Cz En

084315

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Michaela Kvapilová

    Člen KA

Pes

  1. Flying Finix Nasgul Border´s, Border kolie

Výsledky

  1. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  2. I. agility L: 7/95, 43.14 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  3. II. agility L: 25/90, 43.43 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  4. II. jumping L: 8/97, 33.98 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  5. I. jumping L: 16/97, 36.12 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  6. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  7. Agility Open: Diskvalifikován

  8. Agility Squads as Individual: 41/137, 47.71 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  9. Jumping Open: 13/136, 38.5 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  10. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  11. Brno - Dvojzkoušky agility, 10. 08. 2019

  12. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  13. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  14. Ratenice - "Large speciál", 03. 08. 2019

  15. Finále Agility: Diskvalifikován

  16. Jumping 1: 4/63, 30.63 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  17. Jumping 2: Diskvalifikován

  18. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  19. Agility 1: Diskvalifikován

  20. Agility 2: 10/222, 42.32 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  21. Agility Trial: 12/129, 44.61 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  22. Grand Final: 13/44, 40.48 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  23. Jumping 2: Diskvalifikován

  24. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  25. QA4 Agility: 7/97, 42.58 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  26. QA5 Agility: 23/96, 42.45 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  27. QA6 Agility: 13/93, 39.63 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  28. QJ4 Jumping: 31/96, 41.84 s, 5.84 tr. b., 4.9 m/s

  29. QJ5 Jumping: 14/94, 37.33 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  30. QJ6 Jumping: 37/87, 41.03 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  31. Brno - Letní Robinsonáda, 25. 05. 2019

  32. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  33. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  34. Agility L: Diskvalifikován

  35. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  36. QA1 agility: Diskvalifikován

  37. QA2 agility: 37/120, 38.05 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  38. QA3 agility: 16/120, 41.46 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  39. QJ1 jumping: 19/123, 37.37 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  40. QJ2 jumping: 14/122, 32.0 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  41. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  42. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  43. Agility I: 5/167, 39.89 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  44. Agility II: Diskvalifikován

  45. Jumping I: 22/169, 33.99 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  46. Jumping II: 17/161, 33.78 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  47. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  48. Agility 1: 5/39, 42.19 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  49. Agility 2: 10/40, 36.26 s, 15.0 tr. b., 4.99 m/s

  50. Finále: 7/16, 35.39 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  51. Jumping 1: 4/40, 40.11 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  52. Jumping 2: Diskvalifikován

  53. Zkouška: Diskvalifikován

  54. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  55. Agility LA: 4/32, 40.82 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  56. Agility LA: 4/32, 40.82 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  57. Jumping LA: 4/35, 37.29 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  58. Jumping LA: 4/35, 37.29 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  59. Zkouška LA3: 1/16, 43.52 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  60. Zkouška LA3: 1/16, 43.52 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  61. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  62. Agility LA sobota: 6/70, 35.64 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  63. Finále LA neděle: Diskvalifikován

  64. Jumping LA neděle: 14/70, 41.58 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  65. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  66. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  67. Brno - Zimní Brno 1, 26. 01. 2019

  68. Jumping LA: Diskvalifikován

  69. Zkouška LA3: 2/20, 36.67 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  70. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  71. Agility: 29/86, 37.93 s, 10.0 tr. b., 5.8 m/s

  72. Agility DRUZSTVA: 29/97, 41.35 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  73. Jumping: Diskvalifikován

  74. Jumping DRUZSTVA: 25/97, 34.58 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  75. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  76. Agility 1: Diskvalifikován

  77. Agility 2: Diskvalifikován

  78. Agility 4: 41/191, 38.91 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  79. Grand Final: Diskvalifikován

  80. Jumping 1: 18/214, 39.14 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  81. Jumping 2: Diskvalifikován

  82. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  83. Agility I: 1/75, 38.76 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  84. Agility II: Diskvalifikován

  85. Jumping I: 6/76, 32.56 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  86. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  87. QA4 Agility: 13/95, 46.79 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  88. QA5 Agility: 32/93, 39.66 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  89. QA6 Agility: 35/88, 41.76 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  90. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  91. QJ5 Jumping: 19/90, 41.36 s, 1.36 tr. b., 4.76 m/s

  92. QJ6 Jumping: 18/77, 32.83 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  93. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  94. QA1 agility: 2/127, 38.96 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  95. QA2 agility: 8/125, 41.69 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  96. QA3 agility: 5/125, 33.8 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  97. QJ1 jumping: 48/126, 31.38 s, 5.0 tr. b., 5.8 m/s

  98. QJ2 jumping: 17/126, 41.71 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  99. QJ3 jumping: 17/122, 38.23 s, 0.23 tr. b., 4.87 m/s

  100. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  101. Agility Squads as individual: Diskvalifikován

  102. Jumping A2A3: Diskvalifikován

  103. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  104. Special Agility: Diskvalifikován

  105. Special Jumping: 33/153, 32.28 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  106. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 08. 05. 2018

  107. 1. Zkouška LA3: 2/8, 35.56 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  108. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  109. Brno - Jarní Brno, 05. 05. 2018

  110. Agility LA: Diskvalifikován

  111. Jumping LA: Diskvalifikován

  112. Zkouška LA3: 4/5, 33.15 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  113. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  114. Agility L Ne: 21/98, 32.14 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  115. Agility L So: 16/99, 36.05 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  116. Jumping L Ne: 21/96, 32.81 s, 5.0 tr. b., 5.88 m/s

  117. Jumping L So: 11/100, 31.99 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  118. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  119. ZkA. II. LA3: 5/26, 39.9 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  120. ZkA. I. LA3: 3/26, 36.68 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  121. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  122. Agility: 6/55, 37.71 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  123. Jumping: 11/53, 32.51 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  124. Zkouška LA2: 1/15, 38.25 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  125. Brno - Zimní Brno 2, 24. 02. 2018

  126. Agility LA: 14/34, 32.98 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  127. Jumping LA: 2/34, 35.69 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  128. Zkouška LA2: 2/16, 38.26 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  129. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  130. Agility: 5/49, 29.33 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  131. Jumping: Diskvalifikován

  132. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  133. Brno - Zimní Brno 1, 20. 01. 2018

  134. Agility LA: 7/30, 41.81 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  135. Jumping LA: Diskvalifikován

  136. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  137. Brno - Vánoční Brno, 16. 12. 2017

  138. Jumping LA: 3/51, 28.74 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  139. Zkouška LA2: 1/22, 37.0 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  140. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  141. AGILITY: 3/40, 35.67 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  142. AGILITY: Diskvalifikován

  143. JUMPING: Diskvalifikován

  144. JUMPING: Diskvalifikován

  145. LA2: Diskvalifikován

  146. LA2: Diskvalifikován

  147. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  148. Agility družstev: 50/88, 41.6 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  149. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  150. Jumping družstev: 35/88, 42.95 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  151. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  152. Mitrov (Strážek) - Dvojzkoušky Podmitrov, 09. 08. 2017

  153. druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  154. první zkouška LA2: 5/11, 36.87 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  155. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  156. Agility Trial I: 4/18, 36.16 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  157. Agility Trial II: 1/17, 31.89 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  158. Jumping Open: 1/37, 32.29 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  159. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  160. Agility 1: 40/217, 41.82 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  161. Agility 2: 32/216, 42.51 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  162. Agility 3: 26/190, 38.8 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  163. Agility 4: Diskvalifikován

  164. Agility Trial: Diskvalifikován

  165. Jumping 1: Diskvalifikován

  166. Jumping 2: 42/209, 32.58 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  167. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  168. Agility 1: 7/77, 40.08 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  169. Agility 2: Diskvalifikován

  170. Jumping 1: 4/77, 34.9 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  171. Jumping 2: Diskvalifikován

  172. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  173. QA1 agility: Diskvalifikován

  174. QA2 agility: Diskvalifikován

  175. QA3 agility: Diskvalifikován

  176. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  177. QJ2 jumping: 11/135, 34.05 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  178. QJ3 jumping: 33/118, 34.73 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  179. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3 - 4.ročník, 07. 01. 2017

  180. Czech Imp Jump Large: 17/49, 20.71 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  181. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  182. Jumping 2 Large: 6/49, 27.45 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  183. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2016 s JK Animals, 24. 09. 2016

  184. Agility Open: Diskvalifikován

  185. Jumping Open: 1/31, 26.67 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  186. Super Final: 7/12, 29.13 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  187. Sedlec u Mikulova - Specific Jumpiáda 2016, 26. 06. 2016

  188. I. Jumping L: 11/20, 33.66 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  189. Il. Jumping L: Diskvalifikován

  190. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  191. QA5 Agility: 39/182, 41.18 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  192. QA6 Agility: Diskvalifikován

  193. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  194. QJ6 Jumping: 53/182, 34.26 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  195. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  196. I Agility: Diskvalifikován

  197. II Agility: 1/32, 38.42 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  198. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  199. 2Q Agility: 47/139, 36.32 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  200. 3Q Finále: Diskvalifikován

  201. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  202. Družstva - Jumping: Diskvalifikován

  203. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 42/100, 49.24 s, 13.24 tr. b., 3.94 m/s

  204. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  205. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 5/103, 31.51 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  206. Brno - Letní Robinsonáda 2016, 28. 05. 2016

  207. Agility L: Diskvalifikován

  208. Jumping I. L: 4/36, 33.64 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  209. L Final: Diskvalifikován

  210. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  211. QA3 Agility: Diskvalifikován

  212. QA4 Agility: Diskvalifikován

  213. QJ3 Jumping: 22/176, 33.91 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  214. QJ4 Jumping: 50/174, 35.21 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  215. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  216. QA1 Agility: 34/213, 43.31 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  217. QA2 Agility: Diskvalifikován

  218. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  219. QJ2 Jumping: 42/197, 34.34 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  220. Brno - Dvojzkoušky agility, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  221. LA2 II neděle LA2: 1/14, 37.23 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  222. LA2 I neděle LA2: Diskvalifikován

  223. Olomouc - Jarní PsíHrátky 2016, 09. 04. 2016 - 10. 04. 2016

  224. Agility Ne L: Diskvalifikován

  225. Jumping Ne L: 24/40, 27.84 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  226. Zkouška Ne LA1: 1/16, 28.69 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  227. Mikulov - Mikulovský trojhrb, 26. 03. 2016

  228. 1.Zk LA1: 2/17, 26.43 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  229. 2.Zk LA1: 2/17, 26.24 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  230. 3.Zk LA1: 3/17, 27.39 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  231. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  232. Agility: 28/50, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  233. Agility 2: 45/49, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  234. Finále: 15/18, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  235. Jumping: 37/50, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  236. Jumping 2: 7/49, 38.95 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  237. Zkouška: 16/16, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  238. Brno - Zimní Brno II., 21. 02. 2016

  239. Agility LA L: Diskvalifikován

  240. Jumping LA L: 22/35, 31.75 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  241. Zk LA1 LA1: Diskvalifikován

  242. Mikulov - Led(n)ové tlapky, 23. 01. 2016

  243. II. Zk LA1: 3/13, 33.97 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  244. I. Zk LA1: 5/13, 29.01 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s