Cz En

034817

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Aneta Fricová, Fun4Dogs

    Člen KA

Pes

  1. Delia Dream Thiwahe, Border kolie

Výsledky

  1. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  2. Agility Individual: Diskvalifikován

  3. Agility Squads as Individual: 55/109, 36.93 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  4. Jumping Individual: 34/108, 36.43 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  5. Jumping Squads as Individual: 18/108, 35.79 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  6. Opava - Podzimní dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  7. II. Zkouška A3 L: 2/2, 37.33 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  8. I. Zkouška A3 L: 2/2, 40.13 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  9. Šumperk - Havliczech XXVII. - dvojzkoušky, 01. 08. 2020

  10. TRIAL I.: 1/3, 38.1 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  11. TRIAL II. : Diskvalifikován

  12. Hranice - Dvojzkoušky, 17. 07. 2020

  13. Zkouška I: Diskvalifikován

  14. Zkouška II: Diskvalifikován

  15. Šumperk - Havliczech XXIV. - Rozjezdy pro hvězdy, 10. 07. 2020

  16. JUMPING I. A2 + A3: Diskvalifikován

  17. JUMPING II. A2 + A3: 2/8, 45.31 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  18. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  19. Agility I: 9/80, 42.69 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  20. Agility II: 10/73, 47.08 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  21. Jumping I: 27/80, 40.19 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  22. Jumping II: Diskvalifikován

  23. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  24. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  25. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  26. Zkouška LA3 sobota: 9/21, 52.48 s, 15.48 tr. b., 4.0 m/s

  27. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  28. Jumping Open: Diskvalifikován

  29. ZkA I: Diskvalifikován

  30. ZkA II: Diskvalifikován

  31. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  32. Zkouška II. LA2: 1/12, 31.74 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  33. Zkouška I. LA2: Diskvalifikován

  34. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  35. Agility J: 23/49, 40.67 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  36. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  37. Jumping J: 24/49, 38.5 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  38. Jumping Squads as Individual: 2/63, 35.63 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  39. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  40. Zkouška II. LA2: 1/15, 31.09 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  41. Zkouška I. LA2: 3/15, 40.89 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  42. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  43. Agility Squads as Individual: 59/137, 49.02 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  44. Jumping Open: 44/136, 42.92 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  45. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  46. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  47. Jumping L: Diskvalifikován

  48. Zkouška II. LA2: 4/10, 33.01 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  49. Zkouška I. LA2: Diskvalifikován

  50. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  51. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  52. 2. zkouška LA2: 7/10, 39.31 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  53. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  54. Agility I: 7/85, 46.03 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  55. Agility II: 46/85, 49.65 s, 15.0 tr. b., 4.37 m/s

  56. Jumping I: 32/85, 41.91 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  57. Jumping II: 30/84, 38.46 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  58. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  59. QA4 Agility: Diskvalifikován

  60. QA5 Agility: Diskvalifikován

  61. QA6 Agility: 16/93, 41.13 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  62. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  63. QJ5 Jumping: 39/94, 39.7 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  64. QJ6 Jumping: 32/87, 38.93 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  65. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  66. Jumping So A2+3 L L: 1/17, 35.3 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  67. Zkouška Ne-1 LA2: 1/7, 35.65 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  68. Zkouška Ne-2 LA2: 1/7, 36.75 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  69. Zkouška So-1 LA2: Diskvalifikován

  70. Zkouška So-2 LA2: Diskvalifikován

  71. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  72. QA1 agility: Diskvalifikován

  73. QA2 agility: 49/120, 43.19 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  74. QA3 agility: 52/120, 46.58 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  75. QJ1 jumping: 59/123, 39.37 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  76. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  77. QJ3 jumping: 17/111, 39.62 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  78. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  79. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  80. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 16/169, 40.72 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  81. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  82. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  83. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  84. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  85. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  86. J Agility IV: 12/24, 46.12 s, 10.77 tr. b., 4.47 m/s

  87. J Agility V: 4/24, 42.96 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  88. J Agility VI: 17/24, 44.78 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  89. J Jumping III: 2/24, 38.44 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  90. J Jumping IV: Diskvalifikován

  91. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  92. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  93. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  94. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  95. Agility Trial II: Diskvalifikován

  96. Agility Trial III: 3/12, 37.26 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  97. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  98. J Agility I: Diskvalifikován

  99. J Agility II: Diskvalifikován

  100. J Agility III: Diskvalifikován

  101. J Jumping I: Diskvalifikován

  102. J Jumping II: Diskvalifikován

  103. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH X. s JK ANIMALS, 27. 01. 2019

  104. TRIAL III. LA2: Diskvalifikován

  105. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  106. TRIAL I. LA2: 3/8, 35.53 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  107. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  108. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  109. Jumping 1: 5/52, 30.07 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  110. Jumping 2: 7/52, 27.84 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  111. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  112. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  113. 2. zkouška LA2: 2/16, 40.9 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  114. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  115. TRIAL II. LA2: 2/16, 40.81 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  116. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  117. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  118. TRIAL II. LA2: 2/12, 34.42 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  119. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  120. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  121. TRIAL III. LA2: 7/18, 41.14 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  122. TRIAL II. LA2: 8/21, 33.73 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  123. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  124. Mohelnice - HAVLICZECH VI., 30. 09. 2018

  125. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  126. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  127. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  128. AGILITY DRUZSTVA: 36/79, 45.28 s, 20.0 tr. b., 4.15 m/s

  129. J Agility: Diskvalifikován

  130. J Hra: 17/54, 29.56 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  131. J Jumping: Diskvalifikován

  132. JUMPING DRUZSTVA: 7/79, 35.58 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  133. Mohelnice - HAVLICZECH V., 12. 08. 2018

  134. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  135. TRIAL I. LA2: 1/19, 32.03 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  136. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  137. Agility 1: Diskvalifikován

  138. Agility 2: Diskvalifikován

  139. Agility 4: Diskvalifikován

  140. Agility Trial: 17/50, 39.96 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  141. Jumping 1: Diskvalifikován

  142. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  143. CURRICULUM L: 9/39, 34.48 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  144. TRIAL II. LA2: 6/18, 39.07 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  145. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  146. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  147. Agility I: Diskvalifikován

  148. Agility II: Diskvalifikován

  149. Jumping I: Diskvalifikován

  150. Jumping II: Diskvalifikován

  151. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  152. QA4 Agility: Diskvalifikován

  153. QA5 Agility: Diskvalifikován

  154. QA6 Agility: Diskvalifikován

  155. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  156. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  157. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  158. Jumping A2+3: Diskvalifikován

  159. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  160. Zkouška 2 LA2: 3/6, 44.66 s, 15.0 tr. b., 4.41 m/s

  161. Zkouška II LA2: Diskvalifikován

  162. Zkouška I LA2: Diskvalifikován

  163. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  164. QA1 agility: Diskvalifikován

  165. QA2 agility: Diskvalifikován

  166. QA3 agility: Diskvalifikován

  167. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  168. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  169. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  170. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  171. Agility A2A3: Diskvalifikován

  172. Agility Squads as individual: 84/157, 43.6 s, 15.0 tr. b., 3.94 m/s

  173. Jumping A2A3: Diskvalifikován

  174. Jumping Squads as Individual: 24/162, 34.74 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  175. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  176. Special Agility: 56/159, 41.03 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  177. Special Jumping: 47/153, 34.25 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  178. Tachyon Trophy A2A3: Diskvalifikován

  179. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  180. Ju Agility IV: 7/27, 35.41 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  181. Ju Agility V: Diskvalifikován

  182. Ju Agility VI: Diskvalifikován

  183. Ju Jumping IV: 14/27, 33.69 s, 12.3 tr. b., 4.84 m/s

  184. Ju Jumping V: 3/27, 33.71 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  185. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  186. Agility L Ne: 45/98, 36.12 s, 15.0 tr. b., 5.04 m/s

  187. Agility L So: Diskvalifikován

  188. Jumping L Ne: 43/96, 41.75 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  189. Jumping L So: Diskvalifikován

  190. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  191. Agility I: Diskvalifikován

  192. Agility II: Diskvalifikován

  193. Agility III: Diskvalifikován

  194. Jumping I: 4/36, 36.8 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  195. Jumping II: Diskvalifikován

  196. Jumping III: Diskvalifikován

  197. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  198. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  199. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  200. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  201. Agility Trial I: Diskvalifikován

  202. Jumping 2+3: Diskvalifikován

  203. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  204. Trial II. LA2: 6/23, 48.0 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  205. Trial I. LA2: Diskvalifikován

  206. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  207. Agility Ju: 5/59, 38.96 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  208. Agility Squads: 15/76, 34.26 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  209. Hra Ju: 17/59, 29.43 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  210. Jumping Ju: 3/59, 40.89 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  211. Jumping Squads: 31/75, 34.16 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  212. Domanín - Domanínská Raketa, 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  213. Agility Open Large: 1/30, 36.54 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  214. Agility Open Large: Diskvalifikován

  215. Jumping Open Large: 15/30, 37.05 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  216. Jumping Open Large: Diskvalifikován

  217. Zkouška LA1: 1/7, 29.56 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  218. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  219. Brno - Dvojzkoušky Agility, 13. 08. 2017

  220. 1. Zk LA1: 5/17, 27.5 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  221. 2. Zk LA1: Diskvalifikován

  222. Přerov - Trojzkoušky, 22. 07. 2017

  223. Agility Trial I: 1/13, 32.24 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  224. Agility Trial II: 4/13, 35.75 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  225. Agility Trial III: 1/13, 32.23 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  226. Brno - Brněnský drak, 16. 07. 2017

  227. Agility Large: Diskvalifikován

  228. Jumping Large: Diskvalifikován

  229. Zk LA1: 4/19, 29.66 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s