Cz En

515515

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Peter Paško, Bestagility

    Člen KA

Pes

  1. Artemisa Wallachian Flower, Border kolie

Výsledky

  1. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  2. Agility I: 29/80, 43.96 s, 15.0 tr. b., 5.0 m/s

  3. Agility II: Diskvalifikován

  4. Jumping I: Diskvalifikován

  5. Jumping II: 29/79, 40.76 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  6. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  7. QA4 Agility: 13/97, 47.14 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  8. QA5 Agility: 30/96, 47.61 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  9. QA6 Agility: Diskvalifikován

  10. QJ4 Jumping: 15/96, 40.74 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  11. QJ5 Jumping: 23/94, 41.01 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  12. QJ6 Jumping: 23/87, 48.86 s, 1.86 tr. b., 4.48 m/s

  13. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  14. QA1 agility: 14/123, 47.59 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  15. QA2 agility: 65/120, 40.93 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  16. QA3 agility: 69/120, 45.0 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  17. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  18. QJ2 jumping: 66/122, 35.0 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  19. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  20. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): Diskvalifikován

  21. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  22. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  23. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): 7/110, 36.1 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  24. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 83/175, 37.83 s, 15.0 tr. b., 5.15 m/s

  25. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  26. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 36/170, 38.19 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  27. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  28. Agility Trial I: Diskvalifikován

  29. Agility Trial II: 12/16, 40.67 s, 20.0 tr. b., 4.79 m/s

  30. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  31. Trial I: 7/14, 42.77 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  32. Trial II: 4/14, 42.42 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  33. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  34. Agility Trial I: 2/15, 36.36 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  35. Agility Trial II: Diskvalifikován

  36. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 09. 11. 2018

  37. Druhá zkouška LA2: 3/12, 32.47 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  38. První zkouška LA2: 2/12, 32.59 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  39. Suchdol nad Odrou - Large speciál otevřený závod agility při MČR IPO belgických ovčáků, 13. 10. 2018 - 14. 10. 2018

  40. Agility neděle L: 6/28, 39.91 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  41. Agility sobota L: Diskvalifikován

  42. Jumping neděle L: Diskvalifikován

  43. Jumping sobota L: Diskvalifikován

  44. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  45. Agility Trial I: 9/18, 32.97 s, 15.0 tr. b., 5.16 m/s

  46. Agility Trial II: 11/19, 32.59 s, 10.0 tr. b., 5.49 m/s

  47. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  48. Agility Trial I: Diskvalifikován

  49. Agility Trial II: 1/16, 45.46 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  50. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  51. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  52. Jumping: Diskvalifikován

  53. Jumping DRUZSTVA: 9/97, 34.48 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  54. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  55. Agility 1 L: 10/38, 37.87 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  56. Agility 2 L: 17/37, 47.73 s, 20.0 tr. b., 4.25 m/s

  57. Zkouška LA2: 3/15, 40.05 s, 15.0 tr. b., 4.52 m/s

  58. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  59. Agility Open: 1/32, 30.74 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  60. Agility Trial: Diskvalifikován

  61. Jumping Open: 7/35, 30.79 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  62. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  63. Agility I: 5/75, 43.5 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  64. Agility II: Diskvalifikován

  65. Jumping I: 20/76, 37.38 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  66. Jumping II: 28/73, 35.02 s, 8.02 tr. b., 4.23 m/s

  67. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  68. QA4 Agility: 28/95, 46.45 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  69. QA5 Agility: 48/93, 40.37 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  70. QA6 Agility: Diskvalifikován

  71. QJ4 Jumping: 12/95, 38.08 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  72. QJ5 Jumping: 14/90, 39.89 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  73. QJ6 Jumping: 44/77, 39.44 s, 14.44 tr. b., 4.41 m/s

  74. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  75. QA1 agility: 33/127, 43.93 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  76. QA2 agility: 66/125, 46.25 s, 15.25 tr. b., 4.45 m/s

  77. QA3 agility: Diskvalifikován

  78. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  79. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  80. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  81. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  82. Agility A2A3: 13/95, 47.51 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  83. Agility Squads as individual: 42/157, 38.42 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  84. Jumping A2A3: Diskvalifikován

  85. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  86. Power & Speed A2A3: 5/100, 21.43 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  87. Special Agility: 46/159, 43.2 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  88. Special Jumping: 17/153, 35.47 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  89. Tachyon Trophy A2A3: Diskvalifikován

  90. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  91. Agility Open: Diskvalifikován

  92. Agility Trial: Diskvalifikován

  93. I Agility Trial: 1/12, 41.4 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  94. II Agility Trial: 1/12, 39.44 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  95. Jumping Open: Diskvalifikován

  96. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  97. Agility L Ne: 28/98, 34.51 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  98. Agility L So: Diskvalifikován

  99. Jumping L Ne: Diskvalifikován

  100. Jumping L So: Diskvalifikován

  101. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  102. Agility I: 3/13, 35.77 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  103. Agility II: 1/13, 40.71 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  104. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 04. 11. 2017

  105. Agility I: 6/14, 30.74 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  106. Agility II: Diskvalifikován

  107. Agility III: Diskvalifikován

  108. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  109. 1.běh LA2: Diskvalifikován

  110. 2. běh LA2: 9/15, 35.82 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  111. Zlín - Mladcová - RÁJ na Mladcové - Kuba, 26. 08. 2017

  112. Agility Large: Diskvalifikován

  113. Jumping Large: 6/21, 33.34 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  114. Přerov - BRIT CUP 2017, 19. 08. 2017

  115. Agility Open: 18/33, 39.42 s, 20.0 tr. b., 4.57 m/s

  116. Agility Trial: Diskvalifikován

  117. Jumping Open: 13/33, 35.47 s, 15.0 tr. b., 4.79 m/s

  118. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  119. QA4 agility: 30/99, 40.06 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  120. QA5 agility: Diskvalifikován

  121. QJ4 jumping: 28/98, 42.74 s, 12.74 tr. b., 4.28 m/s

  122. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  123. 1Q Jumping: 18/157, 31.22 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  124. 2Q Agility: 63/157, 50.55 s, 21.55 tr. b., 3.96 m/s

  125. Jednotlivci A1 - Agility: 8/46, 34.9 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  126. Jednotlivci A1 - Jumping: 3/46, 29.05 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  127. Power & speed A1: Diskvalifikován

  128. Tachyon Trophy A1 - Jumping: Diskvalifikován

  129. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  130. QA1 agility: Diskvalifikován

  131. QA2 agility: 26/127, 35.15 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  132. QA3 agility: 58/130, 42.62 s, 15.0 tr. b., 4.32 m/s

  133. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  134. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  135. QJ3 jumping: 42/118, 38.02 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  136. Luhačovice - Fešák lázeňský, 13. 05. 2017

  137. Agility Open: Diskvalifikován

  138. Agility Trial: 11/22, 49.67 s, 33.67 tr. b., 3.14 m/s

  139. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  140. zkouška 1 LA2: 12/22, 42.65 s, 15.0 tr. b., 4.55 m/s

  141. zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  142. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  143. FALCO 1. zkouška LA2: 10/18, 30.35 s, 20.0 tr. b., 5.27 m/s

  144. FALCO 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  145. Zlechov - 8. Zlechovské trojzkoušky, 22. 04. 2017

  146. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  147. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  148. Zkouška 3 LA2: Diskvalifikován

  149. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  150. Agility Lar Ne: Diskvalifikován

  151. Agility Lar So: Diskvalifikován

  152. Jumping Lar Ne: 12/85, 29.09 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  153. Jumping Lar So: Diskvalifikován

  154. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  155. 1. Zkouška LA1: 11/25, 37.42 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  156. 2. Zkouška LA1: 6/26, 43.81 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  157. Brno - Zimní Brno I., 14. 01. 2017

  158. Agility LA: 25/42, 37.48 s, 15.0 tr. b., 4.86 m/s

  159. Jumping LA: Diskvalifikován

  160. Zkouška LA1: 1/10, 28.46 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  161. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 2, 03. 12. 2016

  162. Jump 2 L: 5/21, 34.23 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  163. Jump 3 L: Diskvalifikován

  164. Horka nad Moravou - Dvojité zkoušky s jumpy, 29. 10. 2016

  165. Agility Trial I: 3/9, 26.42 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  166. Agility Trial II: 1/9, 27.25 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  167. Jumping Trial: 5/9, 27.74 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  168. Přerov - Přerovem letem skokem podruhé, 22. 10. 2016

  169. Jumping I: Diskvalifikován

  170. Jumping II: 8/44, 30.65 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  171. Jumping III: 23/44, 24.39 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  172. Luhačovice - Dvojzkoušky, 09. 10. 2016

  173. Agility Trial 1: 11/13, 31.16 s, 20.0 tr. b., 4.69 m/s

  174. Agility Trial 2: 6/13, 33.48 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  175. Rožnov pod Radhoštěm - Trojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2016

  176. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  177. 2. Zkouška LA1: 6/16, 31.93 s, 10.0 tr. b., 5.32 m/s

  178. 3. Zkouška LA1: 2/16, 34.31 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  179. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 11. 09. 2016

  180. 1. běh LA1 LA1: Diskvalifikován

  181. 2. běh LA1 LA1: Diskvalifikován

  182. Ostrava-Martinov - O pohár Naury, 21. 08. 2016

  183. Agility: 11/20, 34.82 s, 15.0 tr. b., 4.08 m/s

  184. Agility Open: Diskvalifikován

  185. Jumping Open: 14/40, 27.75 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  186. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 06. 08. 2016 - 07. 08. 2016

  187. Agility I: 5/16, 34.32 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  188. Agility II: 2/16, 30.19 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  189. HCV Jumping: 20/50, 43.1 s, 15.0 tr. b., 4.18 m/s

  190. Jumping 1: 19/44, 36.94 s, 20.0 tr. b., 4.74 m/s

  191. Jumping 2: 26/44, 38.06 s, 25.0 tr. b., 4.68 m/s