Cz En

Agility 1

  1. Datum: 24. 06. 2017
  2. Závod: Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017
  3. Rozhodčí: Stoel, Kees (NL)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 71.0 s
  7. Délka: 187.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.98 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 35.64 5.25 V V
2 021016 Gabriela Václavíková Amoletka Ninuland 0 0 0.0 0.0 36.83 5.08 V V
3 021511 Jan Kadlec Granada Chocolate Frances 0 0 0.0 0.0 40.46 4.62 V V
4 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 1 0 0.0 5.0 37.0 5.05 V V
5 047315 Andrea Hudečková Amazing Future Monpeja 1 0 0.0 5.0 37.3 5.01 V V
6 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých 1 0 0.0 5.0 37.5 4.99 V V
7 084315 Michaela Kvapilová Flying Finix Nasgul Border´s 0 1 0.0 5.0 40.08 4.67 V V
8 003112 Zdeněk Lukovics Aurélia Dai Muratori 1 0 0.0 5.0 40.86 4.58 V V
9 050114 Monika Zapletalová A3Ch Afrodite Mayby Simple Elegance 0 1 0.0 5.0 43.18 4.33 V V
10 061213 Kateřina Džumanová Aran Džuka 1 0 0.0 5.0 44.56 4.2 V V
11 011114 Ivana Ondrušová Apolo 1 0 0.0 5.0 45.82 4.08 V V
12 044415 Jiřina Máčková Paige Blue Fatranský sen 1 0 0.66 5.66 47.66 3.92 V V
13 028815 Lenka Ztratilová Accer Black Mirabell 0 1 3.18 8.18 50.18 3.73 VD VD
13 025314 Lenka Ztratilová Mirabell Daraskár 1 0 3.18 8.18 50.18 3.73 VD VD
14 056812 Jana Ullver Bold Bedali Devil of Highland 2 0 0.0 10.0 39.76 4.7 VD VD
15 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy 2 0 0.0 10.0 40.11 4.66 VD VD
16 006617 Kristýna Schreierová Bestseller Lovelenia 1 1 0.0 10.0 41.96 4.46 VD VD
17 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice 1 1 0.0 10.0 44.15 4.24 VD VD
18 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 1 1 0.0 10.0 45.09 4.15 VD VD
19 036816 Veronika Kučeriková Hopsinka Zara z Dančí louky 1 1 0.0 10.0 45.14 4.14 VD VD
20 005612 Lenka Šulíková A3Ch Cool Mint Blossom Garden´s 1 1 0.0 10.0 45.54 4.11 VD VD
21 055714 Zuzana Ožanová Airy Fiery rock 1 2 0.0 15.0 41.82 4.47 VD VD
22 060713 Miroslav Voříšek Curt Artic shine 3 0 0.0 15.0 42.71 4.38 VD VD
23 090115 Jitka Kotrlová Bubbo Jane's dogs 1 2 0.45 15.45 47.45 3.94 VD VD
24 089609 Lukáš Krejčí Annie Ganden Monge 2 1 2.59 17.59 49.59 3.77 D D
25 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute 4 0 0.0 20.0 37.05 5.05 D D
26 073311 Zuzana Přichystalová Ar Moravia Liand 2 2 0.94 20.94 47.94 3.9 D D
27 004513 Alice Jirásková Cikorka Valkar 2 0 11.53 21.53 58.53 3.19 D D
28 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 3 1 2.76 22.76 49.76 3.76 D D
DIS 087714 Eliška Zezulová Alabama of Redfest DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025816 Eliška Zezulová Angee Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064615 Jan Kadlec Bonus Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016315 Renata Kolomazníková Agris z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Markéta Kelbelová Cal Dozer Unis Kynopolis - "Dozer" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086614 Ludmila Urbášková Dashka Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080316 Veronika Urbášková Ad Astra Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006916 Michaela Krahulíková Marley Ardenhill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057412 Eva Homolková A3Ch Guma z Majklovy zahrady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 511115 Ivana Ondrušová Ace Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089612 Jana Vokurková Fairy Mladá Živa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000316 Olga Havlíčková Azulay Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025615 Matěj Zapletal Diamond Fizzy Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022315 Kateřina Pomykalová Kara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001216 Zuzana Juřičková Dragonnier Gitaron DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009513 Gabriela Vacíková A3Ch Afree Sky Trip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007717 Martina Wasserbauerová Bubble of Hapiness Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058615 Monika Hrdinová Arya Beneficium Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089014 Lucie Argalášová Budweiser Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084516 Zuzana Matoušková Diamond Zack Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061113 Kateřina Džumanová Asia Džuka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042614 Eliška Vernerová Sati DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056914 Vendula Sklenaříková Never Say Never Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077215 Barbara Sajdoková Etoo BestMudi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076715 Karel Kurc Die Heard Black River DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010216 Silvie Metelová Jaminn-Axa Xapatán DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050712 Kateřina Glogarová Jimina Alta Escuela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 097815 Michaela Podloucká Yasper Lucky Summer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005315 Jana Brodová Twinkle Drake z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032013 Adam Bělunek Ergo Z Lantíkova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025116 Michaela Tejčková Blue Devil Z Čertovy Kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051111 Irena Kadlecová By the Request Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037216 Pavla Vorlová Floki The Nimble Elf Runkeeper DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053913 Zdeňka Šafaříková Credit to Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091215 Veronika Dostálová Ace In the hole Lovenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072213 Karel Havlíček Ennox Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038717 Veronika Přichystalová Huricane von Don el Ranzo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048513 Šárka Navrátilová Avalanche Power Secret Energy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056112 Marcela Bařáková Tony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084312 Lenka Pánková Rab Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081214 Tereza Krejčí Amaretta brown Laronna DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034116 Gabriela Vacíková My Destiny Shadow of Aier DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001316 Dagmar Laníková Chyť si mě Leneli DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO