Cz En

080712

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Adéla Benešová

    Člen KA

Pes

  1. By Way Alkyra, Border kolie

Výsledky

  1. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  2. Agility D: Diskvalifikován

  3. Agility Squads: Diskvalifikován

  4. Hra D: Diskvalifikován

  5. Jumping D: 10/19, 34.19 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  6. Jumping Squads: 13/75, 36.62 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  7. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  8. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  9. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  10. Agility NE L: 18/39, 33.47 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  11. Agility So L: 18/43, 41.8 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  12. Finále L: 7/21, 44.99 s, 8.99 tr. b., 3.91 m/s

  13. Jumping NE L: 4/37, 29.82 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  14. Jumping So L: 6/37, 32.07 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  15. Zkouška So LA3: 4/14, 37.51 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  16. Zkoušky NE LA3: 2/12, 37.48 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  17. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  18. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  19. ZkA. ll. LA3: Diskvalifikován

  20. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  21. Agility 1 D: 1/9, 30.72 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  22. Agility 2 D: Diskvalifikován

  23. Agility 3 D: 5/9, 43.96 s, 30.0 tr. b., 4.46 m/s

  24. Agility 4 D: 2/9, 35.88 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  25. Jumping 1 D: 5/9, 28.42 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  26. Jumping 2 D: 4/9, 36.94 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  27. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  28. Agility 1: Diskvalifikován

  29. Agility 2: Diskvalifikován

  30. Jumping 1: Diskvalifikován

  31. Jumping 2: Diskvalifikován

  32. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  33. Agility Trial I: Diskvalifikován

  34. Jumping Trial I: 2/24, 35.03 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  35. Řitka - Zkoušky - duben 2017, 07. 04. 2017

  36. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  37. 2. zkouška LA3: 6/11, 47.59 s, 20.0 tr. b., 3.99 m/s

  38. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  39. AGILITY: 27/57, 49.51 s, 18.51 tr. b., 3.43 m/s

  40. JUMPING: Diskvalifikován

  41. LA3: Diskvalifikován

  42. Heroutice u Neveklova - 49. Dvojzkoušky + 1 Farma Heroutice, 11. 03. 2017

  43. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  44. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  45. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  46. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  47. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  48. Zkouška 2 LA3: 10/21, 42.22 s, 20.0 tr. b., 4.62 m/s

  49. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  50. 1. zkouška LA3: 7/14, 41.21 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  51. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  52. Heroutice u Neveklova - 48. Dvojzkoušky + 1 farma Heroutice, 18. 02. 2017

  53. Heroutice, 1. běh: 4/13, 38.53 s, 15.0 tr. b., 4.05 m/s

  54. Heroutice, 2. běh: 4/13, 39.28 s, 15.0 tr. b., 4.12 m/s

  55. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  56. Ratenice - Míšiny dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  57. ZkA II. LA3: 2/5, 49.12 s, 19.12 tr. b., 3.68 m/s

  58. ZkA I. LA3: 1/5, 39.89 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  59. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3 - 4.ročník, 07. 01. 2017

  60. Czech Imp Jump Large: 23/49, 23.01 s, 5.01 tr. b., 4.48 m/s

  61. Jumping 1 Large: 4/49, 33.84 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  62. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  63. Heroutice u Neveklova - 9. Vánoční dárek Farma Heroutice, 10. 12. 2016

  64. Vánoční dárek, Heroutice, Agility: 3/47, 36.49 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  65. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping: Diskvalifikován

  66. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky: 9/20, 41.7 s, 15.0 tr. b., 4.32 m/s

  67. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  68. Agility - děti: 1/22, 37.77 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  69. Agility družstva: 2/77, 38.96 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  70. Hra - děti: Diskvalifikován

  71. Jumping - děti: 8/22, 27.9 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  72. Jumping družstva: 12/77, 30.57 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  73. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 11. 09. 2016

