Cz En

056115

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jan Machala, Agility DDM Hranice

    Člen KA

Pes

  1. Anie z Čertovy kazatelny, Border kolie

Výsledky

  1. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 12. 12. 2020

  2. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  3. 2. zkouška LA3: 3/9, 40.87 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  4. Horka nad Moravou - Havliczech XXII., 05. 12. 2020

  5. Zk. 1: 6/11, 44.71 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  6. Zk. 2: 2/11, 40.23 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  7. Zk. 3: 1/11, 44.94 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  8. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  9. Agility Individual: 20/106, 42.93 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  10. Agility Squads as Individual: 18/109, 38.34 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  11. Jumping Individual: Diskvalifikován

  12. Jumping Squads as Individual: 62/108, 34.42 s, 10.0 tr. b., 5.35 m/s

  13. Hranice - 6. Hranické hrátky, 19. 09. 2020

  14. Agility Open: Diskvalifikován

  15. Agility Trial: 6/11, 43.37 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  16. Jumping Open: 10/17, 35.33 s, 10.0 tr. b., 5.94 m/s

  17. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  18. Agility J Individual: 17/51, 44.55 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  19. Agility Squads: 2/61, 40.48 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  20. Jumping J Individual: Diskvalifikován

  21. Jumping Squads: Diskvalifikován

  22. Halenkovice - Halenkovické dvojzkoušky II, 24. 07. 2020

  23. druhá zkouška A3 L: 1/2, 38.57 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  24. první zkouška A3 L: 2/2, 44.54 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  25. Hranice - Dvojzkoušky, 17. 07. 2020

  26. Zkouška I: Diskvalifikován

  27. Zkouška II: Diskvalifikován

  28. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  29. Agility I: 30/80, 46.82 s, 15.0 tr. b., 4.7 m/s

  30. Agility II: Diskvalifikován

  31. Jumping I: 8/80, 35.42 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  32. Jumping II: 30/79, 41.32 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  33. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  34. Agility Trial I: Diskvalifikován

  35. Agility Trial II: Diskvalifikován

  36. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  37. TRIAL I.: 8/18, 39.71 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  38. TRIAL II.: 7/18, 45.93 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  39. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  40. ZkA I: Diskvalifikován

  41. ZkA II: 1/8, 40.48 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  42. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  43. Agility L: Diskvalifikován

  44. Jumping L: 1/30, 34.6 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  45. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  46. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  47. 1. zkouška LA3: 1/9, 35.0 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  48. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  49. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  50. Finále: 10/12, 24.68 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  51. JUMPING I.: 4/27, 29.38 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  52. JUMPING II.: Diskvalifikován

  53. JUMPING III.: Diskvalifikován

  54. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  55. TRIAL I.: 2/12, 39.84 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  56. TRIAL II.: Diskvalifikován

  57. TRIAL III.: Diskvalifikován

  58. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  59. Zkouška II. LA3: 4/10, 40.51 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  60. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  61. Hranice - 5. Hranické hrátky, 21. 09. 2019

  62. Agility Open: 1/31, 36.95 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  63. Agility Zk: Diskvalifikován

  64. Jumping Open: 9/31, 33.95 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  65. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  66. Agility J: 21/49, 37.11 s, 10.0 tr. b., 5.42 m/s

  67. Agility Squads as Individual: 36/63, 42.97 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  68. Jumping J: 23/49, 38.23 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  69. Jumping Squads as Individual: 33/63, 40.93 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  70. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  71. Jumping L: 9/32, 32.58 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  72. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  73. Zkouška I. LA3: 8/13, 42.66 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  74. Halenkovice - Halenkovické dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  75. druhá zkouška LA3: 1/5, 40.5 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  76. první zkouška LA3: Diskvalifikován

  77. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  78. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  79. 2. zkouška LA3: 3/10, 40.09 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  80. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  81. Agility open L: 5/19, 39.3 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  82. Tuneliáda L: 5/17, 20.76 s, 0.0 tr. b., 6.84 m/s

  83. Zkouška LA3 2: Diskvalifikován

  84. Hranice - Hranická skočka, 01. 06. 2019

  85. Agility Trial: 3/9, 39.69 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  86. Open Jumping - Zabakova cesta: Diskvalifikován

  87. Open Tuneliada - Nornikovo bludiste: Diskvalifikován

  88. Sedlec u Mikulova - JK Animals Juniors Czech cup aneb o Pohár mládeže ČR, 26. 05. 2019

  89. 1. Large - Agi - Junioři: Diskvalifikován

  90. 2. Large - Agi - Junioři: Diskvalifikován

  91. 3. Large - Jum - Junioři: Diskvalifikován

  92. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  93. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): Diskvalifikován

  94. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  95. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  96. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  97. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 40/175, 37.74 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  98. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  99. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  100. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  101. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  102. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  103. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  104. J Agility IV: 11/24, 43.42 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  105. J Agility V: 3/24, 42.7 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  106. J Agility VI: 14/24, 44.51 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  107. J Jumping III: Diskvalifikován

  108. J Jumping IV: Diskvalifikován

  109. Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků, 06. 04. 2019 - 07. 04. 2019

  110. Agility Challenge L LA2: 1/9, 39.47 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  111. Agility I L L: 5/13, 49.52 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  112. Jumping Challenge L LA2: 5/8, 42.45 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  113. Jumping I L L: Diskvalifikován

  114. Tuneliáda L L: 1/12, 19.36 s, 0.0 tr. b., 6.51 m/s

  115. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  116. J Agility I: 3/29, 38.49 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  117. J Agility II: 2/29, 42.8 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  118. J Agility III: 18/29, 41.6 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  119. J Jumping I: 15/29, 40.9 s, 11.55 tr. b., 4.25 m/s

  120. J Jumping II: 6/29, 37.65 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  121. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  122. Agility Trial I: 5/16, 36.58 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  123. Agility Trial II: 6/16, 43.74 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  124. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH X. s JK ANIMALS, 27. 01. 2019

  125. TRIAL III. LA3: 2/10, 36.4 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  126. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  127. TRIAL I. LA3: Diskvalifikován

  128. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  129. 1. zkouška LA3: 3/13, 41.66 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  130. 2. zkouška LA3: 4/13, 43.01 s, 15.0 tr. b., 3.95 m/s

  131. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  132. Agility Trial I: Diskvalifikován

  133. Agility Trial II: 3/15, 44.86 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  134. Jumping Open: Diskvalifikován

  135. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  136. TRIAL II. LA3: 1/7, 47.16 s, 11.16 tr. b., 4.13 m/s

  137. TRIAL I. LA3: Diskvalifikován

  138. Mohelnice - HAVLICZECH VI., 30. 09. 2018

  139. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  140. TRIAL I. LA3: Diskvalifikován

  141. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  142. Agility Open: 7/27, 38.18 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  143. Agility Trial: 6/10, 52.89 s, 11.89 tr. b., 3.93 m/s

  144. Jumping Open: Diskvalifikován

  145. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  146. AGILITY DRUZSTVA: 2/79, 37.58 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  147. J Agility: 5/53, 38.93 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  148. J Hra: 27/54, 32.02 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  149. J Jumping: 35/53, 31.25 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  150. JUMPING DRUZSTVA: Diskvalifikován

  151. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky 2018, 24. 08. 2018 - 26. 08. 2018

  152. Soutěž družstev: Diskvalifikován

  153. Soutěž dvojic: 30/50, 29.69 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  154. Soutěž fen proti psům: Diskvalifikován

  155. Soutěž klubů: Diskvalifikován

  156. Soutěž podle plemen: 6/48, 33.45 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  157. Soutěž podle roku narození: 5/52, 39.84 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  158. Pohořany - Letní Psí Hrátky Olomouc, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  159. 1. Zkouška - neděle LA3: Diskvalifikován

  160. 2. Zkouška - neděle LA3: 1/4, 42.5 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  161. 3. Zkouška - neděle LA3: Diskvalifikován

  162. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  163. CURRICULUM L: 6/39, 32.47 s, 0.0 tr. b., 6.07 m/s

  164. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  165. TRIAL I. LA3: Diskvalifikován

  166. Hranice - Hranická skočka, 09. 06. 2018

  167. Agility Trial: 1/15, 42.06 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  168. Norníkovo bludiště - tuneliáda Open: 3/34, 37.26 s, 0.0 tr. b., 6.04 m/s

  169. Žabákova cesta - Jumping Open: 19/34, 40.84 s, 15.0 tr. b., 4.7 m/s

  170. Sedlec u Mikulova - Calibra Juniors CZECH cup 2018 aneb o Pohár mládeže ČR, 03. 06. 2018

  171. 1. Agility L: 12/30, 41.54 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  172. 1. Jumping L: 14/30, 36.37 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  173. 2. Agility L: Diskvalifikován

  174. 2. Jumping L: 15/30, 34.71 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  175. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  176. Agility A2A3: 45/95, 53.66 s, 12.66 tr. b., 3.82 m/s

  177. Agility Squads as individual: Diskvalifikován

  178. Jumping A2A3: Diskvalifikován

  179. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  180. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  181. Special Agility: Diskvalifikován

  182. Special Jumping: Diskvalifikován

  183. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  184. Ju Agility IV: 11/27, 37.99 s, 5.36 tr. b., 5.21 m/s

