Cz En

047817

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Alexandra Alfery

    Člen KA

Pes

  1. C-Princess Chelsea Royal Fellow, Border kolie

Výsledky

  1. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  2. Finále: 6/12, 26.06 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  3. JUMPING I.: 2/27, 29.14 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  4. JUMPING II.: 4/27, 35.62 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  5. JUMPING III.: 5/26, 28.05 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  6. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  7. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  8. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  9. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  10. Agility J: 16/49, 42.36 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  11. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  12. Jumping J: 2/49, 35.31 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  13. Jumping Squads as Individual: 32/63, 39.82 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  14. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  15. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  16. Zkouška I. LA3: Diskvalifikován

  17. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  18. 1. zkouška: 1/18, 32.86 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  19. 2. zkouška: 1/19, 33.38 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  20. 3. zkouška: 13/19, 37.64 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  21. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  22. Agility I: Diskvalifikován

  23. Agility II: Diskvalifikován

  24. Jumping I: 5/85, 37.13 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  25. Jumping II: 38/84, 40.5 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  26. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  27. Agility Trial I: Diskvalifikován

  28. Agility Trial II: 6/14, 40.16 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  29. Sedlec u Mikulova - JK Animals Juniors Czech cup aneb o Pohár mládeže ČR, 26. 05. 2019

  30. 1. Large - Agi - Junioři: 5/28, 40.48 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  31. 2. Large - Agi - Junioři: 3/28, 39.98 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  32. 3. Large - Jum - Junioři: 4/27, 27.54 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  33. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  34. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): Diskvalifikován

  35. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) : 7/28, 42.33 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  36. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  37. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  38. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  39. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 9/175, 37.23 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  40. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  41. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 33/170, 36.94 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  42. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  43. J Agility IV: Diskvalifikován

  44. J Agility V: 5/24, 43.43 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  45. J Agility VI: 5/24, 43.04 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  46. J Jumping III: 10/24, 45.58 s, 10.62 tr. b., 4.17 m/s

  47. J Jumping IV: Diskvalifikován

  48. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  49. Zkouška LA2 1 LA2: 6/15, 41.13 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  50. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  51. J Agility I: 2/29, 37.96 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  52. J Agility II: 10/29, 44.94 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  53. J Agility III: 10/29, 38.27 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  54. J Jumping I: 1/29, 32.79 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  55. J Jumping II: Diskvalifikován

  56. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  57. Agility Trial I: Diskvalifikován

  58. Agility Trial II: Diskvalifikován

  59. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  60. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  61. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  62. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  63. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  64. TRIAL I. LA2: 4/12, 42.44 s, 15.0 tr. b., 4.34 m/s

  65. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  66. TRIAL III. LA2: 2/18, 41.47 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  67. TRIAL II. LA2: 3/21, 34.4 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  68. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  69. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  70. Agility Trial I: 4/18, 34.23 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  71. Agility Trial II: 10/19, 31.24 s, 10.0 tr. b., 5.73 m/s

  72. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  73. Agility Trial I: 3/16, 39.87 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  74. Agility Trial II: Diskvalifikován

  75. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  76. AGILITY DRUZSTVA: 13/79, 37.18 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  77. J Agility: 11/53, 39.62 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  78. J Hra: Diskvalifikován

  79. J Jumping: 3/53, 27.79 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  80. JUMPING DRUZSTVA: 3/79, 34.08 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  81. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  82. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  83. 2.zkouška LA2: 1/23, 35.32 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  84. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  85. 1. Zkouška LA2: 5/17, 34.27 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  86. 2. Zkouška LA2: 6/17, 31.76 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  87. 3. Zkouška LA2: 5/17, 42.55 s, 15.0 tr. b., 4.16 m/s

  88. Pohořany - Letní Psí Hrátky Olomouc, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  89. 1. Zkouška - neděle LA2: Diskvalifikován

  90. 2. Zkouška - neděle LA2: 5/11, 40.83 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  91. 3. Zkouška - neděle LA2: Diskvalifikován

  92. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  93. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  94. 2.zkouška LA2: 1/20, 37.17 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  95. Sedlec u Mikulova - Calibra Juniors CZECH cup 2018 aneb o Pohár mládeže ČR, 03. 06. 2018

  96. 1. Agility L: 17/30, 33.84 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  97. 1. Jumping L: 18/30, 32.58 s, 10.0 tr. b., 5.65 m/s

  98. 2. Agility L: 9/30, 42.56 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  99. 2. Jumping L: 1/30, 32.82 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  100. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  101. Agility A2A3: 54/95, 46.05 s, 20.0 tr. b., 4.45 m/s

  102. Agility Squads as individual: 11/157, 36.88 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  103. Jumping A2A3: 61/113, 40.28 s, 20.28 tr. b., 4.52 m/s

  104. Jumping Squads as Individual: 66/162, 31.18 s, 10.0 tr. b., 5.64 m/s

  105. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  106. Special Agility: 49/159, 35.03 s, 10.0 tr. b., 5.48 m/s

  107. Special Jumping: Diskvalifikován

  108. Tachyon Trophy A2A3: 45/106, 48.64 s, 21.64 tr. b., 3.7 m/s

  109. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  110. Ju Agility IV: 8/27, 35.92 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  111. Ju Agility V: Diskvalifikován

  112. Ju Agility VI: 15/27, 38.73 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  113. Ju Jumping IV: Diskvalifikován

  114. Ju Jumping V: 12/27, 32.39 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  115. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  116. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  117. 2. zkouška LA2: 2/14, 39.35 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  118. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  119. 1. Zkouška LA2: 2/12, 34.09 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  120. 2. Zkouška LA2: 1/12, 35.8 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  121. 3. Zkouška LA2: 2/12, 37.96 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  122. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  123. Agility I: 5/13, 32.27 s, 20.0 tr. b., 5.14 m/s

  124. Agility II: 3/13, 39.45 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  125. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  126. Agility I: 1/36, 41.58 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  127. Agility II: 13/36, 41.94 s, 25.0 tr. b., 4.65 m/s

  128. Agility III: 9/34, 42.66 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  129. Jumping I: Diskvalifikován

  130. Jumping II: 13/34, 31.93 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  131. Jumping III: 7/33, 31.57 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  132. Všetuly - Březnové dvojzkoušky, 10. 03. 2018

  133. Agility I: 1/18, 33.55 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  134. Agility II: 4/18, 32.51 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  135. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  136. 1. zkouška LA2: 7/22, 36.75 s, 15.0 tr. b., 4.49 m/s

  137. 2. zkouška LA2: 2/22, 39.0 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  138. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  139. Zkouška č.1 LA2: 10/22, 40.69 s, 15.0 tr. b., 4.92 m/s

  140. Zkouška č.2 LA2: 6/22, 39.48 s, 15.0 tr. b., 4.74 m/s

  141. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  142. zkouška 1 LA1: 1/10, 27.81 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  143. zkouška 2 LA1: 4/10, 30.25 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  144. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 30. 12. 2017

  145. 1. zkouška LA1: 2/14, 30.91 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  146. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  147. Kroměříž - DVOJZKOUŠKY, 15. 10. 2017

  148. Agility Trial I: Diskvalifikován

  149. Agility Trial II: 4/13, 30.13 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  150. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  151. 1.běh LA1: 1/13, 25.67 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  152. 2. běh LA1: 6/13, 30.54 s, 15.0 tr. b., 4.22 m/s

  153. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  154. Agility Open: Diskvalifikován

  155. Agility Trial: 7/15, 31.78 s, 20.0 tr. b., 4.41 m/s

  156. Jumping Open: Diskvalifikován

  157. Ostrava - Bestagility pohár & Mistrovství ČR klubu kníračů v agility, 12. 08. 2017

  158. Agility Open: Diskvalifikován

  159. Agility Trial: 4/10, 35.51 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  160. Jumping Open: Diskvalifikován