Cz En

001818

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eliška Byrtusová

    Člen KA

Pes

  1. Blue Berry Wallachian Flower, Border kolie

Výsledky

  1. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  2. Agility Individual: 23/106, 43.63 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  3. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  4. Jumping Individual: 33/108, 35.75 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  5. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  6. Hranice - 6. Hranické hrátky, 19. 09. 2020

  7. Agility Open: 2/17, 44.32 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  8. Agility Trial: 5/11, 40.87 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  9. Jumping Open: 4/17, 35.2 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  10. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  11. Agility J Individual: 11/51, 46.65 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  12. Agility Squads: 3/61, 41.05 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  13. Jumping J Individual: Diskvalifikován

  14. Jumping Squads: 3/61, 37.33 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  15. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  16. 1. zkouška: Diskvalifikován

  17. 2. zkouška: Diskvalifikován

  18. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  19. zkouška LA3 1: 3/10, 39.96 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  20. zkouška LA3 2: 2/10, 37.51 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  21. zkouška LA3 3: 5/8, 41.51 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  22. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  23. Agility I: Diskvalifikován

  24. Agility II: 30/73, 48.69 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  25. Jumping I: 14/80, 36.2 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  26. Jumping II: 5/79, 39.11 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  27. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  28. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  29. 2. zkouška LA3: 1/8, 42.49 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  30. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  31. TRIAL I.: 9/18, 39.81 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  32. TRIAL II.: 3/18, 41.93 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  33. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  34. ZkA I: 4/14, 48.11 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  35. ZkA II: 2/14, 44.71 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  36. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  37. 1. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  38. 2. Zkouška A3 L: 1/10, 40.7 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  39. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  40. Agility LA sobota: 4/40, 43.27 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  41. Jumping LA sobota: 3/42, 38.33 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  42. Zkouška LA3 sobota: 6/21, 46.16 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  43. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  44. Finále: 9/12, 27.31 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  45. JUMPING I.: 12/27, 29.78 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  46. JUMPING II.: 7/27, 36.44 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  47. JUMPING III.: 7/26, 28.95 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  48. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  49. Zkouška II. LA3: 2/10, 38.83 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  50. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  51. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  52. Agility J: Diskvalifikován

  53. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  54. Jumping J: Diskvalifikován

  55. Jumping Squads as Individual: 6/63, 38.79 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  56. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  57. Agility Open: Diskvalifikován

  58. Agility Squads as Individual: 33/137, 44.77 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  59. Jumping Open: Diskvalifikován

  60. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  61. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  62. Agility open L: 1/19, 39.8 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  63. Jumping open L: 1/20, 37.09 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  64. Tuneliáda L: 9/17, 22.0 s, 0.0 tr. b., 6.45 m/s

  65. Zkouška LA2: 2/7, 33.65 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  66. Zkouška LA2 2: 1/5, 38.7 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  67. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  68. Agility I: 11/85, 47.33 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  69. Agility II: 10/85, 44.51 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  70. Jumping I: Diskvalifikován

  71. Jumping II: 14/84, 39.68 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  72. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  73. Agility Trial I: Diskvalifikován

  74. Agility Trial II: 2/14, 40.81 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  75. Sedlec u Mikulova - JK Animals Juniors Czech cup aneb o Pohár mládeže ČR, 26. 05. 2019

  76. 1. Large - Agi - Junioři: 4/28, 40.46 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  77. 2. Large - Agi - Junioři: 12/28, 38.77 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  78. 3. Large - Jum - Junioři: 5/27, 27.58 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  79. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  80. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): 6/63, 44.36 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  81. Pá. - Power & Speed (Agility A23): 16/109, 15.77 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  82. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 41/169, 37.45 s, 10.0 tr. b., 5.58 m/s

  83. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): 24/110, 37.99 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  84. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 43/175, 38.86 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  85. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  86. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 32/170, 36.83 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  87. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  88. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  89. 2.zkouška LA2: 9/11, 35.0 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  90. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  91. Agility Open: 7/34, 37.27 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  92. Agility Trial: Diskvalifikován

  93. Jumping Open: Diskvalifikován

  94. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  95. J Agility IV: 4/24, 41.62 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  96. J Agility V: 6/24, 43.51 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  97. J Agility VI: Diskvalifikován

  98. J Jumping III: Diskvalifikován

  99. J Jumping IV: 15/24, 40.51 s, 15.0 tr. b., 4.89 m/s

  100. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  101. Zkouška LA2 1 LA2: Diskvalifikován

  102. Zkouška LA2 2 LA2: 4/14, 37.08 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  103. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  104. J Agility I: Diskvalifikován

  105. J Agility II: Diskvalifikován

  106. J Agility III: 4/29, 39.06 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  107. J Jumping I: Diskvalifikován

  108. J Jumping II: Diskvalifikován

  109. Kroměříž - ŘÍJNOVÉ DVOZKOUŠKY, 20. 10. 2018

  110. Agility Trial I: Diskvalifikován

  111. Agility Trial II: 2/14, 43.39 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  112. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  113. Agility Trial I: 3/18, 34.02 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  114. Agility Trial II: 2/19, 35.82 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  115. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  116. Agility Trial I: Diskvalifikován

  117. Agility Trial II: Diskvalifikován

  118. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  119. AGILITY DRUZSTVA: Diskvalifikován

  120. J Agility: 12/53, 39.75 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  121. J Hra: 5/54, 31.74 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  122. J Jumping: Diskvalifikován

  123. JUMPING DRUZSTVA: Diskvalifikován

  124. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  125. 1.zkouška LA2: 3/23, 36.62 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  126. 2.zkouška LA2: 7/23, 42.32 s, 15.0 tr. b., 4.14 m/s

  127. Pohořany - Letní Psí Hrátky Olomouc, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  128. 1. Zkouška - neděle LA2: 2/11, 37.76 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  129. 2. Zkouška - neděle LA2: 2/11, 42.2 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  130. 3. Zkouška - neděle LA2: Diskvalifikován

  131. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  132. Jumping II L: 1/30, 35.36 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  133. Jumping I. L: Diskvalifikován

  134. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  135. Hranice - Hranická skočka, 09. 06. 2018

  136. Agility Trial: 2/15, 45.08 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  137. Norníkovo bludiště - tuneliáda Open: Diskvalifikován

  138. Žabákova cesta - Jumping Open: Diskvalifikován

  139. Sedlec u Mikulova - Calibra Juniors CZECH cup 2018 aneb o Pohár mládeže ČR, 03. 06. 2018

  140. 1. Agility L: 1/30, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  141. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  142. 2. Agility L: 12/30, 48.76 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  143. 2. Jumping L: 2/30, 34.65 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  144. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  145. Agility A1: 3/46, 39.43 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  146. Agility Squads as individual: 52/157, 41.81 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  147. Jumping A1: 13/48, 23.58 s, 10.0 tr. b., 5.81 m/s

  148. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  149. Power & Speed A1: Diskvalifikován

  150. Special Agility: 13/159, 38.85 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  151. Special Final: 6/28, 41.65 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  152. Special Jumping: 41/153, 33.7 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  153. Tachyon Trophy A1: 3/47, 26.45 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  154. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  155. 1. zkouška LA2: 3/17, 34.94 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  156. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  157. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  158. 1. zkouška LA1: 4/22, 39.23 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  159. 2. zkouška LA1: 5/22, 35.78 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  160. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  161. 1. Zkouška LA1: 5/16, 40.96 s, 15.0 tr. b., 3.47 m/s

  162. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  163. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  164. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  165. Agility I: Diskvalifikován

  166. Agility II: 7/21, 31.29 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  167. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  168. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  169. 2. zkouška LA1: 6/16, 42.96 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  170. 3. zkouška LA1: Diskvalifikován