. Praha - Horní Počernice - 28. Dvojzkoušky, 12. 10. 2013

  719. 28. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, By Way Alkyra: 1/24, 30.13 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  720. 28. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  721. Praha - Hloubětínský drak, 29. 09. 2013

  722. Agility L, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  723. Jumping L, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  724. Zkouška A2 LA2, By Way Alkyra: 2/14, 36.4 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  725. Kroměříž - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility 2013, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  726. DĚTI - Agility, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: Diskvalifikován

  727. DĚTI - Agility, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  728. DĚTI - Jumping, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: 8/14, 49.6 s, 15.6 tr. b., 2.94 m/s

  729. DĚTI - Jumping, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  730. DĚTI - Left or Right, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: 7/14, 47.46 s, 5.46 tr. b., 2.95 m/s

  731. DĚTI - Left or Right, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  732. Havlovice - OPSION 031/ 3+2 zkoušky, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  733. Ne-1, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  734. Ne-1, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: Diskvalifikován

  735. Ne-2, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  736. Ne-2, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: Diskvalifikován

  737. So-1, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: Diskvalifikován

  738. So-1, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  739. So-2, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: 3/22, 51.71 s, 3.71 tr. b., 3.17 m/s

  740. So-2, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  741. So-3, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  742. So-3, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: Diskvalifikován

  743. Ostrava - Agility juniors 2013, 17. 08. 2013 - 18. 08. 2013

  744. Agility KIDS, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  745. Agility squads/družstva, By Way Alkyra: 5/17, 47.33 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  746. Jumping KIDS, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  747. Jumping squads/družstva, By Way Alkyra: 4/17, 33.63 s, 6.63 tr. b., 4.07 m/s

  748. Trmice - Ústecký psí festival - trojzkoušky, 03. 08. 2013

  749. Zkouška 1 LA2, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  750. Zkouška 2 LA2, By Way Alkyra: 5/14, 34.12 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  751. Zkouška 3 LA2, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  752. Dobříš - Non-stop Agility Cup Dobříš 2013, 20. 07. 2013 - 21. 07. 2013

  753. Agility LARGE L, By Way Alkyra: 19/50, 39.44 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  754. Finále LARGE L, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  755. Jumping LARGE L, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  756. Neděle Jumping LARGE L, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  757. Neděle zkoušky LA2 LA2, By Way Alkyra: 12/19, 45.6 s, 10.0 tr. b., 3.44 m/s

  758. Zkoušky LA2, By Way Alkyra: 1/19, 39.83 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  759. Praha - Horní Počernice - Dvouzkoušky agility pro kategorie A1, A2, A3, 29. 06. 2013

  760. 1.běh LA2, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  761. 1.běh LA2, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: Diskvalifikován

  762. 2.běh LA2, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: Diskvalifikován

  763. 2.běh LA2, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  764. Nymburk - NymburkCup, 02. 06. 2013

  765. Agility Open L, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  766. jumping L, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  767. Zkouška LA2, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  768. Praha - Horní Počernice - 6. Májová cena a 1. Pražský pohár dětí a mládeže (2. kolo), 08. 05. 2013

  769. Májová cena, Horní Počernice, Agility, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  770. Májová cena, Horní Počernice, Agility, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  771. Májová cena, Horní Počernice, Agility, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  772. Praha - Velká Chuchle - 6. Jarní cena a 1. Pražský pohár dětí a mládeže (1. kolo), 05. 05. 2013

  773. Jarní cena, Chuchle, Agility, By Way Alkyra: 2/15, 36.71 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  774. Jarní cena, Chuchle, Agility, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  775. Jarní cena, Chuchle, Agility, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  776. Praha 5 - Lahovičky - 1. Dvojzkoušky Zvířatanakupují.cz, 01. 05. 2013

  777. zkouška LA1 LA1, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: Diskvalifikován

  778. zkouška LA1 LA1, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  779. 2. zkouška LA1 LA1, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: 11/39, 42.1 s, 5.0 tr. b., 3.37 m/s

  780. 2. zkouška LA1 LA1, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  781. Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 20. 04. 2013 - 21. 04. 2013

  782. Agility 1 L, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  783. Agility 1 L, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: Diskvalifikován

  784. Agility 2 L, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: Diskvalifikován

  785. Agility 2 L, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  786. Agility 3 L, By Way Alkyra: 5/9, 36.08 s, 10.08 tr. b., 4.57 m/s

  787. Agility 3 L, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: Diskvalifikován

  788. Agility 4 L, By Way Alkyra: 4/9, 39.51 s, 1.51 tr. b., 4.18 m/s

  789. Agility 4 L, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: Diskvalifikován

  790. Jumping 1 L, By Way Alkyra: 6/9, 31.87 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  791. Jumping 1 L, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: 8/9, 47.94 s, 23.94 tr. b., 3.44 m/s

  792. Jumping 2 L, By Way Alkyra: 4/9, 36.08 s, 17.08 tr. b., 3.88 m/s

  793. Jumping 2 L, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: Diskvalifikován

  794. Sekvence 1 L, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  795. Sekvence 1 L, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: Diskvalifikován

  796. Sekvence 2 L, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  797. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 14. 04. 2013

  798. LA1 - II LA1, By Way Alkyra: 4/28, 33.9 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  799. LA1 - I LA1, By Way Alkyra: 1/28, 32.41 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  800. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 13. 04. 2013

  801. LA1 - II LA1, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  802. LA1 - I LA1, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  803. Ratenice - Dvojzkoušky "O Ratenickou Blechu", 06. 04. 2013

  804. 1. zkouška LA1, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: 9/30, 49.88 s, 5.0 tr. b., 3.51 m/s

  805. 1. zkouška LA1, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  806. 2. zkouška LA1, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  807. 2. zkouška LA1, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: Diskvalifikován

  808. Lukov - České středohoří - Lukovský apríl 2013, 06. 04. 2013

  809. Zkouška 1 LA1, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: 5/17, 49.53 s, 14.53 tr. b., 2.67 m/s

  810. Zkouška 1 LA1, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  811. Zkouška 2 LA1, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: 10/17, 44.11 s, 14.11 tr. b., 3.06 m/s

  812. Zkouška 2 LA1, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  813. Zkouška 3 LA1, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: 6/16, 49.24 s, 17.24 tr. b., 2.78 m/s

  814. Zkouška 3 LA1, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  815. Svojetice - 26. Dvojzkoušky, 16. 03. 2013

  816. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: Diskvalifikován

  817. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  818. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: 11/31, 49.31 s, 5.0 tr. b., 3.45 m/s

  819. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  820. Svojetice - 25. Dvojzkoušky, 16. 02. 2013

  821. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 1, By Way Alkyra: 1/28, 29.32 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  822. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 1, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: Diskvalifikován

  823. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 2, By Way Alkyra: 1/28, 29.53 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  824. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 2, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: Diskvalifikován

  825. Řitka - ZKOUŠKY - únor 2013, 08. 02. 2013

  826. Zkouška1 LA1, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  827. Zkouška1 LA1, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: Diskvalifikován

  828. Zkouška2 LA1, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  829. Zkouška2 LA1, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: Diskvalifikován

  830. Ratenice - Dvojzkoušky - speciál pro Large "O Ratenický Vaťák", 30. 12. 2012

  831. 1. zkouška LA1 LA1, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  832. 1. zkouška LA1 LA1, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: Diskvalifikován

  833. 2. zkouška LA1 LA1, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: 9/24, 60.06 s, 27.06 tr. b., 2.36 m/s

  834. 2. zkouška LA1 LA1, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  835. Ratenice - Trojzkoušky "O Ratenickou Beranici", 29. 12. 2012

  836. zkouška č.1 A1 LA1, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  837. zkouška č.1 A1 LA1, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: Diskvalifikován

  838. zkouška č.2 A1 LA1, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: 6/17, 42.0 s, 6.0 tr. b., 3.36 m/s

  839. zkouška č.2 A1 LA1, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  840. zkouška č.3 A1 LA1, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: 3/17, 48.53 s, 6.53 tr. b., 2.95 m/s

  841. zkouška č.3 A1 LA1, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  842. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 02. 12. 2012

  843. 1. zkouška LA1, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: 5/21, 43.87 s, 5.0 tr. b., 3.21 m/s

  844. 1. zkouška LA1, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  845. 2. zkouška LA1, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  846. 2. zkouška LA1, Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch: Diskvalifikován

  847. SVOJETICE - 24. Dvojzkoušky, 17. 11. 2012

  848. 24. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, By Way Alkyra: Diskvalifikován

  849. 24. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, By Way Alkyra: Diskvalifikován