Cz En

096315

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Hana Zemánková ml., Run as one

    Člen KA

Pes

  1. Iris Irma z Henrisaru, Belgický ovčák - Tervueren

Výsledky

  1. Mladeč - Nové Zámky - Letní zkoušky, 05. 07. 2020

  2. ZkA I Agility: Diskvalifikován

  3. ZkA II Agility: Diskvalifikován

  4. ZkA III Agility: Diskvalifikován

  5. Mladeč - Nové Zámky - Letní jumpingy, 04. 07. 2020

  6. Jumping Open I: Diskvalifikován

  7. Jumping Open II: Diskvalifikován

  8. Jumping Open III: Diskvalifikován

  9. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  10. ZkA I: Diskvalifikován

  11. ZkA II: Diskvalifikován

  12. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku III., 08. 12. 2019

  13. Zkouška I.: Diskvalifikován

  14. Zkouška II.: Diskvalifikován

  15. Zkouška III.: Diskvalifikován

  16. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  17. JUMPING I.: Diskvalifikován

  18. JUMPING II.: 13/27, 41.91 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  19. JUMPING III.: 17/26, 32.45 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  20. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  21. Jumping Open: Diskvalifikován

  22. ZkA I: Diskvalifikován

  23. ZkA II: Diskvalifikován

  24. Kroměříž - Bradavický Speciál Albuse Brumbála v Kroměříži, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  25. FINALE O bezovou hulku: Diskvalifikován

  26. Superfinále 3.-místo: 1/2, 35.02 s, 0.02 tr. b., 4.57 m/s

  27. Turnaj I: 8/11, 30.18 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  28. Turnaj IIb: 1/2, 33.06 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  29. Turnaj IIIb: 2/2, 21.07 s, 12.07 tr. b., 4.03 m/s

  30. Zk agility I: Diskvalifikován

  31. Zk agility II: 2/6, 34.3 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  32. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  33. Zkouška II. LA2: Diskvalifikován

  34. Zkouška I. LA2: Diskvalifikován

  35. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  36. Agility Open: Diskvalifikován

  37. Agility Zk: Diskvalifikován

  38. Jumping Open: Diskvalifikován

  39. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  40. Agility Trial I: Diskvalifikován

  41. Agility Trial II: Diskvalifikován

  42. Jumping Trial I: 4/17, 39.78 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  43. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  44. Jumping So A2+3 L L: 10/17, 43.39 s, 20.39 tr. b., 4.22 m/s

  45. Zkouška Ne-1 LA2: Diskvalifikován

  46. Zkouška Ne-2 LA2: Diskvalifikován

  47. Zkouška So-1 LA2: Diskvalifikován

  48. Zkouška So-2 LA2: Diskvalifikován

  49. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  50. Agility Trial I: Diskvalifikován

  51. Agility Trial II: Diskvalifikován

  52. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  53. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  54. TRIAL I. LA2: 11/18, 38.74 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  55. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  56. Agility Trial I: Diskvalifikován

  57. Agility Trial II: Diskvalifikován

  58. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH X. s JK ANIMALS, 27. 01. 2019

  59. TRIAL III. LA2: Diskvalifikován

  60. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  61. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  62. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  63. Agility Trial I: Diskvalifikován

  64. Agility Trial II: Diskvalifikován

  65. Jumping Open: Diskvalifikován

  66. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  67. TRIAL III. LA2: Diskvalifikován

  68. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  69. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  70. Suchdol nad Odrou - Large speciál otevřený závod agility při MČR IPO belgických ovčáků, 13. 10. 2018 - 14. 10. 2018

  71. Agility neděle L: Diskvalifikován

  72. Jumping neděle L: 12/28, 54.02 s, 19.02 tr. b., 3.76 m/s

  73. Rapotín - Dvouzkoušky Miacis 2018, 08. 09. 2018

  74. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  75. Zkouška 2 LA2: 2/12, 39.43 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  76. Prostějov - Faktor strachu aneb horká letní 4tečka, 26. 08. 2018

  77. Agility Trial I: Diskvalifikován

  78. Agility Trial II: Diskvalifikován

  79. Agility Trial III: Diskvalifikován

  80. Agility Trial IV: Diskvalifikován

  81. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  82. Agility Open: Diskvalifikován

  83. Agility Trial: Diskvalifikován

  84. Jumping Open: Diskvalifikován

  85. Pohořany - Letní Psí Hrátky Olomouc, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  86. 1. Zkouška - neděle LA2: 6/11, 48.51 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  87. 2. Zkouška - neděle LA2: Diskvalifikován

  88. 3. Zkouška - neděle LA2: Diskvalifikován

  89. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  90. CURRICULUM L: Diskvalifikován

  91. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  92. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  93. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  94. Jumping A2+3: Diskvalifikován

  95. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  96. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  97. Zkouška II LA2: 6/10, 38.48 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  98. Zkouška I LA2: Diskvalifikován

  99. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  100. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  101. II. zkouška LA2: 2/12, 49.48 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  102. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  103. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  104. Agility Open: Diskvalifikován

  105. Agility Trial: Diskvalifikován

  106. I Agility Trial: 2/12, 41.4 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  107. II Agility Trial: Diskvalifikován

  108. Jumping Open: Diskvalifikován

  109. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  110. TRIAL II. LA2: 1/15, 44.62 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  111. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  112. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  113. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  114. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  115. Jumping A2 + A3 L: Diskvalifikován

  116. Kroměříž - DVOJZKOUŠKY, 15. 10. 2017

  117. Agility Trial I: Diskvalifikován

  118. Agility Trial II: 8/26, 53.55 s, 11.55 tr. b., 3.6 m/s

  119. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  120. Trial II. LA2: Diskvalifikován

  121. Trial I. LA2: Diskvalifikován

  122. Přerov - BRIT CUP 2017, 19. 08. 2017

  123. Agility Open: Diskvalifikován

  124. Agility Trial: 1/12, 38.64 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  125. Jumping Open: Diskvalifikován

  126. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  127. Agility L: Diskvalifikován

  128. Jumping L: Diskvalifikován

  129. zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  130. zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  131. zkouška 3 LA1: 2/13, 35.91 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  132. zkouška 4 LA1: 3/13, 35.78 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  133. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  134. Agility open L: Diskvalifikován

  135. Jumping open L: Diskvalifikován

  136. Zkouška LA1: 1/7, 36.98 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  137. Olomouc - Nové Sady - Jarní PsíHrátky, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  138. Agility Ne L L: Diskvalifikován

  139. Jumping Ne L L: Diskvalifikován

  140. Zkouška Ne LA1 LA1: Diskvalifikován

  141. Holešov - Dvojité štěstí, 18. 03. 2017

  142. Agility Trial I: Diskvalifikován

  143. Agility Trial II: Diskvalifikován

  144. Litovel - Mladeč - III. Agility Cup Nové Zámky, 03. 12. 2016

  145. Jumping A0 LV: Diskvalifikován

  146. tuneliádaA0 LV: Diskvalifikován

  147. Mohelnice - JK ANIMALS CUP, 25. 06. 2016

  148. TUNELIADA: 19/43, 26.0 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  149. Hranice - Hranická skočka, 11. 06. 2016

  150. A0: 3/7, 26.8 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  151. Nornikovo bludiste: 23/36, 43.39 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  152. Zabakova cesta: 26/37, 32.28 s, 17.28 tr. b., 3.78 m/s