  74. druhý běh LA3: Diskvalifikován

  75. první běh LA3: Diskvalifikován

  76. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 10. 09. 2016

  77. druhý běh LA3: 3/3, 36.66 s, 15.0 tr. b., 4.5 m/s

  78. první běh LA3: 1/3, 32.31 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  79. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  80. Agility L: Diskvalifikován

  81. Jumping L: Diskvalifikován

  82. Zk.A LA3: 5/12, 40.37 s, 20.37 tr. b., 3.96 m/s

  83. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  84. Agility 1 L: Diskvalifikován

  85. Agility L: 16/31, 47.04 s, 15.4 tr. b., 3.64 m/s

  86. Jumping 1 L: 4/34, 38.68 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  87. Jumping L L: Diskvalifikován

  88. Zkouška A3 LA3: 3/8, 46.19 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  89. Zkouška Ne LA3: Diskvalifikován

  90. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 18. 06. 2016

  91. Druhý běh LA3: Diskvalifikován

  92. První běh LA3: Diskvalifikován

  93. Praha - Velká Chuchle - 9. JARNÍ CENA - Velká Chuchle, 05. 06. 2016

  94. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility: Diskvalifikován

  95. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping: 3/34, 33.49 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  96. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky: 9/13, 38.08 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  97. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  98. D Agility 1: 10/11, 35.07 s, 30.0 tr. b., 5.05 m/s

  99. D Agility 2: Diskvalifikován

  100. D Agility 3: Diskvalifikován

  101. D Agility 4: 3/11, 31.75 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  102. D Jumping 1: 1/11, 27.87 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  103. D Jumping 2: 1/11, 29.78 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  104. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  105. Zkouska LA3 3: Diskvalifikován

  106. Zkouska LA3 4: 7/22, 43.72 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  107. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  108. 1. ZK LA3: Diskvalifikován

  109. 2. ZK LA3: 3/11, 43.1 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  110. Junioři L: Diskvalifikován

  111. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  112. 1. ZK LA3: Diskvalifikován

  113. 2. ZK LA3: Diskvalifikován

  114. JUNIOŘI L: 6/14, 35.3 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  115. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  116. ZkA 1 Ne: Diskvalifikován

  117. ZkA 1 So: 5/15, 43.06 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  118. ZkA 2 Ne: Diskvalifikován

  119. ZkA 2 So: Diskvalifikován

  120. ZkA 3 Ne: 4/10, 39.2 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  121. ZkA 3 So: Diskvalifikován

  122. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  123. 1. ZK LA3: 6/13, 43.82 s, 20.0 tr. b., 4.56 m/s

  124. 2. ZK LA3: Diskvalifikován

  125. Junioři L: Diskvalifikován

  126. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  127. 1. ZK LA3: Diskvalifikován

  128. 2. ZK LA3: Diskvalifikován

  129. JUNIOŘI L: 3/10, 38.62 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  130. Terezín - Pomoc pro školu GODA, 28. 10. 2015

  131. ZK LA3: Diskvalifikován

  132. Slaný - TOP CUP INDOOR, 18. 10. 2015

  133. A3 (Top Cup) Large: 8/17, 38.43 s, 15.0 tr. b., 4.5 m/s

  134. Agility Open (TopCup) Large: 15/29, 43.58 s, 15.0 tr. b., 4.13 m/s

  135. Zkouška LA3: 5/17, 43.8 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  136. Řepčice, Velké Popovice - BADAFA - podzimní dvouzkoušky, 26. 09. 2015

  137. 1. běh LA3: Diskvalifikován

  138. 2. běh LA3: Diskvalifikován

  139. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  140. Agility: 38/72, 48.13 s, 10.0 tr. b., 3.57 m/s

  141. Agility - D: Diskvalifikován

  142. Jumping: Diskvalifikován

  143. Jumping - D: Diskvalifikován

  144. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 18. 07. 2015

  145. Druhý běh LA3: 1/4, 36.1 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  146. První běh LA3: Diskvalifikován

  147. Rožnov pod Radhoštěm - European Open Junior, 10. 07. 2015 - 12. 07. 2015

  148. Agility Individual Ch: 7/41, 39.66 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  149. Agility Squads: Diskvalifikován

  150. Jumping Individual Ch: 19/42, 30.41 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  151. Jumping Squads: 93/159, 39.05 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  152. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 04. 07. 2015

  153. druhý běh LA3: Diskvalifikován

  154. první běh LA3: Diskvalifikován

  155. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 27. 06. 2015

  156. Druhý běh LA3: Diskvalifikován

  157. První běh LA3: 2/5, 33.56 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  158. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  159. Agility 1: 79/183, 42.55 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  160. Agility 2: 52/175, 44.82 s, 10.82 tr. b., 4.31 m/s

  161. Jumping 1: Diskvalifikován

  162. Jumping 2: 71/182, 37.24 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  163. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  164. Agility III - Large - Děti: Diskvalifikován

  165. Agility II - Large - Děti: Diskvalifikován

  166. Agility I - Large - Děti: 2/15, 31.79 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  167. Agility IV - Large - Děti: 8/15, 31.53 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  168. Jumping II - Large - Děti: 1/15, 25.99 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  169. Jumping I - Large - Děti: 7/15, 30.85 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  170. Sekvence II - LARGE - DĚTI: 1/4, 22.73 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  171. Terezín - Terezínský zimní pohár 7- FINÁLE - 1. ročník, 12. 04. 2015

  172. 1. ZK LA3: Diskvalifikován

  173. 2. ZK LA3: Diskvalifikován

  174. 3. ZK LA3: Diskvalifikován

  175. Junioři L: 3/5, 42.94 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  176. Terezín - Terezínský zimní pohár 6 - 1. ročník, 29. 03. 2015

  177. 1. ZK LA3: 2/7, 44.49 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  178. 2. ZK LA3: Diskvalifikován

  179. junioři L: 3/10, 37.75 s, 15.0 tr. b., 4.45 m/s

  180. Ohrobec - BADAFA - jarní dvouzkoušky, 21. 03. 2015

  181. LA3 druhý běh LA3: Diskvalifikován

  182. LA3 první běh LA3: Diskvalifikován

  183. Terezín - Terezínský zimní pohár 5 - 1. ročník, 01. 03. 2015

  184. 1. ZK LA3: Diskvalifikován

  185. 2. ZK LA3: Diskvalifikován

  186. Junioři jump L: Diskvalifikován

  187. Ohrobec, Zvole - BADAFA - zimní halové dvouzkoušky, 21. 02. 2015

  188. LA3 druhý běh LA3: Diskvalifikován

  189. LA3 první běh LA3: Diskvalifikován

  190. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  191. 1. ZK LA3: Diskvalifikován

  192. 2. ZK LA3: 3/7, 46.3 s, 19.3 tr. b., 3.84 m/s

  193. Juniorský běh - 4.kolo L: Diskvalifikován

  194. Terezín - Terezínský zimní pohár 3 - 1. ročník, 14. 12. 2014

  195. 1. zkouška LA3: 5/12, 43.44 s, 11.44 tr. b., 3.43 m/s

  196. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  197. 3. kolo JUNIOŘI L: 1/7, 28.88 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  198. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 30. 11. 2014

  199. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  200. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  201. Terezín - Terezínský zimní pohár 2 - 1. ročník, 16. 11. 2014

  202. 1.ZK LA3: Diskvalifikován

  203. 2.ZK LA3: 6/13, 51.84 s, 19.84 tr. b., 3.43 m/s

  204. Junioři 2. kolo L: Diskvalifikován

  205. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  206. LA3 I : Diskvalifikován

  207. LA3 II : Diskvalifikován

  208. Terezín - Terezínský zimní pohár 1 - 1. ročník, 19. 10. 2014

  209. Junioři LARGE L: 1/9, 23.38 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  210. LA3 -1. zk LA3: Diskvalifikován

  211. LA3 - 2. zk LA3: 4/10, 41.94 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  212. Praha 9 - Horní Počernice - 34. Dvojzkoušky, 11. 10. 2014

