Cz En

009815

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Barbora Pyšková

    Člen KA

Pes

  1. Pikao Daraskár, Chodský pes

Výsledky

  1. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 se spec. Agility Open, 19. 10. 2019

  2. Agility Open 2+3: 2/16, 43.0 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  3. ZkA I: 3/6, 47.77 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  4. ZkA II: 3/6, 46.81 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  5. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  6. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  7. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  8. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  9. Agility J: 4/49, 39.66 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  10. Agility Squads as Individual: 7/63, 39.29 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  11. Jumping J: 20/49, 36.5 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  12. Jumping Squads as Individual: 5/63, 38.28 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  13. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  14. Agility Open: 33/125, 45.0 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  15. Agility Squads as Individual: 61/137, 49.58 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  16. Jumping Open: 22/136, 40.81 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  17. Jumping Squads as Individual: 40/138, 36.09 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  18. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  19. Agility Trial I: Diskvalifikován

  20. Agility Trial II: 1/8, 47.48 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  21. Jumping Trial I: 8/8, 40.95 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  22. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  23. Agility I: 14/85, 48.98 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  24. Agility II: 13/85, 46.97 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  25. Jumping I: 9/85, 40.33 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  26. Jumping II: Diskvalifikován

  27. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  28. Agility LA: 7/33, 41.09 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  29. Jumping L: 9/33, 36.36 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  30. LA 3: 4/10, 48.19 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  31. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  32. Agility Trial I: 1/11, 40.53 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  33. Agility Trial II: 6/11, 36.19 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  34. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  35. 1. Zkouška LA3: 5/9, 45.49 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  36. 2. Zkouška LA3: 1/9, 44.55 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  37. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  38. Zkouška LA3 1 LA3: 1/5, 44.03 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  39. Zkouška LA3 2 LA3: 2/5, 42.7 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  40. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  41. J Agility IV: 6/24, 44.75 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  42. J Agility V: Diskvalifikován

  43. J Agility VI: 7/24, 47.42 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  44. J Jumping III: Diskvalifikován

  45. J Jumping IV: 6/24, 40.78 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  46. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  47. Zkouška LA3 1 LA3: 1/8, 56.83 s, 8.83 tr. b., 3.59 m/s

  48. Zkouška LA3 2 LA3: Diskvalifikován

  49. Brno - Morava Cup, 13. 04. 2019

  50. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  51. 2. Jumping L: 7/28, 36.7 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  52. 3. Agility L: 6/28, 40.39 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  53. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  54. J Agility I: 13/29, 49.88 s, 26.91 tr. b., 3.83 m/s

  55. J Agility II: Diskvalifikován

  56. J Agility III: 6/29, 42.17 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  57. J Jumping I: Diskvalifikován

  58. J Jumping II: 9/29, 39.49 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  59. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  60. Zkouška č.1 LA3: 5/17, 47.24 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  61. Zkouška č.2 LA3: 1/17, 47.82 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  62. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  63. Trial I: Diskvalifikován

  64. Trial II: 8/14, 46.89 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  65. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  66. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  67. Zkouška 2 LA3: 4/14, 50.44 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  68. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  69. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  70. 2. zkouška LA3: 2/8, 42.6 s, 0.6 tr. b., 3.99 m/s

  71. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  72. TRIAL II. LA3: 1/6, 42.91 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  73. TRIAL I. LA3: 1/6, 46.44 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  74. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  75. Agility: Diskvalifikován

  76. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  77. Jumping: 10/97, 42.11 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  78. Jumping DRUZSTVA: 13/97, 35.93 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  79. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  80. AGILITY DRUZSTVA: 3/79, 39.85 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  81. J Agility: 16/53, 40.5 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  82. J Hra: 9/54, 33.83 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  83. J Jumping: 8/53, 30.37 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  84. JUMPING DRUZSTVA: 5/79, 35.04 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  85. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  86. Agility L L: 7/43, 39.68 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  87. Jumping L L: 3/43, 38.74 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  88. Zkouška LA3 LA3: 3/11, 42.91 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  89. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  90. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  91. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  92. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  93. 1.zkouška LA3: 3/10, 46.02 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  94. 2.zkouška LA3: 3/10, 44.83 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  95. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  96. Zkouška LA3 1 LA3: 2/6, 44.16 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  97. Zkouška LA3 2 LA3: 4/6, 51.14 s, 12.14 tr. b., 3.5 m/s

  98. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  99. Ju Agility IV: 4/27, 40.8 s, 3.17 tr. b., 4.85 m/s

  100. Ju Agility V: 2/27, 32.94 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  101. Ju Agility VI: 11/27, 41.66 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  102. Ju Jumping IV: 4/27, 31.88 s, 0.49 tr. b., 5.11 m/s

  103. Ju Jumping V: 5/27, 35.35 s, 1.35 tr. b., 4.75 m/s

  104. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  105. I Agility Trial: Diskvalifikován

  106. II Agility Trial: 6/15, 45.79 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  107. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  108. Agility I: 12/36, 48.16 s, 10.58 tr. b., 4.05 m/s

  109. Agility II: 4/36, 44.57 s, 7.23 tr. b., 4.38 m/s

  110. Agility III: 1/34, 46.53 s, 2.84 tr. b., 4.28 m/s

  111. Jumping I: 15/36, 39.72 s, 5.74 tr. b., 4.58 m/s

  112. Jumping II: 15/34, 38.06 s, 13.87 tr. b., 4.49 m/s

  113. Jumping III: Diskvalifikován

  114. Všetuly - Březnové dvojzkoušky, 10. 03. 2018

  115. Agility I: 2/8, 47.49 s, 0.49 tr. b., 3.85 m/s

  116. Agility II: Diskvalifikován

  117. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  118. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  119. TRIAL I. LA3: 5/12, 45.84 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  120. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  121. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  122. 2. zkouška LA3: 3/15, 40.43 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  123. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  124. Zkouška č.1 LA3: 5/12, 52.53 s, 14.53 tr. b., 3.71 m/s

  125. Zkouška č.2 LA3: Diskvalifikován

  126. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  127. zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  128. zkouška 2 LA3: 3/10, 43.36 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  129. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  130. Agility D: 1/19, 37.94 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  131. Agility Squads: 23/76, 38.95 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  132. Hra D: 6/19, 34.11 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  133. Jumping D: 1/19, 33.92 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  134. Jumping Squads: 10/75, 35.59 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  135. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  136. 1.běh LA3: 5/13, 39.49 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  137. 2. běh LA3: 2/13, 40.68 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  138. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  139. Agility Open: 1/45, 43.16 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  140. Agility Trial: 6/15, 46.86 s, 8.86 tr. b., 3.59 m/s

  141. Jumping Open: 3/47, 35.34 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  142. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup aneb o Pohár mládeže ČR, 06. 07. 2017

  143. 1. Agility L: 7/31, 47.81 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  144. 1. Jumping L: 8/31, 38.47 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  145. 2. Agility L: 3/30, 37.71 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  146. 2. Jumping L: 5/31, 36.47 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  147. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  148. Jumping 1 L: 2/36, 32.37 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  149. Jumping 2 L: 4/35, 29.49 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  150. Zkoušky LA2: 1/12, 41.18 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  151. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 14. 05. 2017

  152. 1. LA2: Diskvalifikován

  153. 2. LA2: 1/15, 39.12 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  154. 3. LA2: 1/15, 42.21 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  155. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  156. Agility 1 D: Diskvalifikován

  157. Agility 2 D: 1/9, 41.6 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  158. Agility 3 D: 1/9, 41.75 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  159. Agility 4 D: 1/9, 38.01 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  160. Jumping 1 D: 1/9, 30.62 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  161. Jumping 2 D: 5/9, 37.88 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  162. Přerov - VITAR Cup + Mistrovství ČR pyrenejských ovčáků a chodských psů, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  163. Agility Open: Diskvalifikován

  164. Agility Open - MR chodských psů: Diskvalifikován

  165. Agility Trial: Diskvalifikován

  166. Jumping Open: Diskvalifikován

  167. Jumping Open - MR chodských psů: Diskvalifikován

  168. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  169. Agility Lar Ne: 26/85, 42.16 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  170. Agility Lar So: 11/87, 41.23 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  171. Jumping Lar Ne: 32/85, 29.81 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  172. Jumping Lar So: 30/87, 34.2 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  173. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  174. 1.běh LA2: 2/24, 42.87 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  175. 2.běh LA2: 2/24, 38.87 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  176. 3.běh LA2: 8/24, 45.74 s, 8.74 tr. b., 3.32 m/s

  177. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  178. 1. zkouška LA2: 3/14, 39.18 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  179. 2. zkouška LA2: 2/14, 35.22 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  180. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  181. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  182. 2. Zkouška LA2: 2/21, 44.21 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  183. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 2, 03. 12. 2016

  184. Jump 1 L: 4/19, 35.79 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  185. Jump 2 L: 6/21, 35.47 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  186. Jump 3 L: 5/21, 40.32 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  187. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  188. Agility - děti: 2/22, 40.57 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  189. Agility družstva: 4/77, 41.21 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  190. Hra - děti: 4/22, 27.78 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  191. Jumping - děti: 12/22, 29.89 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  192. Jumping družstva: 11/77, 30.46 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  193. Hranice - 2. Hranické hrátky, 01. 10. 2016

  194. Agility Open: 9/33, 36.52 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  195. Agility Trial: 4/13, 35.75 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  196. Jumping Open: Diskvalifikován

  197. Suchdol nad Odrou - Fitmin agility speciál, 18. 09. 2016

  198. Agility 1 L: 5/31, 39.84 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  199. Agility 2 L: Diskvalifikován

  200. Zkoušky LA1: 5/10, 29.66 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  201. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky, 26. 06. 2016

  202. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  203. 2.zkouška LA1: 1/19, 34.28 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  204. Suchdol nad Odrou - Nativia jumping speciál, 29. 05. 2016

  205. Jumping II L: 24/42, 39.48 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  206. Jumping I. L: 25/40, 32.65 s, 15.0 tr. b., 4.53 m/s

  207. Zkouška LA1: 3/20, 29.81 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  208. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  209. D Agility 1: 4/11, 39.29 s, 1.47 tr. b., 4.5 m/s

  210. D Agility 2: 4/11, 33.29 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  211. D Agility 3: 2/11, 39.41 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  212. D Agility 4: Diskvalifikován

  213. D Jumping 1: 5/11, 30.12 s, 6.51 tr. b., 4.75 m/s

  214. D Jumping 2: 2/11, 30.89 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  215. Přerov - AGI CUP + VI. MR českých strakatých psů, 30. 04. 2016

  216. Agility: 6/18, 28.61 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  217. Agility Open: 19/45, 43.77 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  218. Jumping Open: 15/45, 31.59 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  219. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 10. 04. 2016

  220. Druhá LA1: 1/15, 39.14 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  221. První LA1: Diskvalifikován

  222. Třetí LA1: 2/15, 39.61 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  223. Sedliště - TROJzkoušky - 7. Ledová spartakiáda, 16. 01. 2016

  224. LA1-1: Diskvalifikován

  225. LA1-2: 1/22, 30.37 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  226. LA1-3: 2/22, 32.85 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  227. Sedliště - TROJzkoušky - 6. Mikulášská spartakiáda, 05. 12. 2015

  228. LA1-1: 3/27, 25.91 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  229. LA1-2: 1/27, 33.21 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  230. LA1-3: 6/27, 29.9 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  231. Bordovice - Zkoušky agility, 11. 10. 2015

  232. Zkouška 1 LA1: 4/13, 36.71 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  233. Zkouška 2 LA1: 2/13, 31.77 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  234. Zkouška 3 LA1: Diskvalifikován

  235. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  236. Agility: 22/72, 42.93 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  237. Agility - D: 2/23, 42.21 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  238. Jumping: 30/72, 46.28 s, 23.28 tr. b., 3.46 m/s

  239. Jumping - D: 7/23, 34.53 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  240. Prostějov - Skok za skokem VIII. + MR chodských psů v agility, 15. 08. 2015 - 16. 08. 2015

  241. Agility: 4/12, 28.64 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  242. Agility - MR chodských psů: 2/10, 40.82 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  243. Agility Open (so): 14/35, 40.82 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  244. Jumping - MR chodských psů: 2/10, 31.76 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  245. Jumping Open (so): 11/38, 31.76 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  246. Mořkov - O Javornickou tlapku, 18. 07. 2015

  247. Agility L: 2/34, 35.23 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  248. Jumping L: 1/34, 36.32 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  249. Větřkovice - Trojboj „Království křišťálové zóny“, 27. 06. 2015

  250. Agility I: 4/10, 44.53 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  251. Agility II: 5/10, 45.41 s, 15.0 tr. b., 3.96 m/s

  252. Jumping Open: Diskvalifikován

  253. Veřovice - Veřovský pohár-trojzkoušky, 16. 05. 2015

  254. Zkouška 1 LA1: 3/17, 35.15 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  255. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  256. Zkouška 3 LA1: Diskvalifikován

  257. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky- Jarní snažení, 03. 05. 2015

  258. 1.zkouška LA1: 3/13, 34.21 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  259. 2.zkouška LA1: 2/13, 34.66 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  260. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den II 2015, 12. 04. 2015

  261. LA1 II LA1: 3/20, 35.69 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  262. LA1 I LA1: Diskvalifikován

  263. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den I 2015, 11. 04. 2015

  264. LA1 II LA1: 3/7, 44.66 s, 10.0 tr. b., 3.36 m/s

  265. LA1 I LA1: Diskvalifikován

  266. Kozlovice - Trojzkoušky agility, 21. 03. 2015

  267. 1.Zkouška LA1: Diskvalifikován

  268. 2.Zkouška LA1: Diskvalifikován

  269. 3.Zkouška LA1: Diskvalifikován