Cz En

JUMPING II.

  1. Datum: 01. 12. 2019
  2. Závod: Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny
  3. Rozhodčí: Havlíček, Karel (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 72.0 s
  7. Délka: 180.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 084518 Lucie Glejdurová All Inclusive Neverending Force 0 0 0.0 0.0 32.19 5.59 V V
2 004719 Martin Machala Cassie z Čertovy kazatelny 0 0 0.0 0.0 32.84 5.48 V V
3 045814 Anežka Štihlová Farro Od Knínické studánky 0 0 0.0 0.0 35.06 5.13 V V
4 047817 Alexandra Alfery C-Princess Chelsea Royal Fellow 0 0 0.0 0.0 35.62 5.05 V V
5 069816 Michaela Hadačová Sebastian 0 0 0.0 0.0 36.01 5.0 V V
6 065917 Vladimír Macura Meggie 0 0 0.0 0.0 36.4 4.95 V V
7 001818 Eliška Byrtusová Blue Berry Wallachian Flower 0 0 0.0 0.0 36.44 4.94 V V
8 046119 Barbora Kaňová Cácorka Asbrete 0 0 0.0 0.0 36.68 4.91 V V
9 030515 Monika Kuchařová A3Ch Bessy 0 0 0.0 0.0 38.73 4.65 V V
10 064619 Dagmar Laníková Amazonka Elentudas 0 0 0.0 0.0 38.77 4.64 V V
11 083518 Kamila Řičařová Drifty Ballarat 0 0 0.0 0.0 39.12 4.6 V V
12 009815 Barbora Pyšková Pikao Daraskár 0 0 0.0 0.0 39.28 4.58 V V
13 096315 Hana Zemánková ml. Iris Irma z Henrisaru 0 0 0.0 0.0 41.91 4.29 V V
14 029117 Radana Píšťková Eywa Ria Wonderfull Dream 1 0 0.0 5.0 35.18 5.12 V V
15 026819 Jakub Jurenka Coffi YABALUTE 1 0 0.0 5.0 36.03 5.0 V V
16 097815 Michaela Podloucká Yasper Lucky Summer 0 1 0.0 5.0 37.92 4.75 V V
17 048117 Iveta Gricová Phaedra de Alphaville Bohemia 0 1 0.0 5.0 39.45 4.56 V V
18 081713 Hana Marková Alfa 0 1 0.0 5.0 43.56 4.13 V V
19 084217 Martina Omelková Angelic Button The best of aussies 1 0 0.0 5.0 43.65 4.12 V V
20 029319 Klára Braunerová Alf 0 0 12.61 12.61 57.61 3.12 VD VD
21 083217 Veronika Palová Ruby Deabei 0 2 6.78 16.78 51.78 3.48 D D
DIS 081617 Petra Andrýsková Batman Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083118 Aneta Hrdličková Diamond Akira Z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087718 Eliška Aldersová A’Drive Acheron Gelaron DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Petra Matušíková Lui DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027219 Hana Kejzlarová Heavy Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056115 Jan Machala Anie z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO