Cz En

000217

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Zochová, AGiliTy Cleverly Crazy Málkov :-)

    Člen KA

Pes

  1. INdeed Divine A.B. of Chocolate Dynamite, Australská kelpie

Výsledky

  1. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  2. Jumping 2+3 ML: 4/13, 40.46 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  3. MLA3 So I: Diskvalifikován

  4. MLA3 So II: 3/8, 44.43 s, 15.0 tr. b., 4.95 m/s

  5. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice, 12. 12. 2021

  6. Zkouška A3 II. ML: 1/3, 38.01 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  7. Zkouška A3 I. ML: 2/3, 44.28 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  8. Strážiště - Odpolední 2x zkoušky, 05. 11. 2021

  9. II. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  10. I. zkoušk A3 ML: Diskvalifikován

  11. Beroun - Sváteční zkoušky, 28. 10. 2021

  12. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  13. 2. Zkouška MLA3: 4/7, 45.38 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  14. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 24. 10. 2021

  15. 1. Zkouška MLA3: 3/4, 42.55 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  16. 2. Zkouška MLA3: 2/4, 34.62 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  17. 3. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  18. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - sobota, 23. 10. 2021

  19. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  20. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  21. 3. Zkouška MLA3: 1/4, 42.83 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  22. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 03. 10. 2021

  23. II. zkouška: 1/5, 31.25 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  24. I. zkouška: 2/5, 32.29 s, 10.0 tr. b., 6.19 m/s

  25. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  26. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  27. 2.kvalifikace: 2/19, 30.88 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  28. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  29. Finále: Diskvalifikován

  30. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  31. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” ML: 1/23, 37.0 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  32. Jumping FirstAnimal ML: Diskvalifikován

  33. Zkouška A3 Josera ML: 3/10, 37.25 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  34. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 18. 09. 2021 - 19. 09. 2021

  35. Agility ML: Diskvalifikován

  36. Jumping ML: Diskvalifikován

  37. Neděle Agility ML: 3/16, 33.07 s, 5.0 tr. b., 6.05 m/s

  38. Neděle Jumping ML: Diskvalifikován

  39. Neděle Zkouška ML3: Diskvalifikován

  40. Zkouška ML3: 2/8, 36.4 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  41. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  42. Agility Individual: 9/40, 41.08 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  43. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  44. Jumping Individual: Diskvalifikován

  45. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  46. Trutnov - Páteční rozjezd, 10. 09. 2021

  47. 1. zkouška: Diskvalifikován

  48. 2. zkouška: 2/8, 43.48 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  49. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  50. Agility 1 ML: 5/34, 41.67 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  51. Jumping 1 ML: 3/34, 40.86 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  52. Jumping 2 ML: 11/34, 37.92 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  53. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  54. 1. zkouška A3 ML: 2/5, 41.08 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  55. 1. zkouška A3 ML: 2/5, 41.08 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  56. 2. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  57. 2. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  58. Lysá nad Labem - Jelení rozjezd, 21. 05. 2021

  59. 1. Zkouška MLA3: 1/4, 34.34 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  60. 2. Zkouška MLA3: 2/4, 37.53 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  61. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 10. 10. 2020

  62. 1. Zkouška MLA3: 4/6, 40.54 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  63. 2. Zkouška MLA3: 1/6, 38.63 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  64. Dolní Rychnov - Rychnovské dvojzkoušky, 03. 10. 2020

  65. 1. zkouška MLA3: 3/4, 33.31 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  66. 2. zkouška MLA3: Diskvalifikován

  67. 3. zkouška MLA3: Diskvalifikován

  68. Záhlinice - Záhlinické trojzkoušky, 28. 09. 2020

  69. 1. Zkouška ML A3: 1/2, 35.38 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  70. 2. Zkouška ML A3: 1/2, 32.7 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  71. 3. Zkouška ML A3: 1/2, 38.69 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  72. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  73. Agility Individual: 17/34, 42.21 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  74. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  75. Jumping Individual: 17/34, 40.23 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  76. Jumping Squads as Individual: 10/34, 36.22 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  77. Mohelnice - Havliczech XXV., 25. 09. 2020

  78. Trial I.: Diskvalifikován

  79. TRIAL II.: 3/11, 38.86 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  80. Marianské Lázně - Rozloučení s létem, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  81. NE Agility ML: 9/15, 37.93 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  82. NE Jumping ML: 3/15, 43.05 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  83. NE Zkouška ML3: 3/9, 43.32 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  84. SO Agility ML: Diskvalifikován

  85. So Jumping ML: 9/16, 39.08 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  86. SO Zkouška ML3: Diskvalifikován

  87. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  88. I. agility ML: 11/38, 46.07 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  89. II. agility ML: 12/37, 43.54 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  90. II. jumping ML: Diskvalifikován

  91. I. jumping ML: 13/37, 36.42 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  92. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  93. II. zkouška A3 ML: 6/8, 39.4 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  94. I. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  95. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  96. 1. Zkouška MLA3: 1/7, 42.76 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  97. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  98. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  99. Zkouška1 MLA2: 1/2, 36.63 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  100. Zkouška2 MLA2: 1/2, 32.48 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  101. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  102. MLA2 I: Diskvalifikován

  103. MLA2 II: Diskvalifikován

  104. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 10. 2019

  105. Druhá zkouška MLA2: 1/1, 30.62 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  106. První zkouška MLA2: 1/1, 32.05 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  107. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2019

  108. 1. zkouška MLA2: 1/6, 35.06 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  109. 2. zkouška MLA2: 1/5, 34.25 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  110. Hroznětín - Hroznětínské skotačení, 21. 09. 2019

  111. Zkouška MLA2 1: Diskvalifikován

  112. Zkouška MLA2 2: 2/2, 38.91 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  113. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  114. Neděle Agility ML: 2/8, 32.48 s, 10.0 tr. b., 5.39 m/s

  115. Neděle Jumping ML: Diskvalifikován

  116. Neděle Zkouška ML2: Diskvalifikován

  117. Sobota Agility ML: 4/9, 32.84 s, 10.0 tr. b., 5.33 m/s

  118. Sobota Jumping ML: 3/9, 31.82 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  119. Sobota Zkouška ML2: 1/2, 39.71 s, 15.0 tr. b., 5.06 m/s

  120. Aš - Kopaninský hop - Konec prázdnin, 24. 08. 2019

  121. MLA2_1: Diskvalifikován

  122. MLA2_2: Diskvalifikován

  123. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  124. 1. Zka - LA2: 4/8, 29.99 s, 20.0 tr. b., 4.37 m/s

  125. 2. Zka - LA2: 2/8, 29.9 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  126. Jumping - Large: 12/32, 25.67 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  127. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  128. 1.zkouška: Diskvalifikován

  129. 2.zkouška: Diskvalifikován

  130. Aš - Kopaninský hop, 25. 05. 2019 - 26. 05. 2019

  131. Agility L: 3/23, 37.43 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  132. Jumping 1 L: 5/15, 31.61 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  133. Jumping 2 L: 6/16, 35.08 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  134. Zkouška 1 LA2: 2/4, 37.15 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  135. Zkouška 2 LA2: 1/4, 39.89 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  136. Zkouškový Jumping LJ2: 1/4, 35.46 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  137. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  138. Neděle Jumping L: 6/35, 29.74 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  139. Neděle Zkouška II LA2: 2/11, 32.09 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  140. Neděle Zkouška I LA2: 4/11, 35.3 s, 15.0 tr. b., 5.33 m/s

  141. Sobota Jumping LA: 3/33, 34.55 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  142. Sobota Zkouška II LA2: 4/10, 35.65 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  143. Sobota Zkouška I LA2: 2/11, 31.62 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  144. Kladno Trojzkoušky - Ice Agi IV., 06. 04. 2019

  145. LA2 1. LA2: 4/6, 42.94 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  146. LA2 2. LA2: Diskvalifikován

  147. LA2 3. LA2: 1/6, 44.78 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  148. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 05. 04. 2019

  149. Druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  150. První zkouška LA2: 4/12, 34.39 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  151. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  152. LA2 1. LA2: 2/10, 36.54 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  153. LA2 2. LA2: 2/10, 35.1 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  154. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  155. Agility 1: Diskvalifikován

  156. Agility 2: Diskvalifikován

  157. Jumping 1: Diskvalifikován

  158. Jumping 2: 15/40, 37.49 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  159. Zkouška: Diskvalifikován

  160. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  161. Agility: Diskvalifikován

  162. Jumping: Diskvalifikován

  163. Zkouška: Diskvalifikován

  164. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  165. 1. běh LA2: Diskvalifikován

  166. 2. běh LA2: 4/15, 46.5 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  167. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  168. II. zkouška LA2: 3/12, 33.38 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  169. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  170. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  171. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  172. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  173. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  174. II. zkouška LA2: 5/15, 40.44 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  175. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  176. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  177. 1.ZK LA1: 3/20, 36.15 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  178. 2.ZK LA1: 1/20, 30.8 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  179. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 10. 2018

  180. Druhá zkouška LA1: Diskvalifikován

  181. První zkouška LA1: 4/10, 21.69 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  182. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  183. Agility L: Diskvalifikován

  184. Agility neděle L: Diskvalifikován

  185. Jumping L: 4/43, 32.05 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  186. Jumping neděle L: 16/42, 32.99 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  187. Zkouška LA1: 3/10, 25.44 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  188. Zkouška neděle LA1: 1/13, 22.77 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  189. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  190. Zkouška II. LA1: Diskvalifikován

  191. Zkouška I. LA1: 2/14, 30.78 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  192. Lužná u Rakovníka - Maximův memoriál, 25. 08. 2018

  193. II. Zkouška: 2/6, 28.25 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  194. I. Zkouška: 1/6, 27.25 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  195. Jumping: 3/30, 30.49 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  196. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  197. 1. Zka - LA1: Diskvalifikován

  198. 2. Zka - LA1: Diskvalifikován

  199. Jumping - Large: Diskvalifikován

  200. Karlovy Vary - KZPKV, 02. 06. 2018

  201. Zkouška 1 LA1 LA1: 4/11, 22.69 s, 10.0 tr. b., 5.73 m/s

  202. Zkouška 2 LA1 LA1: Diskvalifikován

  203. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  204. Agility - LA: Diskvalifikován

  205. Jumping LA: 2/44, 26.76 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  206. ZkA - LA1: 2/11, 35.01 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  207. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  208. Jumping L: 4/44, 31.2 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  209. Jumping neděle L: Diskvalifikován

  210. Zkouška 2 LA1: 3/9, 34.51 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  211. Zkouška 2 neděle LA1: 6/11, 34.43 s, 15.0 tr. b., 4.1 m/s

  212. Zkouška LA1: 2/9, 28.88 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  213. Zkouška neděle LA1: 5/11, 31.64 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  214. Aš - Kopaninský hop pro dobrou věc - finále STEIN poháru, 06. 05. 2018

  215. Agility L: 14/32, 48.44 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  216. Jumping L: Diskvalifikován

  217. Zkoušky LA1: 5/11, 41.29 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  218. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  219. III. zkouška LA1: 3/14, 24.65 s, 10.0 tr. b., 5.6 m/s

  220. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  221. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  222. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  223. I Agility Open: Diskvalifikován

  224. II Agility Open: 29/137, 42.68 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  225. II Jumping Open: 48/135, 34.32 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  226. I Jumping Open: Diskvalifikován

  227. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 01. 04. 2018

  228. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  229. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  230. Cheb - Kopaninský STEIN pohár 2. kolo, 18. 03. 2018

  231. Zkouška 1 LA1: 2/12, 30.3 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  232. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  233. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  234. Agility: Diskvalifikován

  235. Agility: Diskvalifikován

  236. Jumping: Diskvalifikován

  237. Jumping: Diskvalifikován

  238. Zkouška LA1: 3/6, 36.17 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  239. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  240. Agility: 10/49, 33.38 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  241. Jumping: 7/50, 30.77 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  242. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  243. Cheb - Kopaninský STEIN pohár 1. kolo, 28. 01. 2018

  244. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  245. Zkouška 2 LA1: 8/12, 26.93 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  246. Karlovy Vary - Karlovarské dvojzkoušky při krajské výstavě - KZPKV 2017, 16. 09. 2017

  247. 1. zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  248. 2. zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován