Cz En

Jumping I

  1. Datum: 20. 06. 2020
  2. Závod: Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility
  3. Rozhodčí: Svobodová, Eva (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 74.0 s
  7. Délka: 185.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.4 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 097815 Michaela Podloucká Yasper Lucky Summer 0 0 0.0 0.0 33.62 5.5 V V
2 018517 Zuzana Kubánková Dagny Ballarat 0 0 0.0 0.0 33.83 5.47 V V
3 081617 Petra Andrýsková Batman Ninuland 0 0 0.0 0.0 34.14 5.42 V V
4 051515 Darie Dytrychová A3Ch Shadow of Aire Magic Zira 0 0 0.0 0.0 34.44 5.37 V V
5 026717 Monika Prokopová Aglaia Bajlo 0 0 0.0 0.0 34.71 5.33 V V
6 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 34.94 5.29 V V
7 010016 Marie Wertheimová YF Gulden Land 0 0 0.0 0.0 35.26 5.25 V V
8 056115 Jan Machala Anie z Čertovy kazatelny 0 0 0.0 0.0 35.42 5.22 V V
9 002917 Vendula Jarošová Appo Queen from Remay Land 0 0 0.0 0.0 35.5 5.21 V V
9 061318 Lucie Krpcová Banshee Mobilis in mobile 0 0 0.0 0.0 35.5 5.21 V V
11 021316 Lucie Lapišová Adrenalin Ninuland 0 0 0.0 0.0 35.71 5.18 V V
12 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 35.8 5.17 V V
13 Petra Matušíková Lujza 0 0 0.0 0.0 36.06 5.13 V V
14 001818 Eliška Byrtusová Blue Berry Wallachian Flower 0 0 0.0 0.0 36.2 5.11 V V
15 029014 Martina Vaškebová Debby Ferenčík 0 0 0.0 0.0 36.35 5.09 V V
16 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 0 0.0 0.0 36.37 5.09 V V
17 073318 Jana Ullver TyTy 0 0 0.0 0.0 36.42 5.08 V V
18 007117 Stanislav Čechlovský Aslan Wanderers of Saint Wendelin 0 0 0.0 0.0 36.48 5.07 V V
19 065917 Vladimír Macura Meggie 0 0 0.0 0.0 37.03 5.0 V V
20 059017 Dagmar Žáková Will to Please Dajavera 0 0 0.0 0.0 37.17 4.98 V V
21 042014 Vratislava Zdrubecká Almond Red Viking Pearl 0 0 0.0 0.0 39.12 4.73 V V
22 068414 Libor Machát Fawkes Black z JBonda 0 0 0.0 0.0 39.31 4.71 V V
23 029315 Adéla Karbusová Brixiee 0 0 0.0 0.0 39.51 4.68 V V
24 096915 Pavlína Doležalová Ida Emean Emiel Regis 0 0 0.0 0.0 39.58 4.67 V V
25 085018 Robin Solanský Caesar 0 0 0.0 0.0 39.77 4.65 V V
26 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 0 0 0.0 0.0 39.92 4.63 V V
27 034817 Aneta Fricová Delia Dream Thiwahe 0 0 0.0 0.0 40.19 4.6 V V
28 013618 Eva Mikurdová Baffy Wallachian flower 0 0 0.0 0.0 40.3 4.59 V V
29 051111 Irena Kadlecová By the Request Diandra 0 0 0.0 0.0 41.56 4.45 V V
30 084518 Lucie Glejdurová All Inclusive Neverending Force 1 0 0.0 5.0 34.21 5.41 V V
31 013617 Markéta Jahodová A Star of Sky Big Ride 1 0 0.0 5.0 34.45 5.37 V V
32 004719 Martin Machala Cassie z Čertovy kazatelny 1 0 0.0 5.0 34.65 5.34 V V
33 051116 Marcel Funiok Boumba Bek Moravia Masai Mara 1 0 0.0 5.0 35.83 5.16 V V
34 010719 Lucie Bartelová Cérečka Ninuland 1 0 0.0 5.0 35.9 5.15 V V
35 013017 Veronika Hružíková Braveheart Lovelenia 1 0 0.0 5.0 36.37 5.09 V V
36 048117 Iveta Gricová Phaedra de Alphaville Bohemia 1 0 0.0 5.0 36.67 5.04 V V
37 006617 Kristýna Schreierová Bestseller Lovelenia 1 0 0.0 5.0 37.47 4.94 V V
37 013917 Radovan Liška Prodigy Shadow of Aire 0 1 0.0 5.0 37.47 4.94 V V
39 058517 Martina Cabáková Brown Surprise Green May-T 1 0 0.0 5.0 38.93 4.75 V V
40 030515 Monika Kuchařová A3Ch Bessy 1 0 0.0 5.0 38.95 4.75 V V
41 039118 Michaela Koucká Cimrman Rafrabela 1 0 0.0 5.0 39.82 4.65 V V
42 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute 0 1 0.0 5.0 40.46 4.57 V V
43 043218 Gabriela Řehořová Elly 0 1 0.23 5.23 42.23 4.38 V V
44 087718 Eliška Aldersová A’Drive Acheron Gelaron 0 1 1.35 6.35 43.35 4.27 VD VD
45 091919 Nikola Banotová Devil Is My Little Brother 0 1 1.48 6.48 43.48 4.25 VD VD
46 084217 Martina Omelková Angelic Button The best of aussies 0 1 3.15 8.15 45.15 4.1 VD VD
47 071618 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois 2 0 0.0 10.0 34.36 5.38 VD VD
48 005320 Jana Trojková One in a Beelion 2 0 0.0 10.0 35.12 5.27 VD VD
49 047817 Alexandra Alfery C-Princess Chelsea Royal Fellow 2 0 0.0 10.0 35.15 5.26 VD VD
50 085117 Ivana Ondrušová Bellis Wallachian Flower 2 0 0.0 10.0 36.79 5.03 VD VD
51 025419 Petra Tomanková A Imperia The Maze Runner 1 1 0.0 10.0 40.12 4.61 VD VD
52 082117 Kristýna Nováková Dion Hvězda Els 1 1 0.0 10.0 40.89 4.52 VD VD
53 088117 Adela Hoňková Angel Moravia Star 0 1 6.68 11.68 48.68 3.8 VD VD
54 004513 Alice Jirásková Cikorka Valkar 1 1 2.21 12.21 44.21 4.18 VD VD
55 089612 Jana Vokurková Fairy Mladá Živa 1 1 4.77 14.77 46.77 3.96 VD VD
56 045618 Nikola Králová Cider Ninuland 2 1 0.0 15.0 38.67 4.78 VD VD
57 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka 2 1 0.0 15.0 40.69 4.55 VD VD
58 070018 Yvona Dostálová Amberwood Verline 3 0 0.0 15.0 41.2 4.49 VD VD
59 000520 Veronika Říhová Cloud in the Sky Neverending Force 1 2 0.92 15.92 42.92 4.31 VD VD
60 042315 Lenka Kabátová Afrodita Love from Tatras 0 2 6.75 16.75 48.75 3.79 D D
61 001316 Dagmar Laníková Chyť si mě Leneli 2 1 3.76 18.76 45.76 4.04 D D
62 052414 Daniela Rychlíková Ann Fleurette From Their Hearts 2 2 0.32 20.32 42.32 4.37 D D
63 041414 Barbora Mandíková A3Ch Atlas Wookiee Simple Elegance 3 1 5.91 25.91 47.91 3.86 D D
DIS 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034116 Gabriela Vacíková My Destiny Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012520 Peter Paško Asperugo Vento in Anima DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067916 Aneta Indráková Cookie Borderhaste DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063617 Anna Pouč Air-Tex Verline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045619 Gabriela Řehořová Charlie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004519 Simona Machalová Elza z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009619 Vratislava Zdrubecká Bittersweet Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022918 Jaroslav Šafařík DREAMCATCHER Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065118 Lenka Blachová Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042015 Darina Rýznarová Lexa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058615 Monika Hrdinová Arya Beneficium Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000818 Nikola Banotová Crocodile Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 515515 Peter Paško Artemisa Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072716 Veronika Kolmanová Khaleesi Springborn Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066117 Michal Brych Catalyn Jankari DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064619 Dagmar Laníková Amazonka Elentudas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO