Cz En

081617

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Petra Andrýsková

Pes

  1. Batman Ninuland, Border kolie

Výsledky

  1. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v červnu, 13. 06. 2021

  2. 1. Agility: 4/20, 37.8 s, 5.0 tr. b., 5.82 m/s

  3. 1. jumping: Diskvalifikován

  4. 2. agility: 1/20, 36.73 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  5. 2. jumping: 8/19, 40.3 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  6. Luhačovice - Dvojzkoušky Luhačovice, 12. 06. 2021

  7. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  8. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  9. Modrá - Trojzkoušky, 06. 06. 2021

  10. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  11. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  12. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  13. Zlín - O Zlínský ranec XVI., 05. 06. 2021

  14. 1. Zkouška LA3: 4/5, 43.31 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  15. 2. Zkouška LA3: 4/5, 36.48 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  16. Hranice - X. HRANICKÁ SKOČKA, 29. 05. 2021

  17. Agility Trial: Diskvalifikován

  18. Earth dog's labyrinth: 1/12, 29.77 s, 0.0 tr. b., 6.92 m/s

  19. Frog's course: Diskvalifikován

  20. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 03. 10. 2020

  21. Agility Open L: Diskvalifikován

  22. Jumping Open L: 1/40, 33.15 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  23. ZkA. LA3: 6/17, 38.1 s, 10.0 tr. b., 5.77 m/s

  24. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  25. Agility Individual: 34/106, 39.09 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  26. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  27. Jumping Individual: 6/108, 34.22 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  28. Jumping Squads as Individual: 4/108, 32.61 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  29. Hranice - 6. Hranické hrátky, 19. 09. 2020

  30. Agility Open: Diskvalifikován

  31. Agility Trial: 3/11, 35.01 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  32. Jumping Open: 1/17, 33.6 s, 0.0 tr. b., 6.25 m/s

  33. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 09. 2020

  34. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  35. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  36. Šumperk - Havliczech XXVIII. - dvojzkoušky, 07. 08. 2020

  37. TRIAL I.: Diskvalifikován

  38. TRIAL II.: Diskvalifikován

  39. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  40. FINÁLE L: 1/5, 30.5 s, 0.0 tr. b., 6.2 m/s

  41. I. agility L: Diskvalifikován

  42. II. agility L: 1/21, 34.9 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  43. II. zkouška A3 L: 4/7, 37.62 s, 10.0 tr. b., 5.85 m/s

  44. I. jumping L: 7/22, 41.39 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  45. I.zkouška A3 L: Diskvalifikován

  46. Šumperk - Havliczech XXVI. - Rozjezdy pro hvězdy II., 31. 07. 2020

  47. Jumping I. A2 + A3: Diskvalifikován

  48. Jumping II. A2 + A3: Diskvalifikován

  49. Hranice - Dvojzkoušky, 17. 07. 2020

  50. Zkouška I: Diskvalifikován

  51. Zkouška II: Diskvalifikován

  52. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  53. Agility I: 7/80, 40.07 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  54. Agility II: 17/73, 39.12 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  55. Jumping I: 3/80, 34.14 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  56. Jumping II: Diskvalifikován

  57. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  58. TRIAL I.: Diskvalifikován

  59. TRIAL II.: Diskvalifikován

  60. Rohatec - Rohatecký koláček, 24. 05. 2020

  61. Canviťácký Jumping L: 1/21, 29.76 s, 0.0 tr. b., 6.18 m/s

  62. Husse Jumping L: 4/20, 32.69 s, 5.0 tr. b., 6.42 m/s

  63. Stávečkovo jumping L: 1/21, 21.67 s, 0.0 tr. b., 7.43 m/s

  64. Šumperk - Havliczech XXIII. odpolední dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  65. TRIAL I.: 3/5, 35.05 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  66. TRIAL II.: Diskvalifikován

  67. Brno - Zimní Brno 2, 22. 02. 2020

  68. Agility LA: Diskvalifikován

  69. Jumping LA: Diskvalifikován

  70. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  71. Rožnov pod Radhoštěm - Páteční dvojzkoušky, 21. 02. 2020

  72. Trial I.: 5/10, 29.32 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  73. Trial II.: Diskvalifikován

  74. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  75. Agility L: Diskvalifikován

  76. Jumping L: Diskvalifikován

  77. Zkouška LA2: 1/10, 37.37 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  78. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  79. Agility LA neděle: 1/34, 38.18 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  80. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  81. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  82. Jumping LA sobota: 2/42, 34.98 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  83. Zkouška LA2 neděle: 1/11, 32.69 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  84. Zkouška LA2 sobota: Diskvalifikován

  85. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  86. Finále: 2/12, 23.22 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  87. JUMPING I.: 1/27, 27.92 s, 0.0 tr. b., 6.09 m/s

  88. JUMPING II.: Diskvalifikován

  89. JUMPING III.: Diskvalifikován

  90. Záhlinice - 3. Záhlinické dvojzkoušky, 06. 10. 2019

  91. 1. Zkouška L A2: 2/12, 29.45 s, 5.0 tr. b., 6.11 m/s

  92. 2. Zkouška L A2: Diskvalifikován

  93. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2019, 28. 09. 2019

  94. Agility L: 2/32, 33.93 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  95. Finále L Jump.: Diskvalifikován

  96. Jumping L: Diskvalifikován

  97. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  98. Hranice - 5. Hranické hrátky, 21. 09. 2019

  99. Agility Open: 16/31, 38.01 s, 15.0 tr. b., 5.45 m/s

  100. Agility Zk: Diskvalifikován

  101. Jumping Open: Diskvalifikován

  102. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  103. 1. Zkouška LA2: 1/11, 34.55 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  104. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  105. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  106. Zkouška II. LA2: Diskvalifikován

  107. Zkouška I. LA2: Diskvalifikován

  108. Sedlec u Mikulova - Létající trojzkoušky s JK Animals, 07. 09. 2019

  109. Zk agility I: 1/11, 29.59 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  110. Zk agility II: Diskvalifikován

  111. Zk agility III: 1/11, 31.03 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  112. Sedlec u Mikulova - D-Y-Z ……… Cesta za duhový most, 01. 09. 2019

  113. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  114. 2. Zkouška LA2: 1/13, 29.79 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  115. Jumping Large: 1/16, 27.92 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  116. Šlapanice - 2x zkoušky, 25. 08. 2019

  117. 1. Zkouška LA2: 2/14, 26.88 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  118. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  119. Ratenice - "Large speciál", 03. 08. 2019

  120. Jumping 1: 16/63, 30.42 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  121. Jumping 2: Diskvalifikován

  122. Jumping 3: Diskvalifikován

  123. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  124. Agility 1: Diskvalifikován

  125. Agility 2: Diskvalifikován

  126. Agility 3: Diskvalifikován

  127. Agility 4: Diskvalifikován

  128. Agility Trial: 5/53, 38.64 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  129. Jumping 1: Diskvalifikován

  130. Jumping 2: 36/200, 38.17 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  131. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  132. Agility I: 37/85, 42.01 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  133. Agility II: Diskvalifikován

  134. Jumping I: Diskvalifikován

  135. Jumping II: Diskvalifikován

  136. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  137. Agility LA: 1/33, 33.77 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  138. Jumping L: Diskvalifikován

  139. LA 2: 2/9, 34.92 s, 5.0 tr. b., 5.87 m/s

  140. Záhlinice - 2. Záhlinické závody agility, 02. 06. 2019

  141. JUMPING L L: Diskvalifikován

  142. x - 1. Zkouška LA1 LA1: 1/14, 25.15 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  143. y - 2. Zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  144. Ludslavice - O Zlínský ranec XIV., 01. 06. 2019

  145. Agility Open LA: Diskvalifikován

  146. Jumping Open LA: 2/32, 34.36 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  147. LA1: Diskvalifikován

  148. Sedlec u Mikulova - Pálavský DUO agiskok, 19. 05. 2019

  149. 1. Zkouška LA1: 9/20, 30.54 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  150. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  151. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  152. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1): Diskvalifikován

  153. Pá. - Power & Speed (Agility A1): 1/61, 22.59 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  154. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  155. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1): 9/61, 28.87 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  156. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1): 24/62, 30.88 s, 10.0 tr. b., 5.51 m/s

  157. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  158. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 30/170, 36.19 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  159. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I/19, 01. 05. 2019

  160. druhá zkouška LA1: Diskvalifikován

  161. první zkouška LA1: Diskvalifikován

  162. třetí zkouška LA1: Diskvalifikován

  163. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  164. TRIAL II. LA1: Diskvalifikován

  165. TRIAL I. LA1: 3/12, 29.76 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  166. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  167. Agility Trial II: 1/13, 25.66 s, 0.0 tr. b., 6.43 m/s

  168. Agility Trial III: Diskvalifikován

  169. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  170. Agility I: Diskvalifikován

  171. Agility II: Diskvalifikován

  172. Jumping I: 49/169, 32.7 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  173. Jumping II: Diskvalifikován

  174. Rohatec - DVOJZKOUŠKY, 06. 04. 2019

  175. 1. Zkouška LA1: 2/14, 36.03 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  176. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  177. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  178. Jumping: Diskvalifikován

  179. Zkouška 1: Diskvalifikován

  180. Zkouška 2: Diskvalifikován

  181. Zkouška 3: 3/6, 25.08 s, 5.0 tr. b., 5.98 m/s

  182. Zkouška 4: 6/6, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  183. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  184. Agility Trial I: Diskvalifikován

  185. Agility Trial II: Diskvalifikován

  186. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  187. Zkouška č.1 LA1: Diskvalifikován

  188. Zkouška č.2 LA1: Diskvalifikován

  189. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  190. Agility LA: Diskvalifikován

  191. Agility LA: Diskvalifikován

  192. Jumping LA: Diskvalifikován

  193. Jumping LA: Diskvalifikován

  194. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  195. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  196. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  197. Trial I: 2/26, 31.55 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  198. Trial II: 1/26, 30.71 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  199. Mikulov - Písečné jumpy + tuneliáda s JK Animals, 12. 01. 2019

  200. 1. Jumping L: 11/36, 30.73 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  201. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  202. 3. Jumping L: 8/36, 45.57 s, 12.57 tr. b., 3.95 m/s

  203. Přerov - Přerovem letem skokem počtvrté, 06. 10. 2018

  204. Jumping I: Diskvalifikován

  205. Jumping II: 6/27, 29.32 s, 10.0 tr. b., 5.63 m/s

  206. Jumping III: Diskvalifikován

  207. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  208. CURRICULUM L: 2/39, 30.64 s, 0.0 tr. b., 6.43 m/s

  209. TRIAL II. LA1: Diskvalifikován

  210. TRIAL I. LA1: Diskvalifikován

  211. Ludslavice - O Zlínský ranec s JK Animals + VIII.Šampionát AKE a WC, 09. 06. 2018

  212. Agility L: Diskvalifikován

  213. Jump L: 22/36, 33.94 s, 20.0 tr. b., 4.36 m/s

  214. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  215. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  216. Jumping LA1: Diskvalifikován

  217. Zkouška II LA1: 1/14, 33.3 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  218. Zkouška I LA1: 3/14, 42.56 s, 20.0 tr. b., 4.09 m/s

  219. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  220. Agility A1: Diskvalifikován

  221. Agility Squads as individual: 69/157, 41.72 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  222. Jumping A1: Diskvalifikován

  223. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  224. Power & Speed A1: Diskvalifikován

  225. Special Agility: 66/159, 42.6 s, 15.0 tr. b., 4.51 m/s

  226. Special Jumping: Diskvalifikován

  227. Tachyon Trophy A1: Diskvalifikován

  228. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I/18, 01. 05. 2018

  229. druhá zkouška LA1: Diskvalifikován

  230. první zkouška LA1: Diskvalifikován

  231. třetí zkouška LA1: Diskvalifikován

  232. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  233. I Agility Trial: Diskvalifikován

  234. II Agility Trial: 5/12, 34.84 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  235. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  236. Agility L Ne: 48/98, 39.42 s, 25.0 tr. b., 4.62 m/s

  237. Agility L So: Diskvalifikován

  238. Jumping L Ne: Diskvalifikován

  239. Jumping L So: Diskvalifikován

  240. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  241. Agility I: 9/21, 29.87 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  242. Agility II: Diskvalifikován

  243. Mikulov - Písečné jumpy s tuneliádou, 13. 01. 2018

  244. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  245. 2. Jumping L: 27/40, 36.12 s, 18.12 tr. b., 3.9 m/s

  246. 3. Jumping L: 7/40, 38.37 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s