Cz En

Jumping 2

  1. Datum: 10. 03. 2019
  2. Závod: Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3)
  3. Rozhodčí: Mikkilä, Sari (FI)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 39.0 s
  6. Maximální čas: 58.0 s
  7. Délka: 153.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.92 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Monika Rylska Becks Hill Mafia Princess 0 0 0.0 0.0 30.8 4.97 V V
2 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu 0 0 0.0 0.0 32.72 4.68 V V
3 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland 1 0 0.0 5.0 30.73 4.98 V V
4 082814 Tereza Králová Explosive Essay 0 1 0.0 5.0 30.9 4.95 V V
5 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 1 0 0.0 5.0 30.94 4.95 V V
6 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei 1 0 0.0 5.0 34.39 4.45 V V
7 035515 Jana Němcová A3Ch Darling Monty Anarinya 0 1 0.0 5.0 36.8 4.16 V V
8 084416 Miroslav Považan Aamos Gulden Land 0 1 0.0 5.0 38.64 3.96 V V
9 067517 Kateřina Tobiškova Amy 0 1 0.62 5.62 39.62 3.86 V V
10 013917 Radovan Liška Prodigy Shadow of Aire 2 0 0.0 10.0 29.61 5.17 VD VD
11 087916 Radomír Hošta Baloo Monpeja 2 0 0.0 10.0 30.75 4.98 VD VD
12 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 2 0 0.0 10.0 31.93 4.79 VD VD
13 021815 Lucie Zochová Aero Messi c.j. Cleverly Crazy 1 1 0.0 10.0 35.1 4.36 VD VD
14 Magdalena Ziolkowska Hetton Grant Bohemia Alke 2 0 0.0 10.0 36.29 4.22 VD VD
15 000217 Lucie Zochová INdeed Divine A.B. of Chocolate Dynamite 1 1 0.0 10.0 37.49 4.08 VD VD
16 000313 Sebastian Sudlík Sendy Prosto Chudo 2 0 3.7 13.7 42.7 3.58 VD VD
17 012711 Klára Reinischová A - Barunka Libušský brouček 1 2 2.35 17.35 41.35 3.7 D D
18 004217 Tereza Kropáčová Tessi 0 2 8.04 18.04 47.04 3.25 D D
DIS 084315 Michaela Kvapilová Flying Finix Nasgul Border´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Roman Maruszczak BARBARIAN FIGHTER Extreme Braveheart DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007218 Sebastian Sudlík Albi Jaren DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000017 Kristýna Lukešová Boogie Woogie M. C. Cleverly Crazy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011715 Alice Drábková Elianne Balpoa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002713 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086917 Petr Vajgl Hananiel The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034116 Gabriela Vacíková My Destiny Shadow of Aier DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014318 Tereza Holá Arrakis ex Sortis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033417 Marie Šikýřová Husarka Dakam DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082117 Kristýna Nováková Dion Hvězda Els DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017913 Kateřina Pospíšilová Dragon´s Fly Express Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085418 Lenka Sack Theika Irhaberki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Monika Rylska Shakti Se FreeX Chiquita Banana DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Stephanie Jank Gil from the wild crowfoots DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072417 Iveta Pavlatovská Boni DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021218 Aneta Grygarová Escape to Dream Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060617 Eliška Beránková A Midnight Rider Verline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076712 Jana Pospíšilová Bee Free Crazy Beautiful DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036818 Gabriela Vacíková Aywa Deer´s wood DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO