Cz En

000116

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Petirová, Agility Trutnov - Studenec

    Člen KA

Pes

  1. Alpha Omega Frui Vita, Border kolie

Výsledky

  1. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  2. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  3. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  4. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  5. Jumping L 1: 4/41, 27.06 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  6. Jumping L 2: 16/41, 31.52 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  7. Jumping L 3: Diskvalifikován

  8. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  9. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  10. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  11. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  12. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + Mistrovství ČR chodských psů, 29. 09. 2018

  13. Jumping L: Diskvalifikován

  14. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  15. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  16. Jumping II L: Diskvalifikován

  17. Jumping I L: Diskvalifikován

  18. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  19. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  20. Ne-: Diskvalifikován

  21. Ne-Agility: Diskvalifikován

  22. So-: Diskvalifikován

  23. So-Agility: Diskvalifikován

  24. So-Jumping: Diskvalifikován

  25. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  26. Agility Squads as individual: Diskvalifikován

  27. Jumping A2A3: Diskvalifikován

  28. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  29. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  30. Special Agility: Diskvalifikován

  31. Special Jumping: Diskvalifikován

  32. Tachyon Trophy A2A3: Diskvalifikován

  33. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  34. Agility L: Diskvalifikován

  35. JUMPING L: Diskvalifikován

  36. Zkouška agility LA2: Diskvalifikován

  37. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  38. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  39. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  40. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  41. 1. Zkouška A2 LA2: 1/11, 30.4 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  42. 2. Zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  43. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L: 13/19, 32.85 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  44. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  45. III. jumping L: Diskvalifikován

  46. II. jumping L: Diskvalifikován

  47. I. jumping L: 5/34, 34.89 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  48. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  49. II. zkouška LA2: 1/18, 35.0 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  50. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  51. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  52. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  53. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  54. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  55. Zkoušky LA2 neděle: Diskvalifikován

  56. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  57. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  58. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  59. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  60. I. zkouška LA2: 2/15, 27.27 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  61. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  62. JUMPING 1 L: 14/43, 38.74 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  63. JUMPING 2 L: Diskvalifikován

  64. JUMPING 3 L: Diskvalifikován

  65. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  66. II. zkouška LA2: 5/20, 35.11 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  67. I. zkouška LA2: 8/21, 34.15 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  68. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  69. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  70. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  71. Jumping 2 Large: 15/51, 35.01 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  72. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  73. 1. jumping: 9/40, 30.12 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  74. 2.jumping: Diskvalifikován

  75. 3.jumping: 13/40, 21.48 s, 0.0 tr. b., 6.33 m/s

  76. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  77. Agility Ju: Diskvalifikován

  78. Agility Squads: 53/76, 43.33 s, 25.0 tr. b., 4.2 m/s

  79. Hra Ju: Diskvalifikován

  80. Jumping Ju: Diskvalifikován

  81. Jumping Squads: 41/75, 39.46 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  82. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  83. LA2 - 1. LA2: Diskvalifikován

  84. LA2 - 2. LA2: Diskvalifikován

  85. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  86. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  87. I. zkouška LA2: 4/19, 31.3 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  88. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  89. 1. zkouška LA2: 10/21, 34.93 s, 20.0 tr. b., 4.15 m/s

  90. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  91. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  92. Svoboda nad Úpou - III. Hilarem Cup - speciál XS, A0, A1, 06. 08. 2017

  93. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  94. I. zkouška LA2: 6/18, 35.12 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  95. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  96. Agility So L: Diskvalifikován

  97. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  98. 1.zkouška: Diskvalifikován

  99. Jumping: Diskvalifikován

  100. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  101. Zkouska 1 LA2: Diskvalifikován

  102. Zkouska 2 LA2: Diskvalifikován

  103. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  104. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  105. 2Q Agility: Diskvalifikován

  106. 3Q Finále: Diskvalifikován

  107. Jednotlivci A1 - Agility: 17/46, 41.32 s, 25.0 tr. b., 4.48 m/s

  108. Jednotlivci A1 - Jumping: 17/46, 32.75 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  109. Power & speed A1: Diskvalifikován

  110. Tachyon Trophy A1 - Jumping: 4/46, 29.21 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  111. Ratenice - Májový závod a MČR českých strakatých psů, 07. 05. 2017

  112. Agility open L: Diskvalifikován

  113. Jumping open L: Diskvalifikován

  114. ZkA. LA2: Diskvalifikován

  115. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  116. Agility 1 Ju: Diskvalifikován

  117. Agility 2 Ju: Diskvalifikován

  118. Agility 3 Ju: 20/33, 41.13 s, 11.1 tr. b., 4.77 m/s

  119. Agility 4 Ju: Diskvalifikován

  120. Jumping 1 Ju: Diskvalifikován

  121. Jumping 2 Ju: 17/32, 31.56 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  122. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  123. 1. zkouška A2 LA2: 3/15, 36.71 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  124. 2. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  125. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L: 6/24, 33.24 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  126. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  127. A2+A3 Jump II. L: 13/28, 35.75 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  128. A2+A3 Jump I. L: Diskvalifikován

  129. Zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  130. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  131. Agility 1: 36/128, 44.33 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  132. Agility 2: Diskvalifikován

  133. Jumping 1: 51/128, 36.69 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  134. Jumping 2: 58/128, 41.4 s, 15.0 tr. b., 4.49 m/s

  135. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  136. Agility Trial I: Diskvalifikován

  137. Jumping Trial I: 17/27, 32.86 s, 20.0 tr. b., 4.56 m/s

  138. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  139. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  140. I. zkouška LA2: 11/19, 33.22 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  141. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  142. II.zkouška LA2: 4/7, 39.88 s, 15.0 tr. b., 4.14 m/s

  143. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  144. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  145. zkouška 1 LA2: 6/15, 35.49 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  146. zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  147. Proruby u Hořiček - OPSION 053, 21. 01. 2017

  148. 15.prorubská: Diskvalifikován

  149. 16.prorubská: Diskvalifikován

  150. Ratenice - Ratenické jumpy, 11. 12. 2016

  151. Jumping III. L: 19/45, 36.98 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  152. Jumping II. L: 20/45, 33.09 s, 20.0 tr. b., 4.32 m/s

  153. Jumping I. L: Diskvalifikován

  154. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  155. Agility družstva: Diskvalifikován

  156. Agility - junioři: Diskvalifikován

  157. Jumping družstva: 48/77, 37.66 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  158. Jumping - junioři: Diskvalifikován

  159. Ptýrov u Mnichova Hradiště - After zkoušky, 30. 09. 2016

  160. III.zkouska LA1: Diskvalifikován

  161. II.zkouska LA1: 1/16, 29.21 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  162. I. zkouška LA1: 2/16, 31.95 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  163. Mladá Boleslav - II. Fly FACTOR, 28. 09. 2016

  164. Agility L: Diskvalifikován

  165. Jumping L: Diskvalifikován

  166. Zkoušky A1 LA1: 3/15, 32.78 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  167. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  168. Agility 1 L: Diskvalifikován

  169. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  170. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  171. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  172. Jumping L: 24/44, 32.11 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  173. Zkouška LA1: 5/14, 28.16 s, 10.0 tr. b., 5.33 m/s

  174. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  175. 1.zkouška: Diskvalifikován

  176. 2.zkouška: 11/20, 49.91 s, 10.0 tr. b., 3.01 m/s

  177. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  178. Ne-: 1/15, 34.44 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  179. Ne-Agility: Diskvalifikován

  180. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  181. So-: 6/13, 42.99 s, 10.0 tr. b., 3.49 m/s

  182. So-Agility: 21/48, 43.17 s, 10.0 tr. b., 3.57 m/s

  183. So-Jumping: Diskvalifikován

  184. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  185. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  186. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  187. Družstva - Jumping: Diskvalifikován

  188. Jednotlivci A1 - Agility: Diskvalifikován

  189. Jednotlivci A1 - Jumping: Diskvalifikován

  190. Power & speed A1: Diskvalifikován

  191. Tachyon Trophy A1 - Jumping: 18/38, 40.5 s, 11.5 tr. b., 3.65 m/s