Cz En

047817

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Alexandra Alfery

    Člen KA

Pes

  1. C-Princess Chelsea Royal Fellow, Border kolie

Výsledky

  1. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  2. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) L: 31/65, 52.95 s, 15.0 tr. b., 4.15 m/s

  3. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) L: Diskvalifikován

  4. Pá. - Power & Speed (Agility A23) L: Diskvalifikován

  5. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L: 7/97, 41.54 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  6. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) L: Diskvalifikován

  7. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L: Diskvalifikován

  8. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) L: 22/76, 39.11 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  9. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L: 54/106, 45.47 s, 17.47 tr. b., 4.18 m/s

  10. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  11. QA1 Agility: 46/108, 42.95 s, 15.0 tr. b., 5.12 m/s

  12. QA2 Agility: Diskvalifikován

  13. QA3 Agility: Diskvalifikován

  14. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  15. QJ2 Jumping: 42/108, 39.98 s, 10.0 tr. b., 5.5 m/s

  16. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  17. Čeladná - OTEVŘENÉ SOUTĚŽE a DVOJZKOUŠKY u 2. kvalifikačního závodu na JOAWC 2022, 26. 03. 2022

  18. Agility I: 3/16, 38.04 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  19. Agility II: 4/15, 38.41 s, 10.0 tr. b., 5.39 m/s

  20. Agility Trial I: Diskvalifikován

  21. Agility Trial II: 1/11, 42.5 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  22. Jumping I: 6/16, 44.42 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  23. Čerčany - OTEVŘENÉ SOUTĚŽE u 1. kvalifikačního závodu na JOAWC 2022, 26. 02. 2022 - 27. 02. 2022

  24. Agility I: 4/14, 43.19 s, 15.0 tr. b., 5.05 m/s

  25. Agility II: Diskvalifikován

  26. Agility III: 1/15, 40.64 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  27. Jumping I: 5/14, 38.99 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  28. Jumping II: 1/15, 38.96 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  29. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  30. Agility Individual: 27/85, 44.01 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  31. Agility Squads as Individual: 12/94, 42.26 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  32. Jumping Individual: Diskvalifikován

  33. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  34. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  35. Agility Individual - J: 1/32, 43.14 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  36. Agility Squads as Individual: 2/44, 41.12 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  37. Jumping Individual - J: Diskvalifikován

  38. Jumping Squads as Individual: 2/44, 36.66 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  39. Ostrava - dvojzkoušky Bestagility, 29. 08. 2021

  40. Agility Trial I: 1/10, 44.74 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  41. Agility Trial II: 3/10, 41.85 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  42. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup 2021, 25. 07. 2021

  43. 1. Agility - L - J u n i o ř i: Diskvalifikován

  44. 2. Agility - L - J u n i o ř i: Diskvalifikován

  45. 3. Jumping - L - J u n i o ř i: 7/18, 31.86 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  46. Šumperk - Havliczech 030, 10. 07. 2021

  47. TRIAL I.: Diskvalifikován

  48. TRIAL II.: 1/6, 39.4 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  49. Kroměříž - Sváteční dvojzkoušky, 06. 07. 2021

  50. Agility Trial I: 2/7, 36.39 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  51. Agility Trial II: Diskvalifikován

  52. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky prázdniny za dveřmi, 27. 06. 2021

  53. zkouška LA3 1: Diskvalifikován

  54. zkouška LA3 2: 1/6, 41.92 s, 15.0 tr. b., 5.03 m/s

  55. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  56. Agility I: Diskvalifikován

  57. Agility II: 29/99, 42.8 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  58. Jumping I: Diskvalifikován

  59. Jumping II: 23/101, 38.14 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  60. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 2, 13. 06. 2021

  61. Agility Trial I: Diskvalifikován

  62. Agility Trial II: 1/5, 43.63 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  63. Sedlec u Mikulova - Specific Juniors Czech cup, 11. 10. 2020

  64. 1. Agility L Junioři: Diskvalifikován

  65. 2. Agility L Junioři: 5/20, 39.77 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  66. 3. Jumping L Junioři: Diskvalifikován

  67. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  68. Agility Individual: 19/106, 42.83 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  69. Agility Squads as Individual: 45/109, 41.52 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  70. Jumping Individual: Diskvalifikován

  71. Jumping Squads as Individual: 73/108, 37.82 s, 15.0 tr. b., 4.87 m/s

  72. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  73. Agility J Individual: Diskvalifikován

  74. Agility Squads: 27/61, 41.21 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  75. Jumping J Individual: 14/51, 41.26 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  76. Jumping Squads: 14/61, 35.94 s, 5.0 tr. b., 6.12 m/s

  77. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  78. Agility I: 22/80, 44.4 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  79. Agility II: 24/73, 45.15 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  80. Jumping I: 49/80, 35.15 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  81. Jumping II: 22/79, 37.81 s, 5.0 tr. b., 5.82 m/s

  82. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  83. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  84. 2. zkouška LA3: 7/8, 39.7 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  85. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  86. Finále: 6/12, 26.06 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  87. JUMPING I.: 2/27, 29.14 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  88. JUMPING II.: 4/27, 35.62 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  89. JUMPING III.: 5/26, 28.05 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  90. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  91. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  92. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  93. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  94. Agility J: 16/49, 42.36 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  95. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  96. Jumping J: 2/49, 35.31 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  97. Jumping Squads as Individual: 32/63, 39.82 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  98. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  99. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  100. Zkouška I. LA3: Diskvalifikován

  101. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  102. 1. zkouška: 1/18, 32.86 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  103. 2. zkouška: 1/19, 33.38 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  104. 3. zkouška: 13/19, 37.64 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  105. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  106. Agility I: Diskvalifikován

  107. Agility II: Diskvalifikován

  108. Jumping I: 5/85, 37.13 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  109. Jumping II: 38/84, 40.5 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  110. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  111. Agility Trial I: Diskvalifikován

  112. Agility Trial II: 6/14, 40.16 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  113. Sedlec u Mikulova - JK Animals Juniors Czech cup aneb o Pohár mládeže ČR, 26. 05. 2019

  114. 1. Large - Agi - Junioři: 5/28, 40.48 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  115. 2. Large - Agi - Junioři: 3/28, 39.98 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  116. 3. Large - Jum - Junioři: 4/27, 27.54 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  117. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  118. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): Diskvalifikován

  119. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) : 7/28, 42.33 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  120. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  121. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  122. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  123. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 9/175, 37.23 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  124. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  125. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 33/170, 36.94 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  126. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  127. J Agility IV: Diskvalifikován

  128. J Agility V: 5/24, 43.43 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  129. J Agility VI: 5/24, 43.04 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  130. J Jumping III: 10/24, 45.58 s, 10.62 tr. b., 4.17 m/s

  131. J Jumping IV: Diskvalifikován

  132. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  133. Zkouška LA2 1 LA2: 6/15, 41.13 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  134. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  135. J Agility I: 2/29, 37.96 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  136. J Agility II: 10/29, 44.94 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  137. J Agility III: 10/29, 38.27 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  138. J Jumping I: 1/29, 32.79 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  139. J Jumping II: Diskvalifikován

  140. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  141. Agility Trial I: Diskvalifikován

  142. Agility Trial II: Diskvalifikován

  143. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  144. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  145. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  146. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  147. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  148. TRIAL I. LA2: 4/12, 42.44 s, 15.0 tr. b., 4.34 m/s

  149. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  150. TRIAL III. LA2: 2/18, 41.47 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  151. TRIAL II. LA2: 3/21, 34.4 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  152. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  153. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  154. Agility Trial I: 4/18, 34.23 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  155. Agility Trial II: 10/19, 31.24 s, 10.0 tr. b., 5.73 m/s

  156. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  157. Agility Trial I: 3/16, 39.87 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  158. Agility Trial II: Diskvalifikován

  159. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  160. AGILITY DRUZSTVA: 13/79, 37.18 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  161. J Agility: 11/53, 39.62 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  162. J Hra: Diskvalifikován

  163. J Jumping: 3/53, 27.79 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  164. JUMPING DRUZSTVA: 3/79, 34.08 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  165. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  166. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  167. 2.zkouška LA2: 1/23, 35.32 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  168. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  169. 1. Zkouška LA2: 5/17, 34.27 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  170. 2. Zkouška LA2: 6/17, 31.76 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  171. 3. Zkouška LA2: 5/17, 42.55 s, 15.0 tr. b., 4.16 m/s

  172. Pohořany - Letní Psí Hrátky Olomouc, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  173. 1. Zkouška - neděle LA2: Diskvalifikován

  174. 2. Zkouška - neděle LA2: 5/11, 40.83 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  175. 3. Zkouška - neděle LA2: Diskvalifikován

  176. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  177. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  178. 2.zkouška LA2: 1/20, 37.17 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  179. Sedlec u Mikulova - Calibra Juniors CZECH cup 2018 aneb o Pohár mládeže ČR, 03. 06. 2018

  180. 1. Agility L: 17/30, 33.84 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  181. 1. Jumping L: 18/30, 32.58 s, 10.0 tr. b., 5.65 m/s

  182. 2. Agility L: 9/30, 42.56 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  183. 2. Jumping L: 1/30, 32.82 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  184. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  185. Agility A2A3: 54/95, 46.05 s, 20.0 tr. b., 4.45 m/s

  186. Agility Squads as individual: 11/157, 36.88 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  187. Jumping A2A3: 61/113, 40.28 s, 20.28 tr. b., 4.52 m/s

  188. Jumping Squads as Individual: 66/162, 31.18 s, 10.0 tr. b., 5.64 m/s

  189. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  190. Special Agility: 49/159, 35.03 s, 10.0 tr. b., 5.48 m/s

  191. Special Jumping: Diskvalifikován

  192. Tachyon Trophy A2A3: 45/106, 48.64 s, 21.64 tr. b., 3.7 m/s

  193. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  194. Ju Agility IV: 8/27, 35.92 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  195. Ju Agility V: Diskvalifikován

  196. Ju Agility VI: 15/27, 38.73 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  197. Ju Jumping IV: Diskvalifikován

  198. Ju Jumping V: 12/27, 32.39 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  199. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  200. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  201. 2. zkouška LA2: 2/14, 39.35 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  202. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  203. 1. Zkouška LA2: 2/12, 34.09 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  204. 2. Zkouška LA2: 1/12, 35.8 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  205. 3. Zkouška LA2: 2/12, 37.96 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  206. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  207. Agility I: 5/13, 32.27 s, 20.0 tr. b., 5.14 m/s

  208. Agility II: 3/13, 39.45 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  209. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  210. Agility I: 1/36, 41.58 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  211. Agility II: 13/36, 41.94 s, 25.0 tr. b., 4.65 m/s

  212. Agility III: 9/34, 42.66 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  213. Jumping I: Diskvalifikován

  214. Jumping II: 13/34, 31.93 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  215. Jumping III: 7/33, 31.57 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  216. Všetuly - Březnové dvojzkoušky, 10. 03. 2018

  217. Agility I: 1/18, 33.55 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  218. Agility II: 4/18, 32.51 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  219. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  220. 1. zkouška LA2: 7/22, 36.75 s, 15.0 tr. b., 4.49 m/s

  221. 2. zkouška LA2: 2/22, 39.0 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  222. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  223. Zkouška č.1 LA2: 10/22, 40.69 s, 15.0 tr. b., 4.92 m/s

  224. Zkouška č.2 LA2: 6/22, 39.48 s, 15.0 tr. b., 4.74 m/s

  225. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  226. zkouška 1 LA1: 1/10, 27.81 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  227. zkouška 2 LA1: 4/10, 30.25 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  228. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 30. 12. 2017

  229. 1. zkouška LA1: 2/14, 30.91 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  230. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  231. Kroměříž - DVOJZKOUŠKY, 15. 10. 2017

  232. Agility Trial I: Diskvalifikován

  233. Agility Trial II: 4/13, 30.13 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  234. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  235. 1.běh LA1: 1/13, 25.67 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  236. 2. běh LA1: 6/13, 30.54 s, 15.0 tr. b., 4.22 m/s

  237. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  238. Agility Open: Diskvalifikován

  239. Agility Trial: 7/15, 31.78 s, 20.0 tr. b., 4.41 m/s

  240. Jumping Open: Diskvalifikován

  241. Ostrava - Bestagility pohár & Mistrovství ČR klubu kníračů v agility, 12. 08. 2017

  242. Agility Open: Diskvalifikován

  243. Agility Trial: 4/10, 35.51 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  244. Jumping Open: Diskvalifikován