Cz En

089214

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Glejdurová

    Člen KA

Pes

  1. Baileys Bohemia Grant, Border kolie

Výsledky

  1. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  2. Agility Open: 4/125, 36.63 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  3. Agility Squads as Individual: 5/137, 40.74 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  4. Jumping Open: 6/136, 36.77 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  5. Jumping Squads as Individual: 3/138, 32.21 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  6. Ratenice - "Large speciál", 03. 08. 2019

  7. Finále Agility: Diskvalifikován

  8. Jumping 1: Diskvalifikován

  9. Jumping 2: 2/62, 32.33 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  10. Jumping 3: 2/60, 32.75 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  11. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  12. Agility 2: Diskvalifikován

  13. Agility 3: 12/177, 39.33 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  14. Agility 4: 8/181, 42.24 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  15. Agility Trial: Diskvalifikován

  16. Grand Final: 11/44, 40.07 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  17. Jumping 1: 8/216, 37.55 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  18. Jumping 2: 11/200, 33.45 s, 0.0 tr. b., 6.04 m/s

  19. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  20. Agility I: 22/85, 43.47 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  21. Agility II: 4/85, 40.96 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  22. Jumping I: 18/85, 39.85 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  23. Jumping II: 5/84, 36.51 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  24. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  25. QA4 Agility: 16/97, 41.5 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  26. QA5 Agility: 6/96, 42.1 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  27. QA6 Agility: 28/93, 39.68 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  28. QJ4 Jumping: 29/96, 39.53 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  29. QJ5 Jumping: 12/94, 37.01 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  30. QJ6 Jumping: 15/87, 37.59 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  31. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  32. QA1 agility: 5/123, 40.42 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  33. QA2 agility: Diskvalifikován

  34. QA3 agility: 10/120, 40.25 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  35. QJ1 jumping: 9/123, 36.57 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  36. QJ2 jumping: 41/122, 31.99 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  37. QJ3 jumping: 8/111, 35.71 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  38. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  39. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): 1/63, 38.51 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  40. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) : 4/28, 35.67 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  41. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): 2/110, 33.59 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  42. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 2/175, 36.27 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  43. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : 2/110, 39.09 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  44. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 2/170, 33.74 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  45. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I/19, 01. 05. 2019

  46. druhá zkouška LA3: Diskvalifikován

  47. první zkouška LA3: 1/10, 33.5 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  48. třetí zkouška LA3: 1/10, 36.02 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  49. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  50. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  51. TRIAL I. LA3: 3/15, 36.5 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  52. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  53. Agility I: 37/167, 38.52 s, 10.0 tr. b., 5.43 m/s

  54. Agility II: 45/165, 36.61 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  55. Jumping I: 15/169, 33.25 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  56. Jumping II: 6/161, 32.41 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  57. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  58. Jumping: 9/60, 37.44 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  59. Zkouška 1: 4/35, 36.69 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  60. Zkouška 2: 7/33, 38.62 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  61. Zkouška 3: 3/36, 40.65 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  62. Zkouška 4: 5/36, 44.96 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  63. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  64. Agility Trial I: Diskvalifikován

  65. Agility Trial II: 1/16, 38.09 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  66. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  67. Trial I: 1/14, 41.11 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  68. Trial II: 1/14, 39.86 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  69. Brno - Zimní Brno 1, 26. 01. 2019

  70. Agility LA: 3/42, 36.15 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  71. Jumping LA: 14/45, 35.07 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  72. Zkouška LA3: 1/20, 33.9 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  73. Liberec - Mistrovství světa FCI 2017, 05. 10. 2017 - 08. 10. 2017

  74. Agility Individual: 135/141, 40.83 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  75. Agility Squads - sorted as Individual: 99/145, 42.19 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  76. Jumping Individual: 51/144, 38.34 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  77. Jumping Squads - sorted as Individual: 29/146, 34.61 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  78. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  79. Agility družstev: 6/88, 36.65 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  80. Agility jednotlivců: 16/87, 38.6 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  81. Jumping družstev: 20/88, 40.63 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  82. Jumping jednotlivců: 6/87, 34.84 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  83. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  84. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  85. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  86. Agility 1: 3/217, 37.67 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  87. Agility 2: 35/216, 36.22 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  88. Agility 4: Diskvalifikován

  89. Agility Trial: 23/112, 36.39 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  90. Jumping 1: 13/214, 35.89 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  91. NATIVIA GRAND FINAL: 18/45, 35.92 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  92. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  93. Agility 1: 1/77, 35.64 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  94. Agility 2: 7/77, 38.1 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  95. Jumping 1: 3/77, 34.77 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  96. Jumping 2: 3/77, 32.23 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  97. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  98. QA4 agility: 22/99, 36.96 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  99. QA5 agility: 5/97, 36.92 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  100. QA6 agility: 21/95, 35.69 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  101. QJ4 jumping: 23/98, 38.42 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  102. QJ5 jumping: 29/91, 35.95 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  103. QJ6 jumping: 4/76, 36.22 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  104. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  105. 1Q Jumping: 1/157, 28.17 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  106. 2Q Agility: 1/157, 38.1 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  107. 3Q Finále: 4/24, 37.56 s, 10.0 tr. b., 5.32 m/s

  108. Jednotlivci A2/A3 - Agility: Diskvalifikován

  109. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 16/117, 30.54 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  110. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  111. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  112. Přerov - Trojzkoušky, 27. 05. 2017

  113. 1. Agility: Diskvalifikován

  114. 2. Agility: 1/12, 32.51 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  115. 3. Agility: 1/12, 31.78 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  116. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  117. QA1 agility: Diskvalifikován

  118. QA2 agility: 3/127, 31.82 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  119. QA3 agility: 4/130, 38.56 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  120. QJ1 jumping: 2/135, 30.39 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  121. QJ2 jumping: 27/135, 32.82 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  122. QJ3 jumping: 4/118, 33.65 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  123. Olomouc - Nové Sady - Jarní PsíHrátky, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  124. Agility Ne L L: 1/28, 34.33 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  125. Agility So L L: Diskvalifikován

  126. Jumping Ne L L: 1/28, 34.43 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  127. Jumping So L L: 6/28, 31.92 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  128. Zkouška Ne LA3 LA3: Diskvalifikován

  129. Zkouška So LA3 LA3: Diskvalifikován

  130. Hulín - Mont agi Hulín potřetí, 08. 10. 2016

  131. Agility Trial: 3/9, 32.48 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  132. Finale Krmiva Hulin: Diskvalifikován

  133. Jumping Trial: 1/9, 29.3 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  134. RSDC Jumping: 2/34, 23.82 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  135. Hranice - 2. Hranické hrátky, 01. 10. 2016

  136. Agility Open: Diskvalifikován

  137. Agility Trial: Diskvalifikován

  138. Jumping Open: 1/33, 24.37 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  139. Brno - Cacovice - O Mistra Ostrova 2016, 28. 09. 2016

  140. Agility L: 6/24, 38.29 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  141. Jumping L: 2/24, 29.14 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  142. Zlechov - X. Zlechovské hopsání, 24. 09. 2016

  143. Agility L: 1/43, 34.92 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  144. Jumping L: 8/43, 31.25 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  145. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  146. Suchdol nad Odrou - Fitmin agility speciál, 18. 09. 2016

  147. Agility 1 L: 1/31, 34.78 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  148. Agility 2 L: 5/28, 36.75 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  149. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  150. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  151. Agility družstva: 13/66, 40.65 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  152. Agility jednotlivci: 1/61, 34.01 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  153. Jumping družstva: 12/66, 33.45 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  154. Jumping jednotlivci: 4/65, 30.23 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  155. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  156. Agility: Diskvalifikován

  157. Agility I: Diskvalifikován

  158. Agility II: 6/195, 42.19 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  159. FINAL: Diskvalifikován

  160. Jumping I: 4/191, 33.39 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  161. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  162. QA5 Agility: 33/182, 39.91 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  163. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  164. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  165. 1Q Jumping: 81/131, 34.2 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  166. 2Q Agility: 1/139, 33.77 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  167. 3Q Finále: 9/26, 39.32 s, 15.0 tr. b., 4.7 m/s

  168. Družstva - Agility: 21/140, 41.54 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  169. Družstva - Jumping: 6/139, 30.75 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  170. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 13/100, 37.89 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  171. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 3/102, 34.62 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  172. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  173. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  174. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  175. QA3 Agility: Diskvalifikován

  176. QA4 Agility: 1/174, 33.56 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  177. QJ3 Jumping: 3/176, 30.86 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  178. QJ4 Jumping: 36/174, 32.39 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  179. Přerov - AGI CUP + VI. MR českých strakatých psů, 30. 04. 2016

  180. Agility: 1/16, 29.78 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  181. Agility Open: 7/45, 33.28 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  182. Jumping Open: 1/45, 27.61 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  183. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  184. QA1 Agility: Diskvalifikován

  185. QA2 Agility: 18/204, 40.25 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  186. QJ1 Jumping: 3/213, 32.82 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  187. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  188. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  189. Agility I: 1/43, 37.42 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  190. Agility II: Diskvalifikován

  191. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže a III. MČR Pyrenejských ovčáků, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  192. Agility I: 2/14, 27.24 s, 5.0 tr. b., 6.06 m/s

  193. Agility II: 1/17, 32.27 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  194. Agility III: Diskvalifikován

  195. Agility Open: 1/30, 32.86 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  196. Jumping Open: 2/29, 28.17 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  197. Jumping Open II: 1/29, 30.57 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  198. Mikulov - Mikulovský trojhrb, 26. 03. 2016

  199. 1.Zk LA2: 6/19, 37.4 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  200. 2.Zk LA2: 1/19, 29.17 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  201. 3.Zk LA2: 1/19, 27.57 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  202. Horka nad Moravou - Faktor strachu popáté aneb zkouškový maraton, 11. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  203. I Agility: 1/12, 30.2 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  204. I Agility: 1/22, 31.5 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  205. II Agility: 1/22, 30.75 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  206. II Agility: Diskvalifikován

  207. III Agility: Diskvalifikován

  208. Brno - Zimní Brno II., 21. 02. 2016

  209. Agility LA L: 8/35, 32.89 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  210. Jumping LA L: 2/35, 27.78 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  211. Zk LA2 LA2: 1/14, 30.98 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  212. Sedliště - TROJzkoušky - 7. Ledová spartakiáda, 16. 01. 2016

  213. LA2-1: Diskvalifikován

  214. LA2-2: 1/18, 31.9 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  215. LA2-3: 6/18, 32.95 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  216. Brno - Zimní Brno I., 09. 01. 2016

  217. Agility L L: 1/39, 34.6 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  218. Jumping L L: 2/39, 33.55 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  219. Zk LA2 LA2: Diskvalifikován

  220. Hlučín - Dvojité tukobraní, 27. 12. 2015

  221. II. zkouška LA1: 1/24, 31.12 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  222. I. zkouška LA1: 1/24, 34.21 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  223. Hlučín - Vosen Sosen, 14. 11. 2015 - 15. 11. 2015

  224. Final L: 2/19, 33.0 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  225. Neděle Agility 1 L: Diskvalifikován

  226. Neděle Jumping 2 L: 2/47, 33.77 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  227. Sobota 1. zkouška LA1: 1/14, 29.56 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  228. Sobota 2. zkouška LA1: 1/14, 31.62 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  229. Sobota Jumping 1 L: Diskvalifikován

  230. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2015, 07. 11. 2015 - 08. 11. 2015

  231. Agility neděle L: Diskvalifikován

  232. Agility sobota L: 2/30, 38.62 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  233. Jumping neděle L: 1/26, 31.32 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  234. Jumping sobota L: 2/30, 30.45 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  235. Zkouška neděle LA1: 1/6, 30.3 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  236. zkouška sobota LA1: 1/8, 28.94 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  237. Bordovice - Zkoušky agility, 11. 10. 2015

  238. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  239. Zkouška 2 LA1: 1/13, 26.85 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  240. Zkouška 3 LA1: 1/13, 27.59 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  241. Přerov - Přerovem letem skokem, 10. 10. 2015

  242. Jumping Open I: 11/43, 29.91 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  243. Jumping Open II: Diskvalifikován

  244. Jumping Open III: 14/39, 35.1 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  245. Zlín - Trojzkoušky, 28. 09. 2015

  246. druhý běh LA1: Diskvalifikován

  247. první běh LA1: 2/16, 30.47 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  248. třetí běh LA1: 2/16, 33.25 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  249. Hulín - Mont agi Hulín podruhé, 13. 09. 2015

  250. Agility: 3/9, 30.66 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  251. Finále Krmiva Hulín: 5/12, 41.4 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  252. Jumping: 2/9, 29.87 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  253. Open Jumping: 2/25, 29.63 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  254. Zlechov - IX. Zlechovské hopsání, 12. 09. 2015

  255. Agility L: Diskvalifikován

  256. Jumping L: Diskvalifikován

  257. Zkoušky LA1: Diskvalifikován

  258. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  259. Agility: 3/43, 37.2 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  260. Agility squads: Diskvalifikován

  261. Jumping: Diskvalifikován

  262. Jumping Squads: Diskvalifikován

  263. Kroměříž - Dvojzkoušky II, 15. 08. 2015

  264. Agility I: Diskvalifikován

  265. Agility II: Diskvalifikován

  266. Brno - Letní Robinsonáda, 18. 07. 2015

  267. Agility L: Diskvalifikován

  268. Jumping II. L: Diskvalifikován

  269. Jumping I. L: 15/41, 30.14 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  270. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2015, 03. 07. 2015 - 05. 07. 2015

  271. Agility: Diskvalifikován

  272. Agility I: Diskvalifikován

  273. Agility II: Diskvalifikován

  274. Agility III: 21/157, 40.58 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  275. Agility IV: Diskvalifikován

  276. Jumping I: Diskvalifikován

  277. Jumping II: 40/169, 34.03 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  278. Zlín, Mladcová - JK ANIMALS CUP - O Zlínský ranec + 8. MR ACD, 20. 06. 2015

  279. Agility L: 15/35, 33.92 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  280. Jumping L: Diskvalifikován

  281. Zkouška LA1: 5/9, 28.81 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  282. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  283. Agility Ne: Diskvalifikován

  284. Jumping Ne: Diskvalifikován

  285. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  286. Agility družstva: Diskvalifikován

  287. Jumping družstva: 2/133, 29.89 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  288. Mistrovství A1 - Agility: 1/40, 25.73 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  289. Mistrovství A1 - Jumping: 1/41, 27.81 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  290. Power & Speed A1: Diskvalifikován

  291. Speciální závod - Agility: Diskvalifikován

  292. Speciální závod - Finále: 11/24, 34.6 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  293. Speciální závod - Jumping: 34/127, 35.5 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  294. Tachyon Trophy A1 - Jumping: 2/37, 22.87 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  295. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  296. Agility: 1/13, 20.35 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  297. Agility II Open: 22/162, 39.99 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  298. Agility I Open: 31/165, 43.94 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  299. FINAL: 3/11, 34.88 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  300. Jumping II Open: Diskvalifikován

  301. Jumping I Open: 1/165, 28.2 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  302. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 17. 05. 2015

  303. Zkoušky LA1 1 LA1: 1/14, 26.83 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  304. Zkoušky LA1 2 LA1: Diskvalifikován

  305. Veřovice - Veřovský pohár-trojzkoušky, 16. 05. 2015

  306. Zkouška 1 LA1: 1/17, 31.2 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  307. Zkouška 2 LA1: 1/17, 28.12 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  308. Zkouška 3 LA1: 1/17, 28.65 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s