Cz En

QA5 Agility

  1. Datum: 09. 06. 2018
  2. Závod: Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 66.0 s
  7. Délka: 195.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.43 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 082814 Tereza Králová Explosive Essay 0 0 0.0 0.0 35.65 5.47 V V
2 057316 Kateřina Burdová Cayenne Clever Fox 0 0 0.0 0.0 36.18 5.39 V V
3 093116 Olga Edrová Adar Wanderers of Saint Wendelin 0 0 0.0 0.0 36.19 5.39 V V
4 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 36.44 5.35 V V
5 051515 Darie Dytrychová Shadow of Aire Magic Zira 0 0 0.0 0.0 36.72 5.31 V V
6 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper 0 0 0.0 0.0 36.95 5.28 V V
7 013617 Markéta Jahodová A Star of Sky Big Ride 0 0 0.0 0.0 37.46 5.21 V V
8 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 0 0 0.0 0.0 38.06 5.12 V V
9 141414 Adriana Slezáková Jerry 0 0 0.0 0.0 38.55 5.06 V V
10 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute 0 0 0.0 0.0 38.62 5.05 V V
11 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 38.8 5.03 V V
12 064314 Martina Magnoli Klimešová Wilbur Gulden Land 0 0 0.0 0.0 38.93 5.01 V V
13 097815 Michaela Podloucká Yasper Lucky Summer 0 0 0.0 0.0 38.97 5.0 V V
14 000015 Kristina Půdová Jasmine from Let's Border 0 0 0.0 0.0 39.13 4.98 V V
15 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 39.97 4.88 V V
16 025116 Michaela Tejčková Blue Devil Z Čertovy Kazatelny 0 0 0.0 0.0 40.96 4.76 V V
17 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 0 0.0 0.0 42.04 4.64 V V
18 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara 0 0 0.0 0.0 43.09 4.53 V V
19 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 0 0 0.0 0.0 43.14 4.52 V V
20 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 0 0 0.0 0.0 43.95 4.44 V V
21 027814 Lenka Blachová Beroemde Orlith Esaber 0 0 0.83 0.83 44.83 4.35 V V
22 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 0 0 1.11 1.11 45.11 4.32 V V
23 013917 Radovan Liška Prodigy Shadow of Aire 1 0 0.0 5.0 35.86 5.44 V V
24 000316 Olga Havlíčková Azulay Ninuland 1 0 0.0 5.0 36.44 5.35 V V
25 044115 Milan Jirásek Accelerated Caddy Breembark 1 0 0.0 5.0 36.65 5.32 V V
26 037216 Pavla Vorlová Floki The Nimble Elf Runkeeper 1 0 0.0 5.0 36.91 5.28 V V
27 100715 Eliška Brabcová Awesome Lady Neverending Force 1 0 0.0 5.0 38.07 5.12 V V
28 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland 1 0 0.0 5.0 38.18 5.11 V V
29 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill 1 0 0.0 5.0 38.53 5.06 V V
30 063517 Eliška Kaletová Ann Fleurette From Their Hearts 1 0 0.0 5.0 38.97 5.0 V V
31 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 1 0 0.0 5.0 39.04 4.99 V V
32 084315 Michaela Kvapilová Flying Finix Nasgul Border´s 1 0 0.0 5.0 39.66 4.92 V V
33 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves 1 0 0.0 5.0 40.34 4.83 V V
34 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 1 0 0.0 5.0 40.42 4.82 V V
35 026312 Tereza Kaniová Holly Grant Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 41.28 4.72 V V
36 083614 Petra Hamšíková Free Czech Imp 1 0 0.0 5.0 41.29 4.72 V V
37 081115 Pavel Košek Born To Run Czech Fan 0 1 0.0 5.0 42.13 4.63 V V
38 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 1 0.0 5.0 42.56 4.58 V V
39 009513 Gabriela Vacíková A3Ch Afree Sky Trip 1 0 0.0 5.0 43.07 4.53 V V
40 068715 Iva Nováková Bombarda Wäka 1 0 0.53 5.53 44.53 4.38 V V
41 084416 Miroslav Považan Aamos Gulden Land 1 0 2.78 7.78 46.78 4.17 VD VD
42 067515 Lucie Jirmanová Argo 1 0 4.84 9.84 48.84 3.99 VD VD
43 029014 Martina Vaškebová Debby Ferenčík 2 0 0.0 10.0 37.17 5.25 VD VD
44 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých 2 0 0.0 10.0 37.33 5.22 VD VD
45 001116 Jan Fiala Aiyta Sapanaska 2 0 0.0 10.0 38.36 5.08 VD VD
46 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny 2 0 0.0 10.0 39.49 4.94 VD VD
47 011313 Eva Svobodová Atalia Unis Kynopolis 2 0 0.0 10.0 40.32 4.84 VD VD
48 515515 Peter Paško Artemisa Wallachian Flower 2 0 0.0 10.0 40.37 4.83 VD VD
49 021016 Gabriela Václavíková Amoletka Ninuland 2 0 0.0 10.0 41.02 4.75 VD VD
50 042614 Eliška Vernerová Sati 1 1 0.0 10.0 43.11 4.52 VD VD
51 050114 Monika Zapletalová Afrodite Mayby Simple Elegance 1 1 0.76 10.76 44.76 4.36 VD VD
52 082711 Ivana Ondrušová Cardif Bashmar 0 2 2.3 12.3 46.3 4.21 VD VD
53 064615 Jan Kadlec Bonus Wäka 3 0 0.0 15.0 38.32 5.09 VD VD
54 005315 Jana Brodová Twinkle Drake z Černobílých 3 0 0.0 15.0 39.34 4.96 VD VD
55 029117 Radana Píšťková Eywa Ria Wonderfull Dream 3 0 0.0 15.0 40.9 4.77 VD VD
56 018517 Zuzana Kubánková Dagny Ballarat 1 2 0.0 15.0 43.5 4.48 VD VD
57 082714 Lucie Petirová Hiccup From Let's Border 2 1 0.5 15.5 44.5 4.38 VD VD
58 073214 Kateřina Košárková Airy 1 0 10.95 15.95 54.95 3.55 VD VD
59 094414 Alena Hudcová Pretty Bublina 1 1 6.61 16.61 50.61 3.85 D D
60 059017 Dagmar Žáková Will to Please Dajavera 1 2 1.67 16.67 45.67 4.27 D D
61 004217 Tereza Kropáčová Tessi 1 1 8.06 18.06 52.06 3.75 D D
62 084516 Zuzana Matoušková Diamond Zack Wonderfull Dream 0 2 9.85 19.85 53.85 3.62 D D
63 003915 Markéta Adam Nothing Is Impossible 3 1 0.0 20.0 40.61 4.8 D D
64 007518 Petra Vyplelová Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů 3 1 0.0 20.0 42.15 4.63 D D
65 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer 3 1 0.0 20.0 42.31 4.61 D D
66 057917 Pavla Tomanová Annandale Danggali 0 2 12.6 22.6 56.6 3.45 D D
67 014314 Olga Bazalová Odin Happy Bohemia Alké 5 0 0.0 25.0 42.45 4.59 D D
68 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce 4 1 0.66 25.66 44.66 4.37 D D
DIS 025615 Matěj Zapletal Diamond Fizzy Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018817 Radim Knapek Blanché Balance Herding Devils DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034817 Aneta Fricová Delia Dream Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003016 Sandra Mikscheová Hot Pink From Let´s Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092814 Eliška Tejkalová Černohorská Bria Love from Tatras DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093515 Eva Boháčová Atipic Head from Their Hearts DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 511115 Ivana Ondrušová Ace Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030017 Eva Lačňáková Stormy Skye Melynmair DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071116 Kateřina Terčová Libby Granting Pleasure DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089314 Tereza Kaniová Bombardino Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021410 Michal Stránský Atrei Ivelbero´s Darling DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013214 Petra Vyplelová Hugg Astra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016516 Vendula Dolejší Beati Possidentes Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034116 Gabriela Vacíková My Destiny Shadow of Aier DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068413 Markéta Půdová Deisy Meggan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090215 Jana Haberzettlová Ainii Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041017 Karel Havlíček Dewey Arapaho Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000818 Nikola Banotová Crocodile Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011318 Eva Svobodová Atypic Solution Agility LifeStyle DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026717 Monika Prokopová Aglaia Bajlo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042018 Nikola Banotová Catalyn Jankari DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO