Cz En

000217

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Zochová, AGiliTy Cleverly Crazy Málkov :-)

    Člen KA

Pes

  1. INdeed Divine A.B. of Chocolate Dynamite, Australská kelpie

Výsledky

  1. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  2. Agility 1 ML: 7/45, 39.95 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  3. Agility 2 ML: Diskvalifikován

  4. Jumping 1 ML: 2/45, 37.79 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  5. Jumping 2 ML: 3/43, 38.96 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  6. Trutnov - Páteční rozjezd, 20. 05. 2022

  7. 1. Zkouška MLA3: 2/9, 40.47 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  8. 2. Zkouška MLA3: 4/8, 36.62 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  9. Marianské Lazně - Víkend plný zkoušek, 14. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  10. Jumping ML: 1/12, 30.14 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  11. Neděle Jumping ML: Diskvalifikován

  12. Neděle zkouška2 MLA3: 1/5, 42.19 s, 15.0 tr. b., 4.81 m/s

  13. Neděle Zkouška MLA3 : 1/5, 39.94 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  14. Zkouška2 MLA3: Diskvalifikován

  15. Zkouška MLA3: 1/5, 37.5 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  16. Kopaniny u Aše - Kopaninský hop, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  17. Agility ML: 1/13, 37.21 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  18. Jumping 2 ML: 3/13, 35.38 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  19. Jumping ML: 1/14, 31.82 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  20. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  21. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  22. Agility ML: 4/17, 36.53 s, 10.0 tr. b., 5.69 m/s

  23. Jumping ML: 2/17, 36.72 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  24. Kladno - Jelení Trojzkoušky 4, 09. 04. 2022

  25. 1. Zkouška MLA3: 4/8, 39.74 s, 10.0 tr. b., 5.54 m/s

  26. 2. Zkouška MLA3: 2/8, 41.86 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  27. 3. Zkouška MLA3: 3/8, 40.59 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  28. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - neděle, 06. 03. 2022

  29. 1. Zkouška MLA3: 2/3, 41.45 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  30. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  31. 3. Zkouška MLA3: 1/3, 49.09 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  32. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0, 20. 02. 2022

  33. Zkouška MLA3 I.: 2/3, 45.69 s, 15.0 tr. b., 4.71 m/s

  34. Zkouška MLA3 II.: Diskvalifikován

  35. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  36. Sobota Jumping2+3 ML: 1/14, 36.52 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  37. Sobota MLA3 I.: 3/9, 40.5 s, 15.0 tr. b., 4.99 m/s

  38. Sobota MLA3 II.: Diskvalifikován

  39. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  40. Agility I 500: 8/26, 47.72 s, 15.0 tr. b., 4.86 m/s

  41. Agility II 500: Diskvalifikován

  42. Agility III 500: Diskvalifikován

  43. Jumping I 500: 3/27, 37.28 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  44. Jumping II 500: 9/26, 38.85 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  45. Jumping III 500: Diskvalifikován

  46. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  47. Jumping 2+3 ML: 4/13, 40.46 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  48. MLA3 So I: Diskvalifikován

  49. MLA3 So II: 3/8, 44.43 s, 15.0 tr. b., 4.95 m/s

  50. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice, 12. 12. 2021

  51. Zkouška A3 II. ML: 1/3, 38.01 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  52. Zkouška A3 I. ML: 2/3, 44.28 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  53. Strážiště - Odpolední 2x zkoušky, 05. 11. 2021

  54. II. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  55. I. zkoušk A3 ML: Diskvalifikován

  56. Beroun - Sváteční zkoušky, 28. 10. 2021

  57. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  58. 2. Zkouška MLA3: 4/7, 45.38 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  59. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 24. 10. 2021

  60. 1. Zkouška MLA3: 3/4, 42.55 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  61. 2. Zkouška MLA3: 2/4, 34.62 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  62. 3. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  63. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - sobota, 23. 10. 2021

  64. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  65. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  66. 3. Zkouška MLA3: 1/4, 42.83 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  67. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 03. 10. 2021

  68. II. zkouška: 1/5, 31.25 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  69. I. zkouška: 2/5, 32.29 s, 10.0 tr. b., 6.19 m/s

  70. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  71. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  72. 2.kvalifikace: 2/19, 30.88 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  73. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  74. Finále: Diskvalifikován

  75. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  76. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” ML: 1/23, 37.0 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  77. Jumping FirstAnimal ML: Diskvalifikován

  78. Zkouška A3 Josera ML: 3/10, 37.25 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  79. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 18. 09. 2021 - 19. 09. 2021

  80. Agility ML: Diskvalifikován

  81. Jumping ML: Diskvalifikován

  82. Neděle Agility ML: 3/16, 33.07 s, 5.0 tr. b., 6.05 m/s

  83. Neděle Jumping ML: Diskvalifikován

  84. Neděle Zkouška ML3: Diskvalifikován

  85. Zkouška ML3: 2/8, 36.4 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  86. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  87. Agility Individual: 9/40, 41.08 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  88. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  89. Jumping Individual: Diskvalifikován

  90. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  91. Trutnov - Páteční rozjezd, 10. 09. 2021

  92. 1. zkouška: Diskvalifikován

  93. 2. zkouška: 2/8, 43.48 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  94. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  95. Agility 1 ML: 5/34, 41.67 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  96. Jumping 1 ML: 3/34, 40.86 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  97. Jumping 2 ML: 11/34, 37.92 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  98. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  99. 1. zkouška A3 ML: 2/5, 41.08 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  100. 1. zkouška A3 ML: 2/5, 41.08 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  101. 2. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  102. 2. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  103. Lysá nad Labem - Jelení rozjezd, 21. 05. 2021

  104. 1. Zkouška MLA3: 1/4, 34.34 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  105. 2. Zkouška MLA3: 2/4, 37.53 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  106. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 10. 10. 2020

  107. 1. Zkouška MLA3: 4/6, 40.54 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  108. 2. Zkouška MLA3: 1/6, 38.63 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  109. Dolní Rychnov - Rychnovské dvojzkoušky, 03. 10. 2020

  110. 1. zkouška MLA3: 3/4, 33.31 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  111. 2. zkouška MLA3: Diskvalifikován

  112. 3. zkouška MLA3: Diskvalifikován

  113. Záhlinice - Záhlinické trojzkoušky, 28. 09. 2020

  114. 1. Zkouška ML A3: 1/2, 35.38 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  115. 2. Zkouška ML A3: 1/2, 32.7 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  116. 3. Zkouška ML A3: 1/2, 38.69 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  117. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  118. Agility Individual: 17/34, 42.21 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  119. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  120. Jumping Individual: 17/34, 40.23 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  121. Jumping Squads as Individual: 10/34, 36.22 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  122. Mohelnice - Havliczech XXV., 25. 09. 2020

  123. Trial I.: Diskvalifikován

  124. TRIAL II.: 3/11, 38.86 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  125. Marianské Lázně - Rozloučení s létem, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  126. NE Agility ML: 9/15, 37.93 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  127. NE Jumping ML: 3/15, 43.05 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  128. NE Zkouška ML3: 3/9, 43.32 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  129. SO Agility ML: Diskvalifikován

  130. So Jumping ML: 9/16, 39.08 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  131. SO Zkouška ML3: Diskvalifikován

  132. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  133. I. agility ML: 11/38, 46.07 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  134. II. agility ML: 12/37, 43.54 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  135. II. jumping ML: Diskvalifikován

  136. I. jumping ML: 13/37, 36.42 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  137. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  138. II. zkouška A3 ML: 6/8, 39.4 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  139. I. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  140. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  141. 1. Zkouška MLA3: 1/7, 42.76 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  142. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  143. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  144. Zkouška1 MLA2: 1/2, 36.63 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  145. Zkouška2 MLA2: 1/2, 32.48 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  146. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  147. MLA2 I: Diskvalifikován

  148. MLA2 II: Diskvalifikován

  149. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 10. 2019

  150. Druhá zkouška MLA2: 1/1, 30.62 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  151. První zkouška MLA2: 1/1, 32.05 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  152. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2019

  153. 1. zkouška MLA2: 1/6, 35.06 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  154. 2. zkouška MLA2: 1/5, 34.25 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  155. Hroznětín - Hroznětínské skotačení, 21. 09. 2019

  156. Zkouška MLA2 1: Diskvalifikován

  157. Zkouška MLA2 2: 2/2, 38.91 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  158. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  159. Neděle Agility ML: 2/8, 32.48 s, 10.0 tr. b., 5.39 m/s

  160. Neděle Jumping ML: Diskvalifikován

  161. Neděle Zkouška ML2: Diskvalifikován

  162. Sobota Agility ML: 4/9, 32.84 s, 10.0 tr. b., 5.33 m/s

  163. Sobota Jumping ML: 3/9, 31.82 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  164. Sobota Zkouška ML2: 1/2, 39.71 s, 15.0 tr. b., 5.06 m/s

  165. Aš - Kopaninský hop - Konec prázdnin, 24. 08. 2019

  166. MLA2_1: Diskvalifikován

  167. MLA2_2: Diskvalifikován

  168. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  169. 1. Zka - LA2: 4/8, 29.99 s, 20.0 tr. b., 4.37 m/s

  170. 2. Zka - LA2: 2/8, 29.9 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  171. Jumping - Large: 12/32, 25.67 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  172. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  173. 1.zkouška: Diskvalifikován

  174. 2.zkouška: Diskvalifikován

  175. Aš - Kopaninský hop, 25. 05. 2019 - 26. 05. 2019

  176. Agility L: 3/23, 37.43 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  177. Jumping 1 L: 5/15, 31.61 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  178. Jumping 2 L: 6/16, 35.08 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  179. Zkouška 1 LA2: 2/4, 37.15 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  180. Zkouška 2 LA2: 1/4, 39.89 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  181. Zkouškový Jumping LJ2: 1/4, 35.46 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  182. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  183. Neděle Jumping L: 6/35, 29.74 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  184. Neděle Zkouška II LA2: 2/11, 32.09 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  185. Neděle Zkouška I LA2: 4/11, 35.3 s, 15.0 tr. b., 5.33 m/s

  186. Sobota Jumping LA: 3/33, 34.55 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  187. Sobota Zkouška II LA2: 4/10, 35.65 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  188. Sobota Zkouška I LA2: 2/11, 31.62 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  189. Kladno Trojzkoušky - Ice Agi IV., 06. 04. 2019

  190. LA2 1. LA2: 4/6, 42.94 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  191. LA2 2. LA2: Diskvalifikován

  192. LA2 3. LA2: 1/6, 44.78 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  193. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 05. 04. 2019

  194. Druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  195. První zkouška LA2: 4/12, 34.39 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  196. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  197. LA2 1. LA2: 2/10, 36.54 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  198. LA2 2. LA2: 2/10, 35.1 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  199. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  200. Agility 1: Diskvalifikován

  201. Agility 2: Diskvalifikován

  202. Jumping 1: Diskvalifikován

  203. Jumping 2: 15/40, 37.49 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  204. Zkouška: Diskvalifikován

  205. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  206. Agility: Diskvalifikován

  207. Jumping: Diskvalifikován

  208. Zkouška: Diskvalifikován

  209. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  210. 1. běh LA2: Diskvalifikován

  211. 2. běh LA2: 4/15, 46.5 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  212. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  213. II. zkouška LA2: 3/12, 33.38 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  214. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  215. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  216. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  217. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  218. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  219. II. zkouška LA2: 5/15, 40.44 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  220. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  221. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  222. 1.ZK LA1: 3/20, 36.15 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  223. 2.ZK LA1: 1/20, 30.8 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  224. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 10. 2018

  225. Druhá zkouška LA1: Diskvalifikován

  226. První zkouška LA1: 4/10, 21.69 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  227. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  228. Agility L: Diskvalifikován

  229. Agility neděle L: Diskvalifikován

  230. Jumping L: 4/43, 32.05 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  231. Jumping neděle L: 16/42, 32.99 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  232. Zkouška LA1: 3/10, 25.44 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  233. Zkouška neděle LA1: 1/13, 22.77 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  234. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  235. Zkouška II. LA1: Diskvalifikován

  236. Zkouška I. LA1: 2/14, 30.78 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  237. Lužná u Rakovníka - Maximův memoriál, 25. 08. 2018

  238. II. Zkouška: 2/6, 28.25 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  239. I. Zkouška: 1/6, 27.25 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  240. Jumping: 3/30, 30.49 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  241. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  242. 1. Zka - LA1: Diskvalifikován

  243. 2. Zka - LA1: Diskvalifikován

  244. Jumping - Large: Diskvalifikován

  245. Karlovy Vary - KZPKV, 02. 06. 2018

  246. Zkouška 1 LA1 LA1: 4/11, 22.69 s, 10.0 tr. b., 5.73 m/s

  247. Zkouška 2 LA1 LA1: Diskvalifikován

  248. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  249. Agility - LA: Diskvalifikován

  250. Jumping LA: 2/44, 26.76 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  251. ZkA - LA1: 2/11, 35.01 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  252. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  253. Jumping L: 4/44, 31.2 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  254. Jumping neděle L: Diskvalifikován

  255. Zkouška 2 LA1: 3/9, 34.51 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  256. Zkouška 2 neděle LA1: 6/11, 34.43 s, 15.0 tr. b., 4.1 m/s

  257. Zkouška LA1: 2/9, 28.88 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  258. Zkouška neděle LA1: 5/11, 31.64 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  259. Aš - Kopaninský hop pro dobrou věc - finále STEIN poháru, 06. 05. 2018

  260. Agility L: 14/32, 48.44 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  261. Jumping L: Diskvalifikován

  262. Zkoušky LA1: 5/11, 41.29 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  263. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  264. III. zkouška LA1: 3/14, 24.65 s, 10.0 tr. b., 5.6 m/s

  265. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  266. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  267. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  268. I Agility Open: Diskvalifikován

  269. II Agility Open: 29/137, 42.68 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  270. II Jumping Open: 48/135, 34.32 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  271. I Jumping Open: Diskvalifikován

  272. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 01. 04. 2018

  273. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  274. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  275. Cheb - Kopaninský STEIN pohár 2. kolo, 18. 03. 2018

  276. Zkouška 1 LA1: 2/12, 30.3 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  277. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  278. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  279. Agility: Diskvalifikován

  280. Agility: Diskvalifikován

  281. Jumping: Diskvalifikován

  282. Jumping: Diskvalifikován

  283. Zkouška LA1: 3/6, 36.17 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  284. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  285. Agility: 10/49, 33.38 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  286. Jumping: 7/50, 30.77 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  287. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  288. Cheb - Kopaninský STEIN pohár 1. kolo, 28. 01. 2018

  289. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  290. Zkouška 2 LA1: 8/12, 26.93 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  291. Karlovy Vary - Karlovarské dvojzkoušky při krajské výstavě - KZPKV 2017, 16. 09. 2017

  292. 1. zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  293. 2. zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován