Cz En

065917

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Vladimír Macura

    Člen KA

Pes

  1. Meggie, Kříženec

Výsledky

  1. Hranice - 6. Hranické hrátky, 19. 09. 2020

  2. Agility Open: Diskvalifikován

  3. Agility Trial: 4/11, 37.46 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  4. Jumping Open: Diskvalifikován

  5. Šumperk - Havliczech XXVII. - dvojzkoušky, 01. 08. 2020

  6. TRIAL I.: 2/3, 38.95 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  7. TRIAL II. : 1/3, 40.37 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  8. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  9. zkouška LA3 1: 2/10, 38.0 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  10. zkouška LA3 2: 1/10, 37.37 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  11. zkouška LA3 3: 4/8, 40.36 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  12. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 27. 06. 2020

  13. zkouška LA3 1: 1/3, 46.84 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  14. zkouška LA3 2: Diskvalifikován

  15. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  16. Agility I: 4/80, 42.77 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  17. Agility II: Diskvalifikován

  18. Jumping I: 19/80, 37.03 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  19. Jumping II: 44/79, 46.31 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  20. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  21. Zk Agility I: 5/12, 44.17 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  22. Zk Agility II: Diskvalifikován

  23. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  24. ZkA I: Diskvalifikován

  25. ZkA II: Diskvalifikován

  26. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  27. JUMPING I.: 7/27, 30.61 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  28. JUMPING II.: 6/27, 36.4 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  29. JUMPING III.: 8/26, 29.92 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  30. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  31. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  32. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  33. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  34. Agility J: 12/49, 37.72 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  35. Agility Squads as Individual: 18/63, 35.12 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  36. Jumping J: 1/49, 33.96 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  37. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  38. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  39. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  40. Zkouška I. LA3: Diskvalifikován

  41. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  42. Agility Open: Diskvalifikován

  43. Agility Zk: 4/15, 41.24 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  44. Jumping Open: Diskvalifikován

  45. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  46. 1. zkouška: Diskvalifikován

  47. 2. zkouška: Diskvalifikován

  48. 3. zkouška: 3/8, 31.89 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  49. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  50. Agility Trial I: Diskvalifikován

  51. Agility Trial II: Diskvalifikován

  52. Jumping Trial I: 7/8, 37.23 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  53. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  54. Agility I: Diskvalifikován

  55. Agility II: 22/85, 44.91 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  56. Jumping I: Diskvalifikován

  57. Jumping II: Diskvalifikován

  58. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  59. QA4 Agility: Diskvalifikován

  60. QA5 Agility: 25/96, 43.54 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  61. QA6 Agility: Diskvalifikován

  62. QJ4 Jumping: 10/96, 38.03 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  63. QJ5 Jumping: 18/94, 38.74 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  64. QJ6 Jumping: 42/87, 42.45 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  65. Dolní Počernice - XVIII.Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  66. Agility finale large: Diskvalifikován

  67. Mistrovske agility large: Diskvalifikován

  68. Nedele Jumping large: 1/24, 32.74 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  69. Nedele zkouska LA2: 1/8, 30.16 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  70. Sedlec u Mikulova - JK Animals Juniors Czech cup aneb o Pohár mládeže ČR, 26. 05. 2019

  71. 1. Large - Agi - Junioři: Diskvalifikován

  72. 2. Large - Agi - Junioři: Diskvalifikován

  73. 3. Large - Jum - Junioři: 6/27, 28.29 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  74. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  75. QA1 agility: Diskvalifikován

  76. QA2 agility: 40/120, 38.42 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  77. QA3 agility: 19/120, 41.75 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  78. QJ1 jumping: 37/123, 39.99 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  79. QJ2 jumping: 26/122, 33.16 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  80. QJ3 jumping: 13/111, 37.61 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  81. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  82. J Agility IV: 9/24, 39.19 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  83. J Agility V: Diskvalifikován

  84. J Agility VI: 1/24, 40.49 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  85. J Jumping III: 3/24, 38.87 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  86. J Jumping IV: 2/24, 39.2 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  87. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  88. Zkouška LA2 2 LA2: 2/14, 33.5 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  89. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  90. J Agility I: Diskvalifikován

  91. J Agility II: Diskvalifikován

  92. J Agility III: 12/29, 40.28 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  93. J Jumping I: 5/29, 35.21 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  94. J Jumping II: 2/29, 39.38 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  95. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  96. Agility Trial I: Diskvalifikován

  97. Agility Trial II: Diskvalifikován

  98. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  99. Zkouška č.1 LA2: Diskvalifikován

  100. Zkouška č.2 LA2: Diskvalifikován

  101. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  102. Trial I: 3/15, 38.13 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  103. Trial II: 7/15, 41.47 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  104. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  105. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  106. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  107. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  108. Agility Trial I: Diskvalifikován

  109. Agility Trial II: 6/19, 32.92 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  110. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  111. Agility Trial I: Diskvalifikován

  112. Agility Trial II: Diskvalifikován

  113. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  114. AGILITY DRUZSTVA: 24/79, 38.54 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  115. J Agility: Diskvalifikován

  116. J Hra: 18/54, 31.72 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  117. J Jumping: 7/53, 29.82 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  118. JUMPING DRUZSTVA: 9/79, 35.78 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  119. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  120. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  121. 2.zkouška LA2: 2/23, 45.68 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  122. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  123. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  124. 2.zkouška LA2: 4/20, 41.69 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  125. Sedlec u Mikulova - Calibra Juniors CZECH cup 2018 aneb o Pohár mládeže ČR, 03. 06. 2018

  126. 1. Agility L: 9/30, 36.8 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  127. 1. Jumping L: 2/30, 34.65 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  128. 2. Agility L: 14/30, 45.31 s, 15.0 tr. b., 4.41 m/s

  129. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  130. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  131. Ju Agility IV: Diskvalifikován

  132. Ju Agility V: Diskvalifikován

  133. Ju Agility VI: Diskvalifikován

  134. Ju Jumping IV: Diskvalifikován

  135. Ju Jumping V: 6/27, 35.76 s, 1.76 tr. b., 4.7 m/s

  136. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  137. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  138. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  139. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  140. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  141. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  142. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  143. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  144. Agility I: Diskvalifikován

  145. Agility II: Diskvalifikován

  146. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  147. Agility I: Diskvalifikován

  148. Agility II: Diskvalifikován

  149. Agility III: 16/34, 47.06 s, 28.37 tr. b., 4.23 m/s

  150. Jumping I: Diskvalifikován

  151. Jumping II: Diskvalifikován

  152. Jumping III: 24/33, 36.64 s, 21.91 tr. b., 4.56 m/s

  153. Všetuly - Březnové dvojzkoušky, 10. 03. 2018

  154. Agility I: Diskvalifikován

  155. Agility II: Diskvalifikován

  156. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  157. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  158. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  159. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  160. Zkouška č.1 LA2: Diskvalifikován

  161. Zkouška č.2 LA2: 1/22, 37.8 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  162. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 30. 12. 2017

  163. 1. zkouška LA1: 5/14, 32.0 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  164. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  165. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  166. Agility Trial I: Diskvalifikován

  167. Agility Trial II: 1/14, 35.15 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  168. Jumping: 5/14, 32.74 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  169. Kroměříž - DVOJZKOUŠKY, 15. 10. 2017

  170. Agility Trial I: Diskvalifikován

  171. Agility Trial II: 2/13, 32.43 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s