Cz En

048117

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Iveta Gricová

    Člen KA

Pes

  1. Phaedra de Alphaville Bohemia, Belgický ovčák - Malinois

Výsledky

  1. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  2. TRIAL I.: 5/12, 33.22 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  3. TRIAL II.: Diskvalifikován

  4. Rohatec - Rohatecký koláček, 24. 05. 2020

  5. Canviťácký Jumping L: 7/21, 34.18 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  6. Husse Jumping L: Diskvalifikován

  7. Stávečkovo jumping L: Diskvalifikován

  8. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  9. JUMPING I.: 18/27, 32.33 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  10. JUMPING II.: 17/27, 39.45 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  11. JUMPING III.: 9/26, 30.42 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  12. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 21. 09. 2019

  13. LA1 - druhá: Diskvalifikován

  14. LA1 - první: Diskvalifikován

  15. LA1 - třetí: Diskvalifikován

  16. Brno - Podzimní Robinsonáda, 14. 09. 2019

  17. Agility Large: Diskvalifikován

  18. Jumping Large: 4/25, 36.39 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  19. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  20. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  21. Agility Open: Diskvalifikován

  22. Agility Zk: Diskvalifikován

  23. Jumping Open: Diskvalifikován

  24. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  25. Jumping 1: Diskvalifikován

  26. Jumping 2: Diskvalifikován

  27. Zkoušky: Diskvalifikován

  28. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  29. Agility I: Diskvalifikován

  30. Agility II: Diskvalifikován

  31. Jumping I: Diskvalifikován

  32. Jumping II: Diskvalifikován

  33. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  34. QA1 agility: Diskvalifikován

  35. QA2 agility: Diskvalifikován

  36. QA3 agility: Diskvalifikován

  37. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  38. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  39. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  40. Suchdol nad Odrou - Large speciál otevřený závod agility při MČR IPO belgických ovčáků, 13. 10. 2018 - 14. 10. 2018

  41. Agility neděle L: Diskvalifikován

  42. Agility sobota L: Diskvalifikován

  43. Jumping neděle L: Diskvalifikován

  44. Jumping sobota L: Diskvalifikován

  45. Brno - Podzimní Robinsonáda, 15. 09. 2018

  46. Agility Large: Diskvalifikován

  47. Jumping Large: Diskvalifikován

  48. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  49. Chýnov - 3. Chýnovský hopík, 01. 09. 2018

  50. 1.Zka - LA1: Diskvalifikován

  51. 2.Zka - LA1: Diskvalifikován

  52. 3.Zka - LA1: Diskvalifikován

  53. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  54. Jumping I: 51/76, 35.73 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  55. Jumping II: Diskvalifikován

  56. Brno - Letní Robinsonáda, 26. 05. 2018

  57. II. Jumping L: Diskvalifikován

  58. I. Jumping L: Diskvalifikován

  59. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  60. Jumping L Ne: Diskvalifikován

  61. Jumping L So: Diskvalifikován

  62. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 07. 04. 2018 - 08. 04. 2018

  63. Agility Trial: Diskvalifikován

  64. Jumping Open: Diskvalifikován

  65. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  66. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  67. Jumping 1 Large: 7/51, 31.0 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  68. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  69. Brno - Mistr Ostrova 2017, 28. 09. 2017

  70. Agility L: Diskvalifikován

  71. Jumping L: Diskvalifikován