Cz En

013617

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Markéta Jahodová, KK Zetor Brno

Pes

  1. A Star of Sky Big Ride, Border kolie

Výsledky

  1. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2022, 01. 07. 2022 - 03. 07. 2022

  2. LA Agility 1: Diskvalifikován

  3. LA Agility 2: Diskvalifikován

  4. LA Agility 3: Diskvalifikován

  5. LA Jumping 1: Diskvalifikován

  6. LA Jumping 2: 52/140, 47.01 s, 30.0 tr. b., 4.68 m/s

  7. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  8. Agility I: 25/64, 38.98 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  9. Agility II: Diskvalifikován

  10. Jumping I: Diskvalifikován

  11. Jumping II: Diskvalifikován

  12. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  13. QA4 Agility: Diskvalifikován

  14. QA5 Agility: Diskvalifikován

  15. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  16. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  17. QJ6 Jumping: 25/69, 34.97 s, 5.0 tr. b., 5.8 m/s

  18. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  19. Agility I: Diskvalifikován

  20. Agility II: Diskvalifikován

  21. Jumping I: 54/94, 32.66 s, 15.0 tr. b., 6.0 m/s

  22. Jumping II: 38/93, 40.23 s, 15.0 tr. b., 5.47 m/s

  23. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  24. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) L: Diskvalifikován

  25. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L: Diskvalifikován

  26. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) L: Diskvalifikován

  27. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) L: Diskvalifikován

  28. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L: 65/106, 36.32 s, 35.0 tr. b., 5.23 m/s

  29. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  30. QA1 Agility: 47/108, 43.05 s, 15.0 tr. b., 5.11 m/s

  31. QA2 Agility: Diskvalifikován

  32. QJ1 Jumping: 27/109, 40.28 s, 30.0 tr. b., 5.46 m/s

  33. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  34. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  35. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  36. Agility I: 60/103, 46.32 s, 25.0 tr. b., 4.75 m/s

  37. Agility II: Diskvalifikován

  38. Jumping I: Diskvalifikován

  39. Jumping II: Diskvalifikován

  40. Luhačovice - Dvojzkoušky Luhačovice, 12. 06. 2021

  41. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  42. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  43. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 23. 08. 2020

  44. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  45. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  46. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  47. Brno - Letní Robinsonáda, 27. 06. 2020

  48. 1. Jumping L: 14/25, 32.92 s, 10.0 tr. b., 6.08 m/s

  49. 2. Jumping L: 8/24, 37.58 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  50. Agility L: 8/25, 33.52 s, 5.0 tr. b., 5.97 m/s

  51. Agility L: 9/12, 37.93 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  52. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  53. Agility I: Diskvalifikován

  54. Agility II: Diskvalifikován

  55. Jumping I: 31/80, 34.45 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  56. Jumping II: Diskvalifikován

  57. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  58. ZkA. LA2 I.: Diskvalifikován

  59. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  60. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  61. TRIAL I.: Diskvalifikován

  62. TRIAL II.: Diskvalifikován

  63. Šumperk - Havliczech XXIII. odpolední dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  64. TRIAL I.: Diskvalifikován

  65. TRIAL II.: Diskvalifikován

  66. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  67. QA4 Agility: Diskvalifikován

  68. Brno - Zimní Brno 1, 26. 01. 2019

  69. Agility LA: 5/42, 36.68 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  70. Jumping LA: Diskvalifikován

  71. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  72. Mikulov - Písečné jumpy + tuneliáda s JK Animals, 12. 01. 2019

  73. 1. Jumping L: 14/36, 28.45 s, 10.0 tr. b., 5.69 m/s

  74. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  75. 3. Jumping L: Diskvalifikován

  76. Brno - Vánoční Brno, 15. 12. 2018

  77. Agility LA: Diskvalifikován

  78. Jumping LA: Diskvalifikován

  79. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  80. Brno - Podzimní Brno, 13. 10. 2018

  81. Agility LA: Diskvalifikován

  82. Jumping LA: 20/33, 32.5 s, 15.0 tr. b., 5.69 m/s

  83. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  84. Mohelnice - HAVLICZECH VI., 30. 09. 2018

  85. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  86. TRIAL I. LA2: 4/18, 38.58 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  87. Brno - Podzimní Robinsonáda, 15. 09. 2018

  88. Agility Large: 2/28, 36.34 s, 10.0 tr. b., 5.81 m/s

  89. Jumping Large: 7/30, 34.96 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  90. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  91. Hodonín - Letní hodonínská tlapka III, 08. 09. 2018

  92. Agility Large: Diskvalifikován

  93. Jumping Large: Diskvalifikován

  94. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  95. Prostějov - Faktor strachu aneb horká letní 4tečka, 26. 08. 2018

  96. Agility Trial I: Diskvalifikován

  97. Agility Trial II: Diskvalifikován

  98. Agility Trial III: 4/19, 35.27 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  99. Agility Trial IV: Diskvalifikován

  100. Brno - Dvojzkoušky na Ostrově, 12. 08. 2018

  101. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  102. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  103. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  104. Agility 1: Diskvalifikován

  105. Agility 2: 42/217, 40.36 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  106. Agility 3: 33/179, 42.24 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  107. Agility 4: Diskvalifikován

  108. Agility Trial: 2/50, 35.52 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  109. Jumping 1: Diskvalifikován

  110. Jumping 2: 10/205, 38.75 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  111. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  112. Agility I: Diskvalifikován

  113. Agility II: 22/74, 36.34 s, 10.0 tr. b., 5.64 m/s

  114. Jumping I: Diskvalifikován

  115. Jumping II: Diskvalifikován

  116. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  117. QA4 Agility: Diskvalifikován

  118. QA5 Agility: 7/93, 37.46 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  119. QA6 Agility: Diskvalifikován

  120. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  121. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  122. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  123. Lednice/Nejdek - Nejdecký Trojskok, 02. 06. 2018

  124. 1. Zkouška LA2: 2/16, 29.18 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  125. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  126. 3. Zkouška LA2: 5/16, 35.32 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  127. Brno - Letní Robinsonáda, 26. 05. 2018

  128. I. Agility L: 8/42, 34.95 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  129. II. Jumping L: 18/40, 36.36 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  130. I. Jumping L: Diskvalifikován

  131. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  132. QA1 agility: Diskvalifikován

  133. QA2 agility: 40/125, 41.31 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  134. QA3 agility: Diskvalifikován

  135. QJ1 jumping: 64/126, 34.33 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  136. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  137. QJ3 jumping: 53/122, 35.32 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  138. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  139. Agility A2A3: 3/95, 39.91 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  140. Agility Squads as individual: 28/157, 33.36 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  141. Jumping A2A3: 56/113, 38.84 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  142. Jumping Squads as Individual: 59/162, 29.04 s, 10.0 tr. b., 6.06 m/s

  143. Special Agility: 24/159, 34.43 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  144. Tachyon Trophy A2A3: Diskvalifikován

  145. Brno - Dvojzkoušky agility, 21. 04. 2018

  146. Zkouška LA2 1.běh: Diskvalifikován

  147. Zkouška LA2 2.běh: Diskvalifikován

  148. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  149. Agility L Ne: Diskvalifikován

  150. Agility L So: Diskvalifikován

  151. Jumping L Ne: Diskvalifikován

  152. Jumping L So: 38/100, 28.95 s, 10.0 tr. b., 5.53 m/s

  153. Brno - Zimní Brno 3, 17. 03. 2018

  154. Agility LA: 9/35, 32.41 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  155. Jumping LA: Diskvalifikován

  156. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  157. Brno - Zimní Brno 2, 24. 02. 2018

  158. Agility LA: Diskvalifikován

  159. Jumping LA: 9/34, 37.31 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  160. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  161. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  162. Agility: Diskvalifikován

  163. Jumping: Diskvalifikován

  164. Zkouška LA2: 4/19, 30.96 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  165. Brno - Zimní Brno 1, 20. 01. 2018

  166. Agility LA: Diskvalifikován

  167. Jumping LA: Diskvalifikován

  168. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  169. Brno - Vánoční Brno, 16. 12. 2017

  170. Agility LA: Diskvalifikován

  171. Jumping LA: 26/51, 32.36 s, 20.0 tr. b., 4.7 m/s

  172. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  173. Brno - Podzimní Brno, 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  174. Agility LA neděle: 10/21, 35.94 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  175. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  176. Jumping LA neděle: 12/21, 34.98 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  177. Jumping LA sobota: 5/21, 32.17 s, 5.0 tr. b., 5.94 m/s

  178. Zkouška LA1 neděle: Diskvalifikován

  179. Zkouška LA1 sobota: Diskvalifikován

  180. Brno - Mistr Ostrova 2017, 28. 09. 2017

  181. Agility L: 11/28, 44.14 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  182. Jumping L: 9/31, 41.59 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  183. Zlín - Příluky - Zlínské trojzkoušky III., 16. 09. 2017

  184. druhá zkouška LA1: Diskvalifikován

  185. první zkouška LA1: Diskvalifikován

  186. třetí zkouška LA1: Diskvalifikován

  187. Přerov - BRIT CUP 2017, 19. 08. 2017

  188. Agility Open: Diskvalifikován

  189. Agility Trial: Diskvalifikován

  190. Jumping Open: Diskvalifikován

  191. Brno - Dvojzkoušky Agility, 13. 08. 2017

  192. 1. Zk LA1: 1/17, 25.5 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  193. 2. Zk LA1: Diskvalifikován

  194. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  195. Agility Trial I: 7/11, 35.92 s, 15.0 tr. b., 4.06 m/s

  196. Agility Trial II: Diskvalifikován

  197. Jumping Open: Diskvalifikován

  198. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  199. Agility 1: Diskvalifikován

  200. Agility 2: Diskvalifikován

  201. Agility 3: Diskvalifikován

  202. Agility 4: Diskvalifikován

  203. Agility Trial: 6/32, 34.06 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  204. Jumping 1: Diskvalifikován

  205. Jumping 2: Diskvalifikován

  206. Sedlec u Mikulova - Specific summer JUMPING CUP 2017, 02. 07. 2017

  207. 1. Jumping LA: Diskvalifikován

  208. "2. Jump L ""Skokan""": Diskvalifikován

  209. 3. Jumping LA: 9/37, 33.61 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  210. Sedlec u Mikulova - Specific summer AGI CUP 2017, 01. 07. 2017

  211. I. Agility L: Diskvalifikován

  212. ll. Agility L: Diskvalifikován

  213. Zk LA1: Diskvalifikován