Cz En

098515

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jitka Štichauerová, Psí škola Rarášek

    Člen KA

Pes

  1. Amber Matter of the heart, Border kolie

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  2. 7.studenecká: Diskvalifikován

  3. 8.studenecká: Diskvalifikován

  4. 9.studenecká: 2/4, 44.48 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  5. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  6. ZkA. MLA3 I.: Diskvalifikován

  7. ZkA. MLA3 II.: Diskvalifikován

  8. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  9. Jumping I: 8/21, 33.69 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  10. Jumping II: Diskvalifikován

  11. Jumping III: 9/21, 33.67 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  12. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  13. Czech Imp Jump: 13/21, 28.0 s, 9.0 tr. b., 3.96 m/s

  14. Jumping 1: Diskvalifikován

  15. Jumping 2 : Diskvalifikován

  16. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  17. 1.studenecká: Diskvalifikován

  18. 2.studenecká: Diskvalifikován

  19. 3.studenecká: Diskvalifikován

  20. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  21. Agility: Diskvalifikován

  22. Jumping: Diskvalifikován

  23. Jumping light: 11/15, 33.6 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  24. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  25. Czech Imp Jump MiniLarge: 10/17, 27.54 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  26. Jumping 1 - MiniLarge: Diskvalifikován

  27. Jumping 2 - MiniLarge: Diskvalifikován

  28. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  29. ZkA. MLA3 I.: 3/7, 42.93 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  30. ZkA. MLA3 II.: 2/7, 38.03 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  31. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  32. II. zkouška: Diskvalifikován

  33. I. zkouška: Diskvalifikován

  34. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  35. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  36. 2.kvalifikace: 7/30, 36.37 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  37. 3.kvalifikace: 5/21, 30.69 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  38. Východočeské finále: 7/19, 30.61 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  39. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  40. Agility 1: 5/18, 43.62 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  41. Jumping 1: Diskvalifikován

  42. Jumping 2: Diskvalifikován

  43. Zkouška 1: Diskvalifikován

  44. Zkouška 2: Diskvalifikován

  45. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  46. Agility: Diskvalifikován

  47. Jumping: Diskvalifikován

  48. Zkouška: Diskvalifikován

  49. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  50. ZK1: 3/6, 47.48 s, 2.98 tr. b., 3.75 m/s

  51. Zkouška2: 2/6, 38.62 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  52. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  53. AGILITY: 7/30, 54.63 s, 11.63 tr. b., 3.48 m/s

  54. JUMPING: Diskvalifikován

  55. LA3: Diskvalifikován

  56. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  57. 1. běh LA3: 2/9, 40.33 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  58. 2. běh LA3: Diskvalifikován

  59. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 1, 21. 07. 2019

  60. Jumping 1 - ML: Diskvalifikován

  61. Jumping 2 - ML: Diskvalifikován

  62. Jumping 3 - ML: Diskvalifikován

  63. Kutná Hora - Odpolední agi siesta, 19. 07. 2019

  64. Agility open: 7/23, 35.45 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  65. Jumping open: 10/23, 32.67 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  66. Česká Třebová - Podhorské dojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 06. 07. 2019

  67. Zkouška: Diskvalifikován

  68. Zkouška II: Diskvalifikován

  69. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  70. 1.zkouška: Diskvalifikován

  71. 2.zkouška: Diskvalifikován

  72. Jumping Standard: Diskvalifikován

  73. Luhačovice - Fešák lázeňský, 15. 06. 2019

  74. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  75. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  76. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  77. I. zkouška LA3: 2/8, 52.2 s, 10.2 tr. b., 3.81 m/s

  78. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  79. Ne-: Diskvalifikován

  80. Ne-Agility: 8/34, 46.33 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  81. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  82. So-: 3/16, 46.74 s, 3.74 tr. b., 3.7 m/s

  83. So-Agility: 13/33, 50.49 s, 7.49 tr. b., 3.84 m/s

  84. So-Jumping: Diskvalifikován

  85. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  86. 1.zkouška LA3: 3/10, 52.31 s, 7.31 tr. b., 3.71 m/s

  87. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  88. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  89. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  90. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  91. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  92. AGILITY L: Diskvalifikován

  93. JUMPING L: Diskvalifikován

  94. ZKOUŠKA LA3: Diskvalifikován

  95. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  96. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  97. 2. Zkouška LA3: 4/12, 50.8 s, 7.8 tr. b., 3.64 m/s

  98. Jumping open L: Diskvalifikován

  99. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  100. 1. zkouška A3 LA3: 5/12, 46.49 s, 6.49 tr. b., 3.85 m/s

  101. 2. zkouška A3 LA3: 6/12, 51.85 s, 18.85 tr. b., 3.7 m/s

  102. Hra - tuneliáda A2+A3 L: 9/21, 28.59 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  103. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  104. Agility open L: Diskvalifikován

  105. Jumping open L: Diskvalifikován

  106. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  107. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  108. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  109. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  110. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  111. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  112. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  113. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  114. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  115. Jumping III L: Diskvalifikován

  116. Jumping II L: 4/27, 39.11 s, 0.11 tr. b., 4.19 m/s

  117. Jumping I L: 14/27, 45.52 s, 14.52 tr. b., 3.73 m/s

  118. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  119. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  120. TRIAL I. LA3: 2/7, 58.21 s, 29.21 tr. b., 3.11 m/s

  121. Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena, 10. 11. 2018

  122. Agility L: Diskvalifikován

  123. Jumping L: Diskvalifikován

  124. Zkouška LA3: 4/7, 43.8 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  125. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  126. Zkouška II LA3: Diskvalifikován

  127. Zkouška I LA3: 3/12, 45.84 s, 23.84 tr. b., 3.88 m/s

  128. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  129. 1.kvalifikace: 21/45, 33.35 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  130. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  131. 3.kvalifikace: 31/45, 29.14 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  132. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  133. AGILITY L: Diskvalifikován

  134. JUMPING L: 18/31, 39.12 s, 15.0 tr. b., 4.68 m/s

  135. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  136. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  137. 1. zkouška LA2: 2/23, 28.23 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  138. 2. zkouška LA2: 2/23, 33.52 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  139. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  140. 1. Zkouška A2 LA2: 3/11, 34.91 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  141. 2. Zkouška A2 LA2: 3/11, 45.09 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  142. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L: 9/19, 33.27 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  143. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  144. Jumpy I.běh L: 5/21, 36.5 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  145. Jumpy II.běh L: Diskvalifikován

  146. Zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  147. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  148. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  149. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  150. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  151. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  152. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  153. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  154. II. zkouška LA2: 3/18, 43.42 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  155. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  156. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  157. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  158. II. zkouška LA2: 4/15, 34.78 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  159. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  160. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  161. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  162. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  163. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  164. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  165. I. zkouška LA2: 6/21, 32.66 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  166. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  167. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  168. 2.zkouška LA2: 10/26, 42.5 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  169. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  170. Agility L: Diskvalifikován

  171. Jumping L: 10/34, 33.68 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  172. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  173. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 23. 09. 2017

  174. Zkoušky III - LA2: 10/14, 47.22 s, 5.22 tr. b., 3.85 m/s

  175. Zkoušky II - LA2: Diskvalifikován

  176. Zkoušky I - LA2: 1/14, 45.31 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  177. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  178. LA2 - 1. LA2: Diskvalifikován

  179. LA2 - 2. LA2: 2/23, 40.87 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  180. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  181. Agility L: 8/34, 39.03 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  182. Jumping L: Diskvalifikován

  183. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  184. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  185. 1. zkouška LA2: 7/21, 37.9 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  186. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  187. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  188. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  189. AGILITY: Diskvalifikován

  190. JUMPING LA2: Diskvalifikován

  191. LA2: 5/17, 33.65 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  192. Svoboda nad Úpou - III. Hilarem Cup - speciál XS, A0, A1, 06. 08. 2017

  193. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  194. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  195. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  196. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  197. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  198. 3. Zka - LA2: 9/20, 57.24 s, 19.24 tr. b., 3.18 m/s

  199. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  200. Agility NE L: Diskvalifikován

  201. Agility So L: Diskvalifikován

  202. Jumping NE L: Diskvalifikován

  203. Jumping So L: Diskvalifikován

  204. Zkouška So LA2: Diskvalifikován

  205. Zkoušky NE LA2: Diskvalifikován

  206. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  207. 1.zkouška: 5/19, 44.98 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  208. 2.zkouška: 5/19, 46.06 s, 10.0 tr. b., 3.58 m/s

  209. Jumping: Diskvalifikován

  210. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  211. 1.zkouška: 2/17, 37.61 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  212. 2.zkouška: 6/16, 38.98 s, 9.98 tr. b., 3.26 m/s

  213. Jumping: 14/32, 30.58 s, 5.58 tr. b., 4.25 m/s

  214. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  215. Zkouška: Diskvalifikován

  216. Zkouška II: Diskvalifikován

  217. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  218. Ne-: Diskvalifikován

  219. Ne-Agility: Diskvalifikován

  220. Ne-Jumping: 17/34, 40.38 s, 13.38 tr. b., 3.84 m/s

  221. So-: Diskvalifikován

  222. So-Agility: Diskvalifikován

  223. So-Jumping: Diskvalifikován

  224. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  225. Zkouska 1 LA2: Diskvalifikován

  226. Zkouska 2 LA2: Diskvalifikován

  227. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  228. 1. běh LA2: Diskvalifikován

  229. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  230. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  231. 1.zkouška LA2: 16/24, 50.23 s, 17.23 tr. b., 3.23 m/s

  232. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  233. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  234. 1.vítězná: Diskvalifikován

  235. 2.vítězná: Diskvalifikován

  236. Jumping: Diskvalifikován

  237. Ratenice - Májový závod a MČR českých strakatých psů, 07. 05. 2017

  238. Agility open L: 10/27, 48.25 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  239. Jumping open L: Diskvalifikován

  240. ZkA. LA2: 4/14, 43.17 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  241. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  242. 1. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  243. 2. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  244. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L: Diskvalifikován

  245. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  246. A2+A3 Jump II. L: 11/28, 39.86 s, 6.86 tr. b., 3.84 m/s

  247. A2+A3 Jump I. L: 17/28, 40.0 s, 16.0 tr. b., 3.35 m/s

  248. Zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  249. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  250. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  251. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  252. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  253. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  254. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  255. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  256. II.zkouška LA2: Diskvalifikován

  257. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  258. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  259. zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  260. zkouška 2 LA2: 2/15, 51.18 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  261. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  262. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  263. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  264. Proruby u Hořiček - OPSION 053, 21. 01. 2017

  265. 15.prorubská: Diskvalifikován

  266. 16.prorubská: Diskvalifikován

  267. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  268. 13.prorubská: Diskvalifikován

  269. 14.prorubská: Diskvalifikován

  270. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  271. 11.prorubská: Diskvalifikován

  272. 12.prorubská: 6/15, 39.67 s, 14.67 tr. b., 3.33 m/s

  273. Zdobín - MR bíglů v agility, 08. 10. 2016

  274. Agility L: 6/8, 42.9 s, 11.9 tr. b., 3.43 m/s

  275. Jumping Large L: 6/8, 41.82 s, 6.82 tr. b., 3.49 m/s

  276. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  277. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  278. Agility L: 6/38, 46.97 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  279. Jumping L: Diskvalifikován

  280. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  281. Ptýrov u Mnichova Hradiště - After zkoušky, 30. 09. 2016

  282. III.zkouska LA2: Diskvalifikován

  283. II.zkouska LA2: Diskvalifikován

  284. I. zkouška LA2: 4/13, 51.73 s, 18.73 tr. b., 3.09 m/s

  285. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  286. Agility L: Diskvalifikován

  287. Jumping L: Diskvalifikován

  288. Zkoušky LA2: 4/18, 37.31 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  289. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  290. Agility 1 L: 5/29, 41.46 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  291. Agility L: Diskvalifikován

  292. Jumping 1 L: 9/34, 47.69 s, 10.69 tr. b., 3.5 m/s

  293. Jumping L L: Diskvalifikován

  294. Zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  295. Zkouška Ne LA2: 9/15, 46.23 s, 15.23 tr. b., 3.61 m/s

  296. Dolní Přím - IV. Pučálka cup - dvojzkoušky A1+A2, 13. 03. 2016

  297. zkouška_1 LA1: 3/13, 28.95 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  298. zkouška_2 LA1: Diskvalifikován

  299. Proruby u Hořiček - OPSION 046 / dvojzkoušky, 05. 03. 2016

  300. 10.prorubská: 1/12, 39.19 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  301. 9.prorubská: 3/12, 41.06 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  302. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  303. 7.prorubská: 3/7, 36.09 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  304. 8.prorubská: Diskvalifikován