  213. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  214. Horní Počernice, 2. běh: 11/17, 34.48 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  215. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  216. Agility jednotlivci: 1/17, 31.18 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  217. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  218. Družstva - Jumping: 7/57, 31.29 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  219. Jumping jednotlivci: 3/17, 40.75 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  220. Louny - Závody při LVT Louny, MR kníračů, MR špiců, CACAg, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  221. Agility: 6/12, 34.78 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  222. Agility: 13/25, 42.69 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  223. Agility: Diskvalifikován

  224. Agility: Diskvalifikován

  225. Jumping: 12/30, 38.66 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  226. Jumping: Diskvalifikován

  227. Dobříš - CACIT Dobříš - 2. AUSSIE CUP, 1. MOTÝLÍ speciál a 1. speciál pro STŘEDNÍ VĚK, 19. 07. 2014 - 20. 07. 2014

  228. Dobříš: 5/20, 47.78 s, 5.78 tr. b., 3.91 m/s

  229. Dobříš: 15/57, 46.47 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  230. Dobříš: 18/54, 45.55 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  231. Dobříš: Diskvalifikován

  232. Dobříš: Diskvalifikován

  233. Praha Kyje - Cesta na sever..., 07. 06. 2014 - 08. 06. 2014

  234. Zkouška A3 III. LA3: Diskvalifikován

  235. Zkouška A3 III. LA3: Diskvalifikován

  236. Zkouška A3 II. LA3: Diskvalifikován

  237. Zkouška A3 II. LA3: 2/14, 42.35 s, 5.35 tr. b., 3.97 m/s

  238. Zkouška A3 I. LA3: Diskvalifikován

  239. Zkouška A3 I. LA3: Diskvalifikován

  240. Ústí nad Labem - Mojžíř - 2. ústecký juniorský speciál, 01. 06. 2014

  241. Jumping: 3/8, 36.8 s, 11.8 tr. b., 3.64 m/s

  242. Ústí nad Labem - Mojžíř - Zkouška při 2. juniorském speciálu, 01. 06. 2014

  243. ZkA 1: Diskvalifikován

  244. ZkA 2: Diskvalifikován

  245. Heroltice u Tišnova - Kvalifikační závod juniorů pro EOJ 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  246. Děti Agility 1: Diskvalifikován

  247. Děti Agility 2: Diskvalifikován

  248. Děti Agility 3: 1/8, 30.54 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  249. Děti Agility 4: Diskvalifikován

  250. Děti Jumping 1: Diskvalifikován

  251. Děti Jumping 2: 1/8, 30.49 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  252. Havlovice - OPSION 033 / 3+2 zkoušky, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  253. (Ne-1) Trixina zkouška: 3/17, 29.13 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  254. (Ne-2) Belíškova zkouška: Diskvalifikován

  255. (So-1) Apačova zkouška: Diskvalifikován

  256. (So-2) Cirdova zkouška: Diskvalifikován

  257. (So-3) Ulinčina zkouška: Diskvalifikován

  258. Praha - Velká Chuchle - 7. Jarní cena + 1. Aussie Cup, 04. 05. 2014

  259. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility: Diskvalifikován

  260. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping: Diskvalifikován

  261. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky: 5/20, 37.8 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  262. Ústí nad Labem - Mojžíř - 1. ústecký juniorský speciál, 21. 04. 2014

  263. Agility: Diskvalifikován

  264. ZkA: Diskvalifikován

  265. Praha - Hloubětínské Quatrozkoušky, 12. 04. 2014 - 13. 04. 2014

  266. Zkouška A2 - II LA2: Diskvalifikován

  267. Zkouška A2 II LA2: Diskvalifikován

  268. Zkouška A2 - I LA2: Diskvalifikován

  269. Zkouška A2 I LA2: 10/29, 40.65 s, 15.0 tr. b., 4.18 m/s

  270. Neveklov - 31. Dvojzkoušky, 15. 03. 2014

  271. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  272. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  273. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 08. 03. 2014 - 09. 03. 2014

  274. Agility: 11/29, 34.59 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  275. Finále: 9/13, 47.65 s, 15.0 tr. b., 3.46 m/s

  276. Jumping: 4/29, 29.89 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  277. Jumping: Diskvalifikován

  278. Zkouška: Diskvalifikován

  279. Zkouška: Diskvalifikován

  280. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 19. 01. 2014

  281. Zkouška 1 LA2: 5/16, 37.54 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  282. Zkouška 2 LA2: 9/16, 42.38 s, 10.0 tr. b., 3.54 m/s

  283. Neveklov - Heroutice - 6. Vánoční dárek, 14. 12. 2013

  284. Vanocni darek, Heroutice, Agility: Diskvalifikován

  285. Vanocni darek, Heroutice, Jumping: Diskvalifikován

  286. Vanocni darek, Heroutice, zkoušky: Diskvalifikován

  287. Nučice u Rudné - "Zimní pohár" 2, 08. 12. 2013

  288. JUMPING 1: 28/64, 41.48 s, 16.48 tr. b., 3.5 m/s

  289. JUMPING 2: Diskvalifikován

  290. LA2: Diskvalifikován

  291. Neveklov - Heroutice - 29. Dvojzkoušky, 17. 11. 2013

  292. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  293. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  294. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  295. Lukov - Sametové 2zkoušky, 16. 11. 2013

  296. 1 LA2: Diskvalifikován

  297. 2 LA2: Diskvalifikován

  298. 3 LA2: Diskvalifikován

  299. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2013

  300. LA2 - 1 LA2: 11/24, 48.39 s, 25.0 tr. b., 3.76 m/s

  301. LA2 - 2 LA2: Diskvalifikován

  302. Praha 4 - Kateřinky - 1. TROJZKOUŠKY U AGIHOLEK, 26. 10. 2013

  303. LA2: Diskvalifikován

  304. LA2: Diskvalifikován

  305. LA2: Diskvalifikován

  306. Praha - Horní Počernice - 28. Dvojzkoušky, 12. 10. 2013

  307. 28. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1: 1/24, 30.13 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  308. 28. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2: Diskvalifikován

  309. Praha - Hloubětínský drak, 29. 09. 2013

  310. Agility L: Diskvalifikován

  311. Jumping L: Diskvalifikován

  312. Zkouška A2 LA2: 2/14, 36.4 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  313. Kroměříž - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility 2013, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  314. DĚTI - Agility: Diskvalifikován

  315. DĚTI - Jumping: Diskvalifikován

  316. DĚTI - Left or Right: Diskvalifikován

  317. Havlovice - OPSION 031/ 3+2 zkoušky, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  318. Ne-1: Diskvalifikován

  319. Ne-2: Diskvalifikován

  320. So-1: Diskvalifikován

  321. So-2: Diskvalifikován

  322. So-3: Diskvalifikován

  323. Ostrava - Agility juniors 2013, 17. 08. 2013 - 18. 08. 2013

  324. Agility KIDS: Diskvalifikován

  325. Agility squads/družstva: 5/17, 47.33 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  326. Jumping KIDS: Diskvalifikován

  327. Jumping squads/družstva: 4/17, 33.63 s, 6.63 tr. b., 4.07 m/s

  328. Trmice - Ústecký psí festival - trojzkoušky, 03. 08. 2013

  329. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  330. Zkouška 2 LA2: 5/14, 34.12 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  331. Zkouška 3 LA2: Diskvalifikován

  332. Dobříš - Non-stop Agility Cup Dobříš 2013, 20. 07. 2013 - 21. 07. 2013

  333. Agility LARGE L: 19/50, 39.44 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  334. Finále LARGE L: Diskvalifikován

  335. Jumping LARGE L: Diskvalifikován

  336. Neděle Jumping LARGE L: Diskvalifikován

  337. Neděle zkoušky LA2 LA2: 12/19, 45.6 s, 10.0 tr. b., 3.44 m/s

  338. Zkoušky LA2: 1/19, 39.83 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  339. Praha - Horní Počernice - Dvouzkoušky agility pro kategorie A1, A2, A3, 29. 06. 2013

  340. 1.běh LA2: Diskvalifikován

  341. 2.běh LA2: Diskvalifikován

  342. Nymburk - NymburkCup, 02. 06. 2013

  343. Agility Open L: Diskvalifikován

  344. jumping L: Diskvalifikován

  345. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  346. Praha - Horní Počernice - 6. Májová cena a 1. Pražský pohár dětí a mládeže (2. kolo), 08. 05. 2013

  347. Májová cena, Horní Počernice, Agility: Diskvalifikován

  348. Májová cena, Horní Počernice, Agility: Diskvalifikován

  349. Májová cena, Horní Počernice, Agility: Diskvalifikován

  350. Praha - Velká Chuchle - 6. Jarní cena a 1. Pražský pohár dětí a mládeže (1. kolo), 05. 05. 2013

  351. Jarní cena, Chuchle, Agility: 2/15, 36.71 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  352. Jarní cena, Chuchle, Agility: Diskvalifikován

  353. Jarní cena, Chuchle, Agility: Diskvalifikován

  354. Praha 5 - Lahovičky - 1. Dvojzkoušky Zvířatanakupují.cz, 01. 05. 2013

  355. 2. zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  356. zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  357. Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 20. 04. 2013 - 21. 04. 2013

  358. Agility 1 L: Diskvalifikován

  359. Agility 2 L: Diskvalifikován

  360. Agility 3 L: 5/9, 36.08 s, 10.08 tr. b., 4.57 m/s

  361. Agility 4 L: 4/9, 39.51 s, 1.51 tr. b., 4.18 m/s

  362. Jumping 1 L: 6/9, 31.87 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  363. Jumping 2 L: 4/9, 36.08 s, 17.08 tr. b., 3.88 m/s

  364. Sekvence 1 L: Diskvalifikován

  365. Sekvence 2 L: Diskvalifikován

  366. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky II., 14. 04. 2013

  367. LA1 - II LA1: 4/28, 33.9 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  368. LA1 - I LA1: 1/28, 32.41 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  369. Praha - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 13. 04. 2013

  370. LA1 - II LA1: Diskvalifikován

  371. LA1 - I LA1: Diskvalifikován

  372. Ratenice - Dvojzkoušky "O Ratenickou Blechu" PLNO, 06. 04. 2013

  373. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  374. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  375. Lukov - České středohoří - Lukovský apríl 2013, 06. 04. 2013

  376. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  377. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  378. Zkouška 3 LA1: Diskvalifikován

  379. Svojetice - 26. Dvojzkoušky, 16. 03. 2013

  380. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 1: Diskvalifikován

  381. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 2: Diskvalifikován

  382. Svojetice - 25. Dvojzkoušky, 16. 02. 2013

  383. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 1: 1/28, 29.32 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  384. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 2: 1/28, 29.53 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  385. Řitka - ZKOUŠKY - únor 2013, 08. 02. 2013

  386. Zkouška1 LA1: Diskvalifikován

  387. Zkouška2 LA1: Diskvalifikován

  388. Ratenice - Dvojzkoušky - speciál pro Large "O Ratenický Vaťák", 30. 12. 2012

  389. 1. zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  390. 2. zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  391. Ratenice - Trojzkoušky "O Ratenickou Beranici", 29. 12. 2012

  392. zkouška č.1 A1 LA1: Diskvalifikován

  393. zkouška č.2 A1 LA1: Diskvalifikován

  394. zkouška č.3 A1 LA1: Diskvalifikován

  395. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 02. 12. 2012

  396. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  397. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  398. SVOJETICE - 24. Dvojzkoušky, 17. 11. 2012

  399. 24. dvojzkousky, Svojetice, beh 1: Diskvalifikován

  400. 24. dvojzkousky, Svojetice, beh 2: Diskvalifikován