  185. Ju Agility V: 11/27, 33.8 s, 5.65 tr. b., 4.88 m/s

  186. Ju Agility VI: 12/27, 42.25 s, 5.53 tr. b., 4.45 m/s

  187. Ju Jumping IV: 13/27, 29.21 s, 10.0 tr. b., 5.58 m/s

  188. Ju Jumping V: 18/27, 32.99 s, 15.0 tr. b., 5.09 m/s

  189. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  190. Agility L Ne: 12/98, 36.25 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  191. Agility L So: 28/99, 41.43 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  192. Jumping L Ne: 50/96, 39.08 s, 25.0 tr. b., 4.94 m/s

  193. Jumping L So: Diskvalifikován

  194. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 07. 04. 2018 - 08. 04. 2018

  195. Agility hra: 1/6, 31.64 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  196. Agility Open: 12/20, 40.7 s, 30.0 tr. b., 4.55 m/s

  197. Agility Trial: Diskvalifikován

  198. Jumping Open: 3/22, 31.44 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  199. Tuneliada: 1/16, 26.22 s, 0.0 tr. b., 6.48 m/s

  200. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  201. Agility I: Diskvalifikován

  202. Agility II: Diskvalifikován

  203. Agility III: 2/34, 46.75 s, 3.06 tr. b., 4.26 m/s

  204. Jumping I: 20/36, 37.75 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  205. Jumping II: Diskvalifikován

  206. Jumping III: Diskvalifikován

  207. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  208. TRIAL II. LA2: 3/15, 37.55 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  209. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  210. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  211. 1. zkouška LA2: 5/22, 36.78 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  212. 2. zkouška LA2: 5/22, 41.24 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  213. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  214. Zkouška č.1 LA2: 6/22, 45.05 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  215. Zkouška č.2 LA2: Diskvalifikován

  216. Všetuly - Lednové dvojzkoušky, 20. 01. 2018

  217. Agility Trial I: Diskvalifikován

  218. Agility Trial II: 5/16, 39.77 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  219. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 30. 12. 2017

  220. 1. zkouška LA2: 5/15, 41.34 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  221. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  222. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  223. TRIAL II. LA2: 11/23, 47.12 s, 20.0 tr. b., 4.2 m/s

  224. TRIAL I. LA2: 6/23, 37.8 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  225. Kroměříž - DVOJZKOUŠKY, 15. 10. 2017

  226. Agility Trial I: 10/27, 45.2 s, 20.0 tr. b., 3.94 m/s

  227. Agility Trial II: Diskvalifikován

  228. Hranice - 3. Hranické hrátky, 30. 09. 2017

  229. Agility Open: Diskvalifikován

  230. Agility Trial: Diskvalifikován

  231. Jumping Open: Diskvalifikován

  232. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  233. Trial II. LA2: 7/23, 44.82 s, 15.0 tr. b., 3.95 m/s

  234. Trial I. LA2: Diskvalifikován

  235. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  236. Agility Ju: 32/59, 49.72 s, 30.0 tr. b., 4.02 m/s

  237. Agility Squads: 37/76, 43.11 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  238. Hra Ju: 19/59, 31.12 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  239. Jumping Ju: Diskvalifikován

  240. Jumping Squads: Diskvalifikován

  241. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  242. LA2 - 1. LA2: Diskvalifikován

  243. LA2 - 2. LA2: 14/23, 44.8 s, 20.0 tr. b., 3.68 m/s

  244. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  245. Agility Trial I: Diskvalifikován

  246. Agility Trial II: Diskvalifikován

  247. Jumping Open: 14/37, 44.1 s, 15.0 tr. b., 4.2 m/s

  248. Milovice - Mistrovství České republiky PRT, JRT a BRT, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  249. Agility Open: 8/25, 43.87 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  250. Agility Open SQUADS: 2/24, 35.34 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  251. Agility Trial I: 3/11, 41.66 s, 15.0 tr. b., 4.15 m/s

  252. Agility Trial II: 8/13, 44.81 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  253. Jumping Open: 3/24, 39.92 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  254. Tuneliáda: 2/24, 21.38 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  255. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  256. 1.běh LA2: Diskvalifikován

  257. 2.běh LA2: Diskvalifikován

  258. 3.běh LA2: Diskvalifikován

  259. Těšánky - Únorové dvojzkoušky, 05. 02. 2017

  260. 1. zkouška LA2: 9/17, 36.66 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  261. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  262. Skály u Rýmařova - Skalní trojzkoušky, 19. 11. 2016

  263. 1. zkouška LA2: 3/22, 37.16 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  264. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  265. 3. zkouška LA2: 2/22, 37.47 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  266. Horka nad Moravou - Dvojité zkoušky s jumpy, 29. 10. 2016

  267. Agility Trial I: 10/24, 43.39 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  268. Agility Trial II: 2/24, 37.03 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  269. Jumping 2+3: Diskvalifikován

  270. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  271. Agility - děti: Diskvalifikován

  272. Agility družstva: Diskvalifikován

  273. Hra - děti: Diskvalifikován

  274. Jumping - děti: 9/22, 28.45 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  275. Jumping družstva: Diskvalifikován

  276. Hranice - 2. Hranické hrátky, 01. 10. 2016

  277. Agility Open: 16/33, 34.31 s, 15.0 tr. b., 4.75 m/s

  278. Agility Trial: Diskvalifikován

  279. Jumping Open: Diskvalifikován

  280. Rožnov pod Radhoštěm - Trojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2016

  281. 1. Zkouška LA2: 10/17, 41.77 s, 15.0 tr. b., 4.5 m/s

  282. 2. Zkouška LA2: 5/17, 36.69 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  283. 3. Zkouška LA2: 6/17, 44.81 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  284. Bílsko - Dvojzkoušky a jumping o Pegasovu kost, 04. 09. 2016

  285. Agility: Diskvalifikován

  286. Agility II: Diskvalifikován

  287. Jumping Open: Diskvalifikován

  288. Zbraslav u Brna - ČMKU JUNIOR OPEN, 28. 08. 2016

  289. AGILITY děti L: 1/3, 32.41 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  290. JUMPING děti L: 1/3, 29.0 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  291. Kroměříž - Dvojzkoušky, 16. 07. 2016

  292. I Agility: 8/24, 41.75 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  293. II Agility: Diskvalifikován

  294. Mohelnice - JK ANIMALS CUP, 25. 06. 2016

  295. Agility I: Diskvalifikován

  296. Agility II: Diskvalifikován

  297. TUNELIADA: 13/43, 25.0 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  298. Hranice - Hranická skočka, 11. 06. 2016

  299. Agility: 1/10, 28.87 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  300. Nornikovo bludiste: 31/36, 33.99 s, 15.0 tr. b., 5.68 m/s

  301. Zabakova cesta: 10/37, 23.64 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  302. Rožnov pod Radhoštěm - Dvojzkoušky Free Sport, 15. 05. 2016

  303. 1. Zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  304. 2. Zkouška A1 LA1: 2/11, 32.94 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  305. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  306. D Agility 1: 2/11, 34.91 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  307. D Agility 2: 7/11, 34.99 s, 5.77 tr. b., 4.32 m/s

  308. D Agility 3: Diskvalifikován

  309. D Agility 4: Diskvalifikován

  310. D Jumping 1: 3/11, 26.01 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  311. D Jumping 2: Diskvalifikován

  312. Zlechov - 7. Zlechovské trojzkoušky, 09. 04. 2016

  313. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  314. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  315. Zkouška 3 LA1: 2/8, 36.41 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  316. Těšánky - Březnové dvojzkoušky agility, 12. 03. 2016

  317. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  318. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  319. Horka nad Moravou - Faktor strachu popáté aneb zkouškový maraton, 11. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  320. I Agility: 3/9, 28.14 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  321. II Agility: Diskvalifikován

  322. Těšánky - Vánoční dvojzkoušky agility v Těšánkách, 19. 12. 2015

  323. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  324. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  325. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři, 18. 10. 2015

  326. Agility I: 1/17, 27.59 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  327. Agility III: 9/17, 32.35 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  328. Aglility II: 10/17, 37.53 s, 15.0 tr. b., 4.02 m/s

  329. Hranice - Hranické hrátky, 03. 10. 2015

  330. Agility: 2/9, 26.95 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  331. Agility Open: Diskvalifikován

  332. Jumping Open: Diskvalifikován

  333. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2015, 26. 09. 2015

  334. Agility L: Diskvalifikován

  335. Fin Agility L: Diskvalifikován

  336. Jumping L: Diskvalifikován

  337. Zk LA1: 1/10, 26.89 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  338. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  339. Agility: Diskvalifikován

  340. Agility - D: Diskvalifikován

  341. Jumping: Diskvalifikován

  342. Jumping - D: Diskvalifikován

  343. Kroměříž - Dvojzkoušky II, 15. 08. 2015

  344. Agility I: 5/16, 45.35 s, 10.35 tr. b., 3.48 m/s

  345. Agility II: Diskvalifikován

  346. Petrov nad Desnou - SUMMER DOG'S DAY, 26. 07. 2015

  347. Zkouška II. LA1: 1/8, 35.08 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  348. Zkouška I. LA1: Diskvalifikován

  349. Přerov - Trojboj "Poslední zkoušková výprava", 25. 07. 2015

  350. Agility I: 10/19, 44.26 s, 10.0 tr. b., 3.46 m/s

  351. Agility II: Diskvalifikován

  352. Jumping: 8/19, 41.27 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s