Cz En

037216

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Pavla Vorlová, Agility Hrušky

    Člen KA

Pes

  1. Floki The Nimble Elf Runkeeper, Border kolie

Výsledky

  1. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  2. Agility I: 52/103, 45.65 s, 15.0 tr. b., 4.82 m/s

  3. Agility II: 6/99, 40.07 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  4. Jumping I: Diskvalifikován

  5. Jumping II: 52/101, 36.47 s, 20.0 tr. b., 5.46 m/s

  6. Brno - Jarní Brno, 29. 05. 2021

  7. Jumping LA: 4/13, 36.72 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  8. Brno - Zimní Brno 2, 22. 02. 2020

  9. Agility LA: Diskvalifikován

  10. Jumping LA: 7/32, 39.73 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  11. Zkouška LA2: 5/11, 37.52 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  12. Šlapanice - 2x zkoušky, 25. 08. 2019

  13. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  14. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  15. Halenkovice - Halenkovické dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  16. druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  17. první zkouška LA2: Diskvalifikován

  18. Brno - Brněnský drak, 14. 07. 2019

  19. 1. Jumping L: 1/20, 30.31 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  20. 2. Jumping L: 1/20, 31.41 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  21. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  22. QA4 Agility: 7/95, 43.23 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  23. QA5 Agility: 26/93, 36.91 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  24. QJ4 Jumping: 22/95, 36.25 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  25. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  26. QA1 agility: Diskvalifikován

  27. QA2 agility: Diskvalifikován

  28. QA3 agility: Diskvalifikován

  29. QJ1 jumping: 10/126, 31.28 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  30. QJ2 jumping: 51/126, 44.97 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  31. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  32. Agility A2A3: 2/95, 39.78 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  33. Agility Squads as individual: 57/157, 35.62 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  34. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  35. Special Agility: 1/159, 32.38 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  36. Special Final: Diskvalifikován

  37. Tachyon Trophy A2A3: 13/106, 35.65 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  38. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I/18, 01. 05. 2018

  39. druhá zkouška LA2: 1/20, 33.74 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  40. první zkouška LA2: 3/20, 35.5 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  41. třetí zkouška LA2: 1/19, 36.74 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  42. Brno - Dvojzkoušky agility, 21. 04. 2018

  43. Zkouška LA2 1.běh: Diskvalifikován

  44. Zkouška LA2 2.běh: 5/20, 38.62 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  45. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  46. Agility L Ne: Diskvalifikován

  47. Agility L So: Diskvalifikován

  48. Jumping L Ne: 33/96, 31.09 s, 10.0 tr. b., 6.21 m/s

  49. Jumping L So: 36/100, 38.23 s, 7.23 tr. b., 4.19 m/s

  50. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 07. 04. 2018 - 08. 04. 2018

  51. Agility Open: Diskvalifikován

  52. Brno - Zimní Brno 3, 17. 03. 2018

  53. Agility LA: 6/35, 34.95 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  54. Jumping LA: Diskvalifikován

  55. Zkouška LA2: 1/22, 32.59 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  56. Brno - Podzimní Robinsonáda, 02. 09. 2017

  57. Agility Large: 3/28, 31.98 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  58. Jumping Large: 10/29, 29.69 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  59. Zk LA2: 3/9, 40.52 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  60. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  61. Agility 1: Diskvalifikován

  62. Agility 2: Diskvalifikován

  63. Jumping 1: Diskvalifikován

  64. Jumping 2: Diskvalifikován

  65. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  66. QA4 agility: 20/99, 36.44 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  67. QA5 agility: 30/97, 37.38 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  68. QA6 agility: 36/95, 37.05 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  69. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  70. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  71. Milovice - Mistrovství České republiky PRT, JRT a BRT, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  72. Agility Open SQUADS: 14/24, 35.84 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  73. Agility Trial I: Diskvalifikován

  74. Jumping Open: 1/24, 37.35 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  75. Brno - Zimní Brno III., 11. 03. 2017

  76. Agility LA: Diskvalifikován

  77. Jumping LA: Diskvalifikován

  78. Zkouška LA1: 4/10, 29.8 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  79. Horka nad Moravou - Faktor strachu pošesté aneb 2x 4 jede :-), 11. 02. 2017 - 12. 02. 2017

  80. V Agility: 1/11, 26.13 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  81. VI Agility: Diskvalifikován

  82. VII Agility: Diskvalifikován

  83. VIII Agility: 2/11, 35.46 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  84. Brno - Zimní Brno II., 04. 02. 2017

  85. Agility LA L: Diskvalifikován

  86. Jumping II LA L: 10/34, 24.19 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  87. Jumping I LA L: Diskvalifikován

  88. Zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  89. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 2, 03. 12. 2016

  90. Jump 1 L: 1/19, 32.83 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  91. Jump 2 L: Diskvalifikován

  92. Jump 3 L: Diskvalifikován