Cz En

Agility So L

  1. Datum: 22. 07. 2017
  2. Závod: Trutnov - Hilarem Open 2017
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 163.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.7 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 081115 Pavel Košek Born To Run Czech Fan 0 0 0.0 0.0 29.99 5.44
2 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 0 0 0.0 0.0 32.77 4.97
3 Magdalena Kasprzyk Ebony Nose BAILA (Bailando Bailando) 0 0 0.0 0.0 33.15 4.92
4 044615 Sabina Göckertová Bree 0 0 0.0 0.0 35.57 4.58
5 067515 Lucie Jirmanová Argo 0 0 0.0 0.0 36.01 4.53
6 011715 Alice Drábková Elianne Balpoa 0 0 0.0 0.0 36.41 4.48
7 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny 0 0 0.0 0.0 36.44 4.47
8 043915 Hana Drápalová Gituška z Malého údolí 0 0 0.24 0.24 44.24 3.68
9 Anna Rakoczy Misiek 0 0 1.14 1.14 45.14 3.61
10 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra 1 0 0.0 5.0 33.26 4.9
11 Bożena Ludwig Banshee Love Te Salutant 1 0 0.0 5.0 33.5 4.87
12 Agnieszka Dudek D'IRON MAN Never Neverland 0 1 0.0 5.0 34.19 4.77
13 059213 Petra Zdeňková Blackie Liščí stráň 0 1 0.0 5.0 35.1 4.64
14 Beata Banaszak Masza Nikki Double Vsion 1 0 0.0 5.0 40.54 4.02
15 073216 Jana Mikešová Connie 1 0 2.55 7.55 46.55 3.5
16 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat 0 2 0.0 10.0 38.89 4.19
17 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 1 1 0.0 10.0 40.0 4.08
18 080712 Adéla Benešová By Way Alkyra 0 2 0.0 10.0 41.8 3.9
19 059415 Veronika Grešáková Ambiente 2 1 0.0 15.0 38.61 4.22
20 Joanna Grzeskowiak-Stepowicz Czuma 2 1 0.48 15.48 44.48 3.66
21 051416 Martina Hodková Delilah Diandra 1 2 3.88 18.88 47.88 3.4
22 049214 Kamila Vavřincová Ultimate Speed z Gipova 2 1 7.38 22.38 51.38 3.17
23 048416 Kamila Vavřincová Vivien Reilly z Gipova 3 1 7.35 27.35 51.35 3.17
DIS 016217 Lucie Jirmanová Dan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037117 Anna Jiřičková Aznavour ze Statku Vlčkovice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Danuta Woźniak Basta Skaczące Niedźwiadki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057316 Kateřina Burdová Cayenne Clever Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037414 Martina Hodková Claim to Fame Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Leszek Kalisz GOYA Alchera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Magdalena Kasprzyk Flyland NORTHERN LIGHTS (Janek Ganek) DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 098515 Jitka Štichauerová Amber Matter of the heart DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056713 Adéla Lustyková Reklama Alarm Beskyd DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 093414 Eva Neumannová Argee Z čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080715 Adéla Benešová Xela Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 098415 Blanka Čápová Ain't She Sweet Hardy origin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017211 Jana Manychová Cargo Haliba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062015 Michaela Táflová Lady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Danuta Woźniak Wega Atisha Nellago DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082714 Lucie Petirová Hiccup From Let's Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045816 Kateřina Lustyková Cipísek Jane's dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000116 Lucie Petirová Alpha Omega Frui Vita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017913 Kateřina Pospíšilová Dragon´s Fly Express Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004917 Nella Pražská Cezir Chat Fiammante Astro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS