Jumping I.

  1. Datum: 04. 11. 2023
  2. Závod: Horka nad Moravou - Havliczech 62 - Jumping speciál s Calibrou
  3. Rozhodčí: Havlíček, Karel (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 59.0 s
  7. Délka: 175.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.98 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 090718 Klára Jůdová Close Enough from Valachian Highlands 0 0 0.0 0.0 32.84 5.33 V
2 000722 Barbora Čechlovská Baru Bugami Vakonič Family 0 0 0.0 0.0 33.1 5.29 V
3 024623 Adéla Karbusová A Little Bit Psycho ARJENCHI 0 0 0.0 0.0 33.66 5.2 V
4 013820 Luděk Václavek April Amazing Czech 0 0 0.0 0.0 34.54 5.07 V
5 094522 Pavel Zapletal Amazing Meraxes Black Antea 0 0 0.0 0.0 34.87 5.02 V
6 073121 Barbora Pyšková Red Sky Adorable win 0 0 0.0 0.0 34.99 5.0 V
7 042121 Karel Kurc Go for Future Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 36.43 4.8 V
8 004622 Lenka Šulíková Black Jack Velox Crur 1 0 0.0 5.0 33.17 5.28 V
9 Ewa Starzyk Koka Penny Whistle - "Koka" 1 0 0.0 5.0 33.57 5.21 V
10 083721 Monika Kuchařová Artemiss Misty Highland 1 0 0.0 5.0 35.33 4.95 V
11 006520 Jana Tománková Etamin Scalpsie 1 0 0.0 5.0 35.55 4.92 V
12 003023 Petra Drbošalová FairyJaya BicFrey ex Family Geluzee 0 1 0.0 5.0 36.66 4.77 V
13 047020 Lucie Sapáková Alto Ginger Storm 0 1 0.0 5.0 38.69 4.52 V
14 059017 Dagmar Žáková A3Ch Will to Please Dajavera 0 1 0.0 5.0 39.68 4.41 V
15 046622 Adéla Šejnohová Adeline Kascaro 1 0 1.73 6.73 45.73 3.83 VD
16 023522 Jana Kalafusová Anti Lope Perla z Polabí 1 1 0.0 10.0 38.77 4.51 VD
17 011923 Ludmila Urbášková Briketka Saint dog 0 0 10.92 10.92 54.92 3.19 VD
18 030620 Ludmila Urbášková Draco Wäka 1 0 13.4 18.4 57.4 3.05 D
DIS 027623 Petra Přikrylová Vigo Dream of joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081223 Kristýna Klegová Meggi DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023621 Veronika Stonišová Cleopatra the Queen Od Budulínka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005123 Dagmar Žáková Nixie Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007117 Stanislav Čechlovský A3Ch Aslan Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048117 Iveta Gricová Phaedra de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035318 Jana Kochanová Misty DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079521 Miroslav Honěk Sunflower Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009123 Petra Vacenovská Bruno od Lomu Leštinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 095523 Zuzana Hrdličková Andy Lazecký sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054820 Tereza Škodová Katty DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO