Cz En

098515

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jitka Štichauerová, Psí škola Rarášek

    Člen KA

Pes

  1. Amber Matter of the heart, Border kolie

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  2. Jumping III L: Diskvalifikován

  3. Jumping II L: 4/27, 39.11 s, 0.11 tr. b., 4.19 m/s

  4. Jumping I L: 14/27, 45.52 s, 14.52 tr. b., 3.73 m/s

  5. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  6. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  7. TRIAL I. LA3: 2/7, 58.21 s, 29.21 tr. b., 3.11 m/s

  8. Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena, 10. 11. 2018

  9. Agility L: Diskvalifikován

  10. Jumping L: Diskvalifikován

  11. Zkouška LA3: 4/7, 43.8 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  12. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  13. Zkouška II LA3: Diskvalifikován

  14. Zkouška I LA3: 3/12, 45.84 s, 23.84 tr. b., 3.88 m/s

  15. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  16. 1.kvalifikace: 21/45, 33.35 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  17. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  18. 3.kvalifikace: 31/45, 29.14 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  19. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  20. AGILITY L: Diskvalifikován

  21. JUMPING L: 18/31, 39.12 s, 15.0 tr. b., 4.68 m/s

  22. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  23. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  24. 1. zkouška LA2: 2/23, 28.23 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  25. 2. zkouška LA2: 2/23, 33.52 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  26. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  27. 1. Zkouška A2 LA2: 3/11, 34.91 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  28. 2. Zkouška A2 LA2: 3/11, 45.09 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  29. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L: 9/19, 33.27 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  30. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  31. Jumpy I.běh L: 5/21, 36.5 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  32. Jumpy II.běh L: Diskvalifikován

  33. Zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  34. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  35. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  36. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  37. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  38. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  39. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  40. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  41. II. zkouška LA2: 3/18, 43.42 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  42. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  43. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  44. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  45. II. zkouška LA2: 4/15, 34.78 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  46. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  47. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  48. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  49. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  50. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  51. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  52. I. zkouška LA2: 6/21, 32.66 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  53. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  54. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  55. 2.zkouška LA2: 10/26, 42.5 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  56. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  57. Agility L: Diskvalifikován

  58. Jumping L: 10/34, 33.68 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  59. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  60. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 23. 09. 2017

  61. Zkoušky III - LA2: 10/14, 47.22 s, 5.22 tr. b., 3.85 m/s

  62. Zkoušky II - LA2: Diskvalifikován

  63. Zkoušky I - LA2: 1/14, 45.31 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  64. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  65. LA2 - 1. LA2: Diskvalifikován

  66. LA2 - 2. LA2: 2/23, 40.87 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  67. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  68. Agility L: 8/34, 39.03 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  69. Jumping L: Diskvalifikován

  70. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  71. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  72. 1. zkouška LA2: 7/21, 37.9 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  73. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  74. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  75. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  76. AGILITY: Diskvalifikován

  77. JUMPING LA2: Diskvalifikován

  78. LA2: 5/17, 33.65 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  79. Svoboda nad Úpou - III. Hilarem Cup - speciál XS, A0, A1, 06. 08. 2017

  80. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  81. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  82. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  83. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  84. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  85. 3. Zka - LA2: 9/20, 57.24 s, 19.24 tr. b., 3.18 m/s

  86. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  87. Agility NE L: Diskvalifikován

  88. Agility So L: Diskvalifikován

  89. Jumping NE L: Diskvalifikován

  90. Jumping So L: Diskvalifikován

  91. Zkouška So LA2: Diskvalifikován

  92. Zkoušky NE LA2: Diskvalifikován

  93. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  94. 1.zkouška: 5/19, 44.98 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  95. 2.zkouška: 5/19, 46.06 s, 10.0 tr. b., 3.58 m/s

  96. Jumping: Diskvalifikován

  97. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  98. 1.zkouška: 2/17, 37.61 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  99. 2.zkouška: 6/16, 38.98 s, 9.98 tr. b., 3.26 m/s

  100. Jumping: 14/32, 30.58 s, 5.58 tr. b., 4.25 m/s

  101. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  102. Zkouška: Diskvalifikován

  103. Zkouška II: Diskvalifikován

  104. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  105. Ne-: Diskvalifikován

  106. Ne-Agility: Diskvalifikován

  107. Ne-Jumping: 17/34, 40.38 s, 13.38 tr. b., 3.84 m/s

  108. So-: Diskvalifikován

  109. So-Agility: Diskvalifikován

  110. So-Jumping: Diskvalifikován

  111. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  112. Zkouska 1 LA2: Diskvalifikován

  113. Zkouska 2 LA2: Diskvalifikován

  114. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  115. 1. běh LA2: Diskvalifikován

  116. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  117. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  118. 1.zkouška LA2: 16/24, 50.23 s, 17.23 tr. b., 3.23 m/s

  119. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  120. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  121. 1.vítězná: Diskvalifikován

  122. 2.vítězná: Diskvalifikován

  123. Jumping: Diskvalifikován

  124. Ratenice - Májový závod a MČR českých strakatých psů, 07. 05. 2017

  125. Agility open L: 10/27, 48.25 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  126. Jumping open L: Diskvalifikován

  127. ZkA. LA2: 4/14, 43.17 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  128. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  129. 1. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  130. 2. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  131. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L: Diskvalifikován

  132. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  133. A2+A3 Jump II. L: 11/28, 39.86 s, 6.86 tr. b., 3.84 m/s

  134. A2+A3 Jump I. L: 17/28, 40.0 s, 16.0 tr. b., 3.35 m/s

  135. Zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  136. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  137. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  138. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  139. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  140. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  141. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  142. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  143. II.zkouška LA2: Diskvalifikován

  144. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  145. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  146. zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  147. zkouška 2 LA2: 2/15, 51.18 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  148. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  149. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  150. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  151. Proruby u Hořiček - OPSION 053, 21. 01. 2017

  152. 15.prorubská: Diskvalifikován

  153. 16.prorubská: Diskvalifikován

  154. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  155. 13.prorubská: Diskvalifikován

  156. 14.prorubská: Diskvalifikován

  157. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  158. 11.prorubská: Diskvalifikován

  159. 12.prorubská: 6/15, 39.67 s, 14.67 tr. b., 3.33 m/s

  160. Zdobín - MR bíglů v agility, 08. 10. 2016

  161. Agility L: 6/8, 42.9 s, 11.9 tr. b., 3.43 m/s

  162. Jumping Large L: 6/8, 41.82 s, 6.82 tr. b., 3.49 m/s

  163. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  164. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  165. Agility L: 6/38, 46.97 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  166. Jumping L: Diskvalifikován

  167. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  168. Ptýrov u Mnichova Hradiště - After zkoušky, 30. 09. 2016

  169. III.zkouska LA2: Diskvalifikován

  170. II.zkouska LA2: Diskvalifikován

  171. I. zkouška LA2: 4/13, 51.73 s, 18.73 tr. b., 3.09 m/s

  172. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  173. Agility L: Diskvalifikován

  174. Jumping L: Diskvalifikován

  175. Zkoušky LA2: 4/18, 37.31 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  176. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  177. Agility 1 L: 5/29, 41.46 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  178. Agility L: Diskvalifikován

  179. Jumping 1 L: 9/34, 47.69 s, 10.69 tr. b., 3.5 m/s

  180. Jumping L L: Diskvalifikován

  181. Zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  182. Zkouška Ne LA2: 9/15, 46.23 s, 15.23 tr. b., 3.61 m/s

  183. Dolní Přím - IV. Pučálka cup - dvojzkoušky A1+A2, 13. 03. 2016

  184. zkouška_1 LA1: 3/13, 28.95 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  185. zkouška_2 LA1: Diskvalifikován

  186. Proruby u Hořiček - OPSION 046 / dvojzkoušky, 05. 03. 2016

  187. 10.prorubská: 1/12, 39.19 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  188. 9.prorubská: 3/12, 41.06 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  189. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  190. 7.prorubská: 3/7, 36.09 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  191. 8.prorubská: Diskvalifikován