Cz En

006114

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Anna Rybová, Dingo

    Člen KA

Pes

  1. Cinna Moon Koryfej, Border kolie

Výsledky

  1. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  2. Agility 1: Diskvalifikován

  3. Agility 2: Diskvalifikován

  4. Agility 3: 40/177, 39.97 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  5. Agility 4: Diskvalifikován

  6. Agility Trial: Diskvalifikován

  7. Jumping 1: Diskvalifikován

  8. Jumping 2: Diskvalifikován

  9. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  10. 1. Jumping L: 5/22, 28.02 s, 5.0 tr. b., 5.96 m/s

  11. 2. Jumping L: 14/27, 30.95 s, 10.0 tr. b., 5.59 m/s

  12. Zkouška LA3 I: Diskvalifikován

  13. Zkouška LA3 II: 7/17, 37.76 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  14. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  15. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  16. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  17. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  18. Agility: Diskvalifikován

  19. Jumping: 13/40, 34.57 s, 25.0 tr. b., 4.69 m/s

  20. Zkouška: 13/21, 41.15 s, 20.0 tr. b., 5.1 m/s

  21. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  22. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  23. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  24. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  25. Agility 1 L: Diskvalifikován

  26. Agility 2 L: 3/27, 38.32 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  27. Jumping 1 L: 1/28, 30.96 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  28. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  29. Jumping 3 L: 14/28, 29.39 s, 5.0 tr. b., 5.92 m/s

  30. Zkouška LA3: 5/19, 39.57 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  31. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  32. 1.ZK LA3: Diskvalifikován

  33. 2.ZK LA3: Diskvalifikován

  34. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  35. Agility: Diskvalifikován

  36. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  37. Jumping: Diskvalifikován

  38. Jumping DRUZSTVA: 24/97, 33.8 s, 5.0 tr. b., 5.68 m/s

  39. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  40. Jumping III L: 7/35, 25.6 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  41. ZkA III. LA3: Diskvalifikován

  42. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  43. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  44. LA3 - 1. LA3: Diskvalifikován

  45. LA3 - 2. LA3: 1/12, 35.33 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  46. Okrouhlice (u Benešova) - 11. Májová cena, 08. 05. 2018

  47. Agility L: Diskvalifikován

  48. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  49. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  50. I Agility Open: 7/139, 37.42 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  51. II Agility Open: 48/137, 42.91 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  52. II Jumping Open: 8/135, 31.37 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  53. I Jumping Open: Diskvalifikován

  54. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  55. 1. zkouška LA3: 7/18, 35.57 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  56. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  57. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  58. Agility: 21/47, 44.44 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  59. Agility: Diskvalifikován

  60. Jumping: Diskvalifikován

  61. Jumping: Diskvalifikován

  62. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  63. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  64. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  65. 2. zkouška LA3: 1/20, 38.08 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  66. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  67. Agility: Diskvalifikován

  68. Jumping: Diskvalifikován

  69. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  70. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  71. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  72. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  73. Jumping LA sobota: 11/59, 35.78 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  74. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  75. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  76. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  77. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  78. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  79. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  80. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  81. ZkA II. LA3: Diskvalifikován

  82. ZkA I. LA3: 1/21, 30.39 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  83. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  84. 1. zkouška LA2: 1/18, 32.07 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  85. 2. zkouška LA2: 5/18, 32.69 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  86. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  87. Czech Imp Jump Large: 8/47, 20.36 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  88. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  89. Jumping 2 Large: 11/47, 34.82 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  90. Neveklov - 53. Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2017

  91. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  92. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  93. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  94. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  95. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  96. Jumping 1 Large: 19/51, 29.16 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  97. Jumping 2 Large: 3/51, 29.42 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  98. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  99. 1. zkouška LA2: 1/24, 27.51 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  100. 2. zkouška LA2: 2/24, 31.19 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  101. Liberec - Halloweenské - 2 x zkoušky, 07. 10. 2017

  102. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  103. I. zkouška LA2: 3/19, 25.47 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  104. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  105. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  106. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  107. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  108. Agility open L: 1/45, 39.02 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  109. Jump III. L: 21/42, 38.65 s, 13.65 tr. b., 3.8 m/s

  110. Jump II. L: 32/52, 33.1 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  111. Jump I. L: Diskvalifikován

  112. Tunel I. L: 4/34, 25.58 s, 0.0 tr. b., 6.25 m/s

  113. ZkA. Ne LA2: Diskvalifikován

  114. ZkA. So LA2: Diskvalifikován

  115. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  116. 11.prorubská: 3/15, 38.19 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  117. 12.prorubská: Diskvalifikován

  118. Cvikov - 26. Cvikovské zkoušky agility, 18. 08. 2016

  119. Zkouška LA2: 8/14, 44.41 s, 23.41 tr. b., 3.33 m/s

  120. Cvikov - 25. Cvikovské zkoušky agility, 15. 08. 2016

  121. Zkouška LA2: 1/19, 31.62 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  122. Praha - Kateřinky - Kunratické trojzkoušky, 25. 06. 2016

  123. Druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  124. První zkouška LA2: 10/22, 45.36 s, 15.0 tr. b., 3.97 m/s

  125. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  126. QA5 Agility: Diskvalifikován

  127. QA6 Agility: Diskvalifikován

  128. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  129. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  130. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  131. I Agility: Diskvalifikován

  132. II Agility: Diskvalifikován

  133. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  134. QA1 Agility: Diskvalifikován

  135. QA2 Agility: Diskvalifikován

  136. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  137. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  138. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  139. Agility I: Diskvalifikován

  140. Agility II: Diskvalifikován

  141. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  142. 1. ZK LA2: 1/26, 36.21 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  143. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  144. Královice - 6.MČR "SUPER G AGILITY", 06. 12. 2015

  145. Agility SuperG Challenge Large: Diskvalifikován

  146. Jumping SuperG Challenge Large: Diskvalifikován

  147. Lysá nad Labem - Trojzkoušky, 27. 09. 2015

  148. LA2 I.: Diskvalifikován

  149. LA2 II.: Diskvalifikován

  150. LA2 III.: Diskvalifikován

  151. Kácov - „Kácovský tuplák“ 2, 12. 09. 2015

  152. JUMPING: Diskvalifikován

  153. LA2: Diskvalifikován

  154. ŠTAFETA DVOJIC LARGE: 14/48, 64.58 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  155. Zbraslav u Brna - Pelíškobraní - V. šampionát Australských kelpií a Welsh corgi, 29. 08. 2015 - 30. 08. 2015

  156. Agility Open L: Diskvalifikován

  157. Jump Open L: 29/45, 29.15 s, 20.0 tr. b., 5.49 m/s

  158. Zkouška I LA2: Diskvalifikován

  159. Cvikov - 22. Cvikovské zkoušky agility, 13. 08. 2015

  160. Zkouška LA2: 3/15, 39.78 s, 15.0 tr. b., 4.37 m/s

  161. Cvikov - 21. Cvikovské zkoušky agility, 10. 08. 2015

  162. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  163. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  164. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  165. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  166. Dobříš - FitDog Open 2015, 18. 07. 2015 - 19. 07. 2015

  167. Agility 1: Diskvalifikován

  168. Agility 2: 9/22, 46.35 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  169. Finále: 6/18, 36.68 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  170. Jumping 1: Diskvalifikován

  171. Jumping 2: Diskvalifikován

  172. Praha - Skochovice - CZECH OPEN 2015, 30. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  173. Agility III Large: Diskvalifikován

  174. Agility II Large: Diskvalifikován

  175. Agility I Large: Diskvalifikován

  176. Jumping III Large: 12/54, 29.26 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  177. Jumping II Large: Diskvalifikován

  178. Jumping I Large: Diskvalifikován

  179. Praha - Skochovice - KENNEL CUP 2015, 08. 05. 2015

  180. Jumping: Diskvalifikován

  181. Zkouška: Diskvalifikován

  182. Praha - Horní Počernice - 38. DVOJZKOUŠKY + 1, 18. 04. 2015

  183. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  184. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  185. Horní Počernice, 3. běh: 1/14, 34.94 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  186. Ohrobec, Zvole - BADAFA - zimní halové dvouzkoušky, 21. 02. 2015

  187. LA1 druhy beh LA1: Diskvalifikován

  188. LA1 prvni beh LA1: Diskvalifikován

  189. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 14. 02. 2015

  190. Agility: 14/49, 33.45 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  191. Jumping: Diskvalifikován

  192. Zkouška LA1: 1/11, 29.75 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  193. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  194. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  195. 2.ZK LA1: Diskvalifikován

  196. Juniorský běh - 4.kolo L: Diskvalifikován

  197. Terezín - Terezínský zimní pohár 3 - 1. ročník, 14. 12. 2014

  198. 1. zkouška LA1: 4/18, 27.81 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  199. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  200. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 2 - 2.ročník, 06. 12. 2014

  201. LARGE - Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  202. LARGE - JUMPING 1: Diskvalifikován

  203. LARGE - JUMPING 2: 8/43, 32.63 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  204. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 30. 11. 2014

  205. 1. zkouška LA1: 8/13, 33.87 s, 15.0 tr. b., 5.23 m/s

  206. 2. zkouška LA1: 4/13, 32.68 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  207. Ratenice - Letní párty - 5x zkoušky, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  208. 1 zkouška LA1: Diskvalifikován

  209. 2 zkouška LA1: Diskvalifikován

  210. Zkouška A1 - 1 LA1: Diskvalifikován

  211. Zkouška A1 - 2 LA1: Diskvalifikován

  212. Zkouška A1 - 3 LA1: Diskvalifikován

  213. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  214. NE - Acana jumping L: Diskvalifikován

  215. NE - Holdye Memorial Agility L: Diskvalifikován

  216. NE - zkouška LA1 LA1: 6/13, 36.82 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  217. SO - Acana agility L: Diskvalifikován

  218. SO - Acana jumping L: Diskvalifikován

  219. SO - zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  220. Lukášov - ČMKU Junior Open 2014, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  221. Agility junioři: Diskvalifikován

  222. Jumping junioři: Diskvalifikován

  223. Zkouška: Diskvalifikován

  224. Zkouška 2: Diskvalifikován