Cz En

000116

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Petirová, Agility Trutnov

    Člen KA

Pes

  1. Alpha Omega Frui Vita, Border kolie

Výsledky

  1. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  2. Agility Squads as individual: Diskvalifikován

  3. Jumping A2A3: Diskvalifikován

  4. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  5. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  6. Special Agility: Diskvalifikován

  7. Special Jumping: Diskvalifikován

  8. Tachyon Trophy A2A3: Diskvalifikován

  9. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  10. Agility L: Diskvalifikován

  11. JUMPING L: Diskvalifikován

  12. Zkouška agility LA2: Diskvalifikován

  13. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  14. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  15. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  16. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  17. 1. Zkouška A2 LA2: 1/11, 30.4 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  18. 2. Zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  19. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L: 13/19, 32.85 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  20. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  21. III. jumping L: Diskvalifikován

  22. II. jumping L: Diskvalifikován

  23. I. jumping L: 5/34, 34.89 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  24. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  25. II. zkouška LA2: 1/18, 35.0 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  26. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  27. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  28. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  29. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  30. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  31. Zkoušky LA2 neděle: Diskvalifikován

  32. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  33. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  34. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  35. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  36. I. zkouška LA2: 2/15, 27.27 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  37. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  38. JUMPING 1 L: 14/43, 38.74 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  39. JUMPING 2 L: Diskvalifikován

  40. JUMPING 3 L: Diskvalifikován

  41. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  42. II. zkouška LA2: 5/20, 35.11 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  43. I. zkouška LA2: 8/21, 34.15 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  44. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  45. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  46. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  47. Jumping 2 Large: 15/51, 35.01 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  48. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  49. 1. jumping: 9/40, 30.12 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  50. 2.jumping: Diskvalifikován

  51. 3.jumping: 13/40, 21.48 s, 0.0 tr. b., 6.33 m/s

  52. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  53. Agility Ju: Diskvalifikován

  54. Agility Squads: 53/76, 43.33 s, 25.0 tr. b., 4.2 m/s

  55. Hra Ju: Diskvalifikován

  56. Jumping Ju: Diskvalifikován

  57. Jumping Squads: 41/75, 39.46 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  58. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  59. LA2 - 1. LA2: Diskvalifikován

  60. LA2 - 2. LA2: Diskvalifikován

  61. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  62. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  63. I. zkouška LA2: 4/19, 31.3 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  64. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  65. 1. zkouška LA2: 10/21, 34.93 s, 20.0 tr. b., 4.15 m/s

  66. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  67. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  68. Svoboda nad Úpou - III. Hilarem Cup - speciál XS, A0, A1, 06. 08. 2017

  69. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  70. I. zkouška LA2: 6/18, 35.12 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  71. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  72. Agility So L: Diskvalifikován

  73. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  74. 1.zkouška: Diskvalifikován

  75. Jumping: Diskvalifikován

  76. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  77. Zkouska 1 LA2: Diskvalifikován

  78. Zkouska 2 LA2: Diskvalifikován

  79. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  80. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  81. 2Q Agility: Diskvalifikován

  82. 3Q Finále: Diskvalifikován

  83. Jednotlivci A1 - Agility: 17/46, 41.32 s, 25.0 tr. b., 4.48 m/s

  84. Jednotlivci A1 - Jumping: 17/46, 32.75 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  85. Power & speed A1: Diskvalifikován

  86. Tachyon Trophy A1 - Jumping: 4/46, 29.21 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  87. Ratenice - Májový závod a MČR českých strakatých psů, 07. 05. 2017

  88. Agility open L: Diskvalifikován

  89. Jumping open L: Diskvalifikován

  90. ZkA. LA2: Diskvalifikován

  91. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  92. Agility 1 Ju: Diskvalifikován

  93. Agility 2 Ju: Diskvalifikován

  94. Agility 3 Ju: 20/33, 41.13 s, 11.1 tr. b., 4.77 m/s

  95. Agility 4 Ju: Diskvalifikován

  96. Jumping 1 Ju: Diskvalifikován

  97. Jumping 2 Ju: 17/32, 31.56 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  98. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  99. 1. zkouška A2 LA2: 3/15, 36.71 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  100. 2. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  101. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L: 6/24, 33.24 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  102. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  103. A2+A3 Jump II. L: 13/28, 35.75 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  104. A2+A3 Jump I. L: Diskvalifikován

  105. Zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  106. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  107. Agility 1: 36/128, 44.33 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  108. Agility 2: Diskvalifikován

  109. Jumping 1: 51/128, 36.69 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  110. Jumping 2: 58/128, 41.4 s, 15.0 tr. b., 4.49 m/s

  111. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  112. Agility Trial I: Diskvalifikován

  113. Jumping Trial I: 17/27, 32.86 s, 20.0 tr. b., 4.56 m/s

  114. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  115. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  116. I. zkouška LA2: 11/19, 33.22 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  117. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  118. II.zkouška LA2: 4/7, 39.88 s, 15.0 tr. b., 4.14 m/s

  119. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  120. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  121. zkouška 1 LA2: 6/15, 35.49 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  122. zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  123. Proruby u Hořiček - OPSION 053, 21. 01. 2017

  124. 15.prorubská: Diskvalifikován

  125. 16.prorubská: Diskvalifikován

  126. Ratenice - Ratenické jumpy, 11. 12. 2016

  127. Jumping III. L: 19/45, 36.98 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  128. Jumping II. L: 20/45, 33.09 s, 20.0 tr. b., 4.32 m/s

  129. Jumping I. L: Diskvalifikován

  130. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  131. Agility družstva: Diskvalifikován

  132. Agility - junioři: Diskvalifikován

  133. Jumping družstva: 48/77, 37.66 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  134. Jumping - junioři: Diskvalifikován

  135. Ptýrov u Mnichova Hradiště - After zkoušky, 30. 09. 2016

  136. III.zkouska LA1: Diskvalifikován

  137. II.zkouska LA1: 1/16, 29.21 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  138. I. zkouška LA1: 2/16, 31.95 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  139. Mladá Boleslav - II. Fly FACTOR, 28. 09. 2016

  140. Agility L: Diskvalifikován

  141. Jumping L: Diskvalifikován

  142. Zkoušky A1 LA1: 3/15, 32.78 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  143. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  144. Agility 1 L: Diskvalifikován

  145. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  146. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  147. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  148. Jumping L: 24/44, 32.11 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  149. Zkouška LA1: 5/14, 28.16 s, 10.0 tr. b., 5.33 m/s

  150. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  151. 1.zkouška: Diskvalifikován

  152. 2.zkouška: 11/20, 49.91 s, 10.0 tr. b., 3.01 m/s

  153. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  154. Ne-: 1/15, 34.44 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  155. Ne-Agility: Diskvalifikován

  156. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  157. So-: 6/13, 42.99 s, 10.0 tr. b., 3.49 m/s

  158. So-Agility: 21/48, 43.17 s, 10.0 tr. b., 3.57 m/s

  159. So-Jumping: Diskvalifikován

  160. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  161. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  162. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  163. Družstva - Jumping: Diskvalifikován

  164. Jednotlivci A1 - Agility: Diskvalifikován

  165. Jednotlivci A1 - Jumping: Diskvalifikován

  166. Power & speed A1: Diskvalifikován

  167. Tachyon Trophy A1 - Jumping: 18/38, 40.5 s, 11.5 tr. b., 3.65 m/s