Cz En

076712

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Pospíšilová, Dingo

    Člen KA

Pes

  1. Bee Free Crazy Beautiful, Border kolie

Výsledky

  1. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  2. Agility 1: 16/39, 48.91 s, 15.0 tr. b., 3.99 m/s

  3. Agility 2: Diskvalifikován

  4. Jumping 1: Diskvalifikován

  5. Jumping 2: Diskvalifikován

  6. Zkouška: 2/8, 42.8 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  7. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  8. Agility: Diskvalifikován

  9. Jumping: Diskvalifikován

  10. Zkouška: 3/9, 44.18 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  11. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  12. Agility: Diskvalifikován

  13. Jumping: Diskvalifikován

  14. Zkouška: Diskvalifikován

  15. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  16. Agility Ne - LA: 32/50, 43.32 s, 15.0 tr. b., 3.83 m/s

  17. Agility So - LA: Diskvalifikován

  18. Jumping Ne - LA: Diskvalifikován

  19. Jumping So - LA: 20/51, 37.94 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  20. Zka Ne - LA2: Diskvalifikován

  21. Zka So - LA2: Diskvalifikován

  22. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  23. Agility - Ne: 24/91, 44.89 s, 10.89 tr. b., 3.97 m/s

  24. Agility - So: Diskvalifikován

  25. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  26. Jumping - So: Diskvalifikován

  27. Málkov u Chomutova - Memoriál Praotce Krušiny III. ... aneb honba za pokladem :-), 14. 05. 2017

  28. 1. Zka - LA2: 11/17, 33.76 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  29. 2. Zka - LA2: 9/17, 35.65 s, 20.0 tr. b., 4.4 m/s

  30. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  31. Agility 1: 35/128, 43.72 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  32. Agility 2: 72/128, 50.74 s, 25.74 tr. b., 3.8 m/s

  33. Jumping 1: 47/128, 33.31 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  34. Jumping 2: 22/128, 35.91 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  35. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  36. Agility: 22/43, 46.89 s, 25.0 tr. b., 3.95 m/s

  37. Agility: Diskvalifikován

  38. Jumping: Diskvalifikován

  39. Jumping: Diskvalifikován

  40. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  41. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  42. Agility: 9/47, 40.6 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  43. Jumping: Diskvalifikován

  44. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  45. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  46. Agility: 13/47, 41.35 s, 15.0 tr. b., 4.23 m/s

  47. Jumping: Diskvalifikován

  48. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  49. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2016

  50. Agility: 8/51, 32.62 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  51. Jumping: 17/51, 30.83 s, 15.0 tr. b., 5.06 m/s

  52. Zka - LA2: 9/27, 40.5 s, 25.0 tr. b., 4.27 m/s

  53. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  54. Agility - So: 28/66, 38.53 s, 25.0 tr. b., 4.7 m/s

  55. Jumping - So: 35/65, 33.42 s, 25.0 tr. b., 5.09 m/s

  56. Málkov u Chomutova - TROJZKOUŠKY - Carneeval Cup 2016 - 2.díl / Samizdat Edition verse Beta 1.0, 02. 07. 2016

  57. Zka 1: 3/15, 40.23 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  58. Zka 2: 4/15, 40.36 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  59. Zka 3: Diskvalifikován

  60. Málkov u Chomutova - Carneeval Cup 2016 - 1.díl / Memoriál Praotce Krušiny II. ... aneb hon na čarodějnice :-D, 30. 04. 2016

  61. Zka 1: Diskvalifikován

  62. Zka 2: 12/23, 39.05 s, 13.05 tr. b., 3.46 m/s

  63. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  64. Agility: 18/50, 50.95 s, 22.95 tr. b., 3.53 m/s

  65. Agility 2: 42/49, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  66. Jumping: 26/50, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  67. Jumping 2: 13/49, 42.25 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  68. Zkouška: 11/16, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  69. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  70. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  71. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  72. Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-) + I. Halové mistrovství ČR australských kelpií a welsh corgi 2016, 20. 02. 2016 - 21. 02. 2016

  73. Agility - Ne: Diskvalifikován

  74. Agility - So: Diskvalifikován

  75. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  76. Jumping - So: Diskvalifikován

  77. ZkA - Ne: Diskvalifikován

  78. ZkA - So: 2/21, 36.52 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  79. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  80. Agility: 22/55, 45.03 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  81. Jumping: 14/55, 31.09 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  82. Zkouška: 8/20, 40.94 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  83. Málkov u Chomutova - DUFLEX Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  84. Agility Ne: 16/49, 52.93 s, 28.93 tr. b., 3.17 m/s

  85. Agility So: 16/49, 33.07 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  86. Jumping Ne: 26/50, 28.9 s, 15.0 tr. b., 4.26 m/s

  87. Jumping So: Diskvalifikován

  88. ZkA Ne: 6/20, 35.05 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  89. ZkA So: 3/21, 41.55 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  90. Málkov u Chomutova - PetPoint Benefiční memoriál Praotce Krušiny ... aneb o poklad víly Zubničky :-D, 05. 04. 2015

  91. 1. Zka: Diskvalifikován

  92. 2. Zka: Diskvalifikován

  93. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 14. 02. 2015

  94. Agility: 28/49, 37.5 s, 20.0 tr. b., 3.87 m/s

  95. Jumping: Diskvalifikován

  96. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  97. Píšťany - Profine Be Happy Cup :-) + IV. Šampionát Australských kelpií a welsh corgi 2014, 13. 09. 2014

  98. Agility: 19/41, 38.61 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  99. Jumping: 21/42, 31.96 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  100. ZkA: Diskvalifikován

  101. Píšťany - Porta Bohemica Cup V - 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  102. Agility - So: Diskvalifikován

  103. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  104. Jumping - So: Diskvalifikován

  105. ZkA 1: Diskvalifikován

  106. ZkA 2: Diskvalifikován

  107. Děčín - Huntířov - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2013

  108. Agility L: Diskvalifikován

  109. Jumping L: 20/35, 36.48 s, 25.0 tr. b., 4.5 m/s

  110. Zkouška LA2: 12/15, 44.22 s, 15.22 tr. b., 3.14 m/s

  111. Horní Počernice - Trojzkoušky „Sbohem prázdniny“, 31. 08. 2013

  112. 1. zkouška LA1: 6/15, 27.09 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  113. 2. zkouška LA1: 2/15, 27.79 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  114. 3. zkouška LA1: 8/15, 35.25 s, 15.0 tr. b., 3.69 m/s

  115. Ratenice - Double: 2x A1-3 + Bonus J1-3, 24. 08. 2013

  116. zkouška 1 LA1: 7/13, 46.34 s, 20.0 tr. b., 3.73 m/s

  117. zkouška 2 LA1: 4/13, 22.22 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  118. zkouška 3 LA1: 9/13, 25.31 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  119. Litoměřice - Porta Bohemica Cup IV., 18. 05. 2013 - 19. 05. 2013

  120. Agility- So: Diskvalifikován

  121. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  122. Jumping - So: Diskvalifikován

  123. Zka1: Diskvalifikován

  124. Zka2: Diskvalifikován

  125. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  126. Agility 1: Diskvalifikován

  127. Jumping 1: Diskvalifikován

  128. Zkouška: Diskvalifikován

  129. Svojetice - 25. Dvojzkoušky, 16. 02. 2013

  130. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 1: 7/28, 38.06 s, 10.0 tr. b., 3.7 m/s

  131. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 2: 4/28, 31.97 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s