Cz En

Barbora Štefanová

  1. Číslo: 003386
  2. OSA: Sultánci Havlovice
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 25. 01. 2015
  6. Členem KA do: 31. 12. 2018
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 064211 (S), Hugo

  2. 090612 (S), Amálka

  3. 034214 (S), Jeverley Lenfir

  4. 054214 (L), Areta Casa Drive

  5. 005616 (L), Android Frui Vita

Výsledky

  1. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  2. Agility 1 L, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  3. Jumping 1 L, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  4. Zkouška 1 LA3, Areta Casa Drive: 7/12, 30.4 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  5. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 16. 08. 2018

  6. II. zkouška LA3, Areta Casa Drive: 2/6, 34.6 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  7. I. zkouška LA3, Areta Casa Drive: 2/6, 34.78 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  8. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  9. 1.zkouška, Areta Casa Drive: 1/20, 36.57 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  10. 2.zkouška, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  11. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  12. QA4 Agility, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  13. QA5 Agility, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  14. QA6 Agility, Areta Casa Drive: 48/88, 43.46 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  15. QJ4 Jumping, Areta Casa Drive: 50/95, 40.43 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  16. QJ5 Jumping, Areta Casa Drive: 34/90, 42.6 s, 7.6 tr. b., 4.62 m/s

  17. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  18. QA1 agility, Areta Casa Drive: 31/127, 43.2 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  19. QA2 agility, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  20. QA3 agility, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  21. QJ1 jumping, Areta Casa Drive: 29/126, 33.5 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  22. QJ2 jumping, Areta Casa Drive: 35/126, 42.43 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  23. QJ3 jumping, Areta Casa Drive: 28/122, 41.54 s, 3.54 tr. b., 4.48 m/s

  24. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  25. Agility A1, Android Frui Vita: 9/46, 35.04 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  26. Agility A2A3, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  27. Agility Squads as individual, Android Frui Vita: 94/157, 40.67 s, 25.0 tr. b., 4.23 m/s

  28. Agility Squads as individual, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  29. Jumping A1, Android Frui Vita: Diskvalifikován

  30. Jumping A2A3, Areta Casa Drive: 9/113, 39.38 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  31. Jumping Squads as Individual, Android Frui Vita: 33/162, 31.06 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  32. Jumping Squads as Individual, Areta Casa Drive: 64/162, 30.97 s, 10.0 tr. b., 5.68 m/s

  33. Power & Speed A1, Android Frui Vita: Diskvalifikován

  34. Power & Speed A2A3, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  35. Special Agility, Areta Casa Drive: 31/159, 36.72 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  36. Special Agility, Android Frui Vita: Diskvalifikován

  37. Special Jumping, Areta Casa Drive: 16/153, 34.24 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  38. Special Jumping, Android Frui Vita: 86/153, 37.4 s, 15.0 tr. b., 4.63 m/s

  39. Tachyon Trophy A1, Android Frui Vita: 17/47, 26.7 s, 10.0 tr. b., 5.69 m/s

  40. Tachyon Trophy A2A3, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  41. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  42. Agility L, Areta Casa Drive: 10/51, 31.82 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  43. JUMPING L, Areta Casa Drive: 6/51, 34.15 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  44. Zkouška agility LA3, Areta Casa Drive: 3/16, 33.1 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  45. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  46. Agility L Ne, Areta Casa Drive: 25/98, 33.34 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  47. Agility L So, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  48. Jumping L Ne, Areta Casa Drive: 24/96, 33.71 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  49. Jumping L So, Areta Casa Drive: 49/100, 30.67 s, 15.0 tr. b., 5.22 m/s

  50. Liberec - Zkoušky superhrdinů, 02. 04. 2018

  51. I. Batmanova zkouška LA3, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  52. II. Supermanova zkouška LA3, Areta Casa Drive: 1/6, 29.84 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  53. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  54. III. jumping L, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  55. II. jumping L, Areta Casa Drive: 2/34, 28.3 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  56. I. jumping L, Areta Casa Drive: 3/34, 33.25 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  57. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  58. 1. zkouška LA2, Android Frui Vita: 4/17, 38.51 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  59. 1. zkouška LA2, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  60. 2. zkouška LA2, Areta Casa Drive: 1/17, 31.52 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  61. 2. zkouška LA2, Android Frui Vita: 3/17, 33.41 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  62. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  63. I. zkouška LA2, Android Frui Vita: 9/21, 36.64 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  64. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  65. 1. jumping, Android Frui Vita: 6/40, 26.95 s, 5.0 tr. b., 5.79 m/s

  66. 2.jumping, Android Frui Vita: 21/39, 30.9 s, 20.0 tr. b., 5.4 m/s

  67. 3.jumping, Android Frui Vita: 27/40, 21.17 s, 10.0 tr. b., 6.42 m/s

  68. Východočeské finále, Android Frui Vita: Diskvalifikován

  69. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  70. 1.zkouška, Amálka: 6/7, 35.85 s, 6.85 tr. b., 3.91 m/s

  71. 1.zkouška, Android Frui Vita: Diskvalifikován

  72. 2.zkouška, Android Frui Vita: 5/16, 35.46 s, 6.46 tr. b., 3.58 m/s

  73. 2.zkouška, Amálka: Diskvalifikován

  74. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  75. Agility - Ne, Areta Casa Drive: 26/91, 43.44 s, 15.0 tr. b., 4.1 m/s

  76. Agility - So, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  77. Jumping - Ne, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  78. Jumping - So, Areta Casa Drive: 11/97, 30.65 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  79. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  80. Zkouska 1 LA2, Android Frui Vita: 4/21, 34.5 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  81. Zkouska 2 LA2, Android Frui Vita: Diskvalifikován

  82. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  83. 1Q Jumping, Android Frui Vita: 67/157, 36.6 s, 15.0 tr. b., 4.18 m/s

  84. 1Q Jumping, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  85. 2Q Agility, Areta Casa Drive: 18/157, 39.98 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  86. 2Q Agility, Android Frui Vita: Diskvalifikován

  87. Jednotlivci A1 - Agility, Android Frui Vita: Diskvalifikován

  88. Jednotlivci A1 - Jumping, Android Frui Vita: Diskvalifikován

  89. Jednotlivci A2/A3 - Agility, Areta Casa Drive: 25/108, 37.77 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  90. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, Areta Casa Drive: 58/117, 40.3 s, 10.3 tr. b., 4.17 m/s

  91. Power & speed A1, Android Frui Vita: Diskvalifikován

  92. Power & speed A2/A3, Areta Casa Drive: 23/111, 24.11 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  93. Tachyon Trophy A1 - Jumping, Android Frui Vita: Diskvalifikován

  94. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  95. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  96. QA1 agility, Areta Casa Drive: 5/135, 37.41 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  97. QA2 agility, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  98. QA3 agility, Areta Casa Drive: 43/130, 41.53 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  99. QJ1 jumping, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  100. QJ2 jumping, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  101. QJ3 jumping, Areta Casa Drive: 58/118, 39.59 s, 10.59 tr. b., 4.42 m/s

  102. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  103. 1.vítězná, Android Frui Vita: 6/19, 39.97 s, 20.0 tr. b., 4.7 m/s

  104. 1.vítězná, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  105. 2.vítězná, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  106. 2.vítězná, Android Frui Vita: Diskvalifikován

  107. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  108. Agility 1 Ju, Areta Casa Drive: 6/33, 39.79 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  109. Agility 1 Ju, Amálka: Diskvalifikován

  110. Agility 2 Ju, Areta Casa Drive: 7/33, 34.78 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  111. Agility 2 Ju, Amálka: 12/22, 44.39 s, 5.36 tr. b., 3.83 m/s

  112. Agility 3 Ju, Amálka: 13/22, 49.41 s, 5.98 tr. b., 3.97 m/s

  113. Agility 3 Ju, Areta Casa Drive: 13/33, 40.07 s, 5.04 tr. b., 4.89 m/s

  114. Agility 4 Ju, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  115. Jumping 1 Ju, Areta Casa Drive: 4/33, 29.91 s, 0.26 tr. b., 4.98 m/s

  116. Jumping 1 Ju, Amálka: 10/22, 35.01 s, 3.55 tr. b., 4.26 m/s

  117. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  118. 1. zkouška A1 LA1, Android Frui Vita: Diskvalifikován

  119. 1. zkouška A2 LA2, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  120. 2. zkouška A1 LA1, Android Frui Vita: 2/7, 27.1 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  121. 2. zkouška A2 LA2, Areta Casa Drive: 3/15, 38.05 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  122. Hra - tuneliáda pro A1 L, Android Frui Vita: 1/7, 27.88 s, 0.0 tr. b., 6.03 m/s

  123. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L, Areta Casa Drive: 2/24, 30.73 s, 0.0 tr. b., 6.51 m/s

  124. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  125. Agility 1, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  126. Agility 2, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  127. Jumping 1, Areta Casa Drive: 16/128, 33.34 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  128. Jumping 2, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  129. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  130. II. zkouška LA1, Android Frui Vita: 7/12, 31.68 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  131. II.zkouška SA3, Amálka: Diskvalifikován

  132. I. zkouška LA1, Android Frui Vita: Diskvalifikován

  133. I. zkouška SA3, Amálka: 4/7, 38.13 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  134. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  135. II. zkouška LA1, Android Frui Vita: Diskvalifikován

  136. II.zkouška SA3, Amálka: Diskvalifikován

  137. I. zkouška LA1, Android Frui Vita: 4/10, 35.18 s, 15.18 tr. b., 3.67 m/s

  138. I. zkouška SA3, Amálka: Diskvalifikován

  139. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  140. II.zkouška LA1, Android Frui Vita: 3/9, 34.07 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  141. I. zkouška LA1, Android Frui Vita: Diskvalifikován

  142. Proruby u Hořiček - OPSION 053, 21. 01. 2017

  143. 15.prorubská, Android Frui Vita: 3/9, 24.67 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  144. 16.prorubská, Android Frui Vita: Diskvalifikován

  145. Ratenice - Ratenické jumpy, 11. 12. 2016

  146. Jumping III. L, Areta Casa Drive: 9/45, 29.22 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  147. Jumping III. L, Android Frui Vita: Diskvalifikován

  148. Jumping II. L, Android Frui Vita: 15/45, 33.78 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  149. Jumping II. L, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  150. Jumping I. L, Areta Casa Drive: 14/45, 25.81 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  151. Jumping I. L, Android Frui Vita: Diskvalifikován

  152. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  153. 11.prorubská, Android Frui Vita: 6/11, 33.78 s, 15.0 tr. b., 4.29 m/s

  154. 11.prorubská, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  155. 11.prorubská, Amálka: Diskvalifikován

  156. 12.prorubská, Areta Casa Drive: 1/15, 27.74 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  157. 12.prorubská, Amálka: 1/3, 38.97 s, 2.97 tr. b., 3.67 m/s

  158. 12.prorubská, Android Frui Vita: 4/11, 31.35 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  159. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  160. 1. zkouška LA1, Android Frui Vita: Diskvalifikován

  161. 1. zkouška LA2, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  162. 2. zkouška LA1, Android Frui Vita: 6/13, 27.74 s, 20.0 tr. b., 4.65 m/s

  163. 2. zkouška LA2, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  164. 3. zkouška LA1, Android Frui Vita: 6/13, 27.46 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  165. 3. zkouška LA2, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  166. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  167. Agility družstva, Amálka: 10/48, 40.6 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  168. Agility družstva, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  169. Agility - junioři, Amálka: Diskvalifikován

  170. Agility - junioři, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  171. Jumping družstva, Amálka: 8/48, 31.57 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  172. Jumping družstva, Areta Casa Drive: 33/77, 31.8 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  173. Jumping - junioři, Amálka: 7/30, 34.95 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  174. Jumping - junioři, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  175. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  176. Finále, Amálka: 2/7, 44.81 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  177. Jumping (1), Amálka: 8/16, 40.94 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  178. Jumping (1), Areta Casa Drive: 17/55, 37.4 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  179. Jumping (1), Android Frui Vita: Diskvalifikován

  180. Jumping (2), Amálka: 5/16, 38.29 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  181. Jumping (2), Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  182. Jumping (2), Android Frui Vita: Diskvalifikován

  183. Zkouška, Amálka: 2/9, 43.55 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  184. Zkouška, Android Frui Vita: Diskvalifikován

  185. Zkouška, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  186. Ptýrov u Mnichova Hradiště - After zkoušky, 30. 09. 2016

  187. III.zkouska LA1, Android Frui Vita: Diskvalifikován

  188. III.zkouska LA2, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  189. III.zkouska SA3, Amálka: 1/7, 43.21 s, 5.21 tr. b., 3.47 m/s

  190. II.zkouska LA1, Android Frui Vita: Diskvalifikován

  191. II.zkouska LA2, Areta Casa Drive: 2/12, 32.89 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  192. I. zkouška LA1, Android Frui Vita: Diskvalifikován

  193. I. zkouška LA2, Areta Casa Drive: 2/13, 37.14 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  194. I. zkouška SA3, Amálka: 1/7, 42.52 s, 13.52 tr. b., 3.67 m/s

  195. Mladá Boleslav - II. Fly FACTOR, 28. 09. 2016

  196. Agility L, Android Frui Vita: Diskvalifikován

  197. Jumping L, Android Frui Vita: Diskvalifikován

  198. Zkoušky A1 LA1, Android Frui Vita: Diskvalifikován

  199. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  200. Agility družstva, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  201. Agility jednotlivci, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  202. Jumping družstva, Areta Casa Drive: 8/66, 32.34 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  203. Jumping jednotlivci, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  204. Děčín - Rozcvička, 02. 09. 2016

  205. Zkouška LA2, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  206. Zkouška SA3, Amálka: Diskvalifikován

  207. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  208. Agility L, Areta Casa Drive: 5/43, 30.66 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  209. Agility L, Android Frui Vita: Diskvalifikován

  210. Agility S, Amálka: Diskvalifikován

  211. Jumping L, Android Frui Vita: 18/44, 33.69 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  212. Jumping L, Areta Casa Drive: 23/44, 32.01 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  213. Jumping S, Amálka: 5/21, 34.03 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  214. Zkouška LA1, Android Frui Vita: 6/14, 33.75 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  215. Zkouška LA2, Areta Casa Drive: 6/15, 30.16 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  216. Zkouška SA3, Amálka: Diskvalifikován

  217. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  218. 1.zkouška, Amálka: 3/9, 47.76 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  219. 1.zkouška, Android Frui Vita: 4/13, 35.09 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  220. 1.zkouška, Areta Casa Drive: 4/13, 36.04 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  221. 2.zkouška, Amálka: 5/9, 62.98 s, 18.98 tr. b., 3.08 m/s

  222. 2.zkouška, Android Frui Vita: Diskvalifikován

  223. 2.zkouška, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  224. Zdobín - Zdobínský Večerníček, 15. 07. 2016

  225. Agility L, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  226. Jumping L, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  227. Sedlec u Mikulova - Specific Summer JUMPING cup 2016, 25. 06. 2016

  228. I. Jumping L, Areta Casa Drive: 8/22, 36.37 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  229. lI. Jumping L, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  230. lll. Jumping L, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  231. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  232. 1Q Jumping, Areta Casa Drive: 42/131, 29.41 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  233. 1Q Jumping, Android Frui Vita: Diskvalifikován

  234. 2Q Agility, Android Frui Vita: 38/139, 40.93 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  235. 2Q Agility, Areta Casa Drive: 66/139, 34.83 s, 20.0 tr. b., 5.2 m/s

  236. Družstva - Agility, Areta Casa Drive: 4/140, 37.78 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  237. Družstva - Agility, Android Frui Vita: Diskvalifikován

  238. Družstva - Jumping, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  239. Družstva - Jumping, Android Frui Vita: Diskvalifikován

  240. Jednotlivci A1 - Agility, Android Frui Vita: Diskvalifikován

  241. Jednotlivci A1 - Jumping, Android Frui Vita: Diskvalifikován

  242. Jednotlivci A2/A3 - Agility, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  243. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  244. Power & speed A1, Android Frui Vita: Diskvalifikován

  245. Power & speed A2/A3, Areta Casa Drive: 21/91, 18.95 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  246. Tachyon Trophy A1 - Jumping, Android Frui Vita: Diskvalifikován

  247. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Areta Casa Drive: 18/103, 31.75 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  248. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  249. QA3 Agility, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  250. QA4 Agility, Areta Casa Drive: 57/174, 40.16 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  251. QJ3 Jumping, Areta Casa Drive: 83/176, 34.28 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  252. QJ4 Jumping, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  253. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  254. Agility L, Areta Casa Drive: 1/34, 39.88 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  255. Agility L, Android Frui Vita: Diskvalifikován

  256. Agility S, Amálka: 3/15, 47.91 s, 1.91 tr. b., 3.82 m/s

  257. Jumping L, Areta Casa Drive: 1/35, 33.95 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  258. Jumping L, Android Frui Vita: Diskvalifikován

  259. Jumping S, Amálka: 3/15, 39.45 s, 0.45 tr. b., 4.16 m/s

  260. Zkouska VII LA1, Android Frui Vita: Diskvalifikován

  261. Zkouska VII LA2, Areta Casa Drive: 1/13, 37.75 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  262. Zkouska VII SA3, Amálka: Diskvalifikován

  263. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  264. J Agility 1, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  265. J Agility 1, Amálka: Diskvalifikován

  266. J Agility 2, Areta Casa Drive: 1/45, 28.82 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  267. J Agility 2, Amálka: 2/22, 34.4 s, 0.95 tr. b., 4.39 m/s

  268. J Agility 3, Amálka: 10/23, 40.32 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  269. J Agility 3, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  270. J Agility 4, Areta Casa Drive: 15/44, 36.53 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  271. J Agility 4, Amálka: 17/22, 52.22 s, 20.76 tr. b., 3.6 m/s

  272. J Jumping 1, Amálka: 6/23, 37.5 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  273. J Jumping 1, Areta Casa Drive: 26/46, 37.16 s, 15.0 tr. b., 4.63 m/s

  274. J Jumping 2, Areta Casa Drive: 1/45, 27.55 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  275. J Jumping 2, Amálka: 15/23, 33.6 s, 7.46 tr. b., 4.32 m/s

  276. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  277. QA1 Agility, Areta Casa Drive: 28/213, 42.01 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  278. QA2 Agility, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  279. QJ1 Jumping, Areta Casa Drive: 7/213, 34.5 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  280. QJ2 Jumping, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  281. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  282. 1. zkouška A2 LA2, Areta Casa Drive: 2/22, 36.76 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  283. 1. zkouška A2 SA2, Amálka: 2/11, 41.41 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  284. 2. zkouška A2 LA2, Areta Casa Drive: 3/22, 43.76 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  285. 2. zkouška A2 SA2, Amálka: Diskvalifikován

  286. DUFLEX tuneliáda A2+A3 L, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  287. DUFLEX tuneliáda A2+A3 S, Amálka: 2/13, 34.03 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  288. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  289. III. Jumping L, Areta Casa Drive: 2/36, 29.83 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  290. III. Jumping S, Amálka: 3/16, 37.62 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  291. II. Jumping L, Areta Casa Drive: 3/37, 35.64 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  292. II. Jumping S, Amálka: Diskvalifikován

  293. I. Jumping L, Areta Casa Drive: 5/37, 30.16 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  294. I. Jumping S, Amálka: 5/17, 36.99 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  295. Proruby u Hořiček - OPSION 046 / dvojzkoušky, 05. 03. 2016

  296. 10.prorubská, Amálka: 1/5, 48.49 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  297. 10.prorubská, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  298. 9.prorubská, Amálka: 3/5, 54.96 s, 21.96 tr. b., 3.13 m/s

  299. 9.prorubská, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  300. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  301. 7.prorubská, Amálka: 1/3, 49.13 s, 6.13 tr. b., 3.44 m/s

  302. 7.prorubská, Areta Casa Drive: 12/19, 37.8 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  303. 8.prorubská, Amálka: 1/3, 41.35 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  304. 8.prorubská, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  305. Proruby u Hořiček - OPSION 044 / dvojzkoušky, 23. 01. 2016

  306. 5.prorubská, Amálka: 1/9, 38.7 s, 1.7 tr. b., 3.28 m/s

  307. 5.prorubská, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  308. 6.prorubská, Areta Casa Drive: 5/15, 28.29 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  309. 6.prorubská, Amálka: 7/9, 39.8 s, 4.8 tr. b., 3.02 m/s

  310. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  311. ZkA 1 So, Areta Casa Drive: 7/22, 41.93 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  312. ZkA 2 So, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  313. ZkA 3 So, Areta Casa Drive: 2/22, 33.8 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  314. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  315. 3.prorubská, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  316. 4.prorubská, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  317. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  318. 1.prorubská, Areta Casa Drive: 3/20, 35.77 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  319. 2.prorubská, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  320. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  321. Jumping II. L, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  322. Jumping I. L, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  323. ZkA LA2, Areta Casa Drive: 3/13, 41.72 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  324. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  325. Agility, Amálka: 26/58, 46.35 s, 6.35 tr. b., 3.6 m/s

  326. Agility, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  327. Agility - J, Amálka: 30/42, 47.81 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  328. Agility - J, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  329. Jumping, Amálka: Diskvalifikován

  330. Jumping, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  331. Jumping - J, Amálka: 15/42, 38.06 s, 2.06 tr. b., 3.86 m/s

  332. Jumping - J, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  333. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  334. Agility L, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  335. Jumping L, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  336. Zkouška LA2, Areta Casa Drive: 4/22, 36.35 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  337. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky III, 30. 08. 2015

  338. 1. zkouška LA2, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  339. 1. zkouška SA2, Amálka: 3/14, 45.52 s, 8.52 tr. b., 3.16 m/s

  340. 2. zkouška LA2, Areta Casa Drive: 11/21, 34.26 s, 20.0 tr. b., 4.41 m/s

  341. 2. zkouška SA2, Amálka: Diskvalifikován

  342. Praha - Horní Počernice - 39. Dvojzkoušky + 1, 29. 08. 2015

  343. Horní Počernice, 1. běh, Areta Casa Drive: 17/24, 36.22 s, 15.0 tr. b., 4.14 m/s

  344. Horní Počernice, 2. běh, Areta Casa Drive: 8/24, 32.86 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  345. Horní Počernice, 3. běh, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  346. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  347. II. zkouška LA2, Areta Casa Drive: 7/20, 37.02 s, 25.0 tr. b., 4.54 m/s

  348. II. zkouška SA2, Amálka: 2/13, 44.28 s, 0.28 tr. b., 3.79 m/s

  349. I. zkouška LA2, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  350. I. zkouška SA2, Amálka: 2/13, 48.67 s, 1.67 tr. b., 3.68 m/s

  351. Česká Skalice - OPSION 039 / Rozkoš, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  352. Ne-Agility, Areta Casa Drive: 6/54, 39.09 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  353. Ne-Agility, Amálka: Diskvalifikován

  354. Nedělní zkouška, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  355. Nedělní zkouška, Amálka: Diskvalifikován

  356. Ne-Jumping, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  357. Sobotní zkouška, Amálka: 7/13, 45.11 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  358. Sobotní zkouška, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  359. So-Jumping, Amálka: 7/31, 35.91 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  360. So-Jumping, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  361. Lukášov - ČMKU Junior Open 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  362. Agility I, Amálka: 1/6, 35.81 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  363. Agility I, Amálka: Diskvalifikován

  364. Agility II, Amálka: 1/6, 37.18 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  365. Agility II, Amálka: 4/10, 38.3 s, 25.0 tr. b., 4.13 m/s

  366. Agility Open, Amálka: 9/18, 40.6 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  367. Agility Open, Amálka: Diskvalifikován

  368. Jumping Open, Amálka: Diskvalifikován

  369. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  370. Agility družstva, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  371. Jumping družstva, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  372. Mistrovství A1 - Agility, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  373. Mistrovství A1 - Jumping, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  374. Power & Speed A1, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  375. Speciální závod - Agility, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  376. Speciální závod - Jumping, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  377. Tachyon Trophy A1 - Jumping, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  378. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2015

  379. Prvomájové závody agility 2015 - A, Areta Casa Drive: 6/38, 48.53 s, 25.0 tr. b., 3.83 m/s

  380. Prvomájové závody agility 2015 - J, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  381. Prvomájové závody agility 2015 - ZkA, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  382. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  383. Agility III - Large - Junioři, Areta Casa Drive: 6/44, 40.09 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  384. Agility II - Large - Junioři, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  385. Agility I - Large - Junioři, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  386. Agility IV - Large - Junioři, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  387. Jumping II - Large - Junioři, Areta Casa Drive: 32/43, 38.69 s, 17.69 tr. b., 4.06 m/s

  388. Jumping I - Large - Junioři, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  389. Sekvence II - LARGE - JUNIOŘI, Areta Casa Drive: 9/11, 31.32 s, 12.32 tr. b., 3.16 m/s

  390. SEKVENCE - Large, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  391. Havlovice - OPSION 038 / Velikonoční, 06. 04. 2015

  392. Agility, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  393. Jumping, Areta Casa Drive: 21/36, 38.47 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  394. Velikonoční, Areta Casa Drive: 6/20, 39.46 s, 20.0 tr. b., 4.33 m/s

  395. Horka nad Moravou - Faktor strachu počtvrté aneb 4x A2, 29. 03. 2015

  396. Agility I, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  397. Agility II, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  398. Agility III, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  399. Agility IV, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  400. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  401. 1. zkouška LA1, Areta Casa Drive: 1/26, 22.48 s, 0.0 tr. b., 6.23 m/s

  402. 2. zkouška LA1, Areta Casa Drive: 1/26, 27.32 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  403. Brno - Zimní Brno II., 14. 02. 2015

  404. Agility, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  405. Jumping, Areta Casa Drive: 21/38, 31.81 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  406. Zk LA1, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  407. Brno - Vánoční Brno, 07. 12. 2014

  408. Agility, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  409. Jumping, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  410. Zk, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  411. Brno - Podzimní Brno 2014, 18. 10. 2014 - 19. 10. 2014

  412. Agility, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  413. Agility, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  414. Jumping, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  415. Blešno - Zlatá překážka 2014, 11. 10. 2014

  416. AGILITY, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  417. JUMPING, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  418. LA1, Areta Casa Drive: 8/12, 31.14 s, 15.0 tr. b., 4.3 m/s

  419. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  420. Agility 2, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  421. Agility 2, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  422. Jumping 2, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  423. Memorial Ivy Patakove, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  424. Zdobín - Velká zvičinská, 20. 09. 2014 - 21. 09. 2014

  425. Agility 1 L, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  426. Jumping 1 L, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  427. Jumping 1 S, Amálka: Diskvalifikován

  428. Zkouška 1 LA1, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  429. Zkouška 1 SA2, Amálka: Diskvalifikován

  430. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  431. Agility jednotlivci, Jeverley Lenfir: Diskvalifikován

  432. Družstva - Agility, Jeverley Lenfir: Diskvalifikován

  433. Družstva - Jumping, Jeverley Lenfir: 28/43, 38.41 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  434. Jumping jednotlivci, Jeverley Lenfir: 16/29, 38.13 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  435. Havlovice - OPSION 036 / 3 zkoušky, 24. 08. 2014

  436. (1) Bertíkova zkouška, Areta Casa Drive: 3/10, 26.21 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  437. (2) Noisy zkouška, Areta Casa Drive: 5/10, 29.37 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  438. (3) Audiho zkouška, Areta Casa Drive: Diskvalifikován

  439. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 035 / dvojzkoušky, 12. 07. 2014

  440. (1) Kubíkův běh, Amálka: 3/9, 52.78 s, 13.78 tr. b., 2.82 m/s

  441. (2) Ferpíkův běh, Amálka: Diskvalifikován

  442. Sedlec u Mikulova - SPECIFIC Summer AGI cup 2014, 28. 06. 2014

  443. Agility, Jeverley Lenfir: 8/31, 51.01 s, 10.01 tr. b., 3.76 m/s

  444. Jumping, Jeverley Lenfir: 4/30, 42.76 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  445. SA2, Jeverley Lenfir: 3/12, 49.96 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  446. Havlovice - OPSION 033 / 3+2 zkoušky, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  447. (Ne-1) Trixina zkouška, Jeverley Lenfir: 1/6, 36.9 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  448. (Ne-2) Belíškova zkouška, Jeverley Lenfir: 4/6, 37.85 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  449. (So-1) Apačova zkouška, Jeverley Lenfir: 4/10, 43.74 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  450. (So-2) Cirdova zkouška, Jeverley Lenfir: 2/10, 36.85 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  451. (So-3) Ulinčina zkouška, Jeverley Lenfir: 3/10, 42.03 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  452. Hradec Králové - Jarní dvojzkoušky 2014, 08. 03. 2014

  453. SA2, Amálka: Diskvalifikován

  454. SA2 I., Amálka: Diskvalifikován

  455. Dolní Přím - Vánoční Probluz Arion cup + 2.roč. MR beauceronů, 14. 12. 2013

  456. Agility S, Amálka: Diskvalifikován

  457. Jumping S, Amálka: 10/16, 52.59 s, 19.59 tr. b., 2.85 m/s

  458. Chrastava - DVOJZKOUŠKY AGILITY, 17. 11. 2013

  459. 1. Zkouška, Amálka: Diskvalifikován

  460. 2. Zkouška, Amálka: 6/12, 70.01 s, 28.01 tr. b., 2.43 m/s

  461. Havlovice - OPSION 032 / 2x2 zkoušky, 21. 09. 2013 - 22. 09. 2013

  462. (So-1) Alfova zkouška, Amálka: Diskvalifikován

  463. (So-2) Dejdyho memoriál, Amálka: Diskvalifikován

  464. Kroměříž - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility 2013, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  465. DĚTI - Agility, Amálka: 9/20, 48.23 s, 0.0 tr. b., 3.38 m/s

  466. DĚTI - Jumping, Amálka: 3/20, 34.31 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  467. DĚTI - Left or Right, Amálka: 9/19, 41.67 s, 5.0 tr. b., 3.36 m/s

  468. Sedlec u Mikulova - 1. Sedlecké trojzkoušky, 31. 08. 2013

  469. III. SA1, Amálka: Diskvalifikován

  470. II. SA1, Amálka: 1/13, 47.45 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  471. I. SA1, Amálka: 2/13, 45.4 s, 3.4 tr. b., 3.22 m/s

  472. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 030 / dvojzkoušky, 13. 07. 2013

  473. I. agility, Amálka: Diskvalifikován

  474. II. agility, Amálka: 3/11, 39.02 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  475. Dolní Přím - Probluz Platinum cup, 29. 06. 2013

  476. Agility S, Amálka: 5/32, 39.86 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  477. Jumping S, Amálka: Diskvalifikován

  478. Zkouška SA1, Amálka: 1/11, 27.1 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  479. Česká Skalice - OPSION 029 / Rozkoš, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  480. Ne-, Amálka: Diskvalifikován

  481. Ne-Agility, Amálka: 16/30, 42.83 s, 12.83 tr. b., 3.83 m/s

  482. Ne-Jumping, Amálka: Diskvalifikován

  483. So-, Amálka: Diskvalifikován

  484. So-Agility, Amálka: Diskvalifikován

  485. So-Jumping, Amálka: Diskvalifikován

  486. Zlín - Závody agility, 08. 05. 2013

  487. AGILITY S, Amálka: Diskvalifikován

  488. JUMPING S, Amálka: 12/23, 57.97 s, 19.97 tr. b., 2.59 m/s

  489. zkouška SA1 SA1, Amálka: 7/10, 86.59 s, 33.59 tr. b., 1.74 m/s

  490. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2013

  491. Agility, Amálka: 12/30, 71.8 s, 21.8 tr. b., 2.65 m/s

  492. Jumping, Amálka: 13/31, 45.89 s, 5.89 tr. b., 3.55 m/s

  493. Zka, Amálka: 4/11, 61.43 s, 11.43 tr. b., 2.65 m/s

  494. Ratenice - Závody "O Ratenickou Blechu", 07. 04. 2013

  495. Agility open S, Amálka: 10/16, 59.4 s, 10.4 tr. b., 2.95 m/s

  496. Jumping S, Amálka: 7/16, 61.34 s, 23.34 tr. b., 2.87 m/s

  497. zkouška SA1, Amálka: Diskvalifikován

  498. Dolní Přím - Pučálka cup - 1. Halové dvojzkoušky, 23. 03. 2013

  499. Zkouška 1 SA1, Amálka: 6/14, 28.81 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  500. Zkouška 2 SA1, Amálka: 4/14, 34.85 s, 15.0 tr. b., 4.1 m/s

  501. Svojetice - 25. Dvojzkoušky, 16. 02. 2013

  502. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 1, Amálka: Diskvalifikován

  503. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 2, Amálka: Diskvalifikován

  504. Mikulov - Mikulovský dvojhrb IV., 17. 11. 2012

  505. Zkouška SA1, Hugo: 8/18, 43.19 s, 5.0 tr. b., 3.47 m/s

  506. Zkouška SA1, Hugo: Diskvalifikován

  507. Ratenice - "Ratenické Dvojzkoušky", 04. 11. 2012

  508. 1. zkouška jedničky SA1, Hugo: 9/9, 56.13 s, 12.13 tr. b., 2.9 m/s

  509. 2.zkouška jedničky SA1, Hugo: Diskvalifikován

  510. Lomnice nad Popelkou - 1. podzimní dvojzkoušky, 21. 10. 2012

  511. Zkouška 1 SA1, Hugo: Diskvalifikován

  512. Zkouška 2 SA1, Hugo: 3/6, 53.37 s, 8.37 tr. b., 2.74 m/s

  513. Píšťany, okr. Litoměřice - Mistrovství české republiky mládeže v agility 2012, 08. 09. 2012 - 09. 09. 2012

  514. Agility jednotlivci, Hugo: 10/14, 63.86 s, 11.86 tr. b., 2.43 m/s

  515. Družstva - Agility, Hugo: 25/44, 68.89 s, 11.89 tr. b., 2.57 m/s

  516. Hra, Hugo: 8/13, 43.81 s, 0.0 tr. b., 3.08 m/s

  517. Jumping jednotlivci, Hugo: 8/14, 56.91 s, 26.91 tr. b., 2.39 m/s

  518. Havlovice - OPSION 027 / trojzkoušky, 26. 08. 2012

  519. 1. SA1, Hugo: 4/7, 36.77 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  520. 2. SA1, Hugo: Diskvalifikován

  521. 3. SA1, Hugo: 5/7, 54.48 s, 17.48 tr. b., 3.27 m/s

  522. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 25. 08. 2012

  523. agility S, Hugo: 12/25, 65.66 s, 19.66 tr. b., 2.68 m/s

  524. jumping S, Hugo: 16/26, 58.99 s, 23.99 tr. b., 2.51 m/s

  525. zkoušky SA1, Hugo: 1/8, 51.22 s, 0.0 tr. b., 3.1 m/s

  526. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 026, 14. 07. 2012

  527. Agility S, Hugo: Diskvalifikován

  528. Jumping S, Hugo: 5/16, 49.79 s, 2.79 tr. b., 2.95 m/s

  529. SA1, Hugo: Diskvalifikován

  530. Česká Skalice - OPSION 025 / Rozkoš, 16. 06. 2012 - 17. 06. 2012

  531. Ne-Agility S, Hugo: 15/25, 64.34 s, 24.34 tr. b., 2.77 m/s

  532. Ne-Jumping S, Hugo: 15/23, 48.81 s, 18.81 tr. b., 2.97 m/s

  533. Ne- SA1, Hugo: 2/8, 39.06 s, 0.0 tr. b., 3.25 m/s

  534. So-Agility S, Hugo: 12/26, 54.09 s, 10.09 tr. b., 3.03 m/s

  535. So-Jumping S, Hugo: 14/29, 57.08 s, 16.08 tr. b., 2.77 m/s

  536. So- SA1, Hugo: 5/9, 53.53 s, 6.53 tr. b., 2.65 m/s

  537. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Superpes, 20. 05. 2012

  538. 1.SA1, Hugo: 8/13, 49.21 s, 10.0 tr. b., 3.05 m/s

  539. 2.SA1, Hugo: 4/13, 57.15 s, 0.0 tr. b., 2.89 m/s

  540. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2012

  541. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Hugo: 4/10, 39.17 s, 2.17 tr. b., 3.5 m/s

  542. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Hugo: 22/32, 64.84 s, 26.84 tr. b., 2.42 m/s

  543. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Hugo: Diskvalifikován

  544. Zdobín - Zvičinská jednička - speciál pro A1, 22. 04. 2012

  545. 1. Zk. Jumping, Hugo: Diskvalifikován

  546. 2. Zk. Jumping, Hugo: 10/14, 50.25 s, 21.25 tr. b., 2.59 m/s

  547. Zkouška Agility, Hugo: Diskvalifikován

  548. Hradec Králové - OPSION 024, 24. 03. 2012 - 25. 03. 2012

  549. Ne-Agility S, Hugo: Diskvalifikován

  550. Ne-Jumping S, Hugo: Diskvalifikován

  551. Ne- SA1, Hugo: Diskvalifikován

  552. Hradec Králové - OPSION 023, 25. 02. 2012 - 26. 02. 2012

  553. So-Agility S, Hugo: 6/20, 60.11 s, 33.11 tr. b., 2.81 m/s

  554. So-Jumping S, Hugo: Diskvalifikován

  555. So- SA1, Hugo: 2/5, 49.99 s, 18.99 tr. b., 2.64 m/s