Cz En

Jumping

  1. Datum: 09. 02. 2019
  2. Závod: Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3)
  3. Rozhodčí: Pupík, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 65.0 s
  7. Délka: 162.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.05 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 0 0 0.0 0.0 32.57 4.97 V V
2 Iwona Gołąb Applause 0 0 0.0 0.0 32.68 4.96 V V
3 001116 Jan Fiala Aiyta Sapanaska 0 0 0.0 0.0 32.89 4.93 V V
4 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 0 0.0 0.0 34.02 4.76 V V
5 084416 Miroslav Považan Aamos Gulden Land 0 0 0.0 0.0 36.67 4.42 V V
6 071116 Kateřina Terčová Libby Granting Pleasure 1 0 0.0 5.0 34.93 4.64 V V
7 035515 Jana Němcová Darling Monty Anarinya 1 0 0.0 5.0 36.87 4.39 V V
8 067517 Kateřina Tobiškova Amy 0 1 2.22 7.22 42.22 3.84 VD VD
9 021815 Lucie Zochová Aero Messi c.j. Cleverly Crazy 2 0 0.0 10.0 33.96 4.77 VD VD
10 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei 1 1 0.0 10.0 39.18 4.13 VD VD
11 004217 Tereza Kropáčová Tessi 1 0 6.45 11.45 46.45 3.49 VD VD
12 011715 Alice Drábková Elianne Balpoa 0 2 2.51 12.51 42.51 3.81 VD VD
13 006114 Anna Rybová Cinna Moon Koryfej 5 0 0.0 25.0 34.57 4.69 D D
14 032514 Eliška Hrůzová Železník z Karlova Hrádku 6 0 6.69 36.69 46.69 3.47 BO BO
DIS 033818 Petra Vyplelová Flank “Ray” Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072417 Iveta Pavlatovská Boni DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017913 Kateřina Pospíšilová Dragon´s Fly Express Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071314 Eva Nováková Bobi Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Dorett Elbers Gil from the wild crowfoots DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060617 Eliška Beránková A Midnight Rider Verline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000217 Lucie Zochová INdeed Divine A.B. of Chocolate Dynamite DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069416 Eliška Ludvíková Rock and Roll Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027116 Radka Křelinová Timmy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013214 Petra Vyplelová Hugg Astra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064218 Erik Dančišák Baddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Julia Nuszkiewicz Zailee NNL Q'Manila DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071618 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008817 Karolína Kučerová Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003313 Iva Říhová A3Ch Albert ze Strakatého dvorku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085418 Lenka Sack Theika Irhaberki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Iwona Gołąb SeeYa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028218 Lada Půlpánová I´m Ace Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087916 Radomír Hošta Baloo Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076712 Jana Pospíšilová Bee Free Crazy Beautiful DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033417 Marie Šikýřová Husarka Dakam DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO