Cz En

Jumping DRUZSTVA

  1. Datum: 22. 09. 2018
  2. Závod: Přerov - Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: Blank, Rene (DE)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 65.0 s
  7. Délka: 192.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.47 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 31.34 6.13 V V
2 082814 Tereza Králová Explosive Essay 0 0 0.0 0.0 32.07 5.99 V V
3 044115 Milan Jirásek Accelerated Caddy Breembark 0 0 0.0 0.0 32.31 5.94 V V
4 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp 0 0 0.0 0.0 32.55 5.9 V V
5 000015 Kristina Půdová Jasmine from Let's Border 0 0 0.0 0.0 32.86 5.84 V V
6 063517 Eliška Kaletová Ann Fleurette From Their Hearts 0 0 0.0 0.0 33.18 5.79 V V
7 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche 0 0 0.0 0.0 33.48 5.73 V V
8 000316 Olga Havlíčková Azulay Ninuland 0 0 0.0 0.0 33.5 5.73 V V
9 515515 Peter Paško Artemisa Wallachian Flower 0 0 0.0 0.0 34.48 5.57 V V
10 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 0 0.0 0.0 34.64 5.54 V V
11 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 0 0 0.0 0.0 35.1 5.47 V V
12 141414 Adriana Slezáková Jerry 0 0 0.0 0.0 35.64 5.39 V V
13 009815 Barbora Pyšková Pikao Daraskár 0 0 0.0 0.0 35.93 5.34 V V
14 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 0 0.0 0.0 36.55 5.25 V V
15 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers 0 0 0.0 0.0 36.87 5.21 V V
16 030515 Monika Kuchařová Bessy 0 0 0.0 0.0 38.16 5.03 V V
17 039410 Magdalena Bradáčová A3Ch Elza Fešák 0 0 0.0 0.0 39.76 4.83 V V
18 016015 Lenka Svaková Roya Elkeeava 1 0 0.0 5.0 32.5 5.91 V V
19 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer 1 0 0.0 5.0 32.63 5.88 V V
20 064314 Martina Magnoli Klimešová Wilbur Gulden Land 1 0 0.0 5.0 32.8 5.85 V V
21 057316 Kateřina Burdová Cayenne Clever Fox 1 0 0.0 5.0 32.84 5.85 V V
22 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper 1 0 0.0 5.0 32.93 5.83 V V
23 089314 Tereza Kaniová Bombardino Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 33.69 5.7 V V
24 006114 Anna Rybová Cinna Moon Koryfej 1 0 0.0 5.0 33.8 5.68 V V
25 084315 Michaela Kvapilová Flying Finix Nasgul Border´s 1 0 0.0 5.0 34.58 5.55 V V
26 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 1 0 0.0 5.0 34.63 5.54 V V
27 093614 Luboš Slavík Astor 1 0 0.0 5.0 34.69 5.53 V V
28 093116 Olga Edrová Adar Wanderers of Saint Wendelin 1 0 0.0 5.0 34.75 5.53 V V
29 064615 Jan Kadlec Bonus Wäka 1 0 0.0 5.0 34.88 5.5 V V
30 007112 Miroslav Ludík A3Ch Aramis Black Ear Dog-rose Hill 1 0 0.0 5.0 35.1 5.47 V V
31 082711 Ivana Ondrušová Cardif Bashmar 1 0 0.0 5.0 35.41 5.42 V V
32 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 35.93 5.34 V V
33 045516 Markéta Novotná Happy Minnie Mout McKinkey 1 0 0.0 5.0 35.94 5.34 V V
34 048514 Kateřina Smržová Ginevra Kogito Easter 1 0 0.0 5.0 36.59 5.25 V V
35 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves 1 0 0.0 5.0 37.11 5.17 V V
36 003313 Iva Říhová Albert ze Strakatého dvorku 1 0 0.0 5.0 37.68 5.1 V V
37 097815 Michaela Podloucká Yasper Lucky Summer 0 1 0.0 5.0 38.1 5.04 V V
38 079815 Petra Kolegarová Tara 0 1 0.0 5.0 38.82 4.95 V V
39 041414 Barbora Mandíková A3Ch Atlas Wookiee Simple Elegance 0 1 0.0 5.0 40.88 4.7 V V
40 003112 Zdeněk Lukovics Aurélia Dai Muratori 0 1 0.03 5.03 43.03 4.46 V V
41 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce 2 0 0.0 10.0 33.73 5.69 VD VD
42 001116 Jan Fiala Aiyta Sapanaska 2 0 0.0 10.0 35.58 5.4 VD VD
43 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 1 1 0.0 10.0 37.57 5.11 VD VD
44 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei 2 0 0.44 10.44 43.44 4.42 VD VD
45 005012 Dagmar Žáková Femme Fatale Dajavera 3 0 0.0 15.0 36.56 5.25 VD VD
46 037818 Aneta Obrusníková Pretty Princess Tennant 4 0 0.0 20.0 36.95 5.2 D D
DIS 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062216 Věra Klevarová A little Ariel White Carpathians DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044612 Sandra Mikscheová Dorotka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007113 Ludmila Kovářová Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006010 Veronika Maryníková Kazoo Mount McKinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013214 Petra Vyplelová Hugg Astra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017913 Kateřina Pospíšilová Dragon´s Fly Express Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068715 Iva Nováková Bombarda Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071116 Kateřina Terčová Libby Granting Pleasure DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015012 Klára Jůdová Buddy Gold Premio DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 100715 Eliška Brabcová Awesome Lady Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042018 Nikola Banotová Catalyn Jankari DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081416 Eliška Dolníčková Ajay Bajlo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042614 Eliška Vernerová Sati DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092814 Eliška Tejkalová Černohorská Bria Love from Tatras DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018718 Markéta Klevarová G-star Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050114 Monika Zapletalová A3Ch Afrodite Mayby Simple Elegance DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001815 Barbora Lerlová Jet Rider Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054314 Veronika Maryníková Abstinent Griotte Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079416 Petra Listopadová Dallin Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068413 Markéta Půdová Deisy Meggan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021016 Gabriela Václavíková Amoletka Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051515 Darie Dytrychová Shadow of Aire Magic Zira DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 511115 Ivana Ondrušová Ace Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003915 Markéta Adam Nothing Is Impossible DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029315 Adéla Karbusová Brixiee DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069415 Markéta Benediktová Rony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032016 Lucie Růžičková Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003814 Vladimíra Tučková Angel Ginny Smart Destiny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079517 Hana Frimmelová Gira Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018517 Zuzana Kubánková Dagny Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013017 Veronika Hružíková Braveheart Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025615 Matěj Zapletal Diamond Fizzy Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083514 Lucie Bidlová Triss DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030715 Alena Frimmelová A3Ch Dante od Suché hory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019418 Tomáš Novotný A3Ch Amazing Dream Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023218 Nikola Kubů Breezy Cheery Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021511 Jan Kadlec Granada Chocolate Frances DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045814 Anežka Štihlová Farro Od Knínické studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030114 Jitka Maroušková Ejhle Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030618 Jana Liberová A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029014 Martina Vaškebová Debby Ferenčík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO