Cz En

048117

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Iveta Gricová

    Člen KA

Pes

  1. Phaedra de Alphaville Bohemia, Belgický ovčák - Malinois

Výsledky

  1. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2021, 03. 10. 2021

  2. Agility družstev BO: Diskvalifikován

  3. Agility jednotlivců BO: Diskvalifikován

  4. Jump družstev BO: Diskvalifikován

  5. Jump Jednotlivci BO: Diskvalifikován

  6. Domanín - Domanínské dvojzkoušky, 02. 10. 2021

  7. 1. Zkouška LA2: 3/5, 42.9 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  8. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  9. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 26. 09. 2021

  10. 1. Zkouška LA2: 1/6, 36.05 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  11. 2. Zkouška LA2: 1/6, 42.46 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  12. 3. Zkouška LA2: 5/6, 40.96 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  13. Čebín - Čebínský král 2021, 28. 08. 2021 - 29. 08. 2021

  14. Neděle Agility L: 15/27, 52.94 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  15. Neděle Jumping L: Diskvalifikován

  16. Neděle zkouška L A2: 5/9, 38.34 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  17. Sobota Agility L: Diskvalifikován

  18. Sobota Jumping L: Diskvalifikován

  19. Sobota zkouška L A2: Diskvalifikován

  20. Čebín - Čebínský rozjezd 2021, 27. 08. 2021

  21. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  22. 2. Zkouška LA2: 2/8, 38.25 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  23. Brno - Dvojzkoušky Brno, 07. 08. 2021

  24. 1. Zkouška LA1: 1/11, 40.59 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  25. 2. Zkouška LA1: 1/11, 31.9 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  26. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  27. Agility Individual: Diskvalifikován

  28. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  29. Jumping Individual: Diskvalifikován

  30. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  31. Mohelnice - Havliczech XXV., 25. 09. 2020

  32. Trial I.: Diskvalifikován

  33. TRIAL II.: Diskvalifikován

  34. Čebín - Čebínský král, 05. 09. 2020 - 06. 09. 2020

  35. Agility Large Ne: Diskvalifikován

  36. Agility Large So: Diskvalifikován

  37. Jumping Large Ne: Diskvalifikován

  38. Jumping Large So: Diskvalifikován

  39. LA1 Ne: 4/9, 32.93 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  40. LA1 So: 1/10, 34.69 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  41. Čebín - Páteční minidvojzkoušky, 04. 09. 2020

  42. LA1 I.: Diskvalifikován

  43. LA1 II.: 1/10, 35.33 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  44. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 23. 08. 2020

  45. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  46. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  47. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  48. Mladeč - Nové Zámky - Letní jumpingy, 04. 07. 2020

  49. Jumping Open I: Diskvalifikován

  50. Jumping Open II: 13/29, 29.12 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  51. Jumping Open III: Diskvalifikován

  52. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  53. Agility I: Diskvalifikován

  54. Agility II: 25/73, 45.2 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  55. Jumping I: 36/80, 36.67 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  56. Jumping II: Diskvalifikován

  57. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  58. Agility Trial I: Diskvalifikován

  59. Agility Trial II: Diskvalifikován

  60. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  61. 1. zkouška: 1/6, 32.25 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  62. 2. zkouška: Diskvalifikován

  63. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  64. TRIAL I.: 5/12, 33.22 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  65. TRIAL II.: Diskvalifikován

  66. Rohatec - Rohatecký koláček, 24. 05. 2020

  67. Canviťácký Jumping L: 7/21, 34.18 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  68. Husse Jumping L: Diskvalifikován

  69. Stávečkovo jumping L: Diskvalifikován

  70. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  71. JUMPING I.: 18/27, 32.33 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  72. JUMPING II.: 17/27, 39.45 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  73. JUMPING III.: 9/26, 30.42 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  74. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 21. 09. 2019

  75. LA1 - druhá: Diskvalifikován

  76. LA1 - první: Diskvalifikován

  77. LA1 - třetí: Diskvalifikován

  78. Brno - Podzimní Robinsonáda, 14. 09. 2019

  79. Agility Large: Diskvalifikován

  80. Jumping Large: 4/25, 36.39 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  81. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  82. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  83. Agility Open: Diskvalifikován

  84. Agility Zk: Diskvalifikován

  85. Jumping Open: Diskvalifikován

  86. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  87. Jumping 1: Diskvalifikován

  88. Jumping 2: Diskvalifikován

  89. Zkoušky: Diskvalifikován

  90. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  91. Agility I: Diskvalifikován

  92. Agility II: Diskvalifikován

  93. Jumping I: Diskvalifikován

  94. Jumping II: Diskvalifikován

  95. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  96. QA1 agility: Diskvalifikován

  97. QA2 agility: Diskvalifikován

  98. QA3 agility: Diskvalifikován

  99. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  100. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  101. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  102. Suchdol nad Odrou - Large speciál otevřený závod agility při MČR IPO belgických ovčáků, 13. 10. 2018 - 14. 10. 2018

  103. Agility neděle L: Diskvalifikován

  104. Agility sobota L: Diskvalifikován

  105. Jumping neděle L: Diskvalifikován

  106. Jumping sobota L: Diskvalifikován

  107. Brno - Podzimní Robinsonáda, 15. 09. 2018

  108. Agility Large: Diskvalifikován

  109. Jumping Large: Diskvalifikován

  110. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  111. Chýnov - 3. Chýnovský hopík, 01. 09. 2018

  112. 1.Zka - LA1: Diskvalifikován

  113. 2.Zka - LA1: Diskvalifikován

  114. 3.Zka - LA1: Diskvalifikován

  115. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  116. Jumping I: 51/76, 35.73 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  117. Jumping II: Diskvalifikován

  118. Brno - Letní Robinsonáda, 26. 05. 2018

  119. II. Jumping L: Diskvalifikován

  120. I. Jumping L: Diskvalifikován

  121. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  122. Jumping L Ne: Diskvalifikován

  123. Jumping L So: Diskvalifikován

  124. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 07. 04. 2018 - 08. 04. 2018

  125. Agility Trial: Diskvalifikován

  126. Jumping Open: Diskvalifikován

  127. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  128. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  129. Jumping 1 Large: 7/51, 31.0 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  130. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  131. Brno - Mistr Ostrova 2017, 28. 09. 2017

  132. Agility L: Diskvalifikován

  133. Jumping L: Diskvalifikován