Cz En

065917

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Vladimír Macura

    Člen KA

Pes

  1. Meggie, Kříženec

Výsledky

  1. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  2. Agility Trial I: Diskvalifikován

  3. Agility Trial II: Diskvalifikován

  4. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  5. Zkouška č.1 LA2: Diskvalifikován

  6. Zkouška č.2 LA2: Diskvalifikován

  7. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  8. Trial I: 3/15, 38.13 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  9. Trial II: 7/15, 41.47 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  10. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  11. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  12. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  13. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  14. Agility Trial I: Diskvalifikován

  15. Agility Trial II: 6/19, 32.92 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  16. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  17. Agility Trial I: Diskvalifikován

  18. Agility Trial II: Diskvalifikován

  19. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  20. AGILITY DRUZSTVA: 24/79, 38.54 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  21. J Agility: Diskvalifikován

  22. J Hra: 18/54, 31.72 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  23. J Jumping: 7/53, 29.82 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  24. JUMPING DRUZSTVA: 9/79, 35.78 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  25. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  26. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  27. 2.zkouška LA2: 2/23, 45.68 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  28. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  29. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  30. 2.zkouška LA2: 4/20, 41.69 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  31. Sedlec u Mikulova - Calibra Juniors CZECH cup 2018 aneb o Pohár mládeže ČR, 03. 06. 2018

  32. 1. Agility L: 9/30, 36.8 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  33. 1. Jumping L: 2/30, 34.65 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  34. 2. Agility L: 14/30, 45.31 s, 15.0 tr. b., 4.41 m/s

  35. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  36. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  37. Ju Agility IV: Diskvalifikován

  38. Ju Agility V: Diskvalifikován

  39. Ju Agility VI: Diskvalifikován

  40. Ju Jumping IV: Diskvalifikován

  41. Ju Jumping V: 6/27, 35.76 s, 1.76 tr. b., 4.7 m/s

  42. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  43. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  44. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  45. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  46. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  47. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  48. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  49. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  50. Agility I: Diskvalifikován

  51. Agility II: Diskvalifikován

  52. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  53. Agility I: Diskvalifikován

  54. Agility II: Diskvalifikován

  55. Agility III: 16/34, 47.06 s, 28.37 tr. b., 4.23 m/s

  56. Jumping I: Diskvalifikován

  57. Jumping II: Diskvalifikován

  58. Jumping III: 24/33, 36.64 s, 21.91 tr. b., 4.56 m/s

  59. Všetuly - Březnové dvojzkoušky, 10. 03. 2018

  60. Agility I: Diskvalifikován

  61. Agility II: Diskvalifikován

  62. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  63. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  64. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  65. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  66. Zkouška č.1 LA2: Diskvalifikován

  67. Zkouška č.2 LA2: 1/22, 37.8 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  68. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 30. 12. 2017

  69. 1. zkouška LA1: 5/14, 32.0 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  70. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  71. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  72. Agility Trial I: Diskvalifikován

  73. Agility Trial II: 1/14, 35.15 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  74. Jumping: 5/14, 32.74 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  75. Kroměříž - DVOJZKOUŠKY, 15. 10. 2017

  76. Agility Trial I: Diskvalifikován

  77. Agility Trial II: 2/13, 32.43 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s