Cz En

Jumping L 1

  1. Datum: 13. 01. 2019
  2. Závod: Ratenice - Zimní jumpingy
  3. Rozhodčí: Maroušková, Jitka (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 33.0 s
  6. Maximální čas: 53.0 s
  7. Délka: 140.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 17
  10. Postupová rychlost: 4.24 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive 0 0 0.0 0.0 26.94 5.2 V V
2 093414 Eva Neumannová A3Ch Argee Z čertovy kazatelny 0 0 0.0 0.0 28.03 4.99 V V
3 013211 Jana Sasková A3Ch Baby Czech Imp 0 0 0.0 0.0 32.46 4.31 V V
4 000116 Lucie Petirová Alpha Omega Frui Vita 1 0 0.0 5.0 27.06 5.17 V V
5 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 1 0 0.0 5.0 27.94 5.01 V V
6 014717 Jana Fuksová Grizly Ayky 1 0 0.0 5.0 29.34 4.77 V V
7 096415 Lenka Drbohlavová Chilli in hot summer Jeffija 1 0 0.0 5.0 29.46 4.75 V V
8 081115 Pavel Košek A3Ch Born To Run Czech Fan 1 0 0.0 5.0 29.66 4.72 V V
9 042418 Michaela Tejčková Crazy Angel Z Čertovy Kazatelny 0 1 0.0 5.0 30.66 4.57 V V
10 025116 Michaela Tejčková Blue Devil Z Čertovy Kazatelny 0 1 0.0 5.0 30.92 4.53 V V
11 051613 Rostislav Novotný Brian Valkar 0 1 3.62 8.62 36.62 3.82 VD VD
12 091515 Jana Stupková Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů 2 0 0.0 10.0 26.94 5.2 VD VD
13 011515 Jana Urbanová Athos z Keblických strání 1 1 0.0 10.0 28.67 4.88 VD VD
14 062413 Hana Vaníčková Henkie Z Boršova 1 1 0.19 10.19 33.19 4.22 VD VD
15 020015 Václav Hejcman Bandita Czech Black 1 1 0.24 10.24 33.24 4.21 VD VD
16 077016 Iveta Ouředníčková Bady 2 0 1.15 11.15 34.15 4.1 VD VD
17 005616 Barbora Štefanová Android Frui Vita 3 0 0.0 15.0 29.7 4.71 VD VD
18 062415 Kristýna Galbavá Kiss from a rose of Green Borderline 2 1 8.32 23.32 41.32 3.39 D D
19 045417 Jana Samková Evelin 1 2 9.56 24.56 42.56 3.29 D D
DIS 089817 Michaela Hadrbolcová Fire Fly Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069615 Soňa Hendrychová Dora Allegro Assai DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021615 Lucie Konečná Ice Wow Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076715 Karel Kurc Die Heard Black River DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004818 Klára Zavřelová MyZAK Ferenčík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002717 Anna Maroušková Ejhle Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082318 Tereza Pálová Control Hazard RR DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090715 Hana Kašpárková Phoebe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052315 Jana Sasková Adora Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032218 Kristýna Galbavá Garret Braveheart Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058615 Monika Hrdinová Arya Beneficium Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079813 Barbora Samková Wacka Mawlch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082714 Lucie Petirová Hiccup From Let's Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074618 Eva Neumannová Easy Z Čertovy Kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081418 Nikol Horáková Ianna Open Gate DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083418 Irena Kochová Bzuk Edward Plush Berry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051416 Martina Hodková Delilah Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084318 Petra Rosecká Viki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS