007117

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Stanislav Čechlovský, Jumpingdogs Lednice

    Arrow_down

Pes

  1. A3Ch Aslan Wanderers of Saint Wendelin, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Brno - Letní Robinsonáda, 25. 05. 2024

  2. Jumping I. L: 9/30, 34.47 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  3. Šlapanice - 3x jumping - aneb flaškobraní, 18. 05. 2024

  4. Jumping 1 - L: 13/32, 41.98 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  5. Jumping 2 - L: 8/32, 31.59 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  6. Jumping 3 - L: Diskvalifikován

  7. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  8. QA4 Agility: Diskvalifikován

  9. QA5 Agility: 73/140, 47.61 s, 22.61 tr. b., 4.28 m/s

  10. QA6 Agility: 53/137, 40.45 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  11. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  12. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  13. QJ6 Jumping: 49/132, 37.64 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  14. Brno - Jarní trojzkouškové Brno, 01. 05. 2024

  15. 1. Zkouška L A3: Diskvalifikován

  16. 2. Zkouška L A3: 2/14, 37.78 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  17. 3. Zkouška L A3: Diskvalifikován

  18. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. I / L, 20. 04. 2024 - 21. 04. 2024

  19. QA1 Agility: 21/164, 47.59 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  20. QA2 Agility: Diskvalifikován

  21. QA3 Agility: Diskvalifikován

  22. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  23. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  24. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  25. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok s AKINU, 29. 03. 2024

  26. Zkouška I. A3 L: 2/11, 42.84 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  27. Zkouška II. A3 L: Diskvalifikován

  28. Zkouška III. A3 L: Diskvalifikován

  29. Brno - Zimní Brno 3, 09. 03. 2024

  30. Agility L: Diskvalifikován

  31. Jumping L: 15/32, 47.71 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  32. Zkouška LA3: 8/20, 40.73 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  33. Horka nad Moravou - Havliczech 62 - Jumping speciál s Calibrou, 04. 11. 2023

  34. Jumping I.: Diskvalifikován

  35. Jumping II.: Diskvalifikován

  36. Jumping III.: 3/29, 17.64 s, 0.0 tr. b., 6.12 m/s

  37. Rohatec - Podzimní jumpingy, 01. 10. 2023

  38. 1. jumping L: Diskvalifikován

  39. 2. jumping L: 4/14, 32.05 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  40. 3. jumping L: 3/14, 34.7 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  41. Brno - Jumpingové Podzimní Brno, 30. 09. 2023

  42. Jumping III. L: Diskvalifikován

  43. Jumping II. L: Diskvalifikován

  44. Jumping I. L: Diskvalifikován

  45. Šumperk - Havliczech 59 - 4 x A3 s Calibrou, 28. 09. 2023

  46. Zkouška I.: 6/12, 41.44 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  47. Zkouška II: Diskvalifikován

  48. Zkouška III.: 3/12, 43.56 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  49. Zkouška IV.: 1/12, 35.08 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  50. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2023 s Calibrou, 23. 09. 2023

  51. Agility L: 5/23, 46.78 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  52. Finále JUMPING L: 6/11, 35.06 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  53. Jumping L: 7/23, 49.91 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  54. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  55. Brno - Podzimní Robinsonáda, 09. 09. 2023

  56. Agility open L: Diskvalifikován

  57. Open Jumping L: Diskvalifikován

  58. Zkouška A3 L: 2/7, 36.02 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  59. Lednice - Nejdek - Nejdecký Trojskok II. s JK Animals, 12. 08. 2023

  60. Zkouška I. A3 L: Diskvalifikován

  61. Zkouška II. A3 L: Diskvalifikován

  62. Zkouška III. A3 L: Diskvalifikován

  63. Sedlec u Mikulova - Specific CZECH cup s Cibulkou, 25. 06. 2023

  64. Agility II. L: Diskvalifikován

  65. Agility I. L: 3/20, 43.16 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  66. Jumpingy L: Diskvalifikován

  67. Jakubčovice nad Odrou - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  68. Agility II L: Diskvalifikován

  69. Agility I L: Diskvalifikován

  70. Jumping II L: Diskvalifikován

  71. Jumping I L: 48/93, 41.24 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  72. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkouškový rozjed, 16. 06. 2023

  73. LA3 1. zkouška: Diskvalifikován

  74. LA3 2. zkouška: Diskvalifikován

  75. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  76. Agility 4 L: Diskvalifikován

  77. Agility 5 L: Diskvalifikován

  78. Agility 6 L: 27/64, 44.93 s, 15.0 tr. b., 4.9 m/s

  79. Jumping 4 L: Diskvalifikován

  80. Jumping 5 L: Diskvalifikován

  81. Jumping 6 L: Diskvalifikován

  82. Chropyně - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  83. Agility 1: Diskvalifikován

  84. Agility 2: Diskvalifikován

  85. Jumping 1: 53/116, 36.05 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  86. Jumping 2: 8/116, 36.21 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  87. Zlín - Příluky - Zlínské dvojzkoušky + běh pro útulek s JK Animals, 08. 05. 2023

  88. Běh pro útulek: 16/26, 28.93 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  89. 1.zkouška: 1/9, 36.47 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  90. 2.zkouška: 3/9, 42.45 s, 20.0 tr. b., 4.57 m/s

  91. Brno - Zimní Brno 1, 28. 01. 2023

  92. Agility LA: Diskvalifikován

  93. Jumping LA: Diskvalifikován

  94. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  95. Brno - Dogfitness.cz lednové jumpingy + A0, 22. 01. 2023

  96. 1. Jumping open L: 11/25, 28.95 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  97. 2. Jumping open L: Diskvalifikován

  98. 3. Jumping open L: Diskvalifikován

  99. Horka nad Moravou - Havliczech 49 s JK Animals, 19. 11. 2022

  100. 1. zkouška: Diskvalifikován

  101. 2. zkouška: 1/9, 37.92 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  102. 3. zkouška: Diskvalifikován

  103. Brno - Podzimní Brno, 01. 10. 2022

  104. Agility LA: 15/31, 44.14 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  105. Jumping LA: 11/31, 40.68 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  106. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  107. Šlapanice - Šlapanický vlk 2022, 28. 09. 2022

  108. Agility L: Diskvalifikován

  109. Jumping L: 14/31, 45.09 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  110. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  111. Kroměříž - Dvojzkoušky s Krmiva Hulín, 24. 09. 2022

  112. Agility Trial I: Diskvalifikován

  113. Agility Trial II: Diskvalifikován

  114. Lednice-Nejdek - Burčákcup s JK Animals, 17. 09. 2022

  115. Agility LA: 1/21, 39.31 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  116. Finále Ju L: Diskvalifikován

  117. Jumping L: Diskvalifikován

  118. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  119. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  120. Agility: 65/100, 47.36 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  121. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: Diskvalifikován

  122. Jumping: 61/101, 46.5 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  123. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 67/102, 46.56 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  124. Mohelnice - Havliczech 53, 02. 09. 2022

  125. ZKOUŠKA I.: 5/17, 41.69 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  126. ZKOUŠKA II.: Diskvalifikován

  127. Rožnov pod Radhoštěm - Valašský A2+A3 Rychlotrojboj, 23. 08. 2022

  128. zkouška A3 1 běh: Diskvalifikován

  129. zkouška A3 2 běh: Diskvalifikován

  130. zkouška A3 3 běh: Diskvalifikován

  131. Heroltice (u Brna) - Táborový agi hop LVT 2022, 10. 08. 2022

  132. Open Jumping L: Diskvalifikován

  133. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  134. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok II., 23. 07. 2022

  135. III. Zkouška LA3: 2/6, 43.23 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  136. II. Zkouška LA3: 1/6, 40.74 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  137. I. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  138. Šumperk - Havliczech 44, 08. 07. 2022

  139. Zkouška I.: Diskvalifikován

  140. Zkouška II.: Diskvalifikován

  141. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  142. Agility I: 4/64, 41.67 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  143. Agility II: Diskvalifikován

  144. Jumping I: 12/65, 35.35 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  145. Jumping II: 12/63, 33.44 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  146. Zlín - O Zlínský ranec XVII., 04. 06. 2022

  147. Agility Open L: 6/23, 36.35 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  148. Jump Open L: 4/23, 37.36 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  149. Zkouška L3: 2/8, 42.25 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  150. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  151. Agility I: 3/96, 42.89 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  152. Agility II: 31/91, 40.16 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  153. Jumping I: 48/94, 39.72 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  154. Jumping II: Diskvalifikován

  155. Mohelnice - Havliczech 42, 20. 05. 2022

  156. TRIAL I.: 1/10, 36.9 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  157. TRIAL II.: 2/9, 43.15 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  158. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  159. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) L: 8/65, 44.96 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  160. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) L: Diskvalifikován

  161. Pá. - Power & Speed (Agility A23) L: Diskvalifikován

  162. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L: 9/97, 43.12 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  163. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) L: 18/75, 34.58 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  164. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L: Diskvalifikován

  165. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) L: Diskvalifikován

  166. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L: 41/106, 40.22 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  167. Hulín - Hulínské trojzkoušky, 24. 04. 2022

  168. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  169. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  170. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  171. Třebíč - Velikonoční beránek 2022, 18. 04. 2022

  172. AGILITY L: Diskvalifikován

  173. JUMPING L: Diskvalifikován

  174. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  175. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 15. 04. 2022

  176. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  177. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  178. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  179. Brno - BENEFIČNÍ DVOJZKOUŠKY AGILITY, 06. 03. 2022

  180. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  181. 2. Zkouška LA3: 7/11, 50.84 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  182. Rožnov pod Radhoštěm - Rožnovský Dvojboj, 20. 02. 2022

  183. Rožnovský dvojboj 1. A3: 2/11, 34.07 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  184. Rožnovský dvojboj 2. A3: Diskvalifikován

  185. Horka nad Moravou - Havliczech 38, 20. 11. 2021

  186. TRIAL I.: Diskvalifikován

  187. TRIAL II.: Diskvalifikován

  188. TRIAL III.: 3/12, 45.39 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  189. Horka nad Moravou - Havliczech 36, 06. 11. 2021

  190. TRIAL I.: Diskvalifikován

  191. TRIAL II.: Diskvalifikován

  192. TRIAL III.: 8/17, 47.03 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  193. Domanín - Domanínské dvojzkoušky, 02. 10. 2021

  194. 1. Zkouška LA3: 3/9, 43.35 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  195. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  196. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2021, 25. 09. 2021

  197. Agility L: Diskvalifikován

  198. Final-Jump L: Diskvalifikován

  199. Jumping L: Diskvalifikován

  200. Zkouška LA3: 1/12, 38.41 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  201. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  202. Agility Individual: 37/85, 41.58 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  203. Agility Squads as Individual: 26/94, 39.74 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  204. Jumping Individual: Diskvalifikován

  205. Jumping Squads as Individual: 34/94, 40.81 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  206. Domanín - Ohnivý pohár, 28. 08. 2021

  207. Jumping L: Diskvalifikován

  208. Open Agility L: Diskvalifikován

  209. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  210. Sedlec u Mikulova - Calibra CZECH cup 2021 s Cibulkou, 24. 07. 2021

  211. 1. Agility - L - Z l e t i l í: Diskvalifikován

  212. 2. Agility - L - Zletilí: 3/25, 38.74 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  213. 3. Jumping - L - Zletilí: 2/25, 34.3 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  214. Třebíč - Velikonoční beránek XX. - SPECIÁL 2021, 11. 07. 2021

  215. Jumping LA3: 1/7, 26.64 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  216. Zkouška LA3 1.běh: 2/7, 33.35 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  217. Zkouška LA3 2.běh: 1/7, 32.91 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  218. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  219. Agility I: 8/103, 43.17 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  220. Agility II: 9/99, 41.04 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  221. Jumping I: Diskvalifikován

  222. Jumping II: Diskvalifikován

  223. Mohelnice - Havliczech 40, 18. 06. 2021

  224. TRIAL I.: 3/14, 40.69 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  225. TRIAL II.: Diskvalifikován

  226. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 13. 06. 2021

  227. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  228. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  229. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  230. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  231. 1.zkouška LA3 SO: Diskvalifikován

  232. 2. zkouška LA3 SO: Diskvalifikován

  233. 3. zkouška LA3 SO: Diskvalifikován

  234. Šumperk - Havliczech 39, 21. 05. 2021

  235. TRIAL I.: Diskvalifikován

  236. TRIAL II.: 2/4, 47.35 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  237. Horka nad Moravou - Havliczech XXII., 05. 12. 2020

  238. Zk. 1: 2/11, 41.26 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  239. Zk. 2: 1/11, 37.14 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  240. Zk. 3: Diskvalifikován

  241. Sedlec u Mikulova - Agi Moravian 2-exams, 10. 10. 2020

  242. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  243. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  244. Hodonín - Podzimní hodonínská tlapka, 04. 10. 2020

  245. Agility Large: 5/19, 39.12 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  246. Jumping Large: 1/19, 30.37 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  247. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  248. Lednice - Nejdek - Burčákcup 2020, 03. 10. 2020

  249. Agility L: Diskvalifikován

  250. Jumping L: Diskvalifikován

  251. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  252. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  253. Agility Individual: Diskvalifikován

  254. Agility Squads as Individual: 44/109, 41.48 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  255. Jumping Individual: 12/108, 35.26 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  256. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  257. Mohelnice - Havliczech XXV., 25. 09. 2020

  258. Trial I.: Diskvalifikován

  259. TRIAL II.: Diskvalifikován

  260. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 23. 08. 2020

  261. 1. Zkouška LA3: 6/12, 37.62 s, 10.0 tr. b., 5.32 m/s

  262. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  263. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  264. Šlapanice - Šlapanický vlk 2020, 02. 08. 2020

  265. Agility L: 9/33, 43.9 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  266. Jumping L: 10/39, 45.24 s, 15.0 tr. b., 4.58 m/s

  267. Zkouška LA3: 2/14, 40.93 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  268. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  269. Agility I: Diskvalifikován

  270. Agility II: Diskvalifikován

  271. Jumping I: 18/80, 36.48 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  272. Jumping II: 31/79, 42.1 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  273. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  274. Agility Trial I: 2/8, 34.06 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  275. Agility Trial II: Diskvalifikován

  276. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  277. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  278. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  279. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  280. TRIAL I.: 2/18, 37.33 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  281. TRIAL II.: Diskvalifikován

  282. Rohatec - Rohatecký koláček, 24. 05. 2020

  283. Canviťácký Jumping L: 3/21, 32.6 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  284. Husse Jumping L: 7/20, 40.43 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  285. Stávečkovo jumping L: 4/21, 22.57 s, 0.0 tr. b., 7.13 m/s

  286. Mikulov - Písečné jumpy s JK Animals, 01. 03. 2020

  287. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  288. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  289. 3. Jumping L: Diskvalifikován

  290. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  291. Agility LA neděle: Diskvalifikován

  292. Jumping LA neděle: 13/38, 35.87 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  293. Zkouška LA3 neděle: Diskvalifikován

  294. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku II., 09. 11. 2019

  295. III. Zkouška: Diskvalifikován

  296. II: Zkouška: Diskvalifikován

  297. I. Zkouška : Diskvalifikován

  298. Hradčany-Kobeřice - Tři oříšky pro Popelku I., 06. 10. 2019

  299. ZkA I: 1/9, 38.26 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  300. ZkA II: 1/9, 36.75 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  301. ZkA III: Diskvalifikován

  302. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2019, 28. 09. 2019

  303. Agility L: 1/32, 33.14 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  304. Finále L Jump.: Diskvalifikován

  305. Jumping L: 19/32, 35.63 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  306. Zkouška LA3: 2/15, 41.36 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  307. Hodonín - Hodonínské dvojzkoušky, 22. 09. 2019

  308. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  309. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  310. Sedlec u Mikulova - Létající trojzkoušky s JK Animals, 07. 09. 2019

  311. Zk agility I: 1/6, 31.29 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  312. Zk agility II: Diskvalifikován

  313. Zk agility III: 3/6, 38.18 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  314. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  315. Agility Open: 48/125, 44.01 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  316. Agility Squads as Individual: 57/137, 48.23 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  317. Jumping Open: Diskvalifikován

  318. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  319. Brno - Brněnský drak, 14. 07. 2019

  320. 1. Jumping L: 7/20, 36.64 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  321. 2. Jumping L: 2/20, 33.13 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  322. 3. Jumping L: 1/19, 27.29 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  323. Sedlec u Mikulova - Speciál Specific šampionát alá 1.2,3, 29. 06. 2019 - 30. 06. 2019

  324. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  325. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  326. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  327. Agility I: 42/85, 57.52 s, 13.52 tr. b., 3.77 m/s

  328. Agility II: 42/85, 46.67 s, 15.0 tr. b., 4.65 m/s

  329. Jumping I: Diskvalifikován

  330. Jumping II: 8/84, 37.88 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  331. Záhlinice - 2. Záhlinické závody agility, 02. 06. 2019

  332. c - 1. Zkouška LA3 LA3: Diskvalifikován

  333. i - 2. Zkouška LA3 LA3: Diskvalifikován

  334. JUMPING L L: 2/29, 27.76 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  335. Ludslavice - O Zlínský ranec XIV., 01. 06. 2019

  336. Agility Open LA: 2/33, 35.96 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  337. Jumping Open LA: 10/32, 40.97 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  338. LA3: Diskvalifikován

  339. Sedlec u Mikulova - Pálavský DUO agiskok, 19. 05. 2019

  340. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  341. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  342. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  343. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): Diskvalifikován

  344. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) : Diskvalifikován

  345. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  346. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  347. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  348. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  349. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : 4/110, 42.88 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  350. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 4/170, 35.38 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  351. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I/19, 01. 05. 2019

  352. druhá zkouška LA2: 1/10, 29.96 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  353. první zkouška LA2: 2/10, 40.27 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  354. třetí zkouška LA2: Diskvalifikován

  355. Sedlec u Mikulova - Čarodějnické tlapky, 27. 04. 2019

  356. Agility L: Diskvalifikován

  357. Jumping L: 4/30, 34.36 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  358. Zkouška LA2: 1/9, 35.75 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  359. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  360. TRIAL II. LA2: 2/18, 34.58 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  361. TRIAL I. LA2: 2/18, 33.52 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  362. Lednice/Nejdek - Nejdecký Trojskok, 19. 04. 2019

  363. 1. Zkouška LA2: 4/12, 37.62 s, 15.0 tr. b., 4.7 m/s

  364. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  365. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  366. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  367. Agility I: 42/167, 43.78 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  368. Agility II: Diskvalifikován

  369. Jumping I: Diskvalifikován

  370. Jumping II: 12/161, 33.05 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  371. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  372. Agility Trial I: Diskvalifikován

  373. Agility Trial II: 2/18, 42.04 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  374. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH X. s JK ANIMALS, 27. 01. 2019

  375. TRIAL III. LA2: 1/8, 41.77 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  376. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  377. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  378. Mikulov - Písečné jumpy + tuneliáda s JK Animals, 12. 01. 2019

  379. 1. Jumping L: 16/36, 32.95 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  380. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  381. 3. Jumping L: Diskvalifikován

  382. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  383. Agility Trial I: Diskvalifikován

  384. Agility Trial II: Diskvalifikován

  385. Agility Trial III: Diskvalifikován

  386. Mikulov - Létající trojzkoušky s JK Animals, 03. 11. 2018

  387. Agility Trial I: Diskvalifikován

  388. Agility Trial II: Diskvalifikován

  389. Agility Trial III: Diskvalifikován

  390. Přerov - Přerovem letem skokem počtvrté, 06. 10. 2018

  391. Jumping I: Diskvalifikován

  392. Jumping II: 8/27, 38.55 s, 11.95 tr. b., 4.28 m/s

  393. Jumping III: 1/27, 24.97 s, 0.0 tr. b., 6.53 m/s

  394. Jihlava - Ježkovy voči, 15. 09. 2018

  395. AGILITY: Diskvalifikován

  396. JUMPING: Diskvalifikován

  397. LA2: 1/6, 31.51 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  398. Prostějov - Faktor strachu aneb horká letní 4tečka, 26. 08. 2018

  399. Agility Trial I: Diskvalifikován

  400. Agility Trial II: Diskvalifikován

  401. Agility Trial III: Diskvalifikován

  402. Agility Trial IV: Diskvalifikován

  403. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  404. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  405. 2. Zkouška LA2: 1/17, 30.62 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  406. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  407. Brno - Brněnský Drak, 15. 07. 2018

  408. Agility Large: 4/32, 35.68 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  409. Jumping Large: 1/32, 31.78 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  410. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  411. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  412. CURRICULUM L: 7/39, 33.0 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  413. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  414. TRIAL I. LA2: 4/19, 41.59 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  415. Sedlec u Mikulova - Czech jumping Specific cup, 01. 07. 2018

  416. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  417. 2. Jumping L: 4/24, 30.09 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  418. 3. Jumping L: Diskvalifikován

  419. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  420. Jumping II L: Diskvalifikován

  421. Jumping I. L: 6/33, 33.62 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  422. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  423. Třešť - Ztřeštěnec - speciální troj-jumping, 16. 06. 2018

  424. JUMPING: Diskvalifikován

  425. Jumping II: 1/22, 28.78 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  426. Ztřeštěnec: 8/22, 39.94 s, 5.0 tr. b., 2.33 m/s

  427. Lednice/Nejdek - Nejdecký Trojskok, 02. 06. 2018

  428. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  429. 2. Zkouška LA2: 4/16, 34.77 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  430. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  431. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  432. Agility A1: 5/46, 33.31 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  433. Agility Squads as individual: 8/157, 36.08 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  434. Jumping A1: Diskvalifikován

  435. Jumping Squads as Individual: 15/162, 31.21 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  436. Power & Speed A1: Diskvalifikován

  437. Special Agility: Diskvalifikován

  438. Special Final: Diskvalifikován

  439. Special Jumping: 15/153, 34.17 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  440. Tachyon Trophy A1: 5/47, 27.17 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  441. Sedlec u Mikulova - Čarodějnické tlapky, 28. 04. 2018

  442. Agility Open: 18/34, 38.76 s, 20.0 tr. b., 3.97 m/s

  443. Agility Trial: 2/11, 35.13 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  444. Jumping Open: Diskvalifikován

  445. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  446. Agility L Ne: 24/98, 32.69 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  447. Agility L So: Diskvalifikován

  448. Jumping L Ne: Diskvalifikován

  449. Jumping L So: Diskvalifikován

  450. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 07. 04. 2018 - 08. 04. 2018

  451. Agility hra: 1/4, 22.07 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  452. Agility Open: 6/20, 41.95 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  453. Agility Trial: 1/8, 33.82 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  454. Jumping Open: Diskvalifikován

  455. Tuneliada: Diskvalifikován

  456. Třebíč - Velikonoční beránek, 02. 04. 2018

  457. Agility LA: Diskvalifikován

  458. Jumping LA: Diskvalifikován

  459. Zkouška LA1: 1/8, 31.67 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  460. Všetuly - Březnové dvojzkoušky, 10. 03. 2018

  461. Agility I: 4/8, 26.05 s, 5.0 tr. b., 5.83 m/s

  462. Agility II: Diskvalifikován

  463. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  464. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  465. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  466. Mikulov - Podpálavská drkotačka, 17. 02. 2018

  467. Agility L: 2/24, 29.33 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  468. Jumping L: 12/24, 34.32 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  469. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  470. Mikulov - Písečné jumpy s tuneliádou, 13. 01. 2018

  471. 1. Jumping L: 1/40, 21.05 s, 0.0 tr. b., 6.03 m/s

  472. 2. Jumping L: 6/40, 26.58 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  473. 3. Jumping L: Diskvalifikován

  474. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  475. Jumping A1 + A0 LA1: 2/13, 21.81 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  476. Trial II. LA1: 1/8, 31.64 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  477. Trial I. LA1: 2/9, 32.95 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  478. Přerov - Přerovem letem skokem potřetí, 14. 10. 2017

  479. Jumping I: Diskvalifikován

  480. Jumping II: 2/26, 33.51 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  481. Jumping III: 1/26, 26.43 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  482. Rohatec - DVOJZKOUŠKY, 08. 10. 2017

  483. 1. Zk LA1: Diskvalifikován

  484. 2. Zk LA1: Diskvalifikován

  485. Sedlec u Mikulova - Létající trojzkoušky s JK Animals, 07. 10. 2017

  486. 1. Zk LA1: Diskvalifikován

  487. 2. Zk LA1: Diskvalifikován

  488. 3. Zk LA1: 1/9, 36.31 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  489. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2017, 30. 09. 2017

  490. Agility L: Diskvalifikován

  491. Jumping L: 9/27, 39.76 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  492. Zk LA1: Diskvalifikován

  493. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  494. Trial II. LA1: Diskvalifikován

  495. Trial I. LA1: Diskvalifikován

  496. Přerov - BRIT CUP 2017, 19. 08. 2017

  497. Agility Open: 1/33, 37.44 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  498. Agility Trial: 2/12, 31.17 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  499. Jumping Open: Diskvalifikován

  500. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  501. AGILITY: Diskvalifikován

  502. JUMPING LA1: 1/17, 34.55 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  503. LA1: Diskvalifikován

  504. Sedlec u Mikulova - Specific summer JUMPING CUP 2017, 02. 07. 2017

  505. 1. Jumping LA: Diskvalifikován

  506. "2. Jump L ""Skokan""": 10/37, 52.56 s, 15.56 tr. b., 3.16 m/s

  507. 3. Jumping LA: Diskvalifikován

  508. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  509. Zkouška: Diskvalifikován

  510. Zkouška II: Diskvalifikován

  511. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  512. Jednotlivci A1 - Agility: Diskvalifikován

  513. Jednotlivci A1 - Jumping: Diskvalifikován

  514. Power & speed A1: Diskvalifikován

  515. Tachyon Trophy A1 - Jumping: Diskvalifikován

  516. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  517. 2Q Agility: Diskvalifikován

  518. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  519. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  520. Jumping 2 L: 17/35, 37.73 s, 10.73 tr. b., 3.98 m/s

  521. Zkoušky LA1: 5/16, 34.46